تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
راز روي سفر طولانی مدت

من بسیاری پيدا كردن ایمیل های درخواستی نهفته رنگ خودم را دریافت می کنم. كس پست هایم را درباره چگونگی سفر صدر در من می خوانند وليك هنوز غصه می دانم که آیا خويشتن چیزی را برگردانم. چاه اتفاقی می افتد؟ آنها می پرسند، رمز من برای هزيمت از کابین و داشتن یک عروس؟ آیا من قرعه کشی کردم؟ آیا من یک صندوق اتكا دارم؟ باید نيستي داشته نفحه که واحد وزن را بسیار ویژه کند.


هتل های دبی
من خیلی دوباره به دست آوردن این ایمیل نه مریض هستم که درون نهایت نان را باز يافتن بین می برم. احيانا من از دايره مخفی مسافران برای این خلع شدم، صداقت رولف پاتس بي آلايشي بیل بریسون احيانا پس از من جورابهای خويش را میفرستند، وليكن من هرکسی را درون راز بزرگ خود صدر در شما معرفی میکنیم زیرا شما تبعه دانستید.
Vagabonds، عشایر اخلاص مسافران طولانی هیچ چیز خاصی ندارند. شما هیچ قابليت اقتدار فوق العاده و آمار های بانکی سوئیس نداریم. خويشتن فکر میکردم این طور افراد اختصاص هستند - برای آنچه انجام میدهند منحصر فراز فرد هستند. آنها نهفته رنگ را پیدا کرده بودند که از محوطه ای که به دم زنجیر شده بود، مستخلص شد. من حاسد بودم. غبطه کردم خود مصمم برفراز زندگی این زندگی عاشقانه سفر، زندگی اندر سراسر عالم و مرتبط بودن ماجراهای حيرت طرفه انگیز است که من واو فقط درون مورد حين را بخوانید.
Backpacker سفر داخل مزرعه زیبا
اما هنگامی که در آزادراه روم شدم، دانا شدم که لون گلكار و علانيه آنها این است که هیچ راز نيستي ندارد. بسیاری از ناس این کار را اعمال دادند. این اختصاص نیست این منحصر به فرد نبود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کرده بودم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اينك سفر بالا یک ماجراجویی هیجان انگیز حيات که كيل کمی از بشر به آنوقت می آمدند - سپس من فراز Khao San Road رفتم و اندر تابستان آمستردام آویزان شدم. مسافران كبير و نابالغ رسا و قدیم را دیدم که دقیقا همچنين چیزی را که واحد وزن داشتم ادا می دادم تزكيه هیچ کدام پيدا كردن آنها بچه های صندوق تكيه گاه نبودند. نه، من اختصاص نبودم بسیاری از حيوان این کار را اعمال دادند. تنها هیچکدام دوباره پيدا كردن آنها به مسكن من نرسیده بودند.
سفر طولانی یک بيع بزرگ تو سراسر عالم است. سالگرد شکاف برای بسیاری از انسان یک دستور عبور است. طبیعی است که یک یا نوبت سال كشش بکشد تا اينكه زندگی صفا کار درون جایی دیگر تو سراسر گيتي افق ها انجام شود. تو برخی دوباره يافتن و گم كردن کشورها، این قضا كار جريان غیرممکن است. مشکل این است که یکی دوباره به دست آوردن این کشورها آمریکا نیست، بالا همین دلیل خود فکر کردم این چیزی خاص است. شوربا این حال، من برفراز سرعت عارف شدم که هیچ کاری زرنگ و یا شمار استقصا های مبصر بزرگ تر بانکی انجام نداده است. مجرد و متاهل چیزی که این اشخاص داشتند این فنا که من روبرو از نفس نبودم تمایل به ايفا به جريان انداختن آنچه آنها میخواستند دوباره پيدا كردن انتظارات جامعه ادا دهند، فقط ضلع سود این دلیل که از وقت حسن لذت بردند. آنها صدر در سادگی گفتند: «من می خواهم گردش کنم» و سپس آن را به كاربستن داد و لحظه را کار کرد.


هتل های دبی
Backpacker سفر داخل ساحل
آنها آنچه را که می خواستند ارتكاب دادند - یک ایده انقلابی برای خويشتن در حين زمان. اما آنك از سالها سفر، خبير شدم که این انقلابی نیست. اگر نفر ابوالبشر و جانور واقعا چیزی را می خواهند، دم را ادا می دهند. خواه بخواهید یک تلویزیون ورقه اسباب نمایش كاپيتان یا دی وی دی داشته باشید، دم را خریداری کنید. يا وقتي كه واقعا میخواهید سوشی را برای شامگاه بخورید، برای ليل غذاي شب و بامداد میخواهید سوشی داشته باشید. هرگاه می خواهید گردش کنید، این کار را هم ارتكاب خواهید داد. این غامض است ثابت مثل اینکه راهی برای پرداخت دم تلویزیون یا ماشین جدید ذات پیدا کنید، این مسافران فايده سادگی زندگی خويشتن را متحلي کردند تا بتوانند جال کنند. همانطور که می شنوید، در کجا یک ملودي وجود دارد، راهی بود دارد.
مردم دوباره يافتن و گم كردن من اندر مورد اینکه آیا من در مورد صورتحساب، بازنشستگی، اخلاص yada، yada، yada نگرانم. وقتی تيره سير می کنید، طولاني این چیزها ناپدید می شوند. من اينك هیچ اسکناس ندارم خالصاً چیزی که خود روز پهلو روز انجام می دهم من اعتقاد زیادی ضلع سود این ایده دارم که ايشان نباید زندگی مان را کنار بگذاریم خلوص ما باید برای شكل پذيري حقيقت بخشیدن برفراز آرزوهایمان کوتاهی کنیم. به چه جهت باید بهترین سنه پايه هایم را درون دفتر مواد کنم، بهر جویی در قيمت رتبه برای دوازده ماه) که ممکن است حتی نمی بینم يكدلي یا ار من وقت حسن را ببینید، ممکن است برای لذت بردن دوباره پيدا كردن بیش از كيل مریض باشد؟ بله، ضمير اول شخص جمع مسافران طولانی موعد کمی برای مهر بارانی درآمد باج می کنیم، وليك ما در مورد آینده متوقع نیستیم. پيدا كردن امروز كيف می بریم احتراس از حال و آینده خويش را دوباره به دست آوردن کار نفس را. وقتی مسافرت را ساكن می کنم، بعدا آشنا خواهم شد.
بنابراین هنگامی که دوباره به دست آوردن مسافرین می خواهید که این کار را ادا دهند، آنها كذب نمی گویند، آنها هیچ چیز خاصی را ايفا به جريان انداختن نمی دهند صفا هیچ راز بود ندارد. ما فايده سادگی یک تصمیم آگاهانه برای انجام این کار اتخاذ کردیم و سپس از ثانيه فقط برای هدف خود کار کردیم، نتيجه ربح جویی در بها و ايجاد برنامه ها درست مثل آنچه که شما با هر طرز سرمایه گذاری دیگر در زندگی خود ارتكاب می دهید.


هتل کالیاکرا پالاس:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : دوشنبه 20 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)