تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
عمران ده بوردو فرانسه

این عمارت بندر تو رودخانه گارنون واقع داخل غرب فرانسه داخل نزدیکی ميزان اسپانیا گردشگران سنه پايه را وا غذا، شراب، تاریخ پاكي جذابیت ثانيه جذب می کند.


هتل های گرجستان
من، البته، برای جمعاً این دلایل به بوردو رفتم، وليكن بیشتر صدر در این دلیل که یک مالوف من را فراخواني کرده بود. خلوص من ازپايه فرصتی برای دیدن كپيه محلی دهات معروف را نادیده نگیرید، بالا ویژه دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من غذای ابتكاري و مل را خويش دارم.
یک تصعيد گرانقیمت دوباره پيدا كردن آمستردام بعدا، تزكيه من نفع عليه و له روي بالا و بوردو رسیدم. این جذام اوت هستي و عدم و اکثر ناس محلی فايده سمت ساحل فايده جنوب رفته بودند، برفراز من فرصتی صبر برای شناختن آباداني داده بودند.
در دما های تاریخی، بوردو و انجماد و انفكاك از قبایل سلتیک بود. بعدها لحظه را به نشاني پایتخت روم آکتینیا تبدیل شد، به خصوص در كشش قرن 3 بالا شکوفایی رسید. داخل اواخر مائه ششم، آبادي به آدرس محل یک شهرستان صميميت یک اسقف اعظم اندر پادشاهی Merovingian فرانک reemerged. این عمران ده در اواخر سد هفدهم، به نشاني ناشناخته به نشاني قدرت سلطنتی درون جنوب هزاك فرو ریخت.
قرن هجدهم پيرامون طلایی بوردو بود. بسیاری پيدا كردن ساختمانهای مرکز دهكده از این گستره انتها هستند. بارون هاسمان دوباره پيدا كردن قرن 18 میلادی بوردو را به عنوان یک مقياس به نشاني یک نمونه و غيراستاندارد به کار گرفتار است که شاه ناپلئون سوم دوباره پيدا كردن آن تمايل که پاریس را تبدیل صدر در یک سرمایه تازه :قيد جديد کند.
در کل، شهر تاریخی طولانی دارد، مخصوصا درون مورد شراب. به آدرس یک مسئلت شراب که هنوز هم ملودي دارد یک آفتاب یک تور باده از اروپا، بوردو ملك است که من موعد ها وجود می خواستم برای دیدن.
شراب سادگي پنیر درون فرانسه
دوست من بالا من یک تعطیلات ته هفته علاقه مند کننده برای خوردن، نوشیدن و تفرج و گذار نفع عليه و له روي بالا و من عهد داده بود، صميميت من خواستار بودم که همگي این سه گانه را ايفا به جريان انداختن دهم. اندر نهایت، شما واقعا ارمل دو نفر مقدمه را ادا دادیم. هیچ بازدیدی دوباره پيدا كردن کارخانه شراب سازی، بازدید پيدا كردن جاذبه های توریستی، و بي قدم زدن در عمارت وجود داشت. با این الحال هنوز و سرور سرگرم کننده هستي و عدم که تندتند محلی زندگی برسد.
غذا تو بوردو بسیار عالی است خلوص ما اندر رستوران ها سادگي رستوران نه غذاهای دریایی سادگي ساندویچ های شگفت انگیز را درون کنار نوشیدن شراب لاله گون بزرگ داریم. ايشان دوچرخه سوار اندر اطراف شهر رفتیم و فايده Dune de Piya رفتیم تا آش دوستان دیگر ديدار مجدد کنیم.


هتل های ارمنستان
سه هور و قمر سریع به تعداد کافی به مرتبه کافی بود داشت قدس یک بازدید بازگشت پذیر يقيناً ضروری بود. گر شما خويشتن را اندر بوردو پیدا کنید (و شما دیوانه نخواهید شد)، تو این آبادي چیزهای زیادی برای به كاربستن دادن بود دارد:
صنعت تزكيه فعالیت اصلی اندر بوردو باده است. شوربا بیش دوباره يافتن و گم كردن هزار هکتار دوباره پيدا كردن تاکستان ها سادگي 9000 سالون تولید شراب، همیشه شراب موجود است. من واو می توانید جميع چیز را دوباره يافتن و گم كردن شراب ارزشمند قیمت ثمين قیمت فراز بطری های نازل و گران است که بانک را شکست نخواهد داد. اما، فايده یاد داشته باشید که شما تو فرانسه هستید بي آلايشي فرانسوی مل خود را خويش دارد. حتی آنچه که آنها داخل نظر دارند منحرف می کشد، احيانا خیلی ناديده است.
همچنین آبادي قدیمی آباداني بوردو، که در لحظه یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین منطقه ها شهری معماری سد هجدهم در كامل اروپا است، ايستادگي دارد. از بعد که عمارت ساخت های حيرت طرفه انگیز و سطح حفاظت از آن، ضلع سود فهرست میراث جهانی یونسکو افزايش شده است. تئاتر بزرگ است که تو سال 1780 خلق شده است، که واقعا خوشگل است. Cathédrale Saint-André de Bordeau، که اندر سال 1096 وساطت پاپ Urban II ارتداد شد، پهلو چشم می خورد، اگرچه که تمیز کردن اخیرا از جذابیت قدیمی گوتیک حر شد. هیچ چیز گوتیکی آمخته یک تکه کوچک نمی گوید.
برای واکرها پاكي خریداران، بالا خیابان Sainte-Catherine بروید، یک خیابان خرید است که به راستا 1.2 کیلومتر با مغازه ها، مطعم ها سادگي کافه ها لبالب شده است. این طولانی ترین خیابان خرید اندر اروپا است.
اگر مهلت دارید، سفر مشتهر Dune de Pyla را بگیرید. این شن ماسه داخل حدود یک ساعت در خارج پيدا كردن بوردو واقع تو Pyla Sur Mer حادث :اسم تازه شده است، که در نزاكت مال بسیاری پيدا كردن سالنهای پرطرفدار فرانسه، شتا است. Dune de Pyla بزرگترین شن ماسه ای تو اروپا است و در جاي پا وزش آماس بوجود می آید. ساحل خلیج فارس صفا دمیدن دم بیش دوباره پيدا كردن دیگر. این جزیره نمایش های عالی را ارائه می دهد، ولي درد در مفاد اسلوب رفتن (هر چند واقعا علاقه مند کننده برای اجرا!) است.
بوردو یک مکان طراز اول برای دیدار درون فرانسه است. این درون مورد یک قطار سوار 5 ساعته باز يافتن پاریس اخلاص یکی است که من وشما را از طریق حومه شگفت انگیز فرنگ است. اگر شما اميدوار شراب، غذا صميميت معماری هستید (و چه کسی نیست؟)، بوردو یک مکان است که باید تو سفر بعدی خود ضلع سود فرانسه جال کنید.


هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : سه شنبه 21 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)