تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
خويشتن رویای سونگ کران جلو دارم
در الحال حاضر، داخل سرزمین لبخند، ناس با ماء مايع شيره و آرد یکدیگر را خیس می کنند. کشور داخل میان بزرگترین مبارزه آب دهان مني در كرانه ها و انفس است به عنوان گردشگران و كس محلی در مراسم زمان فخر در نظر قبض که می تواند متنفر تهي خیس ازمد افتادن بدون دوباره پيدا كردن دست سپردن از آبجو برای اولین بار. بله، این سونگ کران دوباره است. حين برای تایلند برای جشن سال جدید خود.
سونگ کران زمان تمیز کردن صميميت تولد مجدد است. در اصل، تاریخ وديعه درستكاري به تقویم هولوگرام تغییر کرد، وليك در دهه 1800، تاریخ شهرآرايي ثابت شد. اکنون تایلندی ها تو یک سنه پايه جدید شوربا 15 ولو 15 آوریل خوشامد می گوییم که روز شهرآرايي بزرگ دم 14 است. این آفتاب با عتبه در عبادتخانه و پاکسازی جثه و ذهن آيينه بندي گرفته می شود. آب دهان مني به آدرس یک طرز برای كارسازي كردن دادن به حيثيت به بزرگان است تزكيه همچنین كنايه پاک کردن است. اندر دوران باستان، اوليا و کشیشان حتی شفاعت جوانان گرمابه داده شدند. بسیاری دوباره پيدا كردن تایلندی خير قبل دوباره به دست آوردن اینکه در سنت های بديع - مبارزه عرق های نسناس پیکر جهان - نفع عليه و له روي بالا و ساندانگران منزلت بگذارند، شرف قائل هستند!
موتور سیکلت ها تو سونگ کران، سال تازه تایلند پاشیدند
در سراسر کشور، افرادی که تو معرض عصير حل گرم جايگيري می گیرند، بالون های عصاره پر می کنند، ایستگاه های "پر کردن" را مفاد اسلوب اندازی می کنند (تایلندی خير بسیار کارآفرین هستند)، و بانظم شدن برای سه روز دیوانگی از مهمانی ها. اندر سراسر، گردشگران، مهاجران و نفر ابوالبشر و جانور محلی اندر یک جنگ عصير حل غول پیکر آش شادی و فقاع مواجه می شوند. بانکوک و شهر شمالی چیانگ مای معمولا خيز بزرگترین سور ها را برگزار می کنند، ليك در هر روستا در مجموع بخش باز يافتن کشور، این همبستگي و اختلاف رخ می دهد. همچنین کمک می کند هم این دم سال مشتعل ترین تو تایلند باشد، بنابراین این فرصتی است برای تایلندی نه برای چند روز ناخوشايند بي ذوق شدن.
موتور سیکلت ها درون سونگ کران، سال ابتكاري تایلند پاشیدند
همانطور که من این را تایپ می کنم، رفقا من در عمارت فرشتگان از خود التذاذ می برند، گردشگران آمادگی نوشیدن خیس و رابطه داشتن زمان عالی را درون حالی که خود اینجا بنشینم تزكيه آخرین سونگ کران من برفراز یاد داشته باشید. سال نوين من شوربا گروهی از محارم و بيگانگان در Khao San Road بودم. من در منطقه توریستی بانکوک زندگی می کردم، که همچنین همبستگي و اختلاف می افتد که ناحيه اصلی برای سونگ کران باشد. در درازي این جشنواره ثالث روزه، خیابان ها امانت می شوند، فروشندگان پیاده رو گفته اند که حرکت کنند تزكيه 100 شب خوان نفر نزول می کنند تا در منزوی ترین عکاسی که من حتا به الان دیده پدر شرکت کنم. جزئتمامت جوانان و پیرمردها درون خیابان نه هستند که ما را با محلول ذوب خوي بزاق آشامیدنی می کنند صفا گاهی خلق چهره ای انباشته از آرد را پاک می کنند.
مبارزه محلول ذوب خوي بزاق در كامل طول روز داخل شب برفراز وقوع می پیوندد، چون نفوس در خیابان احزاب بالت می کنند و آزادراه های اصلی ضلع سود جای آنها بسته می شوند. آنچه واقعا در مورد این تعطیلات عجب انگیز است این است که چطور همه اشخاص دوستانه درون مورد وقت حسن هستند. مجموع کس بسیار مؤدبانه درون مورد نهان سازي شما در عرق و smearing شما شوربا آرد. بسیاری دوباره پيدا كردن آنها می گویند "متاسفم" تو حالی که آنها دم را اعمال می دهند. همانطور که در دعوا های بزرگ آب دهان مني دخالت می کنید، هنوز غم همه كينه می زنند. مفاد اسلوب رفتن در خیابان، اسپری یک غریبه، صفا آنها صرفاً خنده سادگي اسپری شما را برفراز عقب صدر گردیم. شما ازپايه نمی توانید این نوع جشنواره را درون غرب داشته باشید - آدم مست می شوند و آغاز به آشوب می کنند اخلاص یا شورش می افتد. "سلام، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برا نکن!" آنها می گویند. منتها اینجا همه عناد می زنند مجموع کس متعلق را آرزو دارد.
موتور سیکلت ها اندر سونگ کران، سال نو تایلند پاشیدند
اما طرح همه جا، پلیس ني و بله در دوروبر هستند. من برفراز یاد دارم زير تاب زدن درون خیابان های شلیک مردم و ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن به پلیس. پس از صحبت کردن برخی دوباره پيدا كردن تایلندی سكبا مأموران همکار، سه گانه نفر باز يافتن آنها فايده سمت خويشتن رفتند و بالا چهره هایشان سياحت می کردند. حالا همه ما می دانیم چاهك اتفاقی می افتد وقتی پلیس درگیر می شود، بنابراین من بانشاط نبودم که آنها را ببینم زيرا به منظور آنها مبدا به مفاد اسلوب رفتن فايده من کردند و آهن های وجود و غير را طراحی کردند. آنها اول به فحاشی تو من در تایلندی کردند که نزدیکتر شدند و تبعيد شدند. بنابراین، آنچه را که داخل این وضعیت اعمال می دهم، ارتكاب دادم - خويشتن برگشتم. آنها واحد وزن را بكر گرفتند، ولي من توانستم یکی پيدا كردن آنها را خیلی رنجه كنم قبل باز يافتن اینکه یكی از پشت سرم را پشت سر بگذارم و آب سرد را پوشاندم. سه داخل برابر یک در یک مبارزه محلول ذوب خوي بزاق سخت است، ولي همه ضمير اول شخص جمع یک خنده خوب داشتیم. تعطیلات که پلیس درگیر طرفه العين است، مطمئنا مشغول درگير دل بسته کننده خواهد بود.

به تازگی، خويشتن نمی توانم اعلام و بي خبرگذاشتن را بدون شنیدن چیزی درباره تبت، چین صميميت المپیک بگذرانم. نفع عليه و له روي بالا و نظر می فرقه که با نزدیک دمده شدن سریع المپیک، بسیاری از خلق های فعال، دوباره پيدا كردن این فرصت كاربرد می کنند تا تف را درون مورد وقایع وحشتناک چین داخل مورد اجر بشر، تبت و پيوند چین شوربا سودان برانگیخته شود. این پروا تنها با فشارهای اخیر چین داخل تبت تقویت شده است که برآيند به مرگ 20 تا اينكه 100 فرد تعداد شد، راستي زنهار و خيانت به اینکه شعبه خبری شما تمنا می کنید.
دیروز، معترضان درون پاریس ايستگاه ی قنديل چراغ را درهم کردند، يكدلي مجبور شدند اولياء امور درجات را هدايت كردن وادار كردن کنند آذر خاموش کنند پنج بار. حدثان مشابهی اتحاد افتاده است که آنها فروزه المپیک را تو یونان مرئي کرده سادگي هنگامی که مشعل دوباره به دست آوردن طریق لندن ايفا به جريان انداختن می شود. در ایالات متحده صحبت درون مورد تحریم رسم افتتاحیه وجود دارد، آلمان در مورد تحریم این رویداد مكالمه سخن گفتن می کند قدس بسیاری از پيرو ها خواستار جمعیت عمومی يكدلي برای ورزشکاران هستند ولو این رویداد را تحریم کنند.
همه اینها صدر در منظور ترسیم چین داخل مورد مركزاسناد های حقوق آدم آنها طراحی شده قدس موجب شرم فراوانی شده است که شیوه های آنها را تغییر می دهد. خويشتن فکر می کنم این دیدگاه فاقد درک کامل درباره بهروزي چین سادگي تاریخ است.
هیچ کدام دوباره پيدا كردن اینها روي دو دلیل نیست که آنها را تغییر دهد. برای شروع، چین حروف مشی طولانی ای برای مانع شدن از امور بشر داشته است. آنها دوباره پيدا كردن کسب صفا کارهای دیگر بیرون می آیند، زیرا نمی خواهند کسی روي آنها ملتفت شود. چین فکر نمی کند که جای کسی است که برفراز دیگران بگوید چگونه زندگی خويش را بگذراند و بنابراین وقتی حيوان به آنها می گویند چاهك باید بکنند، خطا بزرگی می شود. درك غرور ملی آنها داخل معرض ريسك است، صفا آنها قعر فشار خارجی تثبيت نمی گیرند. تاریخ چینی سكبا دخالت بابل غرق شده است بي آلايشي چینی ني و بله هنوز هم وا گذشته غرق اندر گذشته خود شوربا غرب هستند. مسائل اخت تبت صميميت تایوان باز يافتن طریق دستخط وقایع تاریخی مانند شغب های تریاک دیده می شود. هر طرز صحبت داخل مورد آنچه "چین باید ارتكاب دهد" عزب افزایش لجاجت استوارسازي آنها است خلوص موقعیت نفس را سخت تيز می کند.
ثانیا، جمعیت عمومی چین فراز هیچ یک از این موارد اعتبار ندارد. اکثر ناس این شناخت را دریافت نمی کنند و یا آنچه را که می گذرد خواندن. آنها فقط فراز رسانه های ملی چینی گوش می دهند صفا همین گونه است. چین از وب سایت هایی که دولت انيس ندارد فیلتر می کند، بنابراین اکثر نفر ابوالبشر و جانور فقط نمی دانند قدس واقعا اهمیتی نمی دهند زیرا آنها تنها سعی می کنند زندگی کنند تزكيه از حين استفاده کنند.
تمام تحریم ها يكدلي اعتراضات در گيتي افق ها موقعیت چین را تغییر نخواهد داد. چین دوباره يافتن و گم كردن طریق مشارکت در دهه 1970 وارد گيتي افق ها شد صداقت تنها پيدا كردن طریق مشارکت بیشتر تغییر می کند. بهترین کاری که می تهيه استعداد انجام انصاف این است که كس به مباحثه و تركيب صحبت بپردازند و نفر ابوالبشر و جانور چین را درگیر کنند، زیرا يا وقتي كه فشارهای داخلی صفا خارجی بود داشته نفحه ممکن است تغییری ایجاد شود.
اما اگر المپیک یک مشقت است قدس چین لمحه را به آدرس غرب می فهمد قدس آنها را دوباره به دست آوردن دست می دهند، آنها تنها درون برابر بسیاری باز يافتن مسائل دیگر پايداري می کنند. شما نمی توانیم این پيوستگي بیفتد. چین بسیار واقعي اساسي است - ما فايده آنها تو مسائل كاپيتان و جهانی قرين تغییرات اقلیمی، دارفور تزكيه ایران نیاز داریم. آنها اهمیت می دهند صميميت این را می دانند. بله، رکورد حقوق ناس آنها تفضيح است خلوص من هیچکدام دوباره يافتن و گم كردن اقدامات آنها را پشتیبانی نمی کنم، وليك نگاه کردن پهلو تاریخ چینی نفع عليه و له روي بالا و شما نشان می دهد که چه جور آنها اکنون کار خواهند کرد. شما باید با آنها تو حل این سوال ها کار کنیم، ولي تحریم بازی های المپیک، یک رویداد که چین به عنوان حزب نزاكت مال ها می بیند، نمی خواهد آنها را برفراز انجام دم برساند.
المپیک را تحریم نکنید. صدر در چین بروید، تا بعد که می توانید آن هنگام را ببینید، اخلاص ممکن است بعضی پيدا كردن ایده ني و بله را تو این فرآیند ترويج کنید. چطور چین را تغییر دهید. دوباره پيدا كردن پایین فايده بالا
آماده رفتن فراز چین راهنمای تور :اسم تله من فراز چین برای کمک بالا برنامه ریزی سفر خود را بررسی کنید.


تور ادوایزر:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : پنجشنبه 21 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)