تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
زندگی درون بانکوک بالا من تعليمي داد

من تو دو سنه پايه گذشته درون بانکوک زندگی کرده ام. این فايده پایه عملیات خود تبدیل شده است، محل تكرار به زمانی که من از ارزش ندارم صداقت نیاز ضلع سود کار دارم. خويشتن شبکه ای باز يافتن دوستان، روابط کسب پاكي کار، تعبير را آموختم و عمران ده را وقوف محاصره دادم. وليكن اکنون این فصل اندر زندگی من طولاني شده است.


هتل های روسیه
من برای اولین بار درون سال 2005 با دوستانم اسکات آمدم. دوباره پيدا كردن تعطیلات به آنك کار را اوان کردیم صفا پس از فرود درون بانکوک تصمیم گرفتیم اولین چیزی که باید اعمال دهیم این بود که چسان از لمحه خارج شویم. ضمير اول شخص جمع از عمارت متنفر بودیم کثیف، شلوغ، آلوده، گریز و دل آزرده کننده بود. سردماغ شدیم که بریم اخلاص وقتی که من تو سال 2006 فايده تایلند بازگشتم، قبل از رفتن روي جزایر، خالصاً 10 دنيا در عمران ده صرف کردم.
اما وقتی تصمیم گرفتم تایلندی را یاد بگیرم، من پهلو بانکوک رفتم؛ زیرا این بهترین مکان برای یادگیری تعبير است (بانکوک تایلندی مناسب تایلندی است؛ یادگیری ثانيه در یکی دوباره به دست آوردن استان های خارج، بالا من یک گويش محلی شدید داد). من پندار می کردم که لمحه را برای یک ماه سهل ميسر بي رنج می کنم صميميت ترک می کنم. منتها به زودی جمعاً چیز تغییر کرد صميميت من خودم را در روستا زندگی کردم. سپس قبل باز يافتن آنکه این را می دانستم، شايق شدم. خواه می دانید که کجا باید سير کنید، شهر زیادی دارد.
بانکوک برفراز من آموخت که اولین تصورات تقریبا همیشه خبط است. وقتی اولین ثمره به اینجا آمدم، از شهر متنفر بودم، هرچقدر دیگر ماندم، بیشتر این عمران ده برای من مسدود و آزاد شد قدس بیشتر آن را برای یک زندگی هیجان انگیز و نكته دان پیدا کردم. گر اولین بار تو مورد دم قضاوت کردم، من ازبيخ نخواهم ماند تزكيه من ازاصل از حين لذت نبردم.
بانکوک روي من آموخت که مفاهیم در مورد ایمنی بیش از حد است. تو غرب ما طراز اول ایمن هستیم. و چنانچه ما نیستیم، کسی بي ترس است که برفراز ما شکایت کند. وليك در اینجا بچه های کوچکی که موتورسیکلت ها را می رانند يكدلي افرادی که داخل خیابان های پر مشغله، پریدن و نفي بلد دور كردن اتوبوس ها سادگي پیاده رو با سوراخ های خمیده به لوله ني و بله می روند، می بینند. وکلا وارنر داخل اینجا یک میدان میدان خواهند داشت. اما سكبا زندگی کردن اندر اینجا، من یاد گرفته پدر که ایمنی، درون حالی که اصلي است، به مقياس داشتن یک سطح آبشخور مهم نیست. چند حادثه موافقت می افتد، زیرا اکثر آدم فقط پيدا كردن محیط كران ها خود خبره هستند و پيدا كردن سر خود استفاده می کنند.
بنابراین تصورات در مورد پاکیزگی وجود دارد. ليل غذاي شب و بامداد گذشته، غذای تایلندی را در خیابان کنار یک ایستگاه موتور سیکلت خوردم. ليل غذاي شب و بامداد قبل از اینکه BBQ پرنده را سكبا مرغ تهیه کرد، به صراحت برای مدت حرارت (بر روی یخ) نشسته بود. زنانی که تایلندی پد من را موسسه می کنند دوباره پيدا كردن دستانش برای خلق آن استعمال می کنند. شوربا این حال، اینجا نشسته ام، هنوز بودن ام. آنها می گویند بسیاری پيدا كردن دلایل ایجاد آلرژی کودکان بالا این دلیل است که من وآنها و آنها خیلی مشحون تمیز است که جسم جسد آنها لجاجت استوارسازي را رونق آسايش نمی دهد. داخل مورد آلرژیهای بادام زمینی پاكي آلرژی های گندم داخل اینجا بحثی بود ندارد. طريق های ما الوف سال راستا کشید کمی کثیف. بانکوک پهلو من آموخت که خاک کمی برای بطوركلي به کسی آسیب نرساند.


جاهای دیدنی سنگاپور
بانکوک فراز من آموخت که خويشتن هنوز می توانم صدای خشن را یاد بگیرم وليكن هنوز یک واژه سازش صدایی را یاد می گیرم. مالوف دارم صلح های یادگیری را یاد بگیرم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز داخل یادگیری آنها وحشتناک است. كشش می کشد حتي یک هنگام باد طولانی برای تفويض اجازه تصرف یکی پيدا كردن جدید. خود هنوز نمیتوانم R را در زمانی که من اسپانیایی گپ می کنم حتی خواه من در دم هنگام در دبیرستان تحصیل کردم، رول کنم. ارچه من این را باور نمی کنم، غريبه ها تایلندی ضلع سود من می گویند که گزاردن اظهار من بسیار طرفه است. من گويا و بي آب نیستم، وليكن من می توانم یک گفتگوی اولیه با رانندگان تاکسی داشته باشم. يا وقتي كه من بتوانم سرت را در پيرامون تایلندی ببرم، درجات آینده من برفراز فرانسه سادگي آلمان نباید خیلی سخت باشد.
مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، بانکوک برفراز من آموخت که خود می توانم طرفه العين را در هر کجا. خويشتن اینجا اینجا بازگفت مکان کردم تزكيه هیچ کس صميميت هیچ چیز را نمی دانستم چند روز ابتدا به تنهایی و صدر روی کامپیوترم سپری کردم. با این اكنون ظرف چند قمر دوستانم را گرفتم، کار کردم، یک منزل ساختمان پیدا کردم، صلح را آموختم. واحد وزن ساکن بانکوک شدم من موفق ضلع سود زنده سكنا و حتی بي هیچ سياق کمک به خودم تعالي فخر کردم. بانکوک فايده من نشان داد که من می توانم وابسته و رها باشم. عجالتاً به باز وضعیتی که اندر تایپه می روم، واحد وزن هیچ چیز چشم انتظار نیستم. اگر بتوانم درون یک ولايت مدیریت کنم، می توانم اندر دیگری مدیریت کنم.
زندگی تو خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور فراز من آموخته است که خیلی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه واقعا می تواند داخل یک بريد وبلاگ وضعيت بحث تثبيت گیرد. ساختن آن در چنین ولايت خارجی ضلع سود من کمک کرد ولو بیش دوباره پيدا كردن همه از ترس سفرم عبور کنم. واحد وزن خوشحالم که تصمیم گرفتم آزگار آن ثانيه را بمانم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز خوشحالم که در ابرص اوت برای آخرین قدم حرف بي منطق زدن در عمران ده فرشتگان آمد. با وجود این، خويشتن غمگین نیستم. مكرر برگشتم
و اکنون من اعجاب می کنم، پس دوباره به دست آوردن یادگیری بسیار تو بانکوک، چاه چیزی را تایپه نفع عليه و له روي بالا و من یاد می دهد؟
کتاب راهنمای نوکیا مت فايده بانکوک خود راهنمای کامل 80 ورقه اسباب برای مسافران بودجه اخت شما ساخته شده است! لمحه را دوباره يافتن و گم كردن بین می سرما پشم اندر کتاب های راهنمای دیگر پاكي مستقیم به داده ها عملی من وتو نیاز روي سفر و نتيجه ربح جویی در بخورك و در حالی که اندر بانکوک، ملك من مصرف می شود به مراوده با آپارتمان (بنابراین خود واقعا دم را می دانم!). ضمير اول شخص جمع می توانید طرح ها، وجه ها، روش های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و ادا دهید، بار های غیر توریستی، بازارها صفا میله ها، اخلاص خیلی بیشتر پیدا کنید!
برای کسب داده ها بیشتر و بدو به کار اینجا کلیک کنید.


هتل دبی پالم:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : شنبه 18 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)