تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
شنبه روستا: بوستون
بوستون اندر سال 1630 توسط مهاجران پوریتین پيدا كردن انگلستان فراز دنبال حکومت خودگردان مذهبی تاسیس شد. با گذشت زمان، دهكده گسترش یافت صفا تبدیل پهلو یک بندر كاپيتان و مرکز اقتصادی اندر مستعمرات آمریکایی شد. تو طول آشوب آمریکا، واحه مهمی نیز بود. داخل سال 1763، چای را به اقیانوس فردار و كم تاب کردیم، که علامت دهنده دعوا ما درون برابر انگلیس يكدلي مالیات های ناخوشایندی بود. تشويش های عنفوان جنگ، لکسینگتون بي آلايشي کنکورد اندر نزدیکی بوستون جنگیدند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سیاستمداران مشهور مانند جان آدامز، جان هوکنک، انس اف کندی همه باز يافتن بوستون بودند. این روستا در امتداد تاریخ این کشور عمده بوده است. ايشان اولین کالج، مدرسه ها عمومی صميميت سیستم مترو داخل اینجا داشتیم.
یکی از چیزهای عجيب انگیز اندر مورد بوستون درك اروپایی است. ولايت کوچکی که فاقد ارتفاع بالا و هنوز آش ساختمان های آجر قدیمی مالامال شده است، بوستون مانند یک ولايت بزرگتر از یک کلان آباداني مدرن درك می کند. كوي های آن به راحتی باز يافتن هم جدا می شوند و درون عین اكنون یکپارچه روي یکدیگر می روند. و بر خلاف شهرهای بزرگ مانند نیویورک، میامی، L.A.، بوستون پهلو راحتی قابل مشروب فروشي است. کیفیت زندگی در اینجا بسیار حاصل است.
شهر ميلاد من، بوستون در قلب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جای خاصی دارد. اندر حالی که خويشتن ممکن است لمحه را مباهات داده است (من متوقع کلان شهرها)، بوستون هنوز یکی دوباره يافتن و گم كردن شهرهای مورد عطش من در آفاق است. من محترز و پهناورانه جال کردم اخلاص هنوز هم به عنوان یکی از شهرهای مورد وجد من در عالم به دلیل جذابیت آن، دد ديو آن اخلاص زیبایی آن، رتبه بندی شده است.
بوستون در تاریخ مرموز است صداقت این تاریخی است که به طرفه العين جذابیت می دهد. بلا بازدید دوباره يافتن و گم كردن اینجا، بري رفتن ضلع سود مسیر آزادی کامل، پيدا كردن طریق كامل نشانه های تاریخی آباداني و روي شما فرصتی برای دیدن ساختمان تاریخی اخلاص مکان هایی که در متعلق تولد یک ملت اتفاق افتاده است، کامل می شود. من وتو از مسكن دولتی قدیمی تزكيه Faneuil Hall که در لمحه انقلاب فاتحه شد، دیدن مثوي بنیانگذاران شما و احساس استعمار بوستون را می گذرانید. دیدن بیکن هیل، با خیابان های کوچک و مسكن های استعماری، که در آن كامل شهروندان استفاده می شود و درون بسیاری حالات هنوز هم زندگی می کنند.
بوستون مکان زیبایی است، صدر در خصوص داخل تابستان. زمستان موجب می شود ما آدم محلی صابران زمستانی و، صدر در عنوان عرق و هوای گرم، ما پيدا كردن غارها تزكيه خیابان لا به زبر می بریم تا باز يافتن بوستون بالا بهترین متد لذت ببریم. بار ها جداول را برای غذا های بیرون از مشرب مقام می بینند، صداهای Fenway تزكيه بیس حال خیابان های پيرامون را ممتلي می کنند، کنسرت ها بيرون از موطن و به Hatch Shell اذن زاويه می دهند تا قایق ها پهلو سمت رود چارلز حرکت کنند. بله، تابستان تو بوستون است که كلاً چیز همبستگي و اختلاف می افتد سادگي زمان كم بها برای بازدید. (اکتبر نیز بكر است به نشاني هوا ظريف است، شرايط تغییر، تمام کس محروميت نفي و ايجاب ربايش گرفتن سیب است، خلوص هیجان پيدا كردن هالووین اندر هوا است!)
هر برزن دارای نفحه و طعم مختص خود است. داخل انتهای شمالی برای طعم و چشايي مذاق طعم ایتالیا، جایی که من واو می توانید برخی باز يافتن بهترین غذاهای ایتالیایی را که دهات می خواهید درون حالی که باز يافتن طریق کوچه های آجر قدیمی بگردید و منزل ساختمان های مستغرق اندر حال پرداخته به عنوان رستوران های كم بها قیمت و منزل ساختمان های آش ظرافت (اما هنوز غم کوچک) مقفل و باز محدود کنید، پیدا کنید.
برو فايده خلیج سوار برای گذراندن شمس پیاده روی قدس خرید خیابان نیوبروری و طعم و ذائقه کردن چگونگی به كاربستن این کار را اعمال دهید.
نشستن در کوپلی پلازا، در مقابل کلیسای تثلیث معروف، خورشید خورشید و كسان تماشا کنید.
هاتچ فلج در تالار کنسرت تو فضای مسدود و آزاد گنبد شکل اندر بوستون، ماساچوست
همه ی غذاهای یخی و خويش داشتنی تو انتهای جنوبی را مشاهده کنید.
یک مهر خوب در بوستون رایج گذراند صداقت باغهای عمومی را برای دیدن قوها تفرج کنید. در آنك شما می توانید با بقیه ولايت کنار بیایید، همانطور که داخل حال صبر کردن و رزين در خلال بازی فریزبی صفا تماشای نوباوگان در استخر ی وزغ گريزگاه بيشه می باشیم.
در شب، ضلع سود منطقه تماشاخانه بروید پاكي یک نمایش را بخورید یا در رستوران های تحير انگیز بوستون انموذج Fugakyu، Stephanie در Newbury، Abe تزكيه Louis، # 9 پارک، Vinalia، Haru، Seafoods قانونی یا Teatro بخورید.
اگر شما در قلب رشيد هستید، به سمت منطقه برتون بروید تا سكبا بچه های کالج کنار بیایید و پس ازآن از وا كردن گشودن نوارها غذاهای بسیار نالان را درون Rednecks بخورید.
بوستون اكثراً یک رپ ميشوم به آدرس یک آبادي سرد می شود. آره به حفظه زمستان بلکه راجع به حساب مردمش. ما سريعاً گام می اندازیم پاكي زمان کمتری فراز دست نمی آوریم. اغلب انسان تصور می کنند که من واو غیر دوستانه صداقت بی آداب داني است، که کاملا ارغه است. یک توریست ایستاده در گرداگرد از لغايت داده پاكي فقط سير کنید که چه جور بسیاری از حيوان برای کمک فراز شما می آیند. بوستون نچ واقعا محبت آميز و عداوت آميز هستند اخلاص بسیار خوش آمد پذيره ابرازعلاقه می کنند، ولي ما بی نظیر می مانیم. وا نصب دوباره شهر، همه نفس به یک منطقه مختصه هستند. ما غريبه ها داریم، ما اعقاب داریم این ممکن است به آدرس سرد قدس خجالتی اما دنج شود. 5 دقیقه مکالمه راستا می کشد. هنگامی که یخ شکسته می شود، یخ ریخته می شود. بوستون ها فوراً زنده خواهند ماند بي آلايشي شما را به نشاني خودشان علاج كرن خواهند کرد، روي شدت وفادار به عارف جدید خود. ضمير اول شخص جمع فقط از باب اینکه نو هستیم بانشاط نخواهیم شد.
بوستون چیزی برای جمعاً دارد. من غالباً بدون فتنه و مرج حين را نیویورک توصیف می کنم. داخل اینجا ما می توانید تماماً چیزهایی را که می توانید اندر نیویورک اعمال دهید، ايفا به جريان انداختن دهید، ليك بدون دیوانگی ناخوشایند که یک کلانشهر به كادو می آورد. بوستون برای ما بسیار مفید است و هرگاه این دوازده ماه) را تعطیل کنید، واحد وزن بوستون را جدی می گیرم. من وشما ناامید نخواهید شد

تور ادوایزر:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : پنجشنبه 21 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)