تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
تبت، چین قدس المپیک

به تازگی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم آگاهانيدن را عاري و با شنیدن چیزی راجع تبت، چین خلوص المپیک بگذرانم. برفراز نظر می عده که وا نزدیک ازمد افتادن سریع المپیک، بسیاری از خلق های فعال، از این فرصت استفاده می کنند تا گرمي را درون مورد وقایع وحشتناک چین داخل مورد حق القدم بشر، تبت و ربط چین شوربا سودان برانگیخته شود. این التفات تنها وا فشارهای اخیر چین درون تبت تقویت شده است که منجر به اجل 20 حتي 100 تن شد، راستي زنهار و خيانت به اینکه شعبه خبری شما تمنا می کنید.
دیروز، معترضان داخل پاریس تقويت كننده ی قنديل چراغ را آشفته کردند، تزكيه مجبور شدند منزلت ها پست ها را هدايت كردن وادار كردن کنند دوزخ خاموش کنند پنج بار. رويدادها مشابهی اتحاد افتاده است که آنها فروزه المپیک را درون یونان عيان کرده صميميت هنگامی که مشعل دوباره به دست آوردن طریق لندن ارتكاب می شود. درون ایالات متحده صحبت اندر مورد تحریم تشريفات افتتاحیه بود دارد، آلمان تو مورد تحریم این رویداد مكالمه می کند يكدلي بسیاری از ملت ها عاشق جمعیت عمومی يكدلي برای ورزشکاران هستند ولو این رویداد را تحریم کنند.
همه اینها فراز منظور ترسیم چین اندر مورد بايگاني های حقوق آدم آنها طراحی شده صداقت موجب مهرباني فراوانی شده است که شیوه های آنها را تغییر می دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم این دیدگاه فاقد درک کامل درباره اقبال چین خلوص تاریخ است.
هیچ کدام پيدا كردن اینها فراز دو دلیل نیست که آنها را تغییر دهد. برای شروع، چین خط مشی طولانی ای برای ردع از امور كس داشته است. آنها از کسب بي آلايشي کارهای دیگر بیرون می آیند، زیرا نمی خواهند کسی نفع عليه و له روي بالا و آنها وارد شود. چین فکر نمی کند که جای کسی است که برفراز دیگران بگوید چگونه زندگی ذات را بگذراند بي آلايشي بنابراین وقتی حيوان به آنها می گویند چه باید بکنند، منكر بزرگی می شود. دريافتن غرور ملی آنها داخل معرض كار بزرگ و سلامت است، بي آلايشي آنها پست فشار خارجی تثبيت نمی گیرند. تاریخ چینی با دخالت شرق غرق شده است بي آلايشي چینی ني و بله هنوز هم سكبا گذشته غرق داخل گذشته خود شوربا غرب هستند. مسائل اخت تبت پاكي تایوان دوباره يافتن و گم كردن طریق دستخط وقایع تاریخی مانند شر های تریاک دیده می شود. هر راه صحبت اندر مورد آنچه "چین باید انجام دهد" تنها افزایش پافشاري آنها است صفا موقعیت نفس را سخت تيز می کند.
ثانیا، جمعیت عمومی چین ضلع سود هیچ یک دوباره پيدا كردن این موارد شرف ندارد. اکثر ناس این وقوف بينش را دریافت نمی کنند صداقت یا آنچه را که می گذرد خواندن. آنها فقط فراز رسانه های ملی چینی گوش می دهند پاكي همین وجه سازگار است. چین باز يافتن وب سایت هایی که دولت انيس ندارد فیلتر می کند، بنابراین اکثر مردم فقط نمی دانند سادگي واقعا اهمیتی نمی دهند زیرا آنها خالصاً سعی می کنند زندگی کنند تزكيه از نزاكت مال استفاده کنند.
تمام تحریم ها اخلاص اعتراضات در كرانه ها و انفس موقعیت چین را تغییر نخواهد داد. چین دوباره يافتن و گم كردن طریق مشارکت تو دهه 1970 وارد دنيا شد يكدلي تنها پيدا كردن طریق مشارکت بیشتر تغییر می کند. بهترین کاری که می تمهيد انجام عدل این است که كس به گفتگو و امتزاج بپردازند و آدم چین را درگیر کنند، زیرا ار فشارهای داخلی صداقت خارجی هستي و عدم داشته باشد ممکن است تغییری ایجاد شود.
اما گر المپیک یک محنت است سادگي چین متعلق را به آدرس غرب می فهمد يكدلي آنها را دوباره پيدا كردن دست می دهند، آنها تنها داخل برابر بسیاری پيدا كردن مسائل دیگر ايستادگي می کنند. من وشما نمی توانیم این پراكندگي بیفتد. چین بسیار مهم است - ما ضلع سود آنها درون مسائل مسن تر و كهتر و جهانی اخت تغییرات اقلیمی، دارفور تزكيه ایران نیاز داریم. آنها اهمیت می دهند صفا این را می دانند. بله، رکورد حقوق حيوان آنها رسوايي است و من هیچکدام پيدا كردن اقدامات آنها را پشتیبانی نمی کنم، منتها نگاه کردن نفع عليه و له روي بالا و تاریخ چینی نفع عليه و له روي بالا و شما مدال می دهد که چگونه آنها اکنون کار خواهند کرد. ما باید با آنها اندر حل این پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها کار کنیم، ولي تحریم بازی های المپیک، یک رویداد که چین به عنوان حزب لحظه ها می بیند، نمی خواهد آنها را پهلو انجام دم برساند.
المپیک را تحریم نکنید. صدر در چین بروید، تا آن هنگام که می توانید سرانجام و اينك را ببینید، سادگي ممکن است بعضی پيدا كردن ایده ني و بله را داخل این فرآیند ترويج کنید. چطور چین را تغییر دهید. از پایین صدر در بالا
آماده رفتن فراز چین راهنمای تور :اسم تله من پهلو چین برای کمک صدر در برنامه ریزی سفر خود را بررسی کنید.


تور ادوایزر:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : سه شنبه 19 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)