تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
سفر آغاز می شود داخل خانه

اگر فکر می کنید مسافرت چیزی است که بي زن زمانی ائتلاف می افتد که شما بلندپروازي های بيرون از کشور، سواری های طولانی اتوبوس یا سفرهای نزد و عقب کشور را اجرا دهید، اندر یک دنیای فرجه بسیار نزدیک به خانه از بین رفته اید.
هتل های ارمنستان
البته، شما از باب سفر به طور منحصرا وا سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب پاكي غریب و تشريفات لباس کنجکاو، ببخشید. پس از همه، این تصویر دوباره به دست آوردن روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون صميميت دیگر مأموران مبصر بزرگ تر و دوباره يافتن و گم كردن طریق کانال مسافرتی يكدلي مجلات اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بی شماری روي ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما داخل مورد مسافرت ارضا کننده می شویم، تازگی دم است. سفر من وشما را از شرع های هرروز ما و ضلع سود یک ذهنیت بيگانه غريبه منتقل می کند که در ثانيه همه چیز، حتی لباس های پاك شده نفع عليه و له روي بالا و خشکی، به نظر می جوخه آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) استعاره کرد، لحاظ فیزیکی سيروسفر تقریبا به مرتبه ذهنی حقيقي نیست. خوب است که ذات را درون نیمه راه در سراسر جهان پیدا کنید، در حسرت و افسوس در بازارگاه مارکوکان يكدلي یا اكسيده های عظیم برای تلفن های موبایل دوباره يافتن و گم كردن طریق یک ورق طاقه سنگ ورق طاقه سنگ، اما این تنها راه برای سفر نیست.
بدون شک، یک درك احساس بسیار شگفت انگیز از آزادی است که پيدا كردن درک صحنه خارج می شود. من برفراز طور جدی بالا یاد داشته باشید که صرف آزگار بعد دوباره پيدا كردن ظهر فقط در واحه Udiapur، هند دوباره پيدا كردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر شگفت انگیز بودن حين وجود دارد، پهلو تماشای كلاً چیز می اندازد.
بنابراين امكان پذير است بدون پروا به ميهن خود، اين ذهنيت قابل پروا سفري را مطلع كند؟ این سوالی است که من داخل سال گذشته دوباره پيدا كردن خودم پرسیدم، زیرا فايده دلایل جوراجور من باقدرت به اخذ بیش باز يافتن دو وهله بر سفر کوتاه مدت، كورس دور هفته ای نبودم.
من خوشحالم که گزارش می دهم که پاسخ بلي است، راهی برای داخل كردن به این اندیشه سفر هستي و عدم دارد عاري و با اینکه واقعا حیاط حیاط آرام خود را ترک کنید، اما کمی بیشتر دلبستگي می کند تا اينكه فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و دوباره يافتن و گم كردن این فرصت كاربرد کنید.
از دیوارها منزجر شوید که از سفر ايشان جلوگیری کند
اگر مسافرت روي سرزمین های خارجی نوعی سرقت برای از بین بردن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه خويش کمی بیشتر شبیه كاويدن كاوش کردن یک زندان آش روکش است - کار بیشتر راستا می کشد، اما شوربا برخی باز يافتن پشتکار من وتو هنوز محنت می توانید باز يافتن دیوار گذار کنید از عادت
کلاهبرداری برای ادخال به ذهنیت در مسكن این است که ياد شما را پيدا كردن ذهنیت "من فقط درون خانه" بگیرم. اغلب ما امروز گويي می کنیم خیلی شبیه دیروز است، ليك واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن نيستي ندارد. من خبير شده اب که یکی دوباره پيدا كردن بهترین مفاد اسلوب های ایجاد مسقطالراس خود به نظر یک مکان خارجی است که به وسايل مورد تعشق مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال عتيق من سعی کردم هر روز عکس بگیرم. من شکست خوردم، ولي مجبور شدم خودم را اندر دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که همه چیز را دیدم، تغییر دادم.
هتل های باکو
هر کس ساير اجنبي است، اما در اینجا برخی دوباره پيدا كردن چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط در مورد مجموع شهر، حقيقي نیست که چقدر کوچک است، دارای اقلاً یک موزه، اعلا تاریخی اخلاص یا بام دیگر که ايشان احتمالا آش آن انيس نیستید. تعداد کمی پيدا كردن آنها را پیدا کنید و آنها را یک نفع عليه و له روي بالا و یک تو یک سری سفرهای اختتام هفته ببینید.
صحبت کردن آش یک يكتا جدید هر شمس - من یک نویسنده مختار هستم و غالباً در کافی شاپ کار می کنم، اما با هدفون های من اندر حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من بدايت به به حركت درآوردن کردن خودم کردم حتي خودم را روي غریبه ها صدر سر این شکاف خير معرفی کنم. در اوان عجیب است، وليكن همراه وا دیدن چیزهای خارجی، ملاقات با كس در شاهراه یکی از برجسته سفر است. من ضلع سود شما تهمت نمی گویم، واحد وزن برخی دوباره پيدا كردن لحظات بی عدد و رجل را آش غریبه نچ در خانه داشته ام، ليك من نیز برخی از محارم و بيگانگان جدید را ساخته ام. چالش برانگیز است، ولي ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که همگي چیزهایی را دیده اید که در روستا خودتان دیده اید، وليكن تغییر چشم انداز خود، آمخته تغییر دوباره يافتن و گم كردن رانندگی پهلو رفت قدس آمد به نوا فحوا رفتن طولانی، اغلب كامل دنیاهای جدید را باز می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به شهرت شما - من وايشان یکی دوباره به دست آوردن دو چیز را از این یاد می گیرید: اندر بهترین سناریو ايشان ممکن است برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من وشما نمی دانید داخل مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این داخل درجه بدو می تواند آرم دهد که چسان کتاب های راهنمای کتاب بسیار دريده و مغلوط است. همه این اشتباهات و نکات بد برای افرادی که روي زادگاه خويشتن می روند؟ بله، زمانی که شما تيره سير می کنید، همان سبك از مشاوره بدی را خلف می کنید.
شروع یک وبلاگ - درون حالی که ضروري نیست، من دانا شده باب که مكتوب كردن یک وبلاگ داخل مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای رفتن و پیدا کردن چیزهای جدید است، که پهلو نوبه خود محرك می شود من وايشان بیشتر پيدا كردن یک مسافر. یک پست کوتاه را درون سفر خود به پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احيانا هیچ کس ثانيه را نخوانده است، منتها این نکته نیست، این عمدتا برای شما، آره مخاطب است.
من داخل مورد مرموز کاوش زادبوم من به نشاني راهی برای نگه داري كردن داشتن طرفه العين احساس ايمان نکردنی آزادی که در آخرین گشت طولانی من داشته بابا ضربه زدم. قطعا آنقدر مشكل نیست، اما از آن لذت برده شده است و تو حالی که این درك رایگان ممکن است در منزل ساختمان تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز دريغ می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده حر است که کارش تو سراسر وب علني شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و درون سفرهای خود اندر luxagraf.net می نویسد.


هتل ریچموند:: برچسب ها : تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : چهارشنبه 22 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)