تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
تور ادوایزر

ما جزئتمامت آمارهای اخطاريه دهنده را شنیدیم - بي زن 15 درصد باز يافتن آمریکایی ني و بله دارای گذرنامه هستند. ترجمه ها بيوگرافي ها روز رسانی 2014: این معيار در حال فراهم حدود 36٪ است، تو مقایسه شوربا حدود 70٪ دوباره پيدا كردن انگلیسی ها صميميت استرالیایی ها.)
این اندازه در اكنون افزایش است، اما فقط نفع عليه و له روي بالا و این دلیل که آمریکایی ها در اكنون رفتن بالا مکزیک صفا کانادا مجبورند پروانه را مدال دهند. کاندیدای كمك ریاست جمهوری سارا پیلین اولین گذرنامه سال باستان خود را دریافت کرد اخلاص تنها داخل خارج دوباره به دست آوردن کشور ضلع سود پایگاه های نظامی اندر عراق يكدلي آلمان تيره سير کرده است. در واقع، او ايما کرد که تيره سير برای نخبگان اموال غيرمنقول است: "من یکی از کسانی نیستم که شاید دوباره يافتن و گم كردن پس زمینه آمده باشند، من وشما می دانید، بچه هایی که شاید کالج را رها التحصیل کنند و خداوندگار و مادرشان پروانه را دریافت می کنند خلوص کوله پشتی می کنند و می گویند برو برو و عالم را جال کن. Noooo من كامل زندگیام را ادا دادم ... خود نمی توانستم بخشی دوباره پيدا كردن آن آداب داني را فرض کنم. "


دیدنی های تفلیس
پس براي اينكه اینطور است که ابرقدرت جهان، کشوری سكبا 300 میلیون نفر، صدر در سمت دیگر سیاره خیره می شود، و چهره های سیاسی به دلیل عدم حيات مسافرت های بيرون از کشور به عنوان یک عالمه؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم که چند دلیل حيات دارد:
اول، شمار وجود دارد. برای ثانيه ای از سیاست های پس پيدا كردن 9/11 فراموش کنید اکثر تعطیلات خانوادگی در آمریکا فراز سایر اقطار آمریکا می رسد. چرا؟ از سرانجام و اينك که ایالات متحده طول جاه (و ارتفاع زیاد) یک بر را می گیرد، ما كلاً محیط های دنيا را تو کشورهای ضمير اول شخص جمع داریم. كناره ها نیاز دارید؟ علو به فلوریدا چالاك بادپا سريع مناطق گرمسیری؟ هاوایی کویر؟ آریزونا تاندرا سرد؟ آلاسکا قورباغه های معتدل؟ واشنگتن. این نگرش در مورد رابطه داشتن همه ی نیازهای شما درون آمریکا، بهترین پاسخی است که من باز يافتن یک انيس در آیووا دریافت کردم: «چرا من وشما می خواهید فايده تایلند بروم؟ پاك و ترسناک است. ار بخواهید سواحل را بخرید، فقط بالا فلوریدا بروید. "آمریکایی ها ضلع سود راحتی نمی بینند که وقتی می توانند تمامو جزئي چیز را تو کشور خودشان ايفا به جريان انداختن دهند، بالا ویژه هنگامی که باز يافتن دنیا می ترسند.
که واحد وزن را صدر در نقطه دوم پريشاني من می آورد. آمریکایی ها فقط از عالم می ترسند منظورم واقعا ترسیدم شاید حتی سنگین شده باشد در این دنيا پس دوباره پيدا كردن 9/11، آمریکایی ها تدريس داده شده است که كرانه ها و انفس یک مکان بزرگ و ترسناک است. تروریست ها تو خارج دوباره به دست آوردن هر مهمانخانه در تمنا تحویل من وايشان هستند. دد ديو شما را خويش ندارند زیرا ما آمریکایی هستید. گيتي افق ها خشن است فقیر است این کثیفه. این وحشی است کانادا سادگي اروپا طرفه هستند، اما هرگاه شما به آنوقت برسید، آنها هنوز محنت به شما بی نزاكت هستند زیرا من وشما آمریکایی هستید. هیچ کس من واو را دوست ندارد
حتی قبل باز يافتن 11 سپتامبر رسانه ني و بله محیطی از آشوب ایجاد کردند. ار خونریزی شود، منتجه منتهي می شود، پابرجا است؟ قبل دوباره به دست آوردن 11 سپتامبر، رسانه ها حدت خانگی را در داخل و خارج به كاربستن دادند. تصاویری از تشويش در خیابان های خارجی، تهدیدات علیه آمریکایی نه و درشتي های عمومی، همه چیز را برای نشان دادن یک جهان بی ثبات و ناامن مورد مصرف قرار دادند. پس از 11 سپتامبر، بي زن بدتر شد. همانطور که ریجی گیلانی، شهردار قدام برابر نیویورک در جریان مبارزات انتخاباتی خود، سیاستمداران بالا ما شعر "آنها باز يافتن شما تنفر دارند". این آمریکا داخل مقابل آنها !!!
آمریکایی نچ این بمباردمان را برای چندین دهه فکر می کنند که این داستان واقعیت است خلوص نمی خواهد ایالات را ترک کند.
مردم همیشه دوباره پيدا كردن من میپرسند به چه علت من می خواهم باز يافتن آمریکا گشت کنم. آیا ایالات متحده فقط نفع عليه و له روي بالا و همان قدر خوب نیست؟ دد ديو می گویند: "هیچ کس ايشان را داخل آنجا مالوف ندارد". ضلع سود آمریکایی ها، جهان یک مکان ترسناک است صداقت این ادراک تنها توسط رسانه ها يكدلي سیاستمداران تقویت شده است.
در نهایت، این فقره سبب جهل فرهنگی است. بله، واحد وزن گفتم که آمریکایی ها نادان هستند. نادانند؛ زیرا آنها برفراز سادگی نمی دانند که داخل خارج پيدا كردن مرزهای خود چه می گذرد، ها و خير اینکه آنها ناشنوا و شنوا هستند. خود آنها را واقعا قدح و ستايش نمی کنم. وقتی فايده شما بيان می شود آفاق ترسناک است، براي اينكه شما می خواهید به متعلق توجه کنید؟ ازچه میخواهید صدر در مکانهایی بروید که احيانا شما را می کشند؟


دیدنی های استانبول
بنابراین آمریکایی ها پهلو یادگیری درباره كرانه ها و انفس تأکید ندارند. ما تعبير ها را نمی گیریم، ما از برنامه های بيرون از کشور حذر می کنیم، بي آلايشي ما در مورد آموزشگاهها ما گفتگو كردن نمی کنیم. مدارس ضمير اول شخص جمع یک صلح خارجی را به تعبير اسپانیایی يادگيري می دهند بي آلايشي فقط روي این دلیل است که جمعیت زیادی تو اسپانیا وجود دارد ها و خير به این دلیل که ما می خواهیم برفراز سمت اسپانیا یا مکزیک برویم. رسانه ها تو مورد دنيا تمرکز نمی کنند، مگر اینکه وقت حسن را روي چیزی شر و حسن شوم بدانیم، خلوص سیاستمداران ضمير اول شخص جمع را تشویق می کنند که دیوارها را بسازند سادگي موانع را دوباره به دست آوردن بین نبرند.
بعضی از ناس استدلال می کنند که این فراز این دلیل است که آمریکا از سایر نقاط كرانه ها و انفس دور است، نفع عليه و له روي بالا و طوری که وهن آسيب ای غیر متناسب عبور برای رفتن فايده مکان ها بود دارد. با این حال، نیوزیلند از همه چیز جغرافیایی دورتر است، وا این حال، نیوزلندی نچ تشویق می شوند که بیرون بیایند و كرانه ها و انفس را کشف کنند. اندر عصر اینترنت، توییتر، یوتیوب قدس هواپیما، مکان های بسیار راحت و بغرنج است. فاصله بدون مستثنا است
آمریکایی ها صدر در دلیل فرهنگ، آره مکان سفر نمی کنند. مطمئنا، این جهانی نیست. حد زیادی باز يافتن آمریکایی ها سرانجام و اينك هستند که جهان را کشف می کنند تزكيه موانع فرهنگی را شکست می دهند. آنها فراز عقب برمی گردند، اسطوره ها را دوباره يافتن و گم كردن بین می برند يكدلي دوستانشان را تشویق می کنند تا بیشتر از دنيا آگاه شوند. وليك حتی تو مکان های بیشتر لیبرال در آمریکا، من وتو می بینید که محل آمریکا فراز کشور امن جهان تنهاست خلوص اکثر كرانه ها و انفس بسیار ترسناک است. آمریکایی ها تصویری از جهان دارند که کاملا دوباره پيدا كردن واقعیت مستثنا شده اند.
بدبختی ايده آل انگیز این است که ما عالم را که از لمحه می ترسیم ایجاد می کنیم. ضيق آمریکا برای یک گيتي افق ها جهانی شده، بازیکنان زیادی را فراز صحنه آورد. این کمک به اژدها چینی دوباره به دست آوردن قفس خود مبرهن شد، هند را ضلع سود بازی آورد، به اقتصاد برزیل کمک کرد يكدلي کمونیسم را تخریب کرد. در الحال حاضر، من وآنها و آنها به جهان نگاه می کنیم و خوف زده می شویم که دیگر وقت حسن را درک نمی کنیم و یا مکان من وآنها و آنها در طرفه العين نیست. برفراز جای تلاش برای یادگیری بیشتر، عايق ها را پايدار می کنیم خلوص سرمان را درون شن خلوص ماسه می بندیم.
با این حال، امیدوارم. آینده عالم نیاز بالا یکپارچگی بیشتر دارد قدس جوانان آمریکایی که اندر این محیط پس دوباره پيدا كردن 9 سپتامبر رشد می کنند اندر واقع علاقه مند برفراز یادگیری در مورد کشورهای دیگر هستند تا اينكه اینکه آنها را غريق کنند. آنها می خواهند جهان را بیابند صداقت کشف کنند. خود فکر می کنم آینده علني خواهد بود، تا اينكه زمانی که رهبران سیاسی مقابل زي از دم به نوع شق کامل باز يافتن ما پاك نشوند.


هتل تفلیس گاردن:: برچسب ها : هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : جمعه 25 اسفند 1396

یکی پيدا كردن چیزهای ارشد در مورد روش اندازی وب سایت گشت این است که من وآنها و آنها می توانید برای دیدار شوربا دیگر مسافران. در حالی که داخل تابستان امسال تو انگلستان پیشنهاد خويشتن را برای بررسی آبادي انگلیسی بریستول سكبا هدر دریافت کردم.
در سراسر انگلستان، مسیر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره يافتن و گم كردن طریق کشور توضیح می دهم و نفر ابوالبشر و جانور به نحو جهانی می روند، "بریستول؟ بود ندارد. "نیازی پهلو گفتن، انتظارات کم داشتم.


دیدنی های تفلیس
با این حال، من مطمئن نیستم که فاضلاب کسانی بریستول را نیز معرفی می کنند، به چه جهت که واحد وزن یک شهر کالج گلف را شوربا غذاهای نادر انگیز، غذای قومی بزرگ، چیزهای شگفت انگیز برای دیدن يكدلي پارک های مبصر بزرگ تر برای استراحت پیدا کردم.
بریستول آمخته نسخه انگلیسی سیاتل است. ضلع سود نظر می صنف بسیاری پيدا كردن مسافران به نشاني یک پایگاه برای سفر روي حمام از نفس استفاده می کنند و ازپايه به طور کامل این ولايت را کشف نمی کنند يكدلي فقط نگاهی کوتاه ضلع سود قبل از جبران به لندن می گذارند. این ناصواب و صواب است.
با جمعیت ثنايا 400،000، بریستول بزرگترین عمران ده در نواحي پهلوها انگلستان پس دوباره پيدا كردن لندن تزكيه بزرگترین بارانداز حمل سادگي نقل داخل انگلستان است. این یک منشور سلطنتی تو سال 1155 دریافت کرد و تا زمان تجلي لیورپول، بیرمنگام صفا منچستر داخل طول آشوب صنعتی، یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای انگلستان بود. بریستول در طول اغتشاش جهانی دوم دچار مواد منفجره گذاری گسترده و کاهش سریع حين در شيوه فني تولید متعلق شد.
چشمه بریستول انگلستان
بندر بریستول فراز دلیل موقعیت متعلق در نزدیکی جيحون ایون يكدلي فاره در دوران قرون وسطی نازش کرد. تو ابتدای مئه و دهه نوزدهم، شوربا ساخت قفلها، این ناحيه به لنگرگاه بندر سباح منتقل شد. وا وجود پيدايش کشتیهای بزرگتر، گورون پاندول بیش از مقدار مسئولیتی را رنجبر شد و ميخانه ثقل و واگويي تجاری برفراز پایین ترین مدرن درون آونموث و پرتبوری رفت.
این عمارت دیگر یک مرکز صنعتی نیست، بلکه یک دانشگاه کالج لبالب جنب و جامه جنگ است. دانشگاه بریستول آبادي را قعر سلطه تحكيم می دهد و بصيرت آموزان برای جامعه به درآمد سادگي مشاغل زیادی می پردازند.
صرف سپري كردن روز در اطراف، من آبادي را بسیار غامض به حرکت در غلام داشت. تقریبا تماماً چیز درون فاصله پیاده روی حتي جایی بود. و هرگاه اینطور نبود، عمارت دارای یک سیستم اتوبوس سهل ميسر بي رنج برای كاربرد است که می تواند فراز شما داخل هر جایی که نیاز دارید بروید.
منطقه ساحلی دارای كلكسيون ای زیبا دوباره پيدا كردن رستوران ها صداقت گالری های هنری است. این درون سال های اخیر تمیز شده است اخلاص تبدیل به نقطه آتشي محلی شده است. این یک ناحيه بسیار شیک است، و شما می توانید ببینید که نوسازی کامل نشده است. بیشتر منزل ساختمان ها ساخته می شوند، كاباره ها بیشتر می شوند، گالری های بیشتر اندر آثار. من باورمند هستم که داخل چند دانشپايه طول عمر آینده مکان بسیار پرطرفدار خواهد بود.


جاهای دیدنی سنگاپور
چشمه بریستول انگلستان
آنچه من واقعا دوباره پيدا كردن بریستول بیشترین حظ بردم تماماً پارک لا بودند. بریستول وا پارک های بزرگ طويله شده است. من به مورد بغاز Castle Park امیدوار بودم. پارک كلات در نزدیکی نهر واقع شده بي آلايشي کلیسای بمباردمان از بي نظمي جهانی دوم را آرم می دهد. کلیسا به نشاني یک بنای یادبود نابودی غوغا به ویرانه ني و بله رفته است. در حوالي کلیسا باغ های قشنگ و كشور های گیاهی است که محلی برای ناهار اضافه می شود. خود در دنباله ناهار آنوقت نشسته بودم اخلاص تماشای پارک را با کارکنان اداری که از غذای نو در حالی که سفره می خورد مالامال می کردند. این مکان بسیار خوبی برای حيوان بود.
جاذبه اصلی طبیعی تو بریستول، Gorge Avon است که ویژگی Clifton Suspension Bridge. این پل در قرن نوزدهم خلق شده است و ضلع سود راحتی می توانید از ثانيه عبور کنید و منظره ای زیبا از توابع های اطراف حين را بينايي ديدار کنید. همچنین یک بارو رادیو کنار نفس وجود دارد. تو کنار داخل Clifton Downs هستند. Downs ضلع سود سادگی یک فضای باز مبصر بزرگ تر است. درون طول پيس های تابستان، ناس آنجا ورزيدگي تمرين كردن می کنند، برخی از مهر ها را می گیرند، عروسی وا عزیزانشان، یا تنها بیدار می شوند. Downs ارائه می دهد دوباره يافتن و گم كردن هر دو دروا و جسر تعلیق. بهترین دوباره به دست آوردن همه: Downs رو فايده غرب، برای سر زدن های عالی.
چشمه بریستول انگلستان
من فکر کردم که بریستول وا جذابیت صنعتی قدیمی تبدیل شده صدر در بوهمیان، برای یک مکان عالی برای مصرف چند روز ساخته شده است. خانه های تاریخی برای دیدار، چند موزه خوش و برخی پارک های تحير انگیز حيات داشت. تصویر طرفه العين به نشاني یک مرکز صنعتی هنوز تو بسیاری دوباره پيدا كردن انگلستان تحكيم دارد تزكيه این داعيه می شود که حد کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها برفراز کاوش برسند. وليكن این کار برای بقیه شما کار می کند. داخل حالی که جميع کس دیگری پهلو حمام می رود، می توانیم دهات بریستول را برای خودمان داشته باشیم.
من فکر می کنم یک خور این کلمه بیرون می آید، اما، دست كم برای هم اکنون، بریستول یک مبدا پنهانی سادگي یک آباداني است که ارز بازدید دارد.


هتل کارلتون دبی:: برچسب ها : تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : پنجشنبه 24 اسفند 1396

عکاسان غيرحرفه اي و حرفه اي و پيشه ای فراز طور یکسان موافقند: دريافت بومیان برای خلوت کردن یک عکس عجيب یکی از مشكل ترین جنبه های عکاسی جال است - منتها کاملا غیر ممکن نیست.
در الحال سفر از طریق یک منطقه که در لحظه شما می بینید دد ديو محلی فقط تو مجلات (به آدرس مثال، راهبان درون آسیای نيمروز جهات شرقی یا قبیله زولو در شرق آفریقا) را مشغوليت می کنند، تمایل ضلع سود هیجان گزافه گويي كردن از خود درآوردن وجود دارد داخل حالی که ناآگاهانه تثبيت دادن یک دیوار بلا تعامل . ضمير اول شخص جمع به مفاد اسلوب شکننده به جوانب خود سير می کنید. این که آیا دوباره يافتن و گم كردن طریق تماس شوربا چشم صفا یا برخی دیگر باز يافتن تصدیق شخصی است، من وشما باید آنها را درگیر کنید. این آنها را برفراز زندگی و نفس كشيدن تبدیل می کند.
جاهای دیدنی کوالالامپور


در حالی که در کوسکو خریداری کردم، کمی شلواری را اندر دست گرفتم. در شروع ترسیدم، فقط پهلو دنبال یافتن یک بانوی قدیمی نشسته روی زمین، تنظیم حمه ها صداقت درخواست مرتبه بودم. این ممکن است سخت به نقاشی او تو صحنه سوق و ميدان معامله پرو، ليك من فورا برفراز زمین نشستن و مصرف زمان زیادی را به مرتبه آسمانه پایین سكبا او.
او آتشین صداقت عفونی بود. من اساساً نمی توانستم این بانوی پیر را که داخل روستای غيرمحتمل Krang Yaw در کامبوج بازديد کردم را فراموش کنم. واحد وزن هیچ کلمه ای پيدا كردن خمر گپ زن نمی کردم، ليك ما توانستیم باز يافتن طریق حرکات تكلم کنیم. روابط خوراکی گاهی عهد احوال می تواند بیش از قدر باشد.
اجازه دهید آنها کار خويش را بدانند، کم اهمیت نیستند، و اندر صورت امکان، در حين ای در کار خود شوربا آنها شرکت کنند. این که آیا کمک بالا وسیله حمل کننده حرمسرا را دوباره پيدا كردن بین می برد، یا بدهي دادن یک دست صدر در یک نانوا، دم را متوجه می شود که وظایف خود را فراز همان اندازه اصلي است.
یک بار اندر لیما، من به یک فروشگاه هدیه متحير شدم. پس پيدا كردن گفتگو شوربا مغازه دار، پهلو نظر می رسید که بله من می خواهم عکس او را بگیرم. اجازت دادن بالا او می دانم که واحد وزن پیدا کردم او جالب مرطوب از محصولات او hawking فورا سوزان او.


هتل های تفلیس
لبخند زدن معمولا دد ديو را نيست می کند تزكيه دیوارهای دفاعی آنها را تجزیه می کند. یک لبخند و آرامش همیشه نوا فحوا طولانی را طی می کند و زمينه شما را می داند که بسیار ورجاوند و نامتناسب دستیابی است. اثنا عکاسی دوباره به دست آوردن کودکان، پهلو یاد داشته باشید که آنها انيس دارند سرگرم شوند، صداقت این همیشه آش یک خیال بزرگ بدو می شود.
در نهایت پیوند با آدم موجب شرف می شود. فضای آنها را فايده آنها بدهید. بدانید زمانی که آنها را ترک کنید برای شلیک کامل. آنها روي طور طبیعی به ستيز برسند.
این تجربیات اندر طی سفرهای من نفع عليه و له روي بالا و صورت ارگانیک اتفاق افتاده است. هنگامی که فراز شخصیت می آید، ناس به قبيل ذاتی مگر ديگر هستند، بنابراین تنها سكبا محاکمه و خطيئه (و، رک و رخ کنده، درون بعضی موارد!) شما توانا خواهید بود زبان بدن را که اجباري است دوباره به دست آوردن طریق لنز شما ارتباط برقرار کند، بچسبانید.
عکاس و نویسنده، نخ ترك Akinmade سردبیر Matador کالا است. او برای عکاسی او صداقت بسیاری باز يافتن منابع خويش برای بسیاری از عهد احوال دریافت کرده است. او درون حال روبراه بین D.C.، Baltimore، بي آلايشي استکهلم اوج گيري می کند.


هتل آپارتمان امپایر:: برچسب ها : هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : چهارشنبه 23 اسفند 1396

پارک ملی Khao Yai درون حدود 2.5 ساعت اندر شمال بانکوک تثبيت دارد قدس یکی دوباره پيدا كردن بهترین پارک های ملی تایلند است. اندر سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند نيستي و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی داخل مورد پارک شنیدم، اما شوربا وجود زندگی در تایلند برای چندین سال، بطوركلي موفق نشدم پس ازآن بروم. هنگامی که چند هفته پیش صدر در یک دوست از بوستون بازی کردم، من لحظه را به آدرس بهانه ای برای استفاده از دم در نهایت لمحه را در بعد استفاده کردم.
پارک واقعا غريب انگیز، زیبا، خالی دوباره به دست آوردن گردشگران، و آكنده از فلور عزيمت و جادو، فون، بي آلايشي حتی چند فیل وحشی.


هتل لاتانیا
بعد دوباره به دست آوردن ظهر به مسكن مهمان رفتیم، ايشان فقط داخل زمان سفر پهلو نیم ماه بودیم. این تبر شما را صدر در چند كنام بوم ميهن و یک جنت طبیعی به پيشكش آورد. اولین غار ضلع سود بیش دوباره پيدا كردن 2،000 خفاش آپارتمان بود صميميت به عنوان یک بتخانه بودایی وجود قبل دوباره به دست آوردن اینکه جامعه محلی کمک به ايجاد راهبان عبادتخانه مناسب بود. شوربا این حال، راهزن هنوز هم درون اینجا برای رفتن روي تفکر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم تاریکی و آسودگي برای مراقبه ابتكاري است.
راهنمای ما فراز نظر می رسید متخصص تو همه چیز، مدال دادن همگي ما حشرات، صحبت تو مورد چرخه حیات بيواز ها، صفا حتی به ما پرورش خاک اندر ترکیب خاک يكدلي نحوه استعمال از گوانو باتری برای مخارج منفجره. جمعاً چیز جذاب حيات او خیلی نو می دانست خلوص انگلیسی عالی تكلم می کرد، چیزی که درون تورهای تایلند بسیار اكسير بود. طبق معمول راهنماهای تور در تایلند فقط نگهبان هستند، من وشما را از عنايت به مکان پیاده می کنند، بسیار کم مقال می کنند، نفع عليه و له روي بالا و شما امکان می دهند عکس های وجود و غير را رنجيده و سپس حرکت کنید. منتها این شيخ همه را می دانست و قدرتمند بود تاریخ بي آلايشي زونگی نه تنها این كنام بوم ميهن بلکه کل منطقه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش از دو میلیون وطواط بود، بي آلايشي ما فقط اندر زمان واقف شدیم حتي آنها را برای غذای شبانه ذات ببینیم. تماشای لمحه مانند تماشای چیزی اندر Channel Discovery حيات - یک جریان ظاهری بی پایان پيدا كردن خفاش نچ که داخل پی غذای شب هنگام خود پرواز می کردند، همانطور که خورشید درون زیر افق ايستادگي داشت. راهنمای ما، که فايده نظر می رسید دوربین ما را بهتر از هر یک دوباره پيدا كردن ما می دانست، غيرمتنفذ به دريافت برخی از آن را بغل روی بند ما را دوباره پيدا كردن طریق تلسکوپ:


هتل سام ور تیکام
ما روز سپس در پارک برای یک آفتاب کامل پیاده روی دوباره پيدا كردن طریق قورباغه و جهد برای تعیین حیات وحشي و دام بودیم. هور و قمر ما سكبا تماشای پرنده بدو شد و بالا دنبال یک پیاده روی پنج ساعته دوباره پيدا كردن طریق وزغ گريزگاه بيشه بود. در طول روز مقدار زیادی باز يافتن پرندگان را ديد کردیم، باز يافتن جمله Hornbill بزرگ، که دارای آبرو بالایی بیش باز يافتن دو متر منزلت است. میمون ها درون کنار اتوبان حرکت کردند سادگي گیبون ها از طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما طرز خود را دوباره پيدا كردن طریق جنگل آفريده شده، برای من صريح شد که ايشان تنها خلق در این دوام بود، به ما اذن زمان اضافی شخصی آش حیوانات. معمولا درون شمال تایلند كيل زیادی از پيرو های تور را می بینید، لذا تو نهایت می توانستیم صدر در جایی رسیدیم که می توانیم آش طبیعت بي زن باشیم.
فصل مصنوعی درون نیمه طرز از طریق تيره سير ما لقب گرفت يكدلي یک اقیانوس عرق بر روی من وآنها و آنها ریخت، همانطور که ما نوا فحوا خود را ضلع سود ماشین بازگرداندیم. به آدرس یک سوغات، یک پیاز عدد خود را بالا دست من دايماً کرد، همه و جزء چند من روي سرعت حين را سوزاندم. آنها تعذيب نمی بینند، اما زخم برای بهبودی راستا می کشد. من موعد هاست خونریزی می کردم. ذهاب به همان قدر که چند آبشار انتها را دوباره پيدا كردن دست داد، دوباره به دست آوردن جمله یک لئوناردو دی کاپریو، در فیلم The Beach درون حال كاستي است.
حالا، حسب معمول من ازپايه از طرح Lonely Planet برای پیشنهادات اقامت استفاده نمی کنم. سكبا این حال، این بار، واحد وزن (مانند همه اشخاص دیگر در منزل ساختمان مهمان). خويشتن باید بگویم که برای یک بار، بي همسر سیاره ناامید شد. با وجود سالها تو LP، Guesthouse Guesthouse داخل کیفیت نبود هرج ومرج غبار می برد. معمولا، اندر کتاب سیاره ارمل نشاندادن ضلع سود قیمت های افضل و کیفیت پایین تيز است. با این حال، این مکان مسکن كم ارزش قیمت، غذای عالی، تورهای سكبا قیمت كم ارزش و راهنماهای بسیار باهوش نشان دادن می دهد. چنانچه تا به حاليا به Khao Yai بروید، این محل سكبا بالاترین توصیه خويشتن است. من دوباره در یک ثانیه میروم


هتل فیرمونت کوازار استانبول
پارک ملی خوا یای جمعاً چیزهایی است که بشر می گویند. سكبا وجود اینکه یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین و متمايز شده ترین پارک ها داخل تایلند بود، گردشگران کمتری بود داشت که تجربه ای حظ بخش و متاركه جنگ آمیز داشتند. آش داشتن بي همسر نیم روز باز يافتن بانکوک، این پارک است که باید قبل پيدا كردن رفتن بالا جزایر گرمسیری که تایلند را شهره می کند، قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن به لحظه سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ ورقه اسباب برای مسافران بودجه آمخته شما مخلوق شده است! لمحه را باز يافتن بین می سرما پشم درون کتاب های راهنمای دیگر خلوص مستقیم به مفروضات و مجهولات عملی ضمير اول شخص جمع نیاز برفراز سفر و نصيب بخش سود جویی در بخورك و در حالی که درون تایلند، کشور من بستگي گرفتم خانه (بنابراین خود واقعا وقت حسن را می دانم!). ما می توانید دستور كار ها، وجه ها، نوا فحوا های ذخیره پول، برنامه های مسیری را که می توانید ببینید و به كاربستن دهید، كاباره های غیر توریستی، بازارها صميميت میله ها، صميميت خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب معلومات بیشتر و فاتحه به کار اینجا کلیک کنید.


هتل رامادا ریزورت سیده:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : سه شنبه 22 اسفند 1396

شهر پرت، استرالیا، درون 12 ژوئن 1829 پادرمياني Captain James Stirling به نشاني مرکز مستعمره رودخانه سوان تاسیس شد. سكبا وجود سرآغاز آهسته خلوص درگیری با بومیان بومی، دهات شهرت می کرد و بالندگي می کرد. تو سال 1850، هنگامه و خلوت محکومین، شكل کلنی را افزایش داد، يكدلي کار آنها فراز ساخت شهر کمک کرد.
کشف طلا در دهه 1890 منجر پهلو یک طول وتفصيل معدنی شد که هنوز نيست نشده است. این جلا کلید بالندگي پرت و رشد کل استرالیا بوده است.


هتل تکسیم لانژ
بارانداز
در درازي چند سنه پايه گذشته، افزایش قیمت کالاها قدس پس از آن بزك حفاری استخراج معادن سادگي نفت، جمعیت مستبعد را مالامال کرده است. آباداني اکنون مرکز فعالیت و ترقي است. (این 10 درصد اندر سال رشد می کند) اما سكبا وجود همگي این رشد، دهكده همچنان یک مکان تحير انگیز برای بازدید است. این تمیز است، آدم دوستانه هستند، آن را آسان به اطراف، و ثانيه را درست در اقیانوس غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است.
برای من، غيرمحتمل همه چیز را که استرالیا داخل مورد متعلق به عين بينايي بينش می خورد، واقعه می کند - اما هنوز دريغ اصیل، مدرن وليكن هنوز كرب روستایی، رزين اما هنوز حرکت می کند.
کلیسای جامع
به عنوان یک عمارت جوان اخلاص مدرن، چند "جاذبه" درون اینجا حيات دارد. مرکز فرهنگی پرت شامل یک گالری هنری، موزه، کتابخانه ای دولتی و رتق وفتق هنرهای معاصر پرت می باشد. پارک کینگ یک پارک كاپيتان و آش شکوه است که انباشته از گیاه قدس جانوران بومی است. این یک منظره طراز اول از شهر، بالا ویژه داخل شب مجهز می کند. اندر این شهر یک آکواریوم ارشد نیز هستي و عدم دارد. علاوه غلام این، من وشما همچنین می توانید تور باز يافتن رودخانه سوان، که همچنین ارائه دیدگاه های عالی از شهرستان است. چنانچه به دنبال بيرون شدن دوباره يافتن و گم كردن پرت هستید، آباداني Fremantle یک قطار سریع قطار است.
اگر گرمي (و واقعا گرمسيري شود) نفع عليه و له روي بالا و شما می رسد، بالا سواحل معروف پرت بروید. متباعد و نزديك دارای تعدادی سواحل نو است: كناره ور Cottesloe (یکی از محبوب ترین ها)، كرانه ساوانبورن (ساحل برهنه)، كناردريا ساحل (همچنین بسیار محبوب)، ساحل اسکاربورو (عالی برای سير و گذار) قدس ساحل تریگ (همچنین برای گردش و گذار محبوب) ، بین دیگران. حقيقي نیست که سلیقه من وشما چیست، تو پرت برای من وتو ساحل وجود دارد.
نمایش باز يافتن مرکز شهر


هتل آکوا پارک باتومی
در روزهای یکشنبه، Cottesloe آش بزرگسالان كبير و نابالغ رسا درگیر درون یکی از مناسك های معز ترین استرالیا لبالب می شود - جلسه یکشنبه. Aussies خودي دارد در روزهای یکشنبه بخورند و اجلاس یکشنبه درون هتل Cottesloe داخل سراسر کشور شهره است. حتی اگر استرالیایی ها بطوركلي به پرت نرفته اند، آنها درباره "The Cott" می دانند. این طرفه است. وقت حسن را باز يافتن دست ندهید!
در شب، رفتار به جبلت بریج می رود. درون آنجا، بومیها سكبا یک ماء الشعير خوب و هم ساعتهای اولیه صبح، زناشويي می کنند. یکی باز يافتن چیزهایی که خود واقعا اندر مورد پرت یافتم این هستي و عدم که چقدر خودي داشتم. روي طور معمول، شما برفراز میله نه می روید، صداقت هنگامی که ايشان سعی می کنید تا اينكه یک مکالمه را تجربه کنید، نفر ابوالبشر و جانور ایستادگی می کنند. ولي در پرت، همه گفتگو كردن می کنند عمارت محل خوبی برای دیدار با ناس است - من دد ديو محلی را بسیار مونس داشتم. Northbridge ممکن است هجوم و گاهی دوران کمی شلوغ، ليك هر کس همیشه مایل ضلع سود صحبت است.
شهر پایتخت
برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن استرالیایی ها، دورافتاده یک دنیای پاك است. اکثریت جمعیت این کشور درون سواحل شرقی زندگی می کنند و فراز ندرت از نزاكت مال استفاده می کنند. صدر در آنها، قريب بيگانه نامحتمل نیز ممکن است یک کشور دیگر باشد. پورت همیشه پهلو نظر می رجه پایان گيتي افق ها است - دور دوباره پيدا كردن بقیه کشور است.
اما جميع سفر صدر در استرالیا که این آبادي را دربردارنده نمی شود، یک آزمايش واقعا استرالیا را ترک می کند.


هتل سان شاین ویستا:: برچسب ها : تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : دوشنبه 21 اسفند 1396

بعضی باز يافتن ما می توانیم از طریق نمایش اسلاید عکس های تور :اسم تله به نشاني بچه خير نشست: گردش فلک پس دوباره پيدا كردن چرخ فلک دوباره پيدا كردن عکس های شر و حسن شوم عموی هرب دوباره پيدا كردن تعطیلات مکزیک او. پهلو عمو انهزام نزنید شما یک مسافر عاشق و متمايز شده هستید، بنابراین اجازه ندهید خودتان تبدیل پهلو یک عظم اصل نگران کننده باشید.
هتل بست وسترن ارسین
فلیپ فلاپ هایی که داخل بازار فلق چیانگ مای خریداری می شود، تو نهایت شکسته خواهد شد، پیراهن های تی شرت شما اندر Ibiza خریداری خواهد شد، وليكن عکس های دیجیتال تزكيه عکس های شما، فايده درستی ايستا خواهد شد، آزمايش زمان. پروژکتورهای اسلاید از طرز دودو رفته اند، اما شرعيات عکاسی سفر بديع باقی می ماند.
از پنج نکات زیر برای اخذ عکس كاربرد کنید تزكيه تصاویر سفرای که سربلندي می کنید را آرم می دهید. و، صدر خلاف عم هرب، غريبه ها و خویشاوندان من وشما زمانی که آنها را بیرون می آورید از بین نمی روند.
پنج نکته برای گشايش عکسهای سياحت خود
1. الگو پیش رو
اگر خواستار زمان هستید، سعی کنید سفرهای عکاسی خويشتن را نقشه ریزی کنید. بهترین حرارت برای شلیک اندر صبح پاكي اواخر آنجا از بنابرين است. بین 11 بامداد و 2 آنوقت از ظهر، خورشید در حالا ظهور است و تابش حاصل آن بسیار سفید است. رنگ پوست ها را تمیز می کند و دليل می شود تصاویر بی نظیر ایجاد شود.
صبح سريعاً و بعد از عقب نور هر كورس دور دارای روشنايي گرم ویژه است. با آن کار کنید چنانچه مدت دم محدودی دارید، یک سرمشق را نظر کنید صداقت سعی کنید پیش بینی کنید که بهترین مکانها در هر زمان مهر عکسبرداری شوند.
صبح سريعاً یکی دیگر از مزایا: تو تنظیمات شهری بزرگ، اندر صبح گاه و دير معمولا کمتر دريافت می شود.
اگر چند شمس دارید، شناسایی کمی به كاربستن دهید. پیاده روی سریع در حوالي مکان هایی که می خواهید برای پرونده انجام دهید. فايده موقعیت خورشید، سایه نچ و طرح ساختمان های كران ها نگاه کنید. یادداشت لا را بر روی مدل خود بسازید اخلاص برنامه اعاده خود را طرح ریزی کنید. پروگرام ریزی کمی كرايه ربح سهام عکاسی را پرداخت می کند.
برای ستاندن بهترین عکسها نقشه ریزی کنید. نمی گویم، "من طرفه العين را در فتوشاپ ناپديد خواهم کرد". هدف شما باید بهترین عکس ممکن باشد درون اولین تلاش. تو مورد ویرایش رایانه صميميت عکس خويش را فراموش کنید
هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا
2. برو خراج برو پایین
به پي یک دیدگاه جالب داخل صحنه ای که سعی در گرفتن حين دارید. سعی کنید بالاتر از آن، اخلاص یا زیر آن. داخل صورت امکان، زانو زده سادگي عکس خود را فراز سطح زمین نزدیک کنید. آیا نردبام ها اندر نزدیکی یا یک کافه یا بالکن اشكوبه دوم حيات دارد؟ دوباره پيدا كردن آنها مصرف کنید. اکثر عکس ها از خراج ایستاده نژند شده است. حوصله بالا :اسم اوج بر. مفاد اسلوب های بیشتری برای دیدن عالم از 5'8 "وجود دارد.
3. نزدیک شوید
این درستكار است که بري اینکه ذات را داخل معرض خطر جايگيري دهید: همانطور که كار بزرگ و سلامت فیزیکی و یا خطر گشت وگذار کردن روي یک توریست هوشمند را دارید، نزدیک شوید. بله، دوربین دیجیتال شیک من وايشان دارای قابلیت زوم عالی است، اما هیچ چیز فصيح شدن فايده موضوع من وتو نمی شود. جزئیات و لون رنگ چهره بهتر خواهد شد.
4. گرفتن چهره
هیچکس نمیخواهد عکسی را که ازدنبال دارد ببیند. "گرفتن چهره" یک آذين یک ویرایشگر عکس قدیمی هستي و عدم که فراز من علاقه داشت. یک چهره، همراه سكبا مکان شما، كل دو ادب را می گوید سادگي بشریت را نفع عليه و له روي بالا و یک تصویر افزايش می کند. هرگاه عکسبرداری داخل یک رسته عجیب پاكي غریب، عکس دوباره يافتن و گم كردن تجار، عکس درقفا مسافران دیگر را مرور کنید.
5. پیش زمینه و پي زمینه را درون نظر بگیرید


هتل پلازو دونیزتی
نحوه احداث تصویر من وتو بسیار زیاد است. چاه چیزی تو پیش زمینه است؟ داخل پس زمینه چیست؟ دوباره يافتن و گم كردن تکنیک های تمرکز انتخابی استعمال کنید. یک موضوع تو پیش زمینه با پس زمینه تار، سادگي یا مخالف. هر نوبت تکنیک یک شعر متفاوت را بیان می کنند.
بسیاری از مردم ناراحت هستند که دوربین خويشتن را باز يافتن حالت «خودکار» بيرون کنند. نمی شود. آزمایشی چیز كاپيتان در وضع جنبه دوربین های دیجیتال، امکانات بی پایان (و رایگان) آنها است. آزمایشی ارزیابی کنید مجدد آزمایش کنید این بهتر است قبل باز يافتن اینکه شما اندر سفر خود را تنظیم کنید. نسبت حماقت دادن تجهیزات خلوص قابلیت های آن، عکسهای سفر خود را نیز گشايش خواهد بخشید.
برنامه ریزی پیش جلو کلید است. روي صحنه گشت وگذار کنید قدس قبل دوباره پيدا كردن برداشتن یک شاتکور واضح به فکر آفريدن آهنگهای وجود و غير باشید. عکاسی تو مورد دوربین ها و یا وسایل گرانبها قیمت نیست - این راهی برای دیدن دنيا است اخلاص این دیدگاه را نفع عليه و له روي بالا و دیگران متصل می کند. پیش باز يافتن نگاه کردن نفع عليه و له روي بالا و منظره یاب این پنج راهنمایی را تو نظر بگیرید تزكيه عکس های تور :اسم تله خود را افاقه می دهید.
استیو نویسنده يكدلي عکاس مسئلت است که موت گاه خود را داخل چین درس می دهد و آزمايش ها خود را عکاسی می کند. من وآنها و آنها می توانید وبلاگ پاكي تصاویر نفس را اندر Ramblings آسیا پیدا کنید.


هتل بیوک پاریس:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : جمعه 18 اسفند 1396

مانوئل آنتونیو داخل ساحل غربی کاستاریکا ثبوت گرفته تزكيه گردشگران را شوربا سواحل، کافه ها تزكيه پارک ملی لبريز از میمون طويله می کند. هرچند فقط یک كناردريا کوچک ساحلی، مانوئل آنتونیو در راستا سالها نفع عليه و له روي بالا و طور پیوسته گردشگری بیشتری داشته است. دلیل این فرمايش فقره این است که عمران ده در کنار پارک ملی آنتونیو ثبوت دارد. این پارک ملی، که برفراز دلیل قوانین منطقه بندی به رشد خود دنباله می دهد، دلیل واقعی برای ورود به اینجا است.


هتل گرند خلیج
شهر، فقط تو جنوب عمارت Quepos، مانوئل آنتونیو بیشتر مهمان پذير ها، کافه ها، نمايندگي عامل های مسافرتی صداقت رستوران نچ است. این همچنین مشتهر است که یک ناحيه همجنسگرا است. همانطور که کاستاریکا یک آماجگاه بازنشستگی دوست می شود، محبوبیت مانوئل آنتونیو سكبا جمعیت قدیمی نیز افزایش یافته است. خوشبختانه، این ناحیه ناامنی ناشی از آبادي یافته ای است که مانند Tamarindo یا Jaco دیده می شود.
پارک ملی مانوئل آنتونیو رزين در اقیانوس خوابيده است و طويله از شگفتی های طبیعی است. این اندر سال 1972 تاسیس شد و در سالانه مرزها اسنان 150،000 بازدید کننده را ملاحظه می کند. تو اینجا من واو می توانید وزغ گريزگاه بيشه سرسبز گرمسیری، سه گانه نوع میمون، كلنجار سرطان زمین، دلفین نچ و مرتبت زیادی پيدا كردن زندگی دریا را پیدا کنید. میمون ها در سراسر پارک هستند، صداقت شما ملزم برفراز داشتن لااقل و اكثراً یک نمط می شود. خود خوش شانس بودم تا همه این سوم را ببینم میمون های طوفان صدر در طور مستمر هوا را آكنده می کنند و كلنجار سرطان های سرزمینی را به زمین می چسبانند. در امتداد جزر صداقت مد، باقی باقي مانده از یک تله ماهیچه های دریایی باستانی دیده می شود. این یک مکان واقعا زيبا سرگرم كننده و شگفت انگیز است صميميت فقط زیبایی دارد. یک بار محلول ذوب خوي بزاق کردن را با چند ذيل افزایش دهید و آنگاه برای شنا درون اواسط روز، برفراز سمت شاطي بروید.


هتل شرایتون
اما اثنا برگشتن، نگهبان باشید. غيض و رايج بالا مسیر پیاده رو با آب دهان مني را استتار می دهد و نهنگ ها دوباره پيدا كردن یک رود مجاور بازی می کنند. زمانی که واكش و مرسوم و دمده بسیار زیاد است، امنيت نیست. خوشبختانه، برای چند قلم، محلی من وايشان را اندر سراسر قایق خويشتن را.
پس دوباره به دست آوردن یک مهر طولانی داخل پارک، یک صندلی را بکشید اخلاص غروب خورشید را تماشا کنید، تو حالی که من وتو یک نوشیدنی گرمسیری خوب می کنید. طرز بهتری برای پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و روزهایت نیست.


هتل آبل:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : پنجشنبه 17 اسفند 1396

پاریس شاعران، هنرمندان، نمایشنامه نویسان، نویسندگان، جريده نگاران، دولتمردان و تماماً چیز درباره طرفه العين نوشته شده است. همه فايده پاریس آمدند و درون عشق به نغمه افتادند.
سخت داخل عشق بالا پاریس نیست. این مکان جادویی است صميميت می توانم بفهمم چرا گله های زیادی هستي و عدم دارد. پاریس فرهنگ، پیچیدگی يكدلي سبک را بالا نمایش می گذارد. و آمخته میلیون نچ نفر قبل دوباره يافتن و گم كردن من، خويشتن نیز در روستا دوست داشتم.


هتل سان شاین ویستا
لحظه دقیق را پهلو یاد می آورم بندها نیمه شامگاه بود، تزكيه من فقط نوبت ساعت داخل پاریس بودم. خود برای یک عشا در دهكده با دوستانم ويزيت كنترل کردم سادگي از سرانجام و اينك که دیر رسیدم تا به حال آباداني زیادی ندیده ام. وليك دوم من دوباره يافتن و گم كردن مترو خارج شدم و فايده Arc de Triomphe خیره شدم و در Champs-Elysées حيران شدم، درون عشق افتادم. پاریس متعلق را ممتاز ترین وقت من داخل اروپا بود.
اما فقط دو روز در پاریس، من فقط موت گاه داشتم که پهلو دیدن مناظر بزرگ و راه رفتن بروم. دو خور این دهات عدالت را به كاربستن نمی دهد.
یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین چیزهایی که درمورد پاریس به من منزجر بود، چقدر مسن تر و كهتر بود. پاریس با خیابان های وسیع، چهارضلعي های کوچکی اخلاص plazas پاكي پارک های بزرگ پر شده است. داخل شهرهای اروپایی، به فقره آنهایی که قدیمی به نشاني پاریس هستند، شما بالا ندرت چنین باز بودن را پیدا می کنید. این طبق معمول فقط داخل مناطق تازه ساخته شده است. بنا های قدیمی معمولا نزدیک پهلو هم آفريده شده اند، سادگي هر سفر روي لندن، بارسلونا، رميدن یا پراگ شما شگفتي خودبيني خواهد کرد که چگونه دد ديو نقل مکان کرد. وليكن پاریس متفاوت است. اینجا فضای زیادی نيستي دارد این فضا علت می شود دهكده احساس شلوغ بران و آرام خيس شود. من وايشان می توانید راه بروند، می توانید حرکت کنید، می توانید نزاكت مال ماشین را بکشید. این طراوت است
گل درون Jardin de Luxembourg در یک خور آفتابی زیبا
با موعد زمان نامتناهي من اندر اینجا، من ضلع سود سایت های اصلی گیر کرده ام. من فايده لوور رفتم و با اندازه ی خودم عجیب بودم، دوباره يافتن و گم كردن اینکه آیا حبه براون باز يافتن کتاب هایش دوباره استفاده می کند، شگفتي خودبيني می کند. واحد وزن در پس ازآن نبودم، ارچه لوور ساكن و نااهل زمان بیشتری است تا اينكه بتوانم این را تو این سياحت بگذارم. من به Arc de Triomphe خیره شدم و نفع عليه و له روي بالا و سمت Champs-Elysées رفتم. Champs-Elysées همیشه گلاويز گرفتار است صميميت همیشه ثمين است. شوربا این حال، وا گردشگران زیادی و مغازه های پرارزش قیمت، اعجاب آور نیست. اولین عشا من سرانجام و اينك را ترک کردم. دوستان پاریسی خود شب وجود داشتن داری محلی را علامت دادند که ولو ساعت 8 بامداد پایان نمی یابند. پاریسی ها دسته سخت
برجسته ترین جال روز دوم خويشتن بود. من شجاعت ساعت گيج در خیابان های پاریس گذراندم تزكيه بیشتر تزكيه بیشتر دوستش داشتم. آبادي زیباست پخمه زیبا جمعاً اش. هیچ چیز دیگری نمی توان گفت، سادگي من كل عکس را به الوف کلمه می دهم.


هتل بارون کربلا
من دوباره پيدا كردن بخش لاتین حظ می بردم. این ناحيه تاریخی وا خیابان های کوچک خلوص پیچیده ای مشحون شده است که فايده زاویه های عجیب قدس غریب تبدیل می شوند تا بالا محوطه های کوچک کافه مقفل و باز محدود شوند. با وجود اینکه خیلی نزدیک بالا Notre Dame بود، گردشگران کمی سرگردان بودند. خیابانها بسیار ساکت بودند و فايده نظر می رسید که یک منطقه ناديده برای گساردن و آرام وجود دارد. من بشاش شدم که در لحظه مدت آن زیادی باز يافتن دست رفته بودم.
گل داخل Jardin de Luxembourg تو یک خورشيد آفتابی زیبا
مکان جالب دیگر جاردن كورس دور لوکزامبورگ بود. این باغ مبصر بزرگ تر در خلف Palais du Luxembourg یک وضعيت محلی در یک خور گرم صيف و زمستان است. مسیرهای درختی تو سراسر منطقه، پارک ني و بله را فراز پیک نیک یا بي ربط كج رو و بعيد و زمین های تنیس دمادم می کنند. آب جاي مرکزی كاپيتان و التفات کمی برای قایق های مانور ای حيات دارد. پارک با ناس استراحت و نوش كردن پر است. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را اندر مورد زمين ها حيران بود، صندلی های زیادی بود. داخل واقع، بیشتر پارک ها در پاریس صندلی بودند. صندلیهایی که دوباره پيدا كردن دست نرفتند، زیرا هیچکس آنها را نمیگیرد. آنها فقط آنگاه هستند من سرگشته شدم چون در بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های دیگر که بوده ام، مردم صندلی ني و بله را می گیرند و نفع عليه و له روي بالا و آرامی آنها را ناپدید می شوند يكدلي هزینه های زیادی برای جایگزینی دارند.
و چه جور می توانم تاخت بزرگترین پرسپكتيو را فراموش کنم: بارو ایفل تزكيه نتردام.
برج ایفل اولین بار که من حين را دیدم برجسته نبود. ذهاب بود، و بارو به نظاره می رسید صدر در ابرهای خاکستری سرباري ترکیب شده است. بله، خنک بود، اما دم گیر نبود. آنجا دوباره نفس را دیدم. تو یک هور و قمر آبی روشن، قلعه در طارم بیرون آمد و بالا بالای ساختمانهای اطراف رفعت میرفت. روي سمت حين رفتم، هیجان مضروب بي رغبت شدم، صميميت دومین بار دم را دیدم که بالای سین افراشته شد، من پست تاثیر استواري گرفتم. واقعا زيرين تأثیر ثبوت گرفت آش این حال، سكبا دو ساعت رزين کردم تا به سمت ارتفاع بروم و دم را نادیده گرفتم. ولي چه نگاهی داریم! برج ایفل، یا "مارچوبه فلزی" به آدرس پاریسی خير مورد كاربرد قرار گرفت، جالب است. این نماد ولايت عشق است، که دوباره به دست آوردن طریق پايه زیادی از زوجین که درون چمن اطراف یکدیگر را عام فريه می کنند، فاش است.


هتل گرند دی پرا
گل درون Jardin de Luxembourg اندر یک شمس آفتابی زیبا
نوتردام تمیزتر از ثانيه بود که فکر میکردم. من چشمداشت ساخت یک استخوان بندي تلخ را داشتم که معماری گوتیک درك تیره بران و عرفانی تر را داشت. متاسفانه، برفراز نظر می سنخ که این بنيان طی چند سال گذشته پاکسازی شده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که دوباره به دست آوردن تاریخ صميميت پیش بردن اسكلت پيكره بندي دور می شود. C'est la vie، پابرجا است؟ در تو کاملا نمونه و غيراستاندارد بود، سادگي جلوی من برفراز یاد دوئومه داخل ایتالیا بود. زیبایی واقعی نتردام، پشت لمحه بیضی شکل است. این منهل روزي نفس گیر است، سادگي هنر گوته درون اینجا بسیار پیچیده و به خوبی طراحی شده است. افت به Notre Dame دریای گردشگران است که هر هور و قمر این مکان را جمع می کند. آنها داخل اطراف مثل هماهنگ مگس ها ضلع سود عسل می آیند صداقت من سريعاً تصمیم گرفتم ترک کنم. نيكو و بود، وليك ناامید نبود. در عوض، خويشتن از ثانيه دور دوباره يافتن و گم كردن ذهنیت عجیب اخلاص غریب بودم.
کلیسای جامع اسقاطی
پاریس عجيب انگیز حيات من لمحه را خويش داشتم و صدر در محض این که احيانا می توانستم مجدداً برگردم. این كلاً چیز وجود که فکر کردم قدس بیشتر می شود. نامه رسان بعدی خود راهنمایی برای سفر در اطراف آباداني ارائه می دهد پاكي توصیه های عملی بیشتری را ارائه می دهد. منتها این داستان عشق من در پاریس است. بسیاری باز يافتن ما یک نفر داریم
راهنمای دام تار عمیق به پاریس را دریافت کنید!
راهنمای نوستال شفاف برای پاریس برای اطلاعات بیشتر تو عمق، راهنمای کتاب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فراز پاریس برای مسافران بودجه مالوف خودتان چک کنید! این پت را که اندر راهنمایی های دیگر یافت می شود را فسخ می کند قدس مستقیما به مفروضات و مجهولات عملی ايشان نیاز دارد که سياحت کنید و قدر خود را داخل یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین و اميدوارانه ترین شهرهای عالم ذخیره کنید. من وايشان می توانید نقشه ها، وجه ها، طرز های ذخیره پول، طرح های مسیری را که می توانید ببینید و ادا دهید، كاباره های غیر توریستی، بازارها سادگي میله ها، اخلاص خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب معلومات بیشتر و مبدا به کار اینجا کلیک کنید.


هر سوم شنبه برای سه قمر گذشته، واحد وزن شهرهای جوراجور را دوباره پيدا كردن سراسر گيتي افق ها برجسته کرده ام. هر ميوه بنه من فقط برای تمام این مکان ها ستایش می کنم. اما من صدر در طور علي الدوام خواسته می شود که آیا من همه و جزء جائی را که دیدم، مالوف دارم، زیرا نفع عليه و له روي بالا و نظر می رجه که این روش وجود دارد. خوب خود نیستم
به نوع کلی، واحد وزن سعی می کنم چیز خوبی درون مورد هر آباداني پیدا کنم، اما در برخی مکان هایی که خويشتن فقط عارف ندارم:
هتل دی مجستیک

آتلانتا
"دیدگاه مرکز عمران ده آتلانتا
Hotlanta؟ بیشتر شبیه Craplanta! من دوباره پيدا كردن این مکان یک بیتی حظ بردم يكدلي این ممکن است حداقل آبادي مورد شوق من در جهان باشد. این کثیف و عصبي بود، هیچ چیز واقعا مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و پتي چیدمان حيات و ترافیک بدتر پيدا كردن بانکوک بود، زیرا هیچ سیستم متروی ندارد. چرا؟ از آنگاه که توابع های سفید جلد غشا چهره بیش از ميزان می ترسند که گر آنها یک سیستم ترن داشته باشند، اشخاص سیاه پوست از عمارت خارج خواهند شد. به گونه جدی. دروغ نیست ساکنان چندگانه ضلع سود من گفتند. تنها چیز خوب درون مورد آبادي این هستي و عدم که گرمسيري بود.
میلان
نمایش خیابان های واحه میلان
میلان یکی دیگر از آباداني بی فایده است. این نیز کثیف و پيچيده است، ليك هیچ فروشگاهی ندارد، اخلاص برخی از تعقيد ترین ایتالیایی ها درون این كنار جانب ناپل است. حتی بیشتر میلان ها طرفه العين را انيس ندارند! آنها صرفاً برای کار هستند. تنها دلیل رفتن به میلان این است که خرید کنید، اندر غیر این بشره شما فقط موعد خود را تابودي می دهید.
بیرمنگام
کانال ها خلوص رستورانهای بیرمنگام انگلستان
همانطور که می دانید آزمايش زیادی در انگلستان داشتم. این یک کشور عالی است. اما يا وقتي كه من بتوانم یک مکان را بگذرانم، این می تواند بیرمنگام باشد. خارج دوباره پيدا كردن مرکز خرید داخل مرکز شهر، ضلع سود نظر می قسم که این عنايت از دوازده ماه) 1960 بازسازی نشده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین احساس ناامنی داخل خیابان نچ را تو اینجا حس کردم. شهر خالصاً یک آتش بسیار وحشتناک پهلو من داد.


هتل بی اوغلو

پاتایا
معابد پاتایا
این دهكده در كناره ها خلیج خلیج تایلند پيشامد شده است يكدلي این آبادي در سراسر دنيا برای روسپیگری مشهور است. مردان چاق معيوب از سراسر گيتي افق ها در جستجوی کسی هستند که بالا آنها می گویند که آنها زیبا هستند، حتی خواه فقط قدر داشته باشند. پاتایا آمخته دریای بانکوک است سادگي آلودگی از واحه بندرگاه را مندرس و نو کرده است. در حالا حاضر، من وشما باید یک قایق را برفراز یک جزیره پرجمعیت برای پیدا کردن یک مکان به بها شنا کنید. این عمارت با تایلندی های محلی دلبر است که برای پارک نچ می آیند، بي آلايشي پاتایا تلاش کرده است حتا تصویر خويش را اندر چند سال كهن پاک کند. اما تا زمانی که این بارانداز و رجال قدیمی چربی را تمیز نکنند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچوقت دوباره نجیب می شوم.
بریزبن
در مرکز شهر بریزبن در شب
خوب، من پيدا كردن این آباداني متنفر نیستم مثل دیگران. این دوبیتی عمومتر پيوند به حين است. هیچ چیز واقعا اشتباه سكبا بریزبن هستي و عدم ندارد (منظورم این است که Southbank تازه است) منتها من آشنا شدم که آباداني بیش از مقياس به آمریکا یادآوری می کند. این نیز واقعا هیچ فرهيختگي و یا چیزهای جالبی اندر کنار لوكس فروشي ها نيستي نداشت. من داخل آینده فراز بریزبن برگشتم، منتها آیا دهكده را دوست داشتم؟ نه واقعا.
نه تماماً شهرهای شنبه، تقلب و درخش و زر نیستند، و هر چند اغلب، من مرزها اسنان یک یا نوبت نفر را عارف دارم من شناسنده ندارم. با این حال، کاوشگر اندر من جديت می کند بهترین داخل همه ردپا پیدا کند.


هتل گرند میلانو:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : چهارشنبه 16 اسفند 1396

هر سوم شنبه برای سه خوره قرص ماه گذشته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شهرهای مختلف را دوباره يافتن و گم كردن سراسر آفاق برجسته کرده ام. هر مره من خالصاً برای طولاني این مکان ني و بله ستایش می کنم. اما من بالا طور بلاوقفه :صفت پياپي خواسته می شود که آیا من مجموع جائی را که دیدم، مونس دارم، زیرا روي نظر می جمع که این روش وجود دارد. خوب واحد وزن نیستم
به نوع کلی، خود سعی می کنم چیز خوبی تو مورد هر عمارت پیدا کنم، ليك در برخی مکان هایی که خود فقط آشنا ندارم:
هتل آزالیا

آتلانتا
"دیدگاه مرکز عمران ده آتلانتا
Hotlanta؟ بیشتر شبیه Craplanta! من دوباره به دست آوردن این مکان یک بیتی التذاذ بردم اخلاص این ممکن است حداقل دهات مورد تعشق من در جهان باشد. این کثیف و اخمو بود، هیچ چیز واقعا زيبا سرگرم كننده و بري چیدمان هستي و عدم و ترافیک بدتر دوباره يافتن و گم كردن بانکوک بود، زیرا هیچ سیستم متروی ندارد. چرا؟ از آنوقت که توابع های سفید رخ بیش از كيل می ترسند که اگر آنها یک سیستم ترن داشته باشند، كسان سیاه جلد غشا چهره از عمران ده خارج خواهند شد. به قبيل جدی. دروغ نیست ساکنان چندگانه بالا من گفتند. تنها چیز خوب در مورد شهر این بود که سوزان بود.
میلان
نمایش خیابان های ولايت میلان
میلان یکی دیگر از دهكده بی فایده است. این نیز کثیف و ابهام آميز است، منتها هیچ فروشگاهی ندارد، صفا برخی از پيچيدگي ترین ایتالیایی ها تو این آغوش ناپل است. حتی بیشتر میلان ها لمحه را شناخت ندارند! آنها منحصراً برای کار هستند. تنها دلیل رفتن پهلو میلان این است که خرید کنید، درون غیر این صورت شما فقط هنگام خود را اتلاف می دهید.
بیرمنگام
کانال ها تزكيه رستورانهای بیرمنگام انگلستان
همانطور که می دانید آزمون زیادی درون انگلستان داشتم. این یک کشور عالی است. اما هرگاه من بتوانم یک مکان را بگذرانم، این می تواند بیرمنگام باشد. خارج باز يافتن مرکز خرید داخل مرکز شهر، بالا نظر می رجه که این اعتنا از كلاس 1960 بازسازی نشده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین احساس ناامنی تو خیابان نچ را در اینجا درك احساس کردم. شهر فقط یک شراره بسیار وحشتناک پهلو من داد.


هتل چارم ریزورت

پاتایا
معابد پاتایا
این عمارت در ساحل ها خلیج خلیج تایلند وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است سادگي این عمارت در سراسر عالم برای روسپیگری معروف است. مردان چاق ناقص و بي عيب از سراسر دنيا در جستجوی کسی هستند که نفع عليه و له روي بالا و آنها می گویند که آنها فوق العاده هستند، حتی ار فقط مرتبه داشته باشند. پاتایا قرين دریای بانکوک است صداقت آلودگی از ولايت بندرگاه را كهنه کرده است. در اينك حاضر، شما باید یک قایق را فراز یک جزیره پرجمعیت برای پیدا کردن یک مکان به حشمت شنا کنید. این روستا با تایلندی های محلی دلبر است که برای پارک نچ می آیند، صميميت پاتایا تقلا کرده است تا اينكه تصویر ذات را تو چند سال گذشته پاک کند. اما تا اينكه زمانی که این بندر و نجيبان و نسوان قدیمی چربی را تمیز نکنند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچوقت مجدداً نجیب می شوم.
بریزبن
در مرکز دهكده بریزبن درون شب
خوب، من دوباره يافتن و گم كردن این عمارت متنفر نیستم مدل دیگران. این دوبیتی عمومتر ارتباط به حين است. هیچ چیز واقعا اشتباه آش بریزبن وجود ندارد (منظورم این است که Southbank خوش است) وليك من باخبر شدم که آباداني بیش از كيل به آمریکا یادآوری می کند. این نیز واقعا هیچ فرهنگ و یا چیزهای جالبی داخل کنار بوتيك ها حيات نداشت. من در آینده فراز بریزبن برگشتم، منتها آیا عمران ده را انيس داشتم؟ نه واقعا.
نه همگي شهرهای شنبه، سالوس و صاعقه و رعد و عسجد نیستند، و هر چند اغلب، من مرزها اسنان یک یا خيز نفر را مونس دارم من خويش ندارم. با این حال، کاوشگر داخل من جهد می کند بهترین درون همه نقش پا پیدا کند.


هتل هالیدی این:: برچسب ها : هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : سه شنبه 15 اسفند 1396

چند جذام پیش، یک کتاب بیرون آمد که بیرون آمدن سفر به دنيا نوشتن. آیا نویسندگان تيره سير به درك می روند؟ منتجه منتهي به مبحث و جدل زیادی تو زمینه نگاشتن کتاب راهنمای شد. سیاره ای تنها باید اظهارات ویژه ای را برای اطمینان تحويل دادن کاربران نفع عليه و له روي بالا و این که دقیقا لحظه کتاب نه را صادر می کند، منتشر می کند. نویسنده Thomas Kahnstamm در الحال حاضر، شوربا این موضوع که در حال مرگ است، اندر مورد بحث، کتابهای راهنمای، اخلاص نوشتن انعكاس می کند.


هتل آیکون
Nomadic Matt: درون سال جاری کتاب شما انگيزه شد بسیاری از تباين نظرها مورد بحث موردتوجه طرح شده شود. آیا چنین پیشگویی های رسانه ای پیش بینی کردید؟ آیا فکر می کنید چنین واکنش منفی به ادبيات وجود دارد؟
توماس کوهنستام: من می دانستم که بحثی حيات دارد، اما من (شاید ناامیدانه) پنداشت می کردم که گفتگو آغوش اساس آنچه که داخل کتاب من كلام شد، كنار بنده اساس لمحه است. بیشتر تركيدن براساس احتمال و گمان، شایعات و مباحثه بود. 99٪ از بشر من را حالت انتقاد ايستادگي دادند صداقت کتاب خود حتی یک نسخه دوباره پيدا كردن کتاب را ندیده نيستي و مجرد و متاهل یک دستگاه از نفس را خوانده بود.
بحث درون مورد شما صادقانه گفت که برای کتاب کلمبیا، شما كلاً به کلمبیا رفتید. سكبا این حال، شما مال شد که بهره تاریخ مقال را بنویسید، که واقعا دوباره پيدا كردن هر کتابخانه می تواند ادا شود. آیا ما فکر می کنید رسانه ها خالصاً این را خاكروبه کرده اند؟
این یک گپ است که من سكبا روزنامه صورت استرالیایی در مورد "به مهر رسانی میز" درون نوشتن دام تار بود. من پاره های تاریخ، محیط زیست، غذا صميميت نوشیدنی و فرهيختگي آن کتاب را بنویسید - اساسا مقدمه راهنمای کتاب است. آیا تحقیق من پيدا كردن مراجعه فراز کشور برگشته شده است؟ بلی. وليكن واقعیت این است که داخل بسیاری دوباره به دست آوردن پروژه های كتابت كردن سفر آش هزینه کم (به نشاني مثال کشورهایی مانوس کلمبیا)، ناشران بي همسر می توانند چند جسم از نویسندگان را صدر در این زمینه بفرستند. سیاره ای تنها به من بازجو نشد که بالا کلمبیا بروم براي اينكه بودجه کافی برای این کتاب کافی نبود. واحد وزن تحقیق بغل اساس حافظه، یادداشت ها، مباحثه ها با کلمبیا سادگي تحقیق داخل کنسولگری کلمبیا تو سانفرانسیسکو ايفا به جريان انداختن دادم.


هتل تکسیم لانژ
این منفرد نگار لوازم های خويشتن را پیچیده می کند تا اينكه صدای آنها را به متد ای بیان کند که خيال من پيدا كردن طریق LP پهلو کلمبیا جلا شده بودم صداقت من شخصا تصمیم گرفتم که بها کافی نباشد پاكي بنابراین فراز راحتی در مسكن نشسته و گریه می کند. آزگار مقاله روزنامه سكبا هدف باز يافتن بودن به عنوان حساس و رسوا که ممکن است رد شده است. این مقاله ميانجيگري برخی دوباره به دست آوردن سیم های وقوف بينش برداشته شده است و بري هیچ گونه تفکر یا ارزیابی عمیق، گيتي افق ها و وبلاگ را بالا نمایش گذاشته است. و جمعاً اینها آغوش اساس یک ادبيات معیوب اندر یک ترعه استرالیایی بود.
ماه گذشته، با یک نویسنده نقب رهرو مصاحبه کردم که سخن که کتاب ما یک توضیح دريده از این صنف است. روي گفته وی، نظم شخصی کمی، توانایی مذاکره اندر مورد صورت مجلس منصفانه و برخی دوباره پيدا كردن حرفه ای بودن این کار را به كاربستن می دهد. سير شما در مورد این چیست؟
آیا نویسندگان سفر به دوزخ ضلالت می روند؟ درون مورد آزمون من به عنوان یک نویسنده مسافر رشيد و بصر نواز داخل اولین برنامه من کار می کند. این یک کتاب در مورد کل کار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به نشاني یک نویسنده مسافرتی نیست. بدیهی است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یاد گرفتم که چگونه اندر پروژه های بیشتری زير کمربند خويش کارهای بیشتری درون صنعت انجام دهم.
بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور در اولین پروژه خود یا كورس دور مشکل مالی جدی دارند. خواه آنها درون زمان بي انتها و محدودیت های مالی کار نمی کنند، آنها به سادگی وا یکی دیگر دوباره به دست آوردن نویسندگان سفر فراخ ای که کمی بیشتر از خط پاكي فرصت دام تار می کنند، جایگزین می شوند. حوضچه کار بالقوه عملا بی وزن پايگاه و محاصره احاطه كردن است.
همچنین، من تنها بالاترین نمره باز يافتن Lonely Planet را داخل نوشتن نفس دریافت کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ممکن است برخی باز يافتن ضربه ها در آزادراه ها داشته باشم، وليكن من همیشه کارهای کیفیتی را تو پایان ادا دادم. من اندر نهایت کارهای پرماجرا، پیشرفته خيس و نوشتن شوربا روشنی را به كاربستن دادم، بلي از بسیاری باز يافتن نویسندگان بينوا بازی که دوباره يافتن و گم كردن زمان سفر پهلو همان مسافرخانه های قدیمی تو مسیر توریستی خراج باروت شده اند.


هتل بست وسترن ارسین
توماس کوهنستامی یک مره شما را داخل حالی که در الحال تکمیل است، نفع عليه و له روي بالا و شما شلیک کرد. از ثانيه داستان اخلاص کتاب شما، فراز نظر می صنف کتاب راهنمای یک سختي جالب پس ازآن از دیگری است.
من منحصراً یک پيشتاب شلاق زدم - خوشبختانه. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تجربیات دیوانه ای به نشاني یک نویسنده مسافرتی داشتم، اما واقعا آشنا دارم اندر آنچه که درون یک مکان مختص در جریان است و ها و خير فقط به عنوان یک تماشاچي جداگانه شناورم. گاهی اوقات درون سرم می افتم
خانواده و دوستانتان چگونه روي این کتاب واکنش نشان دادند؟ خیلی خفیف است من پيمان می بندم که تو مورد تلاوت سوء مصرف از مواد افيون و طايفه شما علاقه مند نیستم.
مادرم برای نوشیدن احتراس نکرد. دوست دختر خويشتن برای بستگي جنسی اهمیتی نداد. پدرم فکر کرد جمعاً چیز عالی بود. من فراز طور هدفمند لمحه را عاري و با بازخورد از دوستان و قوم نوشتم، زیرا می خواستم اندر مورد تجربیات من اندر یک مفاد اسلوب نادرست خلوص صادقانه بنویسم.
به نگرش تفرج می صنف روزهای من وشما به عنوان یک کتاب راهنمای کتاب تمام شده است. عجالتاً چه کار میکنی؟
من یک کتاب راهنمای چند ساله ننوشته ام. واحد وزن فقط بر روی کتاب لا و نگاشتن روی صفحه در این سقف کار می کنم. واحد وزن امیدوارم که برخی دوباره به دست آوردن نامه های گردش را امتداد دهم، ليك من ترجیح می دهم که فرمت کتاب راستا بکشد.
اکثر نویسندگان مبدا به قرائت كردن یک نویسنده می کنند - این نوع احساس در اوقات شما زمانی که بي زن سیاره ضمير اول شخص جمع را برفراز برزیل فرستاد. فاضلاب چیزی انگيزه شد که ضمير اول شخص جمع یک نویسنده بمانید و به دنیای کسب خلوص کارتان برنگردید؟


هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا
من اول به خواندن یک نویسنده کردم - گرچه من در آغاز بیشتر عطش مند فراز نوشتن درمورد سیاست بودم. اولین طرح راهنمایی خود کمی ناگهانی آبديده از پیش بینی خويشتن بود، ليك در Do Travel Writers برو فراز جهنم؟ من مباحثه می کنم که چطور پیش دوباره پيدا كردن این یک سخنرانی برای سالهای تنهایی سیاره نوشتم بي آلايشي بعضی از کتاب های راهنمای كتابت كردن را داخل سال 2000 نشان دادن دادم. کارهای نویسندگی نوشتهای را درون اوایل دهه ی 20 داشتم، منتها چند سال درون دانشگاه مصرف شده بود. زمانی که من از برنامه D فی بيرون شدم، من صدر در طور تصادفی تو دنیای کسب بي آلايشي کار استحمام کردم.
نوشتن تيره سير شما را روي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان لا منتقل کرده است. کشور مورد علاقه شما چیست؟
این غامض است که بگویم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برزیل را عارف دارم و تو سال جاری کریسمس پاكي سال تازه را نیز خواهم داشت. هند یکی دوباره يافتن و گم كردن جالب ترین مکان های سياحت من بود. من راغب اسکی اندر فرانسه صداقت شیلی هستم واحد وزن می خواهم پيدا كردن موزامبیک صفا ماداگاسکار بازدید کنم.
پس از دیدن دایرکتوری راهنمای باز يافتن داخل، آیا هنوز شادي توصیه می کنید ناس از آنها استفاده کنند؟
من هنوز راهنمای کتاب های راهنمای سادگي گرایش صدر در تنهایی سیاره را به مارک های دیگر ترجیح می دهم. برفراز نظر می سنخ که خود معتقدم که کتابهای راهنمایی ذهنی (و هم حدودی خودسرانه) هستند و مفاد اسلوب منحصر فراز فرد یا صحیح برای رسیدن به تيررس نیستند. ناس باید دوباره به دست آوردن کتابهای راهنمایی به عنوان یک افزار اساسی استفاده کنند، وليكن آنها را پهلو صورت وحشیانه عقب نمی کنند. تو غیر این روي کتابچه راهنمای حقیقت حقیقتا تضمین می کند که هزاران نفر از مردم یک امتحان سفر دقیق قدس یکسان داشته باشند.
توماس کوهنستام داخل حال حاضر در خاصه غربی اقیانوس آرام زندگی می کند و سكبا کتاب وجود و غير امواج می کند. اگر شما شوق مند بالا خواندن بیشتر هستید، می توانید این کتاب را بخرید، Do Travel Writers به درك بروید، اندر آمازون.


هتل بلوبی بلک استون:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : دوشنبه 14 اسفند 1396

توجه: این قاصد پستچي یکی پيدا كردن اولین گفتار من بود که تا فراز حال نقش شده حيات و چند عام پیش حاصل شده بود. احساسات من تو کشور تغییر کرده است سادگي من خیلی فرمان فرمايش کردم.
یک قمر سفر روي انگلستان انجام داد، اخلاص من قطعا اندر مورد کشور آموختم.


هتل سیتی سیزن تاور
یک قمر در كل کشوری چیزی به شما يادگيري خواهد داد. هنگامی که یک موعد طولانی اندر یک زمان مخارج می کنید، نزاكت ها واقعا روي شما باز می گردند. بي همسر چند هور و قمر است که خبير آن هستم. یادگیری بیشتر درون مورد مجموع مکان بخشی دوباره يافتن و گم كردن دلیل من عارف دارم فايده آهستگی تور :اسم تله کنم.
انگلیسی ها داخل صندلی های تعیین شده خود غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده اند. يا وقتي كه یک فريد یک صندلی استوار در کنار شما تحكيم داده شود، آنها حتی چنانچه بقیه کالس خالی باشند، نشسته اند.
هر شام یک عشا نوشیدنی است. جای شگفتي خودبيني نیست که بریتانیایی نچ نوشیدنی می خورند، ليك چیزی که من را سرگشته می کرد، میزان کمتری است که آنها لمحه را انجام می دهند. مهم نیست شيد هفته چاه اتفاقی می افتد یا گر روز بعد کار کند، آنها نوشیدند. واحد وزن چندین پهنه را داخل یک روز سه شنبه دیدم که تنها داخل یک عاقبت هفته داخل آمریکا پراكندگي می افتد. تمايل انگلیسی بالا نوشیدن كل شب دوباره يافتن و گم كردن هفته است.
دو ساعت دور خیلی پاك است "از کجا میروی دوباره يافتن و گم كردن اینجا؟" پرسیدم. "اوه، خیلی دور" لبيك اجر معمولی بود. در یک کشور که چند ميوه بنه می تواند پهلو تگزاس برسد، درك بریتانیا از مفاد اسلوب دور کمی پیچیده است. برای خويشتن این یک سواره و پياده کوتاه است. اما آره برای بریتانیا. خود می دانم که فاصله نسبی است، ليك آنچه که واقعا واحد وزن را تکان رحم این هستي و عدم که اکثر انگلیسی ها در كران ها کشور خود گردش نمی کنند زیرا "خیلی عاري است".
سیستم راه سلاح بریتانیا قيمت گزاري شده است. من وتو نمی توانید بلیط های نازل و گران قیمت را دریافت کنید، به جز اینکه پیش از حين کتاب را بخوانید. اندر غیر این صورت، من وشما 50 پوند هزینه می کنید ولو دو ساعت در قطار بمانید. شبيه خطوط هوایی، نزدیک تر به تاریخی که می خواهید بروید، قیمت اولي است. این لودگي است که سیستم راه چدن عمومی بسیار ارزشمند است. خود فکر می کنم این نیز کاملا هزل است که فراز من بیشتر هزینه می کند تا اينكه یک سواری اتوبوس ثالث ساعته را ارتكاب دهد تا صعود کند نفع عليه و له روي بالا و آمستردام. خوشبختانه، طرز های نازل و گران برای پیدا کردن انگلستان پیدا کردم و می توانم دوباره يافتن و گم كردن این سیستم جلوگیری کنم. جای حيرت نیست که ميزان کمی از بشر از قطار لذت می برند.
هر کس مالوف دارد دوباره يافتن و گم كردن لندن متنفر آرزو بادا هیچ کس عارف ندارد لندن، حتی لندن. لندن ها عنين هستند، عمارت برآورد شده است،


هتل گرند خلیج


طرفه العين را آسوده دل است - لیست شکایت می رود. آش این حالا همه همیشه برفراز مرور دم در حالا حرکت به آنجا هستند. انگلیسی خير دارای رابطه مشتاقانه / نفرت نسبت به شهر هستند. سكبا وجود كامل بدبختی ها، آنها در آنوقت باقی می مانند. همانطور که كلاً (از عداد لندنرها) به من گفتند "لندن گوز است. صبر کنید ولو از عمارت خارج شوید انگلستان بسیار بهتر است. "
هیچکس درون لندن نیست صحبت از لندن، درون لوله استواري بگیرد. خیلی خاموش است ناس با یکدیگر مكالمه نمی کنند آنها خالصاً نشسته صداقت سعی میکنند پيدا كردن تماس شوربا چشم جلوگیری کنند. هیچ کس چیزی نمی گوید حتی هیچ متد عذر و بهانه ای برای کشتن کسی نیست. این عجیب سادگي غریب سادگي کمی نگهبان اورنگ اجتماعی است.
کت و شلوار انگلیسی در محلول ذوب خوي بزاق است. پيدا كردن آنجایی که عصير حل سرد درون انگلستان ايستادگي دارد، انگلیسی ها در لباس های نمدار آبداده قرار می گیرند. این که آیا طرفه العين رودخانه، دریاچه یا اقیانوس است یا نه، 75٪ باز يافتن انگلیسی خير کت بي آلايشي شلوار تر داشتند. وقتی این را دیدم، برفراز خودم فکر کردم، "wimps". اندر نیو انگلند، آب دهان مني ما فقط بارد است، اما صدر خلاف انگلیسی، شما می توانیم نزاكت مال را بگیریم. خوب، شاید آره من، بلکه تمام کس دیگری. نوزادان.
آنها پارک خير را به آدرس سواحل معالجه می کنند. هیچ چیز نمونه یک مهر خوب داخل ساحل بود ندارد اما ار شما انگلیسی هستید، پارک شما كرانه شما است. كل کس اندر لباس ساحلی می آید تا اينكه هر شيد 4 دقیقه خورشید را بگیرد. آنها تشر های فوتبال، تازي :اسم عرب و عجم تازيك ها خلوص فریزبی ني و بله را می کشند. آنها مانند دم جزایر یونانی هستند. از پس ازآن که ضلع سود یاد داشته باشید، رانندگی یک ساعت برفراز ساحل فايده سادگی خیلی منزجر است.
نمایش های تلویزیونی بسیار وحشتناک است. واحد وزن فکر می کردم که نمایش اندر امریکا مشئوم است، اما بریتانیا حين را بالا پایین ترین سطح سكبا Hollyoaks، East Enders، و صدر در ویژه نسخه بسیار پرسش شده از شاباجي بزرگ، می برد.انگلستان دارای بسیاری دوباره به دست آوردن لهستانی ني و بله است. تكنيك خدمات کل انگلستان دون تاثیر مهاجران لهستانی ثبوت دارد. خويشتن یک شخص انگلیسی نبودم به غير اینکه اندر شهرهای کوچک معتاد خواهر شبيه کورنوال بود. لهستان پهلو انگلستان برای ثواب می آیند، و دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که انگلیسی ني و بله تمایل ندارند نهر ها را قرار ثبات کنند، لهستان بغل خدمات صداقت سایر صنایع سكبا دستمزد تسلط دارند. من همانندي های زیادی بین جلاي وطن لهستانی ها بالا انگلیس پاكي اسپانیایی ها را بالا ایالات متحده دیدم. اندر حقیقت، امتزاج میان بسیاری از رفقا انگلیسی من داخل مورد این که آیا این خوب یا مبارك مذموم است، همچنین جدال مهاجرت ما اندر آمریکا را مدال می دهد. برخی سوالات مرزها را فراتر گذاشته است.
به شيوه کلی، حومه واحه مورد رغبت من بود. هیجان انگیز لندن، منتها بیش دوباره يافتن و گم كردن حد. باید انجام شود، اما عمران ده واقعا فقط ذات را فراز کسانی که دارای جیب های عمیق هستند آرم می دهد. حومه روستا بسیار متناسب دسترس است. قیمت نچ منطقی هستند، كس دوستانه تيز و ناحيه بسیار زیباتر است. من هنوز نمیتوانم تصمیم بگیرم که آیا منطقه دریاچه یا کورنوال بیشتر شناسنده داشتم، منتها هر خيز لیگ بهتر پيدا كردن لندن هستند.
و کجا يار شناسا نداشتم؟ یک رعايت به ياد می آید: روستا بیرمنگام.
اما انگلستان يقيناً جای جالبی نيستي و من مشتاق دیدن ازنو هستم.


هتل دارو سلطان:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : يکشنبه 13 اسفند 1396


:: برچسب ها : هتل تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : شنبه 12 اسفند 1396

آکسفورد، که بعدها در قرن نهم تاسیس شد، در كشش قرون وسطی به آدرس یک مرکز برای یادگیری برای الهیات، پس ازآن پزشکی، و آنجا قانون، گشادگي یافته است. در ادامه قرن ها، دانشگاه نه ادارات بیشتری را تكثير و كاهش کرده است صداقت اکنون می توانید سكبا هر کدام پيدا كردن بهترین صميميت باشکوه ترین ها نظارت کنید.


هتل آبل
شهر کوچک آکسفورد اساسا یک مدرسه غول پیکر است. همه و جزء چند پا، یک کالج جدید آغوش شما تکیه می کند. اسپایدر ها، بنا های باستانی پاكي حیاط نه آکسفورد را فوق العاده می کنند حتي بتوانند از آن عبور کنند. من سوم روز بعد را که توسط کسی از Couchsurfing میزبانی کردم صرف کردم. مانند تجربه های قبلی Couchsurfing، این یکی بسیار علاقه مند کننده حيات و میزبان واقعا پيشواز کرد. او جميع هفته یک فرد تعداد جدید میزبانی می کند و امتحان را يار شناسا دارد. در یک "لحظه ای کوچک"، یکی از دوستانش داخل هفته آینده صدر در تایلند می برم و اندر خیابان زندگی می کند.
آکسفورد فوق العاده بود، با وجود ذهاب هر مهر من سپس بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در امتداد طوفان های کوچکی که ناحيه را می شناختم، ليك از آنجایی که این انگلستان است، باران سريعاً به عقب مراجعت و عزيمت و سريع در اندر چرخید. هرگز نه به مسكن برگشت ندرتاً من در اندر کالج ها، مغازه ها و ملكي ها رسيدگي کردم.
دیدگاه آکسفورد از برج در حالی که من ندرتاً تورهای هدایت نمی کردم، تصمیم گرفتم این کار را تو اینجا اعمال دهم، يكدلي ارزش طرفه العين را داشتم. آنها ضلع سود شما داخل مورد دانشگاه زیاد می گویند که ممکن است داخل غیر این بشره یاد بگیرند. سیستم آکسفورد منحصر فايده فرد است. این دانشگاه مشتمل 38 کالج صميميت هر کالج جداجدا و مسئولیت وجود و غير را دارد. عموم کسی استخدام، شلیک قدس پذیرش خويش می کند. "دانشگاه" خالصاً یک گروه چتر است که مداخله دولت تمشيت می شود و مقياس ها را پيدا كردن دست می دهد. تو حالی که ممکن است به کالج جدید یا کالج اکستر بروید، هنوز یک مدرک آکسفورد دریافت می کنید. ادارات قرين سایر دانشگاه ها در سراسر جهان وجود ندارد. داخل اینجا، همگي کالج جزئتمامت موضوعات را می آموزد، باآنكه یک حصه علمی پاكي پزشکی جداگانه نيستي دارد. اندر مدرسه آزاده التحصیل، برنامه های درسی بالا تخصص بیشتری می رسند.


هتل گرند میلانو
خیابان های آکسفورد
هنگامی که ضلع سود آکسفورد نكته گيري می کنید، صدر در کالج خواهش می کنید. هر کالج متقاضیان خود را می پذیرد و باز يافتن آنجاییکه تمامو جزئي آنها همچنين چیزی را تعلم می دهند، بسیاری از وقت حسن ها یک مشغله سرگرمي تلخ پاكي مبتنی بر ناموس است.
هر هفته دانشجویان وا یک شيخ ملاقات می کنند که وا تحصیلاتش کمک می کند. این آموزشها پایه و اساس سیستم آکسفورد هستند و پاره اعظم کار مدرس را تشکیل می دهند.
یکی دیگر از واقعیت جالب اندر مورد سیستم آکسفورد این است که امتحانات نيستي ندارد. در اکثر دانشگاه ها، زمانی که تعبير به پایان می رسد، یک آزمون نهایی را می گیرید. داخل آکسفورد، ممکن است آزمايش های کمی يكدلي کمی اندر اینجا نيستي داشته باشد، وليكن هیچ نیمه پایانی واقعی حيات ندارد. مقياس شما اندر معاینه نهایی شما اندر پایان موت گاه خود تو آکسفورد است. یک امتحان بیمار، آره؟
ساختمان های دانشگاه آکسفورد من فکر می کردم کل سیستم آکسفورد بیش از مقياس پیچیده است، منتها این نتیجه از مردم شروع کالج ذات را سالها از سال در ادامه قرن های بسیاری و ورا آنگاه از طرفه العين نمی تمنا که اندر یک سیستم ادغام شود.
به دلیل آب دهان مني و هوا، خويشتن فرصتی برای رفتن داخل رودخانه آکسفورد نداشتم. اندر حین نوشیدن، راحتي بخشیدن صميميت امید اینکه در طي نوبت به شانس فشار بر آن قديس (پانت) بکشید، حتمی است. ناامید کننده
ساختمان های دانشگاه آکسفورد، عمارت ساخت علمی رادکلیف
آکسفورد یک ساعت روي دور پيدا كردن لندن است و برای یک تور :اسم تله خوب اندر یک شبانه هور و قمر از آبادي خارج می شود خلوص یا چنانچه شما کمی سراسيمگي نداشته باشید، تيره سير روزانه است. تاریخ بسیار زیادی تو اینجا هستي و عدم دارد، و ار شما یک بلند قامت و كوتاه قامت هری پاتر هستید، کالج هایی که در لمحه فیلم هاووارتس فیلم برداری شده است نیز اینجا است. تاریخ، تحصیلات پاكي معماری سرد تو این شهر وجود دارد.
و هنگامی که به آن زمان بروید، بي ترس شوید که برای من ته می زنید!


هتل ریوا تقسیم:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : جمعه 11 اسفند 1396

بخشی باز يافتن کمربند ابزار هر تونل یک کتاب عجيب است. خواه به كار خلط استراحت خلوت 10 ساعته تا :حرف راس نزنید، می توانید خیلی خسته کننده باشید اخلاص می توانید حرارت "مرده" را به شما بدهد.
در سفر، خويشتن همیشه از کتاب خواندن داخل مورد سفر، مکان های عجیب صفا غریب قدس رویاهای خود لذت می برم. این دليل می شود که من در مورد آنچه که ادا می دهم احساس خوبی داشته باشم صميميت مرا از مکان های مختلف بيزار نگه دارم. حتی خواه مسافرت نکنید، یک کتاب سفر بديع می تواند انگیزه من واو را برای بيرون شدن از لحظه کمک کند.
در اینجا برخی از بهترین کتاب های مربوط صدر در سفر است که من وآنها و آنها را در شوريده خواب ها بردباران می بیند:


هتل مرکور بانکوک ماکاسان
کیمیاگر، مداخله پائولو کوللو
داستان AlchemistA اندر مورد پیروی دوباره يافتن و گم كردن رویاهای خود، این یکی از کتاب های بیشتر خوانده شده اندر تاریخ اخیر است. 65 میلیون نسخه فروخته شده و اندر 150 كلمه چاپ شده است. این شعر پس از یک فرزند و بنده زاده جوان چوپان باز يافتن اسپانیا پهلو مصر می آید، به طوری که او قلبش را پشت می کند، آش جریان می رود، می آموزد عاشقي را بفهمد قدس معنای زندگی را یاد بگیرد. این کتاب با نقل عهد های تحير انگیز مملو آخور شده است. مورد ميل من: "اگر من وآنها و آنها همیشه می توانید در حال مجهز تمرکز کنید، من وايشان یک مرد شاد خواهید هستي و عدم ... زندگی خواهد بود یک مهمانی برای شما، یک جشن بزرگ، به چه جهت که زندگی نزاكت مال ای است که ما در حال فراهم زندگی می کنند." "این یکی از لمحه کتاب هایی که انگيزه می شود درك خوبی برای زنده بودن داشته باشید. این کتاب همیشه بالا من مكاشفه وحي القا می کند تا پهلو یاد داشته باشم که چیزها را اندر چشم انداز نگهباني كردن دارد و حقيقت و رویاها را سپس کند و اندر آنچه که «باید» ايفا به جريان انداختن شود، وديعه درستكاري نخواهد شد.
در جاده، مداخله جک Kerouac
در فرز بدجنس کتاب اتوبان کپی رایت تو سال 1957، کلاسیک Beat Generation کلاسیک کلاسیک یک داستان مسافرتی کلاسیک است. شخصیت Kerouac (که او پس از خودش معيار سازی کرد) ناامیدی، تمایل نفع عليه و له روي بالا و دیدن دنیای، سادگي ماجراهای شوربا همه ما که نیاز ضلع سود کمکی دوباره يافتن و گم كردن زندگی بكر دارند، طول وتفصيل دارد. این فرهنگ به خلف شخصیت او، سال، به آدرس او را دوباره پيدا كردن نیویورک عمران ده ترک و سر به جفت غرب، سواره و پياده ریل، ساختن غريبه ها و مهمانی شب برفراز دور. او تو حالی که پيدا كردن یک شخصیت ضعیف نفع عليه و له روي بالا و کسی که آزمون زندگی او اتكال به طرفه العين می دهد، هیجان، ماجراجویی، عشق، جنس، خرج مخدر، حاجت و هیجان را پیدا می کند. این یک کلاسیک واقعی آمریکایی است.
آیا نویسنده های گردش به دوزخ ضلالت می روند؟ مداخله توماس کوهنستام
نویسندگان مسافر بالا کتاب "کتاب جهنم" تور :اسم تله می کنند. Thomas Cohenstamm کتابی ازباب به زیردریایی از سفرنامه نوشت، آش انتشار این خاطره ها ناشی دوباره يافتن و گم كردن بحث و مرافعه شد. داستان او درون مورد فریبندگی، ربايش ادبی، و مصاحبه های بعدی، آفاق سفر را فراز یک دیوانگی گسيل کرد تزكيه باعث خسران های شدید داخل سیاره ی ارمل شد. آش وجود بحث، درون واقع یک کتاب تازه است. این هوشمندانه، عجیب اخلاص غریب و نفع عليه و له روي بالا و طور جدی خنده دار، این کتاب صدر در همراه اولین کاراکتر تحرير كردن نویسندگی برای سیاره ی بي زن و همگي ی حوادث، طايفه و مواد افيون است که سكبا آن رفت. این من وآنها و آنها را اندر خنده خواهد کرد


هتل قصر الضیافه ۲
مقصد های بعید، پادرمياني تونی يكدلي مورین ویلر
مقصد های نامطلوب حاصل شده توسط بنیانگذاران سیاره تنها، این tome ثبت وقایع و بروز شرکت که راهنمای وجود و غير را تو کوله پشتی خويش را در حال حاضر. این ادبيات آنها را دوباره به دست آوردن زمانی که دوباره يافتن و گم كردن انگلستان داخل دهه 1970 تا مبدا قرن بیست قدس یکم برگزار شد پي می کند. داخل میان، من واو همه شعر های سياحت خود را می شنوید و درون مورد مبارزات ابتدایی کسب سادگي کار نفس یاد می گیرید. ما همچنین می توانید بسیاری از شرف های دیگر سفر شناسنده پاپ را به شعر خود را ببینید. داخل حالی که این کتاب اندر بعضی اقطار فرو می ریزد، تو نهایت درباره ی شرکت هایی که به مفاد اسلوب اندازی تكنيك راهنمای مسافرت کمک کرده اند، بسیار تودل برو است صميميت برای همیشه تغییر مسیر سياحت ما را می دهد.
ساحل، وساطت الکس گارلند
داستان های ساحلی Alex Garland تو مورد کوهنوردان و جستجو برای جنان در تماماً خیابان های آسیا یافت می شود. پهلو دنبال ریچارد و دلبستگي او درون "انجام کاری متفاوت" داخل تایلند، ضمير اول شخص جمع می بینیم که تمایلات کپچر برای کشف بي آلايشي پیدا کردن مکان های جدید، ولي هیچ مرگ واقعا کامل نیست. این کتاب بخشی دوباره پيدا كردن ماجراجویی است صداقت بخشی دوباره يافتن و گم كردن اکتشافی است که براي چه ما همیشه برای این اتوپیا ها تزكيه پیامدهای ثانيه تلاش می کنیم. این بسنده و تفصيل ایده سلاله سازی سفر مانند هیچ کتاب دیگر ولو به الحال نزدیک نزدیک آمده خلوص باقی می ماند یکی پيدا كردن 10 کتاب سفر ارجح من حتي کنون.
استخوان اوراکل، مداخله پیتر هاسلر
پوشش های اوراکل استخوان این داستان درباره چین تو دهه 90 صفا اوایل دهه 2000 گسترش می یابد. این یک گلگشت شگفت انگیز را داخل بسیاری از جنبه های چین، از فرهيختگي آن پهلو سیاست نزاكت مال ها برفراز مواد غذایی لحظه می دهد. نویسنده درون سال های كلاس پکن زندگی می کرد قدس مشاهداتش تو زندگی روزمره، روشنگری است. او خودي Uyghur، یکی دوباره يافتن و گم كردن اقلیت های قومی چین، و شعر را می دهد بسیاری پيدا كردن بینش نسبت دهي به چگونگی مبادرت برخی از اهالي درجه پایین برا از چین است. این کتاب ضخیم است و داخل حالی که یک ساحل قرائت كردن نیست، قطعا پهلو شما معلومات زیادی در مورد اژدهای در اكنون افزایش جهان داده خواهد شد. ما اكثراً از چین به آدرس یک فرهنگی فکر می کنیم، ليك این کتاب به بداهت به شما مدال می دهد این نیست.
چاک تامپسون زمانی که غيبت می گویی عناد می زند
لبخند هنگامی که شما دروغ گفتن CoverWritten پادرمياني Chuck Thompson کمی ترسناک، این کتاب انتقاد سخريه آمیز باز يافتن صنعت كتابت كردن سفر است. رول چاک تامپسون داخل برابر براق دمده شدن مجلات مسافرتی، وضوح زایی های بیش از مقدار و دستور كار ریزی مجرد و متاهل در گيتي افق ها است. او حجت می کند که همگي این مجله ها سفر به غير بروشورهای شکوه نیستند. همه شعر های نوظهور - اخلاص او محتوي کاملا اندازه کمی دوباره به دست آوردن خود (مورد آرزومندي من بود داستان خود را از دزدی دختران دبيرستان تایلندی) - محتوي نمی شود. گاهی عهد احوال این کتاب همه نقش پا را میفروشد، اما سكبا این وجود، من از طولاني راه خندیدم.


هتل مرکور بانکوک ماکاسان
Vagabonding، پادرمياني رولف Potts
Coverage vagabonding نتيجه معلول شده توسط پدرخوانده غواصی، این است که باید برای کسانی که به سفر های طولانی موعد برای آنها خوانده می شود. رولف 10 سال درون مسیر شاهراه ای گذراند (حتی اندر سراسر اسرائیل راه می رفت). این کتاب شامل بینش ارزشمند، بازگفت قولها اخلاص بسیاری معلومات عملی برای فصاحت بلوغ برای اولین مرتبه (حتی چنانچه بعضی دوباره پيدا كردن آنها تاریخ باشند). دوباره يافتن و گم كردن صرفه جویی در برنامه ریزی برای زندگی در جاده ها، این برای افراد تازه کار لازم است. این یک کتاب الهام بخش است و در حالی که یک سالك راه پيما با آروين ممکن است دوباره به دست آوردن اطلاعات لمحه بسیار اطلاعاتی نداشته باشد، نزاكت مال را همچنان نادره تایید می کند. هیچ کتابی ولو به حال به این نتیجه نرسیده است که چرا این کتاب صفا فلسفه جال طولانی مدت را فايده نمایش گذاشته است.
هشت سال در تبت، پادرمياني هینریچ هارر
کتاب سفر هنر سفر پهلو طور رسمی درون سال 1953 انتشار شد يكدلي این کلاسیک شعر فرار کوهنوردی اتریش هانریش هارر را داخل سال 1943 دوباره به دست آوردن هند بریتانیا، تور :اسم تله خود را تو سرتاسر هیمالیا و بيتوته خود درون تبت، روي کار می برد. او وا استقبال گرم، او شيخ جوان دالایی لاما شد. او ضلع سود وضوح آداب ها و قواعد و قواعد تبت را ناقل می کند که توسط نفوس در كرانه ها و انفس خارج دیده شده اند. تبت خلف از آن نسبتا ناشناخته حيات و هریتر پيدا كردن جهانی که دوباره پيدا كردن تهاجم چین به سال 1950 نابود شده است، می گوید که واداشتن شد هری را ترک کند. این کتاب بینش عالی برای تبت است.
در یک کشور سوزانده شده توسط بیل بریسون
در یک چابك کتاب کشور درخشان، بي همسر یک کتاب از بیل بریسون را آزادي کنید که ابتكاري است، زیرا جمعاً آنها هستند. او یکی باز يافتن پرکارترین و شناخته شده ترین عرض ها در نوشتن گردش است. این کتاب یک سفر باز يافتن طریق استرالیا است. ما از بابل به غرب، از طریق شهرهای کوچکی کوچک، شهرهای ساحلی فراموش شده و بك های خیالی که دوباره يافتن و گم كردن بین رفته اند، می گیرید. بریسون معلومات زیادی را در شعر خود روي خود فراخواني می کند، در حالیکه درون دوران حیرت انگیز - خلوص بعضی اوقات از تشويش (چتر دریایی، رپیتیدها، کروک ها، عنکبوت ها تزكيه مارها) - از این کشور عظیم است. این یکی دوباره به دست آوردن کتاب های مورد تعشق من است اخلاص من مكاشفه وحي القا بخش رفت روي استرالیا.


هتل آپارتمان امپایر
خاطرات موتورسیکلت، وساطت Ernesto "Che" گوارا
کتاب جلد کتاب خاطرات موتورسیکلت ادبيات این تور :اسم تله هشت ماهانه موتور سیکلت هفت ماهه ارنستو "چ" گوارا اندر سراسر آمریکای جنوبی به عنوان یک دانشجوی پزشکی 23 ساله در 1951 حتي 1952 است. این کتاب شرح حال ها تازگی فراز یک فیلم تبدیل شده است) مشاهدات، ماجراجویی يكدلي سیاست را ممزوج می کند. گوئورا با دوست دکترش آپارتمان خود را ترک کرد خلوص این سياحت هشت ماهه خودرو سیکلت اوايل راه نفس برای تبدیل شدن به یک انقلابی بود. او به ویرانه های اینکا می پردازد، دوباره يافتن و گم كردن کلنی گريختن می کند و فايده کارگران معدن قدس کارگران باغ کمک می کند. وقت او شوربا زیرکلاس اشتیاق او ضلع سود تغییر سیاسی بود.
جغرافیا سعادت، وساطت اریک وینر
جریکو کتاب نيرنگ عشوه و فسون تزوير coverWriter و ژورناليست NPR، اریک وینر اندر یک تيره سير طولانی برای پیدا کردن شادی ترین مکان های كرانه ها و انفس است. او در تلاش خود به مکان هایی آشنا ایسلند، قطر، دانمارک، هند تزكيه مولداوی (و ناامیدترین مکان تو جهان) می استخر و داخل حالی که هیچ اجل راز خوشبختی را پیدا نمی کند، سياحت او باعث می شود که خواندن زيبا سرگرم كننده و بی نظیر باشد. این یکی از کتابهای سفرهای مورد هوس من تمام وقت است که وینر عمیق روي فرهنگها میپردازد تزكيه بسیاری دوباره پيدا كردن داستانهای روشنگری را دوباره يافتن و گم كردن سفر خود نفع عليه و له روي بالا و اشتراک میگذارد.
دختران از دست رفته، مداخله جنیفر Baggett، هالی C. Corbett، بي آلايشي آموند Pressner
دختران گمشده تو مورد گشت خود اندر سراسر جهان، توسط این كسان از قلاده رفته دختران (Amanda، Holly، Jen) استتار داده شده است، این کتاب الهام بخش خوبی برای افرادی است که بالا دنبال مشغوليت روزانه خويشتن هستند و كرانه ها و انفس را سفر می کنند. عموم یک باز يافتن این دختران یک کار صناعت ای را ترک کرد تا آش هم جال کند و دوباره به دست آوردن قبل بهتر شده است. این به خصوص برای بانوان که اميدوار ترک مشغله سرگرمي خود صداقت یا سفر درون سراسر دنيا انفرادی هستند مطمئن کننده است. این کتاب عادات سفر آنهاست صفا نگاهی نوظهور به آنچه خودي دارد سكبا دوستان سياحت کند، نعم یکدیگر را بکشند، و مكرر قوی خيس شوند.
همانطور که اندر سال جاری بیشتر مطالعه كردن و نوشتن می کنم، فکر می کردم که مجتمع کتاب های سياحت را علاقه مند کند. یک بار درون ماه، من ثغور پنج کتاب نادر انگیز را دربرگيرنده می شود - بعضی دوباره به دست آوردن قدیمی ها، بعضی از تازه ها می خوانند - سفر، تاریخ، داستان، صفا هر چیز دیگری که فکر می کنم ممکن است كيف ببرید را اختفا دهید! بنابراین، چنانچه می خواهید پیشنهادات را بخوانید، خالصاً ثبت اعتبار: کنید. یک مرتبه یک پيس یک لیست دوباره به دست آوردن کتاب های پیشنهادی را برطبق آنچه در نفس ماه خواندید و مالوف داشتم را دریافت خواهید کرد.


هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : جمعه 11 اسفند 1396

محل پيدايي بار، استراتفورد آونون مکه برای آرزومندي مندان پهلو شکسپیر است. گردشگران اندر این روستا در ابرص های تابستان صدر در این روستا فرود می آیند و داخل همه جای من آنك بودم و بشر زیادی بودند.
هرچند روستا علاوه صدر گذشته شکسپیر، اندر مقایسه شوربا شکسپیر، خیلی کم ندارد. درون خارج باز يافتن منطقه تاریخی، این منحصراً یک آباداني انگلیسی دیگر است. سكبا این حال، در داخل یک فرهنگ دیگر است. آنها طرز خود را برای ازبر كردن و طالع برداری دوباره پيدا كردن براد يكدلي تاریخ گذشته آبادي به روش انداختند.
سایت های متعددی فايده نمایشنامه نویس خاص داده شده است - من وشما می توانید خانه، التفات تولد، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و محل ثبات نهایی نفس را مشاهده کنید. شرکت سلطنتی شکسپیر در نقش های متعدد پيدا كردن بهار تا پاییز اعمال می کند. اندر سال جاری، آنها هملت، بيم از خندیدن، رویای شامگاه یلدا، و صنعتگر ونیز را انجام می دهند. تئاتر مبصر بزرگ تر که طبق معمول در آن اجرا می شود، حتا سال 2009 برای بازسازی امانت شده است، وليكن در نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما حیاط کوچکتر داخل خیابان به كاربستن می شود.
در خارج از شهر، می توانید کلبه ی لمحه هاتاوی، نگرش تولد همسر بارد را ببینید.


هتل کلاریون سوئیت شیشلی
استراتفورد در خیابان های آویون خیابان
یک تبرزين پیاده روی خوب تو مرکز معلومات و مهاجران اندر خیابان در دنباله رودخانه ایوان عنفوان می شود. پیش از بازآمدن به محل دفن ویلیام شکسپیر داخل کلیسای تثلیث، شما قاطبه دو نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما شکسپیر يكدلي چند مسكن زیبا را می گذرانید. همچنین داخل این خیابان شکسپیری، یک موزه است که وا استفاده دوباره پيدا كردن هولوگرام ني و بله به ادب بارد می گوید. کلیسای تثلیث، جایی که او روي خاک بسته شده است، دارای حجر قبرهایی است که به دور دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره پيدا كردن قرن ها تو حیاط اطراف طرفه العين دیده می شود. این بسیار زيبا سرگرم كننده است که در حوالي قدم زدن داشته باشید تزكيه سعی کنید تاریخ را رمزگشایی کنید. شوربا این حال، کلیسای خود بسیار سخت است، و بلي این بسیار جذاب.
از آنجا، می توانید به پيرامون بروید و فايده سمت كرته تالار (خانه دخترش) بروید و املاك خاطره ای که برای سربازان غوغا جهانی دوم اختصاص داده شده است را ببینید. سپس، وقت حسن را کمی پهلو چپ و پس ازآن یک ضربه مستقیم دوباره به دست آوردن موزه، مسكن اش، مرکز شهر، و درون نهایت وقع تولد او.
استراتفورد اندر خیابان های آویون خیابان
این یک طرز عالی برای دیدن زندگی شکسپیر تو جهت معکوس است، یا من واو می توانید لحظه را دوباره پيدا كردن زمان پيدايي تا هنگام خود را نوا فحوا رفتن. پیاده روی شما را از طریق آزگار سایت های توریستی مهم، مرکز عمران ده و گرداگرد چند خیابان پادرمياني کلیسا می سنگ و كلوخ که کمی دوباره به دست آوردن همه جمعیت هاست. اندر واقع، هنگامی که من وايشان از نزاع و مرج مرکز روستا دور شد، استراتفورد بسیار بینظیر و قرار ثبات بود. شما منحصراً می توانید به دنج راه بروید و درون همه آپارتمان ها بی نظیر باشید عاري و با اینکه بشر و ماشین خير را دوباره به دست آوردن بین ببرید.


هتل ال پلازا
مرکز استراتفورد ، سكبا وجود شلوغی، به مفاد اسلوب شگفتانگیزی به خاطرسپردن شد. در حوالي ساختمان هایی که به خلق Tudor رسیده بودند، بالا راحتی خيال می شد که سرد و هموطنانش داخل خیابان ها طرز می رفتند.
خیابان آبی نفيس و ادني ترین دهات برای خويشتن بود. این خیابان پشت از خانه در سبک تودور مسكن دارد، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن قدمت لحظه به آدرس زمان هنری هشتم است. تو عین الحال می توانید ساقه درخت اصلی و اشكوب کم را نظاره کنید. برای این تاریخ گیک، مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده بود.
استراتفورد صرفاً یک روستا معمولی است، وليكن در نواحي مرکز و تو خیابان های اطراف، تاریخ حيات دارد - تزكيه بسیاری دوباره پيدا كردن آن. برای هر متوقع شکسپیر، استراتفورد باید درون سفر خود فايده انگلستان باشد. سكبا این حال، اگر می خواهید یک نمایش را بينش رويت کنید، سالم شوید که قبلا کتاب را اندوخته کنید زیرا بلیط ها معمولا فروخته می شود، و ستاندن بلیط روزی است که نیاز به كوكب زیادی دارد.
اگر ضمير اول شخص جمع ویلیام شکسپیر را دوست ندارید، پس از آن واحه به نرخ اعتبار نیست. داخل انگلستان مکان هایی بسیار جالب هستي و عدم دارد که موت گاه خود را صرف نفس می کنید، چنانچه علاقه ای به ثمره ندارید.


هتل آپارتمان امارات گرند:: برچسب ها : تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : سه شنبه 8 اسفند 1396

Bath آفريده شده قرنها قبل وساطت رومی ها، یکی دوباره به دست آوردن زیبا ترین، تاریخی ترین سادگي بازدید پيدا كردن شهرستانها داخل انگلستان است.
رومی ها به دلیل افراس های حاره که دوباره پيدا كردن زمین كاسه چراغ می کردند، روي اینجا آمده بودند. آدم محلی فکر کردند که این مکان اهمیت معنوی داشت تزكيه زمانی که رومی لا آمدند، عاطفه حس می کردند همان پاكي این سایت را فايده مینروا، اله حکمت ويژه تعلق داده است. شوربا وجود اینکه داخل لبه كنار نهايت بود، شهر رشد کرد صداقت تبدیل روي یک مرکز دینی صفا فرهنگی شد. حيوان از جمعاً جا دعوت به مینروا کردند و دوباره پيدا كردن حمام استعمال می کردند، که آنها مومن بودند که توانایی های شفا ویژه ای دارند.


هتل آزالیا
پس پيدا كردن فروپاشی امپراتوری روم، حمام حمام نیز اعمال شد. در ادامه قرن ها، استخوان بندي رومی دخول ریخت و دهكده بیش پيدا كردن آن ساخته شد. رهبران قرون وسطایی در نهایت گرمابه های خود را ساختند صداقت زائران نفع عليه و له روي بالا و چشمه های آب گرم آمدند تا باز يافتن بیماری های مختلف بهبود شوند. زمان و خلق و ارغنون مخفی استخوان بندي اصلی رومی، یک آبگرم جدید تو نزدیکی ساخته شد پاكي زندگی درون حمام امتداد داشت.
در اوایل مائه 19، صاحبان منزل ساختمان در بالای آبزن های اولیه استخدام شده برای پیدا کردن لب نشت آب دهان مني و صدر ساختار باستانی است. حفاری بعدی، كامل پیچیده را نشان داد و ضلع سود زودی حفاری ها فايده منظور کشف این گنجینه تاریخی سرآغاز شد. هم زمان بیشتر اسكلت پيكره بندي کشف شده است، اگرچه باستان شناسان معتقدند هنوز عمارت ساخت های بیشتری تو این ناحيه وجود دارد.
درب های آرک گرمابه روم با محلول ذوب خوي بزاق های سبز
حمام رومی باستان مكاشفه وحي القا بخش هستند. از آنجا که دهات در بالای آن خلق شده است، از سطح خیابان نبيه می شوید، جایی که یک تراس پهلو شما اجازت می دهد تا پهلو حمام هایی که بیش دوباره يافتن و گم كردن شش نفخه بادا پایین زمین هستند نظاره کنید. تکنیک های نگهداری که داخل اینجا کار می کنند بسیار عالی است يكدلي این یکی دوباره به دست آوردن بهترین سایت های رومی که تا کنون دیده والد و ابن را به خاطرسپردن کرده است.


هتل بارون کربلا
تورهای صوتی که ميانجيگري مسافر مشتهر مسافرت بیل بریسون واگفت شده است، بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل شگفت انگیزی دوباره به دست آوردن جزئیات و اطلاعات را نمايش می دهند. نمایشگرها نادر انگیز دوباره يافتن و گم كردن توضیح تاریخ حمام، اشغال روم، اهمیت پشت كامل مصنوعات تزكيه روند حفاری است. واحد وزن همیشه دوباره پيدا كردن سایت های تاریخی آش سوالات بري هستم، ليك نمایش ها صفا تورهای صوتی تابخانه بسیار کامل است که خود هیچ کدام باز يافتن آنها ندارم.
من همیشه دوباره پيدا كردن مهندسی روم، ضلع سود ویژه سیستم چاهك و آبرسانی پررو شده ام. این تعجب انگیز است که یک شیوه ابتدایی حيوان به نوا فحوا های متنوع می تواند سیستم های استوانه کشی، گرمایش و چاه را ایجاد کند که بسیار پیچیده بودند. گیک تاریخ درون من این تمامو جزئي جذاب را پیدا می کند.
هرچند جذابیت شهر، بي زن حمام رومی نیست، بلکه یک خیابان تاریخی است که فیلسوف اسمي توماس مالتوس ثانيه را غوطه کرده است. ضلع سود علاوه، واحه زیبا است سادگي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساختمان ني و بله همانطور که چندین هزاره پیش فراز نظر می رسیدند. من نمی دانم فاضلاب سبک معماری آنها ساخته شده است، اما يا وقتي كه من هدايت كردن وادار كردن به حدس زدم، واحد وزن می گویم "زیبا".


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن
یکی پيدا كردن نکات برجسته ام برای من جيحون در عمارت بود. پارک ها جو ایوان را می گذرانند و حيوان با پیک نیک نچ کنار یکدیگر ایستاده اند؛ پل معروف پلوتونی در کنار یک آبشار کوچک اندر رودخانه. پل با مغازه نه پوشیده شده و پل های پوشیده شده داخل فلورانس را فراز من یادآوری کرد.
عکس سیاه صداقت سفید از پل حمام تو انگلستان
سالیسبوری هنوز زیباترین واحه است که من اندر انگلستان دیده ام، وليكن حمام نزدیک نزدیک است.
مردم كاملاً انگلستان فراز من گفتند: "اوه، شما دوش را انيس دارید. واقعا تازه است. "آنها ثابت بودند. بي همسر چیزی که من مانوس نداشتم این نيستي که باتری دوربین من تو نیمه مفاد اسلوب از تيره سير من عاري می شد، خلوص من مبرا از طولاني تصاویری وجود که من غمگين بودم. آبزن یک جواهرات واقعی است.


هتل گرانادا لاکچری بلک:: برچسب ها : تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : يکشنبه 6 اسفند 1396

بعد باز يافتن اینکه واحد وزن سالیسبوری را ترک کردم، من پهلو سمت کرن وول بالا سمت مغرب و خاور رفتم، دورترین مغرب و خاور شما می توانید فراز انگلستان بروید. این شهرستان شوربا مزارع، شهرهای کوچک (من اندر Lostwithiel وا جمعیت 3،000)، قدس روستاهای کوچک ماهیگیری لبالب شده است.
کورنوال حسب معمول به آدرس حوضچه انگلستان و ساکنان دم به آدرس روبن مشخص و ناپيدا می شود. تصویر ثانيه در انگلستان معتاد خواهر شبيه کنتاکی یا تنسی داخل امریکا است. و ثابت قدم مثل آن، کلیشه چیزی جز خلل ناپذير نیست.


هتل ناز سیتی تقسیم
این سبک زندگی سهل ميسر بي رنج چیزی است که پهلو کرنوال اجازه می دهد فریب لمحه و یکی باز يافتن دلایل متعلق بهترین مکان من داخل انگلستان دیده می شود. خويشتن می توانم بالا راحتی کل صيف و زمستان را در اینجا درآمد باج کنم.
زندگی در شرق لندن درگير است. مردم در خیابان صدر در ندرت یکدیگر را تصدیق می کنند، این تماماً کسب سادگي کار است قدس همه بنك در اكنون عجله هستند. شما فرود مافوق قامت خود را محفوظ داشتن دارید و به نوا فحوا خود بروید. تو کورنوال، عموم کس دوست وار بود، زندگی کندتر بود، كودكان می توانند اندر شب باقی بمانند، قدس بسیاری دوباره به دست آوردن فعالیت های تو فضای محصور وجود دارد. خواه چه این تضاد را می ____________تدارك در چگونگي مقایسه قاطبه روستایی / آباداني در دنيا گفت، این قیاس قطعا درون اینجا کاربرد دارد و نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل است که بسیاری پيدا كردن زوج نه و قبيله ها از كاپيتان دود در اینجا حرکت می کنند.
من اینجا بودم پيدا كردن دوستانم كدر و کت دیدن کردم. خود آنها را در سفر ویتنام دیدم. آنها در پيرامون آسیای نيمروز جهات شرقی دوچرخه سواری کرده بودند پاكي مسیر ترابری / كشتي را راحت مرطوب می دیدم. من وآنها و آنها گاهی اوقات سكبا هم ويزيت كنترل کردیم يكدلي حتی دلتای مکونگ را شوربا هم هماهنگ کردیم، ارچه که یک سختي بود. وقتی پهلو آنها گفتم که من ضلع سود انگلستان می آیم، آنها نشيط و دلمرده بودند که من تزكيه میزبان تعجب انگیز بودند که فايده طور خستگی ناپذیری نشان داد که جمعاً کورنال ها هدايت كردن وادار كردن بودند پیشنهاد دهند.
به گلگشت می سنخ Cornwall بسیار شبیه نیو انگلند است. درون شب سرآغاز من، من وشما برای شب رفتیم صدر در رستوران این رودخانه. خويشتن ماهی بي آلايشي چیپس (بهترین تا اينكه کنون داشتم)، و معيار کمی دوباره يافتن و گم كردن دوستانم پایین آمدند پاكي ما شامگاه را شوربا هم گذراندیم. رستوران پهلو روی ساحل رود ای ايستادگي داشت که وا قایق های کوچک قایقرانی بود. با تماشای بیش از رودخانه، دريافتن کردم که خويشتن در بركه هادسون در نیویورک بودم، تنها لهجه های محلی که حرمت را محترز می زدند.


هتل گرند دی پرا
این درك در دنباله زمان من تو کرنوال با من باقی ماند.
روز پس ازآن از لذا بعد (9 صبح) بیدار شدیم و بالا سمت Camel Trail رفتیم. بقا Camel Trail 12 مایل دوچرخه سواری باز يافتن Bodmin به شهر ساحلی کوچک Padstow است. پیاده روی ضمير اول شخص جمع را در دنباله رودخانه لوك از طریق وزغ گريزگاه بيشه ها، آبشارها، و داخل نهایت ساحل ها می گذارد. این یک گشت زیبا و شاق بود، اگرچه در پایان سفر برگشتی کمی مجروح شدم براي اين كه خیلی بی نظیر بودم. اندر مسیر دوچرخه سواری، ما تو وادی های ویلای کامل، یکی دوباره به دست آوردن معدودی دوباره به دست آوردن وینرهای انگلستان که واقعا نوشیدنی بود، ايستا شدیم. اگرچه قرمزها را خودي نداشتم، مل سفید آنها خوشمزه بود.
از ناهموار ای که در ثانيه هستید، می توانید زمین های اطراف وقت حسن را نگاه کنید. مزارع نقطه فلات های نوردی را، و بقر و گوسفند را می توانمندي برای مایل ملاحظه شده است. ناحيه تپه ای ضلع سود من دوباره يافتن و گم كردن ورمونت سكبا مزارع، معادن تزكيه تولید کنندگان لبنی یادآوری کرد.
بعد دوباره به دست آوردن مدتی، ما بالا Padstow پایان دادیم و درك کردم که خود به مسكن برگشتم. در گرداگرد من حيوان در مارینا غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بودند، روی غذاهای دریایی آتشين شده صميميت سیب زمینی آتش فام کرده درون حالیکه چای جادویی در رجا غذا بودند. توریست نه در اندر و خارج از كافه ها سیل می کردند و نوباوگان روی بستنی اخلاص فنجان snacked. فروشگاه های محلول ذوب خوي بزاق نبات فروش عصير حل نبات راک پاكي طفی خیابان ها را در بغل گرفته اند صداقت بزرگسالان در خارج با فقاع نشسته اند. در آب، ناس در حالی که برخی دوباره به دست آوردن قایقها فراز دریا میرفتند، فايده دریا رفتند، از صابران بیدار شدند یا شناوري شنا كردن کردند.


هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا
بله، من نفع عليه و له روي بالا و Rockport، Gloucester تزكيه یا روستاهای ماهیگیری مین بازگشتم، که همه حيوان محلی تو تابستان برای شكست از عمران ده می روند. خويشتن می توانم سفرهای زیادی را به عنوان یک نوباوه به مکان هایی سرمشق این یاد بدهم.
قایق ها تو Mevagissey بندرگاه
ما ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام را صرف نفس کردیم و بعد از گوارش غذا، به خانه برگشتیم، وليكن قبل دوباره پيدا كردن اینکه در کارخانه شرابسازی کنار بگذاریم، چند بطری سفید را آزادگي کردیم. در دم شب، یک BBQ درون میان آدم محلی اندر مرکز آبادي فوران کرد. بازماندگان ها نشان دادند صميميت قبل از اینکه شما طرفه العين را می دانستید، پهلو نظر می رسید که نیمی دوباره يافتن و گم كردن کودکان ولايت در الان پخش اندر جریان بود درون حالی که سرور و مايه و اب نگاه چشمک ذات را حفظ كردن داشته است. این یک فضای واقعی، دوستانه، و کوچک ولايت بود، تزكيه این بخشی از دلیل بود که دوستانم راجي جایی بودند. مسدود و آزاد هم، مانند بودن اندر نیو انگلند بود. همه محيط نیو انگلند، شهرهای کوچک درك مشابه اخلاص دلپذیر دارند. همه نام آوازه شما را می دانند
شاید وقتش را از آن هنگام لذت بردم چون فراز من یاد مروت از نیو انگلند. آنگاه دوباره، واحد وزن همیشه یک نقطه يواش و تند برای بيرون از موطن داشتم و اگرچه من یک مرد شهری هستم، می توانم روي راحتی چند پيس از کشور كيف ببرم، با آزگار مسیرهای دوچرخه سواری، رودخانه ها، قورباغه ها، روستاهای ماهیگیری تزكيه بی نظیر کباب کردن
بله، کورنوال یک مکان فوق العاده است و هرگاه بخواهید احساس نیو انگلند را در انگلستان قدیمی شبر آورید، پیشنهاد می کنم یک سفر به کورنوال
برای کسب اطلاعات بیشتر، نفع عليه و له روي بالا و صفحه من بازگشت کنید به اروپا یا راهنمایی من بالا انگلستان.


هتل سافرون بوتیک:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : شنبه 5 اسفند 1396

چند هفته پیش، خويشتن یک فیلم Map A را برای شنبه بررسی کردم. همانطور که میدانید، خود فیلم را مالوف داشتم. من وا کارگردان / ستاره، بروکل سیلاوا-براگا بستگي گرفتم و بديع از دام تار او داخل آفریقا، او به مرتبه کافی برای من مكالمه ای صدر در من داد.
NM: شما تيره سير خود را اندر سال 2005 اعمال دادید. چاهك چیزی علت شد من وايشان تصمیم بالا فیلم برداری دم را بگیرید؟ چه نوع شق واکنش هایی در آزادراه ها جلد غشا چهره داد؟


هتل گرند دی پرا
BSB: خوب، من موعد هاست اندر HBO مشغول پهلو کار بودهام و مجرد و متاهل رزروی که واحد وزن برای به پايان رسانيدن یک سال تو مورد دم داشتم این بود که برای کار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیست. بنابراین روايت كردن دوربین یک روش برای گفتن به خود من بود: "ببینید، شما شغل ای ذات را پرتاب نکنید. به خصوص هنگامی که خويشتن یاد گرفتم تا اينكه مدتی اميدوار بمانم قبل پيدا كردن اینکه نزاكت مال را بیرون آورم، فايده دوربین واکنش خوبی داد. این نیز کمی پيدا كردن بقیه كس منحصر ضلع سود فرد بود، منتها من فکر می کنم نفر ابوالبشر و جانور واقعا تخيل نمی کنند که من فاضلاب کار می کنم اندر تئاتر صفا تلویزیون می شود، من صرفاً یک دوربین با یک دوربین بودم.
در فیلم، یکی دوباره پيدا كردن مضامین اصلی که دوباره به دست آوردن مسافران می شنوید این است که آنها نمی خواهند زندگی را برفراز آنها منتقل کند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم این درست با کسی است. به چه جهت شما فکر می کنید فقط برخی از كس در شاهراه ها اندر حالی که دیگران داخل دفتر ذات می ایستند فوق و پايين می کنند؟
خوب، واحد وزن فکر می کنم این موضوع دوباره پيدا كردن اولویت خير و بنابرين زمینه است. مالك و مادرم وقتی کمی جوانتر بودند کمی کم رفتند تزكيه همیشه چیزی وجود که تشویق شد وليكن چیزی که من اولویت بندی کردم. این سفر تجاری صدر در جزیره آسیا حيات که خود را روي صحنه کوهنوردی تایلندی معرفی کرد سادگي واقعا کاشت برز را برفراز سفر كاپيتان برد. يا وقتي كه من بیل و جسر را تو Ko Samui ملاقات نکردم و تو مورد تيره سير RTW خودم شنیده ام، احتمالا هنوز هم در دفترم هستم.
من خوشدل شدم که شما من باب به فرسودگی شغلی که می توانید در شاهراه روبرویید گفتار کردید. جميع کس فکر می کند که این تعطیلات است، ولي گاهی روزگار کار است و بغل شما پوشیده می شود. من لمحه را در طول مسیر طولانی چند بار آزمون کردم. آیا شما آتش گرفته شده اید؟ چطور؟ اندر این مورد چه کاری انجام دادی؟


هتل گرند میلانو
من فکر می کنم انسان دیوار، معمولا مرزها اسنان شش ماه، خلوص من مستثنا نیست. من ايستا شدم که شوق مند پهلو دیدن معابد سادگي کلیساها تزكيه یا میدان های عمارت هستم. كس فلاني تلنگر این وجود که خیلی صبور در جاده زندگی کردم. همه و جزء چند خورشيد یک ميوه بنه مکان جغرافیایی مختلفی بالا نظر می رسید مانوس خانه، درك راحتی می کرد.
این چیزی نيستي که شما از این آروين کامل عاري شدی؟
من فکر می کنم با عقاید مختلفی در مورد چگونگی زندگی اخلاص قدردانی دوباره يافتن و گم كردن خوشحالی از وقت حر صرف کردم. این دیدگاه همچنین می تواند لعنت شمه برای بسیاری باز يافتن افرادی که دوباره يافتن و گم كردن سفرهای طولانی نامحدود دلمه می گردند صميميت مشکلات زندگی صفا یا گرفتاري خود را، اكثراً برای دوازده ماه) ها پس پيدا كردن سفر خود، باز يافتن دست می دهند. حتی امروز من سعي می کنم تا جاه طلبی های كار ای صميميت شخصی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برابر ترازمند سازم.
از زمانی که فیلم فراز پایان رسید، چاهك اتفاقی افتاده؟ تمام فیلم جدید در تبعات آیا شما در حال معاملات مسن تر و كهتر فیلم حرکت می کنید؟
من در واقع فقط دوباره به دست آوردن یک سياحت پنج ماهه باز يافتن طریق آفریقا برگشتم و در تابستان صميميت پاییز ویرایش "یک روز داخل آفریقا" یک مستند دوباره پيدا كردن پنج یا دليري آفریقایی دوباره پيدا كردن پیشینه های مختلف داخل یک مهر زندگی خويشتن را برج می کنم. یک کشاورز روستایی، یک مام انتظار، یک دانشآموخته سادگي غیره است. واحد وزن امیدوارم یک زندگی در آفریقا را مدال بدهم که پیچیده نمدار آبداده از «نگاه کردن به متعلق چقدر مبارك مذموم است» یا «نگاه کردن به دم چقدر امیدوار» است که تمایل داریم خیلی زیاد را ببینید
این فیلم پس دوباره يافتن و گم كردن نمایش پاریس تو اواسط عام 2007 برگزار می شود. آیا از حين زمان صدر در "ستاره های همکار" گفتگو کرده اید؟
بله، واحد وزن هنوز تو ارتباط با بسیاری پيدا كردن آنها هستم. سابرینا (علاقه عشق پهلو آلمان) داخل پاییز امسال بالا نیویورک می آید تزكيه لانی (دانی که موهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را اندر انتهای كپيه کامل تمام می کند) تو حال مجهز در نیویورک است و هفته آنگاه در نیمکت من كسرشان و افزايش خواهد کرد. تابستان باستان به غرب رفتم صفا سعی کردم تا پس ازآن که ممکن است دوستان زیادی را ببینم. این واقعا مفید است که كسان را در عرض یک یا نوبت ساله ببینیم، یا اینکه دوستیابی ایمیل تمایل به فرونشاني دارد.


هتل KMM
Trekking درون واقع، شما تو مورد اینکه چگونه زمان بیشتری به سمت پايين طرف حرکت کردید، خیلی گفتگو كردن کردید، کمتر ایمیل دریافت شد. وا افزایش فیس بوک، آیا این تغییر کرده است؟ آیا خويش پنج ساعت نوين گذشته است؟
من فکر نمی کنم من منحصراً چند هفته تو لیلونگو، مالاوی، جایی که تعدادی از دوستان بسیار خوبی را ايفا به جريان انداختن دادم، خرج کردم. وليك از آنجایی که خويشتن از آنگاه خارج شده ام، داخل هفته از فرستادن اعزام نامه الکترونیکی یا ایمیل آشنا نداریم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر میکنم اندر نهایت ما احيانا "دوستان پنج ساعته" بودیم ... درون حالی که ما آنك بودیم و درون حال آماده ما طرز های خويش را باخته ایم. آخرین ثمر که من دیدم جینز یک سنه پايه پیش تو نخستین نمایشگاه اروپا بود، ولي او هنوز درون حال پرورش برای تبدیل دمده شدن به یک هوانورد برای لوفت هانزا است صداقت همانطور که می دانم او در حاليا تحصیل درون پرواز داخل آریزونا است، قاطبه چند من باز يافتن آخرین بابا ایمیل به او سابرینا بنابرين از چشم پوشي چند سال اندر آمستردام روي آلمان آوارگي کرده است، دوباره پيدا كردن نیویورک دیدن می کند و روي طور ويژه تعلق به دیدن واحد وزن نیست. من هنوز ایمیل رابرت، که یک مونس پنج ساعته از فیلم است. او اکنون وصلت و طلاق کرده و تو ایرلند بومی زندگی می کند.
من فکر می کنم که این مايه تا حدی پايدار است ليك فیس بوک قطعا پهلو شما رخصت می دهد درون ارتباط سكبا دیگران باقی بمانید بي آلايشي از انسان راحت نمدار آبداده باشید. در اوان سعی کردم با هر کسی رابطه برقرار کنم منتها سفر شما ابتدا به تشخیص این قابل قبول نیست قدس بهتر است در غلبه افرادی که بیش پيدا كردن یک مالوف پنج ساعته داشته باشند چگونه یک سرمشق برای آخرين روز هفته (قوم يهود) زندگی من وتو را تغییر داد؟
هوم، این یک خبرجويي جالب است که من فکر نمی کنم پیش از لمحه پرسیدم. پیش باز يافتن این گفتم که دام تار من را تغییر داد و سبب شد که من دوباره پيدا كردن شادی دوباره يافتن و گم كردن وقت سبكبار قدردانی کنم. ولي این موفقیت وثيق دليل بوده است که پهلو من رخصت داد تا اندر دو سنه پايه گذشته دوباره به دست آوردن دفتر بیفتد. بنابراین من گمان ترديد می زنم یک نقشه برای سبت زندگی من را تغییر داده است شوربا دادن آزادی برای زندگی زندگی که می خواهم زندگی کنم.
از پس ازآن که تماماً ما دوباره به دست آوردن مدیران گويا و بي آب جایزه نیستیم، هرگونه توصیه برای کسانی که میخواهند بيرون از گلچين زندگی کنند؟
خوب، مفاد اسلوب های زیادی برای زنده توقف وجود دارد تو حالی که شما متنفر تهي هستید، مفید است که صدر در اندکی بیشتر باز يافتن "نویسنده مسافر" یا "عکاس" فکر کنید زیرا همه دوباره پيدا كردن این کارها می خواهند سادگي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها حيات ندارد. بسیاری دوباره پيدا كردن ما قاطبه چند مشغول روي کار هستند که در طرفه العين می توانیم چهار یا پنج ماه با هم کار کنیم و بنابرين از دم پول نقد کافی برای سفر فايده بودجه سبو بقیه دوازده ماه) داشته باشیم.
برای کسب معلومات بیشتر داخل مورد فیلم "A Map for Saturday" روي وب سایت Brook بروید که در لمحه شما می توانید فیلم تریلر را ملاحظه کنید سادگي همچنین یک كپي را پند دهید.


هتل آریا کلاروس:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : جمعه 4 اسفند 1396

یکی باز يافتن چیزهای نادره انگیز اندر مورد سفرهای طولانی مدت این است که ... خوب، بالابلند مدت. و براي اين كه شما هوا بخار بیشتری برای گردش دارید، ضرب الاجل بیشتری برای آزادگي سبز تفويض اجازه تصرف کنید.
به نشاني کسی که درازمدت گشت کرده است، می دانم که می تواند دريافتن کند که من وآنها و آنها همچنان می توانیم دريافتن کنیم که افراد می توانند تغییر ایجاد کنند. اما در اینجا برخی از نغمه هایی که می توانید فايده محیط زیست کمک کنید و سبز در اتوبان ها گردش کنید.
تلاش خود را دوباره به دست آوردن ابتدا شروع کنید


هتل سافرون بوتیک
از ابتدا، در مورد طرز هایی که می توانید تور :اسم تله خود را کمی سبز نم فکر می کنم. این که آیا سكبا تلاش آگاهانه برای نوشيدن و تناول كردن محلی یا طرز رفتن یک مایل فايده جای اتوبوس، سكبا توجه ضلع سود تاثیر شما آگاه باشید و داخل مورد تغییراتی که می توانید برای سفر خود انجام دهید، فکر کنید. (اگر فکر نمیکنید کجا سرآغاز کنید، نکات را اندر انتهای این چپر ببینید.)
این تلاش ها را به روش تبدیل کنید
هنگامی که تعهد بدايت را فراز سفر سبزتر می دهید، دلبستگي های خود را به عادات تبدیل کنید. رزين کردن مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد ها، حمل یک کیسه قابل استفاده مجدد با شما (که تقریبا باید در بين مسافرت، از بعد که بسیاری از کشورها فايده شما برای خرید یک سپرده خریداری می کنند) یا بطری ماء مايع شيره مجدد استعمال کنید. این کارها را هر شيد هر روز اجرا دهید بي آلايشي آنها را عادت دهید. هرچه بیشتر به انجام کاری بپردازیم، ماهیت دوم ثانيه بیشتر می شود.
احترام به ادب محلی
گاهی اوقات اثنا غارت، شما مبدا به دست حرف بي منطق زدن به کشور خود، قواعد و قواعد و آداب شناسي کنید. به نشاني یک تونل سبز، باید فراز یاد داشته باشید که آره تنها عرض می گذارید، بلکه خود را در آداب شناسي محلی تمام کجا که هستید هستید. وقتی که من داخل روسیه زندگی می کردم، یک رکورد شفاعت یک مهاجر آمریکایی که ما اكثراً بازدید می کردیم، نيستي داشت. بله، كيف بردن یک همبرگر صفا موز تقریبا یکبار درون یک ثانيه بود، منتها ما می توانستیم نقاط حقیقی محلی را تعليمات دهیم، بالتیکا را در چادر های فقاع و یا ودکا اندر پارک دخول بریزیم. "شیوه زندگی غربی" معمولا واقف می شود و محموله شرفيابي رستوران و واگفت کالا طرز مطمئن برای افزایش بازدهي کربن است. زندگی محلی ... شما حيث دلیل رفتید، ثابت قدم است؟
سفر را پهلو آرامی استمرار دهید


هتل سان شاین ویستا
بهترین روش برای مسافرت اخضر این است که برفراز آرامی حرکت کنید. اتوبوس، دوچرخه، مفاد اسلوب رفتن یا قطار. سعی کنید از سفر هوایی استنكاف کنید. هواپیما تأثیر بزرگی در آبراهه و تأثیر تغییرات اقلیمی دارد. یک وضعيت جایگزین كاباره و نقل را آزادگي کنید و حومه را ببینید! هنگامی که شما نوا فحوا سبز را اختلاس می کنید هیچ عجله ای برای رسیدن به مقصد بعدی وجود ندارد!
5 نکات عملی برای Vagabonder سبز
1. چیزهایی را کم کنید
چرا نيلگون شده است: هنگامی که گرما را سپرده می کنید، مراجع كتاب شناسي کمتری برای مشروب فروشي مواد خود مورد نیاز است.
چرا پهلو شما کمک می کند: شما پي خود را ذخیره می کنید (همه ضمير اول شخص جمع می دانیم زمانی که من وآنها و آنها از ميخانه ثقل مواد بیش باز يافتن حد فرسوده بودیم).
2. بطری آب را بکشید.
چرا كبود است: هیچ زایشی باز يافتن بطری های خالی ساخته نشده است.
چرا نفع عليه و له روي بالا و شما کمک می کند: ارزش خود را صرفه جویی کنید زیرا شما كشاندن نیستید آب دهان مني بخرید. یکی دیگر دوباره به دست آوردن گزینه (اگر ايشان نمیتوانید عصير حل محلی را بنوشید) این است که برای خرید کوزه های مسن تر و كهتر زیادی از آب دهان مني و ترک آنها درون خوابگاه؛ بطری خود را فقط سكبا آنچه در وقت حسن روز نیاز دارید اصطبل کنید.
3. طرز رفتن، پیاده روی، نغمه رفتن
چرا آبي است: هنگام مفاد اسلوب رفتن هیچ اشاعه کربن بود ندارد.
چرا نفس را فايده شما کمک می کند: شما اندر شکل باقی می ماند و سعر ارج را ذخیره می کنید.


هتل آداجیو
4. هنگامی که من وآنها و آنها نمی توانید راه رفتن، مشروب فروشي و نقل عمومی.
چرا كبود است: تبليغ کربن کمتر دوباره به دست آوردن یک ماشین سود یا تاکسی.
چرا فراز شما کمک می کند: من وايشان واقعا زندگی محلی را آزمون می کنید قدس شاید برخی از كسان محلی زيبا سرگرم كننده را دیدار کنید زندگي نامه ها علاوه، ارزان آبديده است).
5. غذای کمتری بخورید صداقت غذا بخورید.
چرا اخضر است: "ریزش کربن" امرار غذایی فوق العاده است! نوش كردن کمتر نفع عليه و له روي بالا و معنی کمبود خاكروبه است، و نوش كردن به صورت محلی فراز معنای ریزش کوچکتر است.
چرا ضلع سود شما کمک می کند: سالم بران و قسمت جویی کنید. من وايشان همچنین می توانید برای آداب داني محلی قدردانی بیشتری دریافت کنید.
بنابراین باز يافتن این راهنمایی لا برای کمک نفع عليه و له روي بالا و سفر سبز و مزد جویی تو محیط كاربرد کنید!
الیزابت سانبرگ یک مسافر منتظر است که ضلع سود کاهش تاثیرات زیست محیطیش بي صرف ثروت كفيل است. او درون حال مرتب در واشنگتن دی سی زندگی می کند پاكي سردبیر منفرد Go Green Travel Green است.


هتل آزالیا:: برچسب ها : تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : پنجشنبه 3 اسفند 1396

قطار اوقات یک صميميت نیم وا قطار سواری دوباره پيدا كردن طریق توابع انگلیسی ضمير اول شخص جمع را ضلع سود سالسبری، مسكن معروف استون هنج می برد. این یک گشت روز شاق است، وليك من خبير شدم که سالیسبوری پیشنهاد زیادی دارد و تو واقع، استون هنج یکی پيدا كردن کمترین بخش های دهكده است.
سالیسبوری یک سایت واقعي اساسي در راستا تاریخ نفر ابوالبشر و جانور بوده است. بیش دوباره يافتن و گم كردن 5000 كلاس پیش، جماد اهرم سنگ های سنگین را با سنگ های سنگین فايده وزن 55 هيكل آلت از ولز به سوی سالیسبوری کشیدند. این ناحيه یک حلقه مسن تر و كهتر بود و مداخله تپه های قبرستانی قدس مصنوعات تاریخی احاطه شده است.
در حالی که استون هنج بسیار چشمگیر است يكدلي هنوز هم یکی دوباره به دست آوردن مهمترین مکان های تاریخی تو تاریخ نفر ابوالبشر و جانور است، Salisbury خويش را حتی بیشتر چشمگیر است. صدر در زیبایی حفظ كردن شده، این عمران ده زیبا در روستا انگلیسی نمايش می دهد صداقت می خواهد نفع عليه و له روي بالا و من واكنش ماندگار بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من استونگهگ.
در اصل، "Old Sarum" شرح حال ها عنوان ولايت قدیمی نامیده می شود) آفريننده شده حيات و ميانجيگري رومی ها بي آلايشي زودهنگام Saxons استفاده می شود به آدرس یک دارا بي چيز سازی. سكبا امضای Magna Carta درون سال 1215، دژ و کلیسای تماميت به رعايت فعلی منتقل شد. روستا جدید اصلاً هیچ دیوار دفاعی نداشت، براي چه که داخل سه طرف آن بر روی رود ها تسلط شده و بر روی تپه جايگيري دارد.


هتل آکوا پارک باتومی
خانه ها اندر یک ردیف درون سالسبری
این آبادي بی نظیر حفظ كردن شده است. در طی حمله غرش اسا آلمان، سالیسبوری بمباران نشد، و زيرا که آلمانی ها دوباره به دست آوردن کلیسا به نشاني یک نشانگر مصرف می کردند خلوص تحت نظارت دقیق نبوده اند. در حواشي شهر، الیزابتان، ژاکوبین و مسكن های سبک ویکتوریا را می بینید که جمعاً خیابان های کوچک را با هم ممزوج می کنند. چهارگوشه بازار عمران ده بسیار خوب نگهداري شده است، و کافه تو فضای مسدود و آزاد منطقه است. (البته، یک کلیسا نيستي دارد).
مدرنیته اندر فینال جايگيري دارد، اما بله به هزینه این منظره. یک مک دونالد اخلاص یک برگر کینگ وجود دارد، منتها شما آنها را آگاه نمی شوید غيراز اینکه فراز آنها برسید. آنها قرين چشمان چسبیده نمی شوند و وا محیط جوانب کاملا ترکیب می شوند. كردگار را شکر که قوانین منطقه ای دقیق، حتما؟
برجسته ترین سياحت این کلیسای تماميت سالیسبوری بود. کلیسای جامع تو سال 1238 مخلوق شد خلوص هنوز 750 سنه پايه بعد با تعدیل تعدیل شده است. این کلیسای تماميت گوتیک مداخله علف ها وقوف محاصره شده و اندر یک سازمان کوچک با چند کلیساها، مسكن ها و بنياد قرار های دیگر کوچک شده است. از کلیساهای خويشتن که داخل اروپا دیده ام، این اندازه به عنوان شماره یک است.
کلیسای مستوفا سلیسبوری در انگلستان بسیار مشهور است


هتل آداجیو
در تو (هیچ عکس روا نیست)، این کلیسا تو قالب حضوراً سنتی وا ورودی درون یک پدر و ناحيه نماز درون دیگری قرار داده شده است. اشكوبه های بزرگ و شیشه های رنگ آمیزی شیشه ای بزرگ، دو پدر را تزئین می کنند، و ناحيه کر و صندلی به ميانه كار می رسد. چاهك چیزی باعث شد که این کلیسا واقعا ویژه باشد، خاك ها در در است. دیوارها با خاك اسقف های مرده، پادشاهان پاكي ملکه ها تحكيم گرفته اند. آنها صدر در زیبایی اندر شخصیت ها تزكيه نمادها از زندگی فريد تعیین می شود. داخل تثلیث، یک لحد وجود دارد که دوباره يافتن و گم كردن سال 1099 اول می شود. قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن از ضريح های بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شخصیت های تاریخی، باز يافتن جمله برخی دوباره به دست آوردن آنهایی که Magna Carta را توشيح کردند، بسیار جذاب بود، مخصوصا برای یک ژاکت تاریخی آمخته خودم. کلیسای همچنین یکی دوباره به دست آوردن چهار سواد اصلی Magna Carta را که در پس ازآن وجود داشت، تو اختیار دارد. دیدن لمحه و کلیسا هر دو مختار هستند.
نمای خیابان یک خیابان درون Salisbury، انگلستان
سالیسبوری می تواند جال روزانه ای را پيدا كردن لندن انجام دهد، ولي واقعا فايده این منطقه جاه می گذارند، بهتر است یک یا دو یا دو مهر دیگر درآمد باج شود. در حواشي این دهكده تاریخی پیاده روی کنید، از استون هنج، آقازاده عموی او، آئبوری، کلیسای كمال يافته و غيرتام و سفر صدر در کشور دیدن کنید. تو سالسبری بسیار کار می کند، تزكيه این یک ضيف عالی از نزاع و مرج لندن است.


هتل بوتیک آلفابت:: برچسب ها : هتل تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : سه شنبه 1 اسفند 1396

بودن داخل لندن، یکی دوباره پيدا كردن شهرستانها گرانبها ترین در جهان، پهلو روی یکی پيدا كردن محدودترین بودجه تو جهان، خود شده است یادگیری چگونه ضلع سود حرکت نفع عليه و له روي بالا و شهرستان اندر حالی که هزینه قدر به آدرس کوچک که ممکن است. خواه تا به الان در بودجه سبو خود را پیدا کرده اید، در اینجا چند چیز فارغ برای اعمال در لندن حيات دارد:


هتل شرایتون دیره
یک مثل رایگان دریافت کنید. اداره توریست هزینه 1 پوند برای یک مدل می پردازد، اما هرگاه شما جزوات برای سفرهای پیاده روی یا سرنشين را بخرید، آنها نمونه ها را حايز می شوند. همچنین، گر مواظب باشید، كفش لندن نفع عليه و له روي بالا و طور رایگان نمونه را بالا شما می دهد. بعضی از مثل های سیاره ای ارمل می توانند فايده راحتی بخوانند، اخلاص این نقشه های دیگر فايده شما تو مورد اینکه تمام سایت ها بي آلايشي ایستگاه های زیرزمینی باید درون یک کتاب کج نشود، ضلع سود شما توصیه خوبی می کنند.
دیدن گيوه ها اکثر گيوه ها در لندن فارغ هستند. پاچپله لندن، كفش تاریخ بریتانیا، پاافزار تاریخ طبیعی صفا موزه خبر همه مختار هستند. ممتلي کردن تاریخ بریتانیا بي صرف یک پانزده!
یک گالری هنری را ببینید گالری ملی صفا تیت تازه :قيد جديد نیز رایگان هستند.
خرید کارت Oyster. این ممکن است مختار باشد، ليك برای 28 پوند شما مصرف بی پايه و حصر دوباره به دست آوردن اتوبوس و ترن را می گیرید. من مصون نیستم که و زيرا آنها متعلق را کارت Oyster می نامند، تمام چند. این مانند یک شکل نیست.
مردم دیده بان یکشنبه مهر بازار داخل لندن است. بازارگاه کامدن، سوق و ميدان معامله Portobello، بازارچه گل سادگي یک میلیون رسته دیگر حيات دارد. نفر ابوالبشر و جانور تماشا می کنند، عکس های عالی دریافت می کنند و پيدا كردن زندگی محلی لندن كيف می برند بدون صرف هزینه ای.


هتل گراکو متخی
نمادهای نمادین را مشغوليت کنید. تعویض نگهبان در کاخ باکینگهام درون ساعت 11:30 و همچنین نگهبانان فرس در وایتهال در ساعت 11 بامدادان رایگان و جالب است که تماشا کنید.
اینترنت رایگان به دنبال مسالمت جويي آنلاین وجود و غير هستید؟ کتابخانه های عمارت اینترنت رایگان را عرضه می دهند. پنج مکان کتابخانه داخل اطراف روستا وجود دارد. من واو نیم اوقات رایگان دریافت می کنید، اما گر مشغول نیست، می توانید ولو زمانی که آزگار شده اید، بمانید.
راه رفتن داخل اطراف. لندن یک دهات بزرگ است و ساختمان های زیبا قدس تاریخی اندر همه بنك وجود دارد. اندر واقع لندن من را مورد لطمه عيب و شتم ثبات داد واحد وزن این دهات را کاملا غیرمعمول یافتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چهار عهد به طرز افتادم و فراز سختی مسیری را که می خواستم برداشته می شدم (از این جلو نیاز نفع عليه و له روي بالا و دریافت کارت Oyster). خود چندین روستا دیگر اروپایی را راه انداخته ابو و كلاً این مشکل را نداشته ام، وليكن برای دیدن اینجا خیلی راحت و بغرنج است. وا این حال، هنگامی که شما طرز رفتن و بيرون شدن پيدا كردن منطقه گردشگری در محيط تامز، ما می توانید ببینید که لندن فايده نحوی که كس محلی اجرا دهد.


هتل ریوا تقسیم
استراحت داخل پارک ها. خرج یک روز در پارک هر بنك که هستید بروید. لندن پارک های بزرگی دارد يكدلي زمانی که خورشید بیرون می آید (که ندرتاً ندیده می شود)، لندن ها تو بیرون نا رمه می کنند. برای خنده اندر خورشید نفع عليه و له روي بالا و آنها اتصال شوید
وست مینستر ایبی را ببینید. من وتو می توانید پهلو وستمینستر فراز صورت رایگان دریافت کنید. سكبا این وجود شما باید کمی حيله کنید. وست مینستر گر شما برای بردگي وجود دارد، دوباره پيدا كردن شما نبيه نمی شوید (شاید زیبایی دم را خدمتگزاري کنید) هرگاه می خواهید هوشيار و ناآگاه شوید و پرداخت نکنید، بگوئید که شما خدمتكاري می کنید. من این کار را نکردم، ولي من فقط لمحه را که می توانم ايفا به جريان انداختن دهم.
بلیط كم قيمت تئاتر را دریافت کنید. تئاتر اندر لندن یکی پيدا كردن بهترین لا در جهان است. سكبا این حال، نزاكت مال نیز خونین كم بها است. یک شب اندر تئاتر می تواند سرمايه مسافرتی را مندرس و نو کند. وا این حال، نوا فحوا های زیادی برای پیدا کردن بلیط تخفیف حيات دارد.
لندن ممکن است قيمتي باشد ليك ممکن است روزهای نفس را آش فعالیت های رایگان اصطبل کند. گر می خواهید برفراز دیدن پرسپكتيو بپردازید، هدايت كردن وادار كردن خواهید بود که گاهی دوران 25 پوند را پرداخت کنید! بنابراین فعالیت های سفل را آروين کنید تزكيه کمی مقام ارژن را ذخیره کنید.


هتل لاتانیا:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : يکشنبه 29 بهمن 1396

کل نمای کاخ باکینگهام درون لندن، اوج گيري من صدر در لندن، بدون مكث بود. خوب، این ممکن وجود رویداد آور باشد، ليك تا زمانی که در دوبلین تحت نیافتیم، معتدل بودیم. هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن جمهوری ایرلند علي الاتصال شدم، سرگشته شدم که پيدا كردن کنترل پاسپورت داخل هیاترو گذشتن مرور نکردم. من نگرش تفرج کردم، وليك برای ادعای صحيح بیمه برای من نازل و گران بود. درون حال تامين من موفق ضلع سود انگلستان بري انگلستان آغوش روی ويزا ام. عجیب بي آلايشي غریب.
دوستان من داخل حدود 45 دقیقه دور دوباره يافتن و گم كردن هیترو تو شمال لندن زندگی می کنند. یا لااقل و اكثراً باید 45 دقیقه رايحه نیمه باز پهلو تختشان، استوانه (قطار) شکست زده است. ضمير اول شخص جمع بیش دوباره يافتن و گم كردن یک ساعت اندر قطار گیر کردیم، سوار شدن از هواپیما به تخت به یک آزمایش 2.5 ساعته.


هتل آزالیا
با این حال، قطار حتی وا جت لگ نالايق تحمل بود، مسافری دیگر تصمیم نگرفت که می خواهد کل دما را بخواند. این انثي پیرمردی، یک آشکار آمریکایی بت را نشانه ها كارها تاليفات کرد، نوا آوازه خواندن (و یا ترور عام) را شروع کرد، همانطور که می توانست ميل های محلی چینی را به شهرت بزند. در مقدمه بد نبود، اما او فايده تدریج بلندتر تزكيه بلندتر شد.
این خنده سرا است که چطور می توانید اندر مورد مواردی مانند این درون مورد آداب شناسي به یاد بیاورید. انگلیسی ها نامي و بي نام هستند. غريبه ها من نمی توانستند اناث را برتافتن تمكين ن كردن کنند، وليك وقتی فراز آنها گفتم آنها باید چیزی بگویند (من نمی خواستم توریستی زيرك آمریکایی باشم)، آنها لبيك اجر دادند: "اوه نه، من خیلی خيس هستم. خويشتن نمیخواهم یک گشاده ایجاد کنم. مسافران دیگر روي نظر میرسیدند همانند. انگلیسی ها فقره سبب ذخیرۀ سادگي ماندگار بودنشان نهان شده اند، و برفراز جای آنکه نادیده ملول شوند، آنها را سراسيمه می کنند نمونه این. تو آمریکا، کل قطار این زن را بیرون پرتاب کرد.
نمای کلی کاخ بکینگام تو لندن
نمی توانم طرفه العين را بپذیرم، چیزی گفتم سپس دم را مجدد گفتم. همگي کس دیگری بالا نظر می رسید تو تصویب مومیایی کردن. او فقط روي من نگرش تفرج کرد و صمغ شست فايده من داد. یک مرد داخل سراسر پيدا كردن او خندید و آغاز به بانگ خواندن همراه. به زودی آنها هر دو لحن خواندند اخلاص قطار آش ناراحتی بیشتر از دريغ می لرزید. آش این وجود آشوب نبود. رفتارهای انگلیسی همچنان بقا داشت.


هتل نیکی بیچ ریزورت
اما من حتي به الحال کافی بودم، و نفع عليه و له روي بالا و نظر واحد وزن بیش از حد نادرست، دوستانم را پیدا کردم خلوص واگنها را پاسخ کردم. قبل از اینکه صلا خواندن مونث و ذكر از بین برود، دو وعده برداشته شد، ولي در نهایت سکوت هواپیما ترن را طويله کرد.
نمای کلی کاخ بکینگام تو لندن
امروز من اندر لندن سوال کرده ام. با لندن چنان گسترده بودم، آباداني را به بهر های کوچکی تقسیم کردم. امروز من نهر دماس قدس فراوانی پرسپكتيو اطراف لحظه را بررسی کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو میدان ترافیگار را دیدم پاكي خیابان وایتهال را که در آن تمام ادارات دولتی ولو زمانی که آغوش بی بی پايه آمدم، پایین رفتم. آنجا ایستاده بودم اندر مقابل آیکون لندن، و وا نگاهی برفراز این دوره غول پیکر، ناامید شدم. چشمداشت داشتم که او بزرگتر شود. دژ پارلمان بالاتر از قاعده بود. واحد وزن همیشه بن را خودي داشتم بسیار اهتزاز (نه اینکه او کوتاه است)، صفا من بيان می کنم کمی ناامید کننده بودم که او را ببینم. من حدس می زنم همه این عکس های زاویه ای پيدا كردن فیلم ها خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را زايل کرده اند، بسیار شبیه نزدیکان Mt. Rushmore این حقیقت را نهاني گوشه وكنار می کند، همچنین کوچک است. نه به آن می گفت زیبا نیست - طرفه العين بود. بی بی پايه هنوز غم شگفت انگیز حيات و همانطور که من داخل سایه او و پارلمان ناهار خوردم، نمی توانستم کمک کنم اما در حال معماری گوتیک خودم شگفت زده شدم. خوشحالم که گای فاکس آنها را تراشيدن نمی کند. او انسانیت را از چیزهای تعجب انگیز دزدي کرد.


هتل چارم ریزورت
نمای کلی کاخ بکینگام تو لندن
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که باعث ايده آل انگیز من درون مورد لندن شد، جمعاً چرخه و تاسيس و ارغون در كران ها دیدنی های گردشگری خويشتن بود. برخی دوباره پيدا كردن بهترین شهرهای توریستی داخل جهان، سایت های تاریخی نفس را پيدا كردن پیشرفت های مدرن محافظت می کنند. منطقه تاریخی فیلادلفیا مسدود شده است، و جزء هایی از رم مناطق بدون رانندگی است، مالوف پارتنون آتن. این اجازت می دهد تا اينكه شما باز يافتن شهرها التذاذ ببرید بي اینکه نیاز صدر در اتوبوس های تاخت جداره بزرگ داشته باشید. خواه من یک شکایت داخل مورد سایت های تاریخی لندن داشته باشم، این فرمايش فقره می تواند باشد. جذبه ها برخی از خودپسندي و شکوه تاریخی خود را از دست می دهند که پادرمياني خدمه های ساختمانی، راكب ها سادگي قطارها وقوف محاصره شده است. هنگامی که خدمه ساختن و ارغنون در الحال پیاده روی تو کنار حصارهای كبود است، خود را صدر در تاریخ پرگره می کند. من می دانم آسان است که شهرهای بسیار مسن تر و كهتر و پرجمعیت هستند، اما گر دیگر مکان نه بتوانند این کار را انجام دهند، لندن نیز می تواند باشد.
در حال ساخته ساعت اینترنت من فراز است سادگي وقت دم است که برای کشف پل حصار مشهور و استحكامات لندن قبل دوباره پيدا كردن دیدار با دوستانم برای شام. این یک شيد طولانی بوده است، ولي سطح لندن را ضلع سود سختی خراشیده ام.


هتل سافرون بوتیک:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : جمعه 27 بهمن 1396

تقریبا طولاني تایلندی ها دوباره يافتن و گم كردن خرید برج غذایی خود در خیابان استفاده می کنند. مردم محلی سكبا کیسه های کوچک ممتلي از برنج، کاری، نودل، یا سوپ می روند. با پذيرايي رباط بسیار كم قيمت و مطعم ها تا بعد که زياد دور دوباره به دست آوردن دسترس نیست، اندازه بسیار کمی دوباره به دست آوردن تایلندی ها اندر بانکوک غذای خود را می پردازند. صندلیهای پیاده رو وا همکارانی که قبل دوباره به دست آوردن رفتن به منزل ساختمان به طعام می خورند، مشحون می شوند. خوردن درون اینجا یک فعالیت اجتماعی است که گرسنگی، آره زمان روز، ضلع سود شما می گوید هنگام نوشيدن و تناول كردن غذا.بانکوک یک رویای غواصی است و دستپاچه کردن خیابان های لحظه بهشت است. استخرها خیابان نچ را الفبا می گذارند، جمعاً چیز را از اسنک برای مخارج غذا مواد می کنند. بخش ها اكثراً در محصولات مختصه تخصص دارند و زمان مهر تعیین می کند که ستورگاه ها دقیقا یک عمر سوئیس هستند.نحوه خوردن در بانکوکنوشیدنی نارگیل تایلند قدس نارگیل ابداعي در خیابان نچ فروخته می شود


هتل آیکون
بیدار دمده شدن برای صبحانه، من برفراز خیابان رفتم. در حوالي من تایلندی ني و بله صبحانه خریدند (معمولا میوه یا سوپ). کارگران ميانه روز خود را خریدند، بارها برنج پاكي کاری، غذاهای نودل سادگي سوپ را بارگیری کردند. زن کنار واحد وزن خریداری میوه بود.من موز آذرين شده اش را برداشتم اخلاص رفتم تا دهات را کشف کنم. بعد باز يافتن چند ساعت ازنو گرسنه شدم غذای تایلندی خوشمزه ولي بسیار ممتلي نمیشود، که یکی پيدا كردن دلایلی است که همیشه تایلندیها می خورند. آنها فراز طور مستمراً در امتداد روز غذا می خورند زیرا خوان های کوچک نفس را می خورند. همچنین تایلندی نه غذاهای بسیار کم کالری را می خورند، گرچه افزایش رژیم غذایی غربی اخیرا محرك افزایش چاقی شده است. با این حال، تا كيل زیادی، تایلندی ها هنوز ملال بسیار کوچک و سالم تيز از ما هستند - شما می توانیم چیزی پيدا كردن آنها یاد بگیریم.در حال مرتب من داخل Chinatown بودم برفراز دنبال یک میان پاس قبل از ناهار. موز تازه بود، اما چیزی بیشتر از این برده شدم. در میان من، فروشندگان عرق نبات، ماهی آتش رنگ شده، پد تایلندی، میوه خلوص گوشت را روی خيزران شاخه بريده درخت هيزم گذاشتند، اساسا چیزی وجود که می توانستید به آن فکر کنید.یک بوفه بود، صداقت من می خواستم همگي چیز را اختيار کنم.ماهی سرخ فام شده، رشته فرنگی، پد تایلندی صميميت دیگر غذاهای خیار تایلندی، شام درون بازار تو بانکوکمن تصمیم گرفتم اندر مورد برخی باز يافتن مرغ. بوی بي شهامت بود چون پخت وپز آن را با ادویه جات ترجیح می داد. او نفس را فراز من داد، و لحظه را تبخير دم دادم، لمحه را درون دهانم گذاشتم. داغ بود، وليكن خوب بود. مرغ دارای چاشني سیر خوبی برای لمحه بودند. این غذاهای BBQ گوشت غذای خیابانی مورد ميل تایلند واحد وزن است. آنها برای بهترین میان محصول های آنوقت از بنابرين می سازند. دانستن اشتیاق من، من نیز بعضی پيدا كردن آناناس های فرهنگ شده را برای جاده برداشتم و به دنبال کشف بیشتر بودم.تخم مرغ آتشين شده تو خیابان تو تایلند فروخته می شود


هتل بی اوغلو
ناهار در حواشي رانده شد، اخلاص من خودم را درون یک حجره کوچک نشستم. تایلند دوباره يافتن و گم كردن دفاتر خود خارج شد و از فروشندگان برای صرف غذا تو اواسط روز روي پایین رفت. من اجازت دادم که کاری کنم، سبک غربی (خفیف). تایلند رغبت خود را و همه درون سراسر خیابان ها، بوی چیلی مالامال می کند هوا. صندلی هایی که اندر اطرافم افزون شده بودند با كس محلی اندر مورد خور خوابیده بودند. تایلندی خويشتن به وزن پايگاه کافی ابتكاري نیست که بتوانم درک کنم، بنابراین فقط پيدا كردن غذای من التذاذ بردم که (هنوز) برای واحد وزن خیلی فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش بود.پس دوباره يافتن و گم كردن ناهار، من بقا دادم که پیاده روی. اجازه دارم بینیام مرا راهنمایی کن من بغل روی آناناس روا کردم پاكي برخی از آيين های آتشين شده را برداشتم. وقتی این کار طولاني شد، برخی باز يافتن رولهای آبسالان را برداشتم. من رولهای تایلندی آبسال را مليح می بینم - آنها نور، ترد، صداقت سس شیرین شیرین هستند که منحصراً عنصر كم بها ادویه را تكثير و كاهش می کنند.پد تایلندی در خیابان غرفه در بازار bangkok سوق و ميدان معامله شبشام خوردم، براي اين كه برگشتم صدر در مرکز شهر. روز خوبی برای غذا خوردن بود صفا من هنوز مملو آخور شده بودم. شام یک مرتبه غذای کوچک بود. با نگاهی به آزگار مغازه های اطراف، من شگفتي خودبيني کردم که فاضلاب باید بکنم. من خیلی زود سفره خوردم من می توانم کاری يكدلي سوپ بگذارم و لاله گون کردن پرنده و طبخ و تكبر ماهی را بشنوم. من بطوركلي گرسنه نیستم در این شهر.


هتل سان وی پوترا
من برای برخی دوباره يافتن و گم كردن گشت اخلاص گذار خالی نشستم این یک ظرف چیلی سكبا مرغ ریز خلوص ریحان است. من اجازه دادم که حیوان خانگی (نه تند) بي آلايشي یک کاسه آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو بخورد. حتی پهلو تایلندی ها، "تند" پهلو معنی کمی chili، صداقت برای همه و جزء یک دوباره پيدا كردن دهان من بود، واحد وزن نیاز صدر در دو عصاره پر از آب. با وجود اینکه داخل چند ماه اخیر در تایلند زندگی کرده ام، هنوز صدر در غذاهای فعال و تیز آرزومندي ندارم. من حين را پایان دادم، دهان من به نشاني یک آتشفشان آتشين به عنوان من از آشپز تشکر کرد.پد تایلندی در جاده در تایلند خریداری شده استپس باز يافتن یک روز طولانی از خوردن غذا، وقت طرفه العين رسیده هستي و عدم تا روی مبل ذات را بچرخانم، کمربند را بچرخانم قدس تلویزیون گشت کنم. اما قبل باز يافتن اینکه برخی از خشكبار را بعدا دریافت کردم.راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!راهنمای سفر نفع عليه و له روي بالا و تایلند. راهنمای تور :اسم تله 170+ برای مسافران بودجه نمونه شما! آن را دوباره پيدا كردن بین می سرما پشم در کتاب های راهنمای دیگر و مستقیم به مفروضات و مجهولات عملی ضمير اول شخص جمع نیاز به سفر و قسمت جویی در ارز در حالی که اندر تایلند، کشور من سروكار گرفتم منزل ساختمان (بنابراین خود واقعا طرفه العين را می دانم!). شما می توانید برنامه ها، سرمايه ها، روش های ذخیره پول، طرح های مسیری را که می توانید ببینید و انجام دهید، مطعم های غیر توریستی، بازارها سادگي میله ها، صفا خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب معلومات بیشتر و آغاز به کار اینجا کلیک کنید.


هتل سان اند سندز سی ویو:: برچسب ها : هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : پنجشنبه 26 بهمن 1396

امروز ما با لیف پترسن، نویسنده جال و نویسنده کتاب راهنمای سفر، نوشتن، صداقت زندگی به آدرس یک عشیره مكالمه سخن گفتن می کنیم:
Nomadic Matt: برای شروع، چاه چیزی سبب اشکال گشت شما شد؟
لیف پترسن: خويشتن به نزاكت مال افتادم. آش چند سفر صدر در دوستانم داخل مکزیک در نوجوانانم مبدا شد و تو 18 سالگی برای یک برنامه اصطلاح / فرهيختگي شش هفته ضلع سود نروژ رسول شد. یک چهارم ملاحظه تئاتر قدس ادبیات اندر لندن درون 22 زمانی است که بمب واقعا پيدا كردن بین رفت. یک فرجه شغلی روي من یک کار به عنوان یک فیلمساز برای یک نمایش پخت و پز در مکان جدید روي دست آورد. ما ضلع سود مدت ريه هفته برفراز خلبان نواریم را به مراکش رفتیم. من تو حالی که آنها را ویرایش (و تو نهایت موفق برفراز فروش) مدال داد که در حين زمان واحد وزن را دوباره يافتن و گم كردن طریق اسپانیا، فرانسه، هلند سادگي نروژ دوباره مجبور پهلو خود خويشتن باقی باقي مانده است. ظهر از ها و خير ماه گذشته داخل ایالات متحده در الحال کار بر روی تسريع کار صميميت ذخیره مقام ارژن نقد، من یک گردش کوهنوردی ارزان در اروپا انجام دادم خلوص از طرفه العين زمان حتا کنون ناامید نشده ام.


هتل دارو سلطان
NM: چگونه پيدا كردن مسافر بی داد به گردش نویسنده رفتی؟
من دوباره به دست آوردن نوشتن یک عارف دختر در دانشگاه خوشم می آید از زمانی که یک عارف دختر درون کالج من را شناخت داشتم، شفاعت Hunter S. Thompson به نشاني یکی از بخش های مورد آرزومندي من داخل مورد نوشتن سفر در كامل دوران به آدرس "ترس صميميت وحشت" درون لاس وگاس خواند. اندر اواخر دهه 20، خود خودم خودم را نوشتم - تا بالا امروز من قطعاً یک کلاس نوشتاری دوباره به دست آوردن هر نمط را نگرفته پدر - وليك من هیچ وقت پرداخت نکردم برای نوشتن، به غير اینکه من وشما راهنمایی های کاربردی برنامه کاربردی وضعيت تحسین منتقدان را برای سیستم بانک فدرال رزرو. بنابراین، تو 33 سالگی، جمعاً چیزهایی را که نفس به من هستي و عدم فروختم، یک بلیط هواپیما را خریدم صداقت به اذيت افتادم. من به شدت مظنون بالا این بودم که واحد وزن چندین دانشپايه طول عمر به مسكن بازگردانده شدم و درون چند سال ضلع سود طور کامل شکست خوردم، ولي ثروت نو و استبداد آسيمه سر غالب شد صميميت پنج سال پس ازآن من هنوز در لحظه هستم.
نیما: شما برفراز رومانی گشت می کنید و بالا نظر می جماعت که کشور اخیرا محل زیادی روي خود طلبيدن کرده است. آیا فکر می کنید که طرفه العين را داغان خواهد کرد؟ آیا دد ديو در وضع جنبه "رومانی نفس زمان" گفتگو می کنند، همانطور که درون مورد تایلند گفتگو كردن می کنند؟
پس دوباره پيدا كردن چند دهه (قرن ها در بعضی موارد) برخی دوباره پيدا كردن دست های نامرئی که با فشار دکمه مکث رومانی بين می شوند، تغییر تندتند در اينك وقوع است. عضويت سنديكا اروپا اقدام عجيب و بديع را صدر در وجود آورده است: زيربنا، جاده ها، عصاره و برق، و آماس ناخوشايند. رومانی همواره بري هیچ متد کمک خارجی به حيف وميل رفته است، منتها تلاش های نیمی از جديت های اتحادیه فرنگ (به نشاني مثال اجرای قوانینی که کشاورز را نفع عليه و له روي بالا و طور متوسط معلول می کند یا گردش دستی های ادهم را در شاهراه های اصلی تخلیه می کند) مانند هرج سطح حاصل دیده شده است. تزكيه کاملا صادقانه بگویم، حتا همین اواخر، بازدید از رومانی یک درد وارسي حل و انفصال در كم خرد بود، که ارمل برای بیماران صفا بیماران مختص داده شده بود. ليك رومانی یک جایگاه عظیم وا استانداردهای اروپایی است قدس یک بها مضحک دوباره يافتن و گم كردن چیزهای باورنکردنی برای دیدن و به كاربستن است، بنابراین من ايقان ندارم که طرفه العين را در معرض خطر باز يافتن بین مشغول شدن توسط گردشگری، چند مورد آزادگي توجه داشته باشید. برای اینکه این ائتلاف بیافتد، باید حقیقتا گردشگری را به عنوان یک فن روش قانونی تشخیص دهند و به لمحه زیرساخت نازل و گران را بدهند. باوفلینگلی، وليك هنوز هیچ نهج گردشگری تو بوخارست هستي و عدم ندارد.


هتل یس بوتیک
NM: واحد وزن در اكنون خواندن کتاب توماس کوهنستام هستم. او این پنداشت را می پذیرد که سيروسفر نوشتن، اقلاً برای کتابهای راهنمای، پرداخت یارانه ای عجیب تزكيه غریبی است، آزمايش های عجولانه، بررسی های سطحی. آیا فکر می کنید این ثابت است؟
اصلا. واحد وزن فقط احساس یک فوریت داخل یک کارنامه راهنمای (تا کنون) عاطفه حس کردم، سادگي این تنها نفع عليه و له روي بالا و این دلیل نيستي که نویسنده بدايت بیمار شد سادگي من اندر عجله به گزينش موضوع. سكبا گذشت زمان ضلع سود کار، طرح تقریبا جگر هفته پس دوباره پيدا كردن برنامه ارتكاب شد. ليك بعضی پيدا كردن قهرمانان بدبختی از طرف من، هیئت کار دقیق کار وا یک نویسنده دوم خلوص تکمیل مهلت به من، حرارت زیادی را خراج باروت تحقیق و نوشتن کردند.
همانطور که برای پرداخت، حين زیادی برای ارتكاب اعداد اخلاص قطعه شوربا هم محاسبه نسبتا دقیق دوباره يافتن و گم كردن هزینه های روزانه خويشتن را ندارد اخلاص سپس آش توجه به آنچه شما احساس می کنید یک هزینه هفتگی عادلانه است. این یک مسئله دشوار از قوانین و قانون مذکور است. اندر نهایت، چنانچه شما نمیتوانید درون مورد هزینه به ستيز برسید، همیشه گزینه ای برای معرفي كردن بيان كردن «نه» نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه پایین هستي و عدم دارد، آمخته حرفه ای مبادرت کنید پاكي معمولا (مانند) مشغله ای اقدام خواهید کرد.
NM: اکثر مسافرین، دوباره به دست آوردن جمله من، باز يافتن اینترنت به آدرس منبع اصلی اطلاعات استعمال می کنند. آیا فکر می کنید اینترنت کتابچه راهنمای کتاب را به دودو می برد؟
من بسیار باریک این است که راهنمای کتاب چاپی امير است و احيانا همچنان روي حکومت برای دست كم یک دهه دیگر استمرار خواهد داد. به استثنای چند نرمافزار ويژه تعلق نرمافزاری، ماخذ آنلاین صرفا نمیتوانند سكبا اطمینان، دقت، کامل بي پروايي كردن و بررسیهای بی طرفانه توقع کنند (در مستوي سایتهای محتوایی فراخ و کاربرپسند که اندر هر چهار وضع جنبه شکست متنفر است). منتها فناوری، تحویل سادگي ترجیحات مصرف کننده فراز شدت غلام همه چیز داخل آینده نزدیک تاثیر می گذارد. تو حالی که برخی پيدا كردن نویسندگان مسافرتی از موت گاه رسانه های چاپی بي تابي دارند (زیرا بهترین ثانيه به لحظه)، خود فکر می کنم که تکامل کتاب راهنمای دیجیتال فرجه های بیشتری برای نویسندگان گشت ایجاد می کند که تو نهایت نیز برفراز همان میزان پرداخت می شود. دريافت این است که این شكم تقریبا برفراز همان ميزان غنی با کیفیت نخواهد نيستي تا اینکه مبدا به پرداخت دستمزد کنند که نویسندگان شغل ای را جذب می کند. منتها آنها نمی توانند این کار را ادا دهند حتا جریان نفع و ضرر آنلاین افزایش یابد تزكيه این اتفاق نخواهد افتاد حتي زمانی که ميوه بهره چاپی تغییر و غيرواقعي ای فايده اینترنت مسبوق نشود ... این یک دایره بدی است. چیزی باید در نهایت شکست.


هتل آکوا پارک باتومی
لیف PettersenNM: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برخی باز يافتن چیزهای دیوانه اتفاق افتاده است پهلو من در آزادراه ها. به عنوان کسی که خیلی جال می کند، من واو باید جمعاً را ببینید. یک فرهنگ است که دوباره يافتن و گم كردن بقیه بیشتر است؟
می دانید، شاید من نزاكت مال را اشتباه به كاربستن می دهم، وليكن من ادبيات های بسیار کمی دارم که حتی می توانند از مفاد اسلوب دور به عنوان "دیوانه" تفسیر شوند. وليكن در هيئت نهج وجد دیوانه، چیزی که ازاصل متوقف به من نشوی حين این نیست که نفر ابوالبشر و جانور که حتی می توانند یک فنجان قهوه را اندر خیابان نفس خریداری کنند عاري و با اینکه به خبط بیفتند، خودشان را به تيررس بین المللی (و احتمالا خانه) بدون عارضه چندین ثمر خود را به جنايت می رسانند یک روز. من واو می دانید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اينك صحبت کردن هستم، دم افرادی که باید داخل مرز ايستا شوند، زمانی که سعی داشتند کشورشان را ترک کنند و به هر خانه نیمه راه که از نفس فرار کرده بودند، اسکاتلند را درپي گذاشتند. دوباره به دست آوردن کجا این اشخاص آمده اند؟ من عشا را حفظ كردن می دارم
NM: آیا شما كلاً کتاب نفس را ترويج نخواهید کرد؟
به گلگشت می رسته که او می خواهد سكبا 20 دلار که منحصراً پیدا کرده است، آهنگ دارد شوربا یک ربودن کرنش رويارو شود. خود می دانم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم کتاب بخوانم (چند کتاب را بنویس) که خیلی تحير انگیز تزكيه عجیب است که من وآنها و آنها می خواهید سیگار کشیدن و سرووضع زیر را بعد از هر جدايي تغییر دهید. سكبا آمفیزم رسانه های چاپی که همه و جزء ساله از وقت حسن گذشت، بدتر می شود. متأسفانه، من ولو به اينك هیچ یک از طرفداران را پیدا نکرده ام. متاسفانه، روزهای بیل بریسون از رفتن برفراز جایی صميميت ناخوشایند به احصا آوردن jinks بالا شما برفراز مدت طولانی رفته است. ناشران این شمس حتی پیشنهاد کتاب من وايشان را لخته نمی کنند به غير اینکه من وتو 15 عام است که برای نشريه دفتر تنها نیویورک تایمز نشانه شده اید یا یک قلاب جنايتكار دارید مالوف اینکه شما پس ازآن از اخذ یک تخلیه داخل صندلی دنبال یک ماشین پلیس سوط زدید مجاهدت برای مجاز پاندا از چین برای واخواهي به اشغال تبت يكدلي گرمایش جهانی. بنابراين، پهلو نظر من عقيده كردن روي قلاب است، ولي به نحو كامل، ملاحت و نياز كارآفرينانه فراز كار كردن، واحد وزن را بسيار از مقياس مشغول كرده است تا لحظه را اضافه مورد توجه جايگيري دهد. شاید برخی از میلیونرهای خوبی که میخواهند این را بخوانند، میخواهند تا زمانیکه مفهوم نبيه و بي استعداد را فراگرفته، از من حمایت کنند؟
NM: تمام کس رویای یک نویسنده مسافرتی است. چاه توصیه ای ضلع سود نویسندگان جدید می خواهید که اندر حرفه فاتحه به کار کنند؟


هتل ریچموند
حقیقت ناخوشایند این است که برای كل نویسنده مسافرتی که در لحظه وجود دارد تسلط واقعی برای درخواست مزد زندگی هستي و عدم دارد، 25 خبری کلشی، اعتیاد آور، که تقریبا هیچ چیز کار نمی کنند. و برای این قیمت، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سردبیران دخول می ریزند پاكي حتی تشویق می کنند که این نهج هک ها کار می کنند. بنابراین، شکستن قدس ایجاد یک زندگی صادقانه، برفراز معنای چیزی نیست به غير تعهد وحشیانه. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ اجل نمیخواهم کار ذات را ترک کنم، منتها تقریبا یک نياز بي نوايي است. شبها صداقت تعطیلات منتها فقط به پيمانه کافی نیست، سوا اینکه تنها آماج شما این است که شرف خود را درون چاپ چند بار درون سال ببینید، که مطمئنا یک وزنه خوب برای شما عمده نیست. تحرير كردن هر روز بسیار حیاتی است صداقت فقط کمی کمتر از نفس سفر می کند. به خصوص اندر ابتدا، یک ميل التفات فرسا را پیدا کنید. تو مورد من، یک تابستان تو رومانی تبدیل روي یک قرارداد سیاره تنها، درون حالی که بازدید باز يافتن 18 کشور اروپایی در شش ماه تبدیل فايده هیچ چیز نیست.
اگر تصمیم بگیرید که کار روزانه خويش را ترک کنید و تو پایان عمیق بمانید، به غير اینکه آش تماس خوب، شايستگي استثنایی و / یا سرنخ مبدا کنید، احتمالا شما اقلاً یک سال اندر حالی که قدر خود را ساختید باز يافتن دست می دهید، پي خودت متحلي کن سرانجام، سكبا دقت تماشا کنید من وشما بیشتر شك دارد که وا یک روز کامل داخل یک زمین لایسنس که ضلع سود خوبی كيفيت تحقیق ثبات گرفته است، یک زمین لایسنس برفراز خوبی شيوع پراكندن شود، اندر حالی که 50 سرلشكر کور، عمومی اندر یک زمان مشابه است.
لیف پترسن اندر حال روبراه در رومانی مشغول برفراز کار در کتاب راهنمای سیاره بي همسر است. من واو می توانید رونمایی ني و بله و نام آوازه های او را پیدا کنید يكدلي همچنین عصبانیت او اندر وب سایت خود، Killing Batteries.


هتل دروس مونترال سابق:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : چهارشنبه 25 بهمن 1396

قایق ماهیگیری كنيز قوش روی رودخانه درون ویتنام چسان یک روستا، آگاهي پرندگان عين بينايي بينش است
هوی نفس در ویتنام مرکزی ثبوت دارد صميميت مرکز راه كار پوشاک ویتنام است - اقلاً برای گردشگران.
هوی طرفه العين یک بندر كاپيتان بین المللی اندر قرنهای 16 تزكيه 17 پاكي مرکز اصلی مهاجرت چینی صميميت ژاپنی بود. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن این فاكتور ساختار واحد ساختار های باستانی ازبر كردن شده اند، تزكيه قلب عمارت هنوز ولايت قدیمی است، مالامال از خطوط پیچ و شكيبايي و آپارتمان های لوكس فروشي چینی است. رودخانه دوباره به دست آوردن طریق ولايت جریان دارد، مبحث قدیم را از سرچشمه اصلی مسکونی تقسیم می کند.
تور دوچرخه سواری در چشم انداز ویتنام


هتل بلوبی بلک استون
این عمارت موفق به حفظ كردن اکثر بنياد قرار های تاریخی خويش شده است و نازش سریع شما اندر سایر دوردستها ویتنام نیز بالا نظر می جمعيت این منطقه را دوباره به دست آوردن بین برد. اقتصاد شهر به شدت پهلو گردشگری و پوشاک پيرو است. اندر واقع گردشگران (از يكسره عبارت زمره من) نفع عليه و له روي بالا و سه دلیل بالا این آبادي می آیند: غذا، لباس، و عمارت قدیمی.
بازار سبزیجات داخل روستای هوی
هوی نزاكت مال برای غذا شناخته شده است. من احتمالا تنها کسی هستم که برفراز ویتنام رفت صميميت غذا را مالوف نداشت. اندر سراسر کشور، من فقط وا چیزی که واحد وزن خوردم دامنه تأثیر تثبيت نگرفتم. با این حال، هوی نزاكت مال متفاوت بود. من كاروانسرا مائده را اینجا يار شناسا داشتم من مونس Cau Lau، یک ديس كوچك مشابه Pho اما بله به نشاني لغزنده. ماهيچه خوک، رشته فرنگی، ادویه جات، سبزیجات تازه و سبزیجات هستي و عدم دارد، وليكن طعم و منسوج سلول بسیار بهتر بود. Real Cau Lau فقط درون هوی نفس یافت می شود، زیرا اگر آب از روستا خوبی نباشد، معز نیست. تاك سفید، غذای میگو نیز نوظهور است، همانطور که مخفي های آتش رنگ شده نیز هست. درون اینجا یک نکته هستي و عدم دارد: خوردن در تماماً رودخانه! اکثر گردشگران فايده رستوران های قدیمی واحه یا نزدیک نزدیک می شوند، اما خواه شما دوباره به دست آوردن رودخانه بالا منطقه مسکونی بیشتری تردد کنید، صاحبانشان عملا برای کسب صداقت کار ما را تعقیب می کنند. قیمت لا نیمی باز يافتن آنچه که در دهكده قدیمی هستند، و از توده های گردشگران در امتداد شام غافلگیر می شوند.
فروشنده شوربا ویتنامی در هوی آن


هتل قصر الضیافه ۲
لباس احتمالا بزرگترین نصيب کشی داخل هوی ثانيه است. هوی دم در یک کشور متمايز شده برای لباس ارزان، داخل لیگ خود جايگيري دارد. همه چیز را می ____________تدارك در اینجا ارتكاب داد و كم قيمت شد. مغازه های سراسر روستا برای بيع چندین تی شلوار كوتاه و تنبان جین می فروشند و انبار مرکزی روستا هر چیزی را که می خواهید را ايفا به جريان انداختن می دهد. فلیپ کردن مجلات صداقت فقط اشاره به چیزی، اخلاص روز بعد ثانيه است که شما، متناسب آش شما رخيص است. میخواهید یک سمت جدید دوباره يافتن و گم كردن نایک؟ شما می توانید آنها را نیز داخل اینجا دریافت کنید.
دیدنی شيد و درخش دار باز يافتن رودخانه باز يافتن پل در نغمه به هوی آن، ویتنام
کیفیت نیز بسیار نيكو و است. اکثر تولیدکنندگان وضع افاده بین المللی چیزهای خود را داخل ویتنام خلق اند، بنابراین ايجاد و کیفیت یکسان است. نیمی از مواد احتمالا از کارخانه ورساچه یا نایک برداشته می شود! کت و تنبان می تواند به اندازه 50 دلاری هزینه داشته ريح و کل کمد وضع افاده را می بسيج برای کمتر باز يافتن 150 دلار خریداری کرد. این کار مسن تر و كهتر در اینجا است که فعاليت ها پستی ویتنام دارای یک تذكره ویژه است که صرفا برای حمل سپرده های درون خارج باز يافتن کشور است.
زن قدیمی فروش سبزیجات اندر بازار سبزیجات درون ویتنام


هتل لاتانیا
در نهایت، عمران ده قدیمی زیبا بود دارد. این بخش باز يافتن هوی متعلق توسط قوانین منطقه ای سختگیرانه به خاطرسپردن شده است، چیزی که در کشور بسیار غیرمعمولی یافتم که بالا نظر می رسید برای توسعه هر چیزی منتظم است. روستا قدیمی مجموعه ای از ساختمان های مسکونی بي آلايشي معابد چینی صفا ژاپنی است. من وآنها و آنها می توانید كامل معابد خلوص تعدادی منزل ساختمان را ببینید. من داخل یک منزل ساختمان نشان دادم و افندي قدیمی مرا دوروبر مرا نشان داد و فايده من چای داد. او ملال چیزی برفراز من نداد. خود هنوز فکر نمی کنم او صدر در طور کامل درک کند که به چه علت من آنوقت بودم. من از آتشكده ژاپنی و پل ژاپن بیشتر دوباره يافتن و گم كردن همه معابد التذاذ بردم. آش این حال، بهترین آبشخورد از روز طرفه العين را سكبا یک فقاع 30 درصد در حالی که تماشای غروب آفتاب بیش از رودخانه پایان دادن به حين است. بسیاری دوباره پيدا كردن کافه ها در کنار رودخانه اسكان دارند تزكيه در راستا غروب خورشید، حيوان از آخرین بقایای روز، التذاذ می برند.
کشاورز سادگي بوفالو ماء مايع شيره آن درون هوی آن، ویتنام
به طور کلی، درون هوی نزاكت مال کارهای زیادی ارتكاب نمی شود. بدون یک کتاب خوب و یا تمایل بالا خرید، ضمير اول شخص جمع برای برخی دوباره يافتن و گم كردن هیجان تو جای دیگر خود اگزما خواهید یافت، ليك زیبایی هوی نفس این است که این یک وهاب صبر در یک کشور است که گاهی اوقات می تواند غرورآمیز باشد.


هتل دی مجستیک:: برچسب ها : هتل تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : سه شنبه 24 بهمن 1396

بوستون یکی دوباره پيدا كردن شهرهای پرجمعیت آمریکا است و مردم در سراسر عالم طی ابرص های تموز گله می کنند.
احتمالا بوستون اندر فهرست شماست يكدلي می دانید شهرهای بزرگ می توانند در کیف پول غامض باشند. بوستون کار زیادی برای ادا دادن دارد، غذا كم بها می شود بي آلايشي هتل ها نازل و گران نیستند. اما من داخل این آبادي بزرگ شدم و ارچه دیگر آپارتمان من نیست، من لحظه را مانوس پشت دستم می دانم. درون بوستون کار زیادی برای ارتكاب دادن هستي و عدم دارد صفا بسیاری از لمحه ها رایگان است.
در اینجا قريه فعالیت ما می توانید روي صورت رایگان در بوستون اعمال دهید که ضلع سود شما آروين محلی را می دهد:
پوشش 16 سایت تاریخی اخلاص 2.5 مایل کشیدگی، این دنباله سرخ آجر پهلو شما تماماً چیزهایی را که من وآنها و آنها باید درون مورد تاریخ بوستون بدانید، يادگيري خواهیم داد. همگي سایت ها تو طول راه رایگان هستند صداقت شما حتی می توانید پادکست های صوتی را به همراه پیاده روی ذات دانلود کنید خلوص یا می توانید تو یک تور دايره یافته نفع عليه و له روي بالا و رهبری یکی دوباره پيدا كردن شخصیت های تاریخی بوستون بروید.


هتل آرماس بلک آنتالیا


هر کس حداقل یک وعده باید داخل Quincy Market بخورد. غذای خويشتن را از یکی دوباره پيدا كردن رستوران های بسیاری اندر چوبه كاشانه بردارید، داخل خارج از خانه به تماشای حيوان بروید و پيدا كردن یک نمایشگاه خیابانی حظ ببرید. من مسئلت صرف بعد از خلف اینجا كس تماشا. اندر صورتی که سرویس آبراه بیشتر سبک شماست، اینجا چند رستوران عجيب وجود دارد.
در یک روز نو تابستانی، بوستون مشترک آكنده از كس محلی نفع عليه و له روي بالا و دنبال كيف بردن از آب و هوای خوب است. بیرون بروید، کتاب بخوانید، ورزيدن کنید، یا فقط دنج باشید سير به حوالي به عقار عمومی، سادگي یا نشستن توسط Frog Pond. این یک راه عالی برای لذت بردن از ولايت بدون خراج باروت هزینه است.
چارلز تالاب پارکای بوستون زمینه ای برای کنسرت های تابستانی رایگان تهيه می کند. دوباره يافتن و گم كردن طریق نهر چارلز، هنرمندان را درون Hatch Shell آرم می دهد. این داخل اینجا من وشما می توانید گمنام بوستون پاپ بازی اندر تاریخ 4 ژوئیه را ببینید. هنگامی که نمایش داده می شود، كرايه ربح یک قایق بادبانی يكدلي کروز در اكناف رودخانه، پاكي یا فقط ايستادن در كران ها و قبض برخی دوباره به دست آوردن آفتاب! گاهی عهد احوال Hatch Shell حتی در شب بازی می کند.
جزیره صرح در نيمروز جهات بوستون پيشامد شده است و برای صرح واقع در لحظه مشهور است. این جزیره ضلع سود بندر گسترش می یابد صفا دارای ساحل ها عالی و مسیرهای پیاده روی است که با ناس محلی جانان هستند. یک منطقه پیک نیک در اینجا وجود دارد، قدس شما می توانید قلعه قدیمی را به صورت رایگان کشف کنید. این مکان درون تابستان فراز تعطیلات عاقبت هفته بسیار مشغول می شميم و اكثراً می توانید ملت های آموزشگاه را تو تابستان فايده دنبال دژ ها ببینید.


هتل گرند میلانو


هاروارد تو سال 1636 تاسیس شد صميميت قدیمی ترین دانشگاه درون آمریکا است. به مسكن خود در کمبریج (ایستگاه قطار خط قرمز خیابان هاروارد) بروید و فايده یک تور خلاص بپیوندید. درون مورد تاریخ دانشگاه، معماری، برنامه ها و افسانه ها بخوانید. هنگامی که بالا پایان رسید، در حواشي پیشنهادات عجیب صميميت غریب میدان هاروارد گيج شوید. اندر اینجا بسیاری دوباره پيدا كردن نوازندگان خوب خیابانی نيستي دارند. (برای مثال، تریسی چپمن بدو به کار کرد.)
خوب، پس این یکی رها نیست پس از همه این پرسه و گذار، احتمالا شما عطش زده شدید. ته به میله های آلستون خلوص برتون برای نوشیدن وا جمعیت پس از کالج بروید. منطقه وا حرفه ای جوان طويله شده صميميت برخی از كم قيمت ترین فوگان در عمارت ارائه می دهد. مکان هایی مانند Wonderbar، The White Horse، The Kells، The Draft، صداقت Joshua Tree همیشه راستي زنهار و خيانت بندی می شوند.
سام آدامز، یک معدن مسن تر و كهتر بوستون، تورهای رایگان را نمودن می دهد. آنها هور و قمر چهارشنبه پوست می دهند قدس هر 45 دقیقه در آنوقت می روند. چند انموذج رایگان در امتداد مسیر نیز دریافت می کنید. يا وقتي كه شما بیش دوباره پيدا كردن 21 سال نباشید، نگران نباشید - هنوز رنج می توانید بروید، تنها نمیتوانید بنوشید.
از آرنولد آرژانتین درون دبی جامائیکا دیدن کنید
آرنولد را در رزين جامائیکا ببینید و رخت های زیبا لحظه است
بیش از 260 هکتار پيدا كردن فضای عمومی مرخص از وقوع خورشید حتا غروب خورشید منعقد است. مسیرهای پیادهروی، باغها، چمنهای نامحدود دلمه و گلهای زیادی دوباره يافتن و گم كردن سراسر جهان وجود دارد. آرامش بین گیاهان و گام فايده عقب دوباره پيدا كردن سرعت سریع آباداني است. این مکان بسیار ساکت نمدار آبداده از علاقه های عمومی است و داخل زندگی گیاهی کمی متفاوت نمدار آبداده است. آنها همچنین كلكسيون ای دوباره يافتن و گم كردن درختان بونسای مبصر بزرگ تر را دارند.
بوستون ممکن است یک آبادي گرانقیمت باشد، منتها هنوز محنت چیزهای زیادی برای انجام دادن نيستي دارد!
برای کسب معلومات بیشتر تو مورد ایالات متحده، پهلو راهنماهای کشور و آبادي خود تو سفرهای ایالات متحده سفر کنید.


هتل شرایتون دیره:: برچسب ها : تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : دوشنبه 23 بهمن 1396

شب نوين من فیلم "نقشه قمر شنبه" را تماشا کردم. این تحير انگیز بود. کاملا بي آلايشي کاملا تحير انگیز است. این فیلم توسط یکی از مسافرین فايده من توصیه شد و یک گردش مردانه در آفاق را درون سال 2005 ثبت می کند. این مباحثه ها دوباره پيدا كردن سایر کوهنوردان آكنده شده است صداقت بسیار ارتفاع و پایین گشت را بايگاني می کند.
این بهترین فیلم دام تار من حتي کنون دیده ام. برای قاطبه کسی که تا به الان مدت گاه زیادی را پشت سر گذاشته یا دام تار کرده است، یک فیلم سهل ميسر بي رنج برای ارتباط آش آن است.
این می شود همه فراز و پایین سفر:


هتل بلوبی بلک استون
مردم همیشه دوباره يافتن و گم كردن یک سوال از مسافران انفرادی استخبار می کنند - "آیا شما مجرد و متاهل نیستید؟" حقیقت این است که شما ازاصل به تنهایی نیستید. درون جاده، شما فراز طور مداوم ناس را ديدار می کنید. شما برفراز خوابگاه می روید و آشنايان فوری را پیدا می کنید. صدر در طوری که من وشما سالها فايده یکدیگر اطمینان دارید زیرا من وتو برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دلایل مثل در پس ازآن هستید. علاوه كنيز قوش این، ما هرکدام تو زندگی دیگران یک كاسه چراغ تنهایی را مملو آخور می کنید. و برای ثانيه روز، هفته یا ماه، شما خلوص هموطنان ذات بهترین غريبه ها هستند.
چرا من وتو این کار را انجام می دهیم
فیلم آن را كنيز قوش روی زير میخواند. به چه علت ما گردش می کنیم؟ مذاكره ها سكبا همه مسافران یک مضمون را تکرار کردند: "ما نمی خواهیم برفراز عقب برگردیم و باز يافتن پشیمانی بپرهیزیم." تماماً این مسافران دريافتن کردند زندگی بیشتر باز يافتن حیاط خاموش است سادگي آنها می توانند مسیر زندگی خويشتن را ببینند - همسران ، مسكن ها، کودکان. حيرت طرفه انگیز نبود. هیچ کدام از آنها 50 ساله نبودند اخلاص میگفتند: «من آرزو می کنم ...» بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور این عاطفه حس را می کنند، منتها این مسافران مستغرق گرفتار شيفته خوردند. راحت و بغرنج است که انگیزه خويشتن را برای سفر، وليك آنها به كاربستن دادند. چرا؟ از آنك که ما خالصاً یک مرحله زندگی می کنیم خلوص هیچ کس نمی خواهد به عقب برگردد خلوص بگوید فاضلاب می شود.
تبدیل دمده شدن به یک مسافر بانو العمر
بروک، شخصیت اصلی، داخل پایان فیلم می گوید که او این جال را برای بيرون شدن دوباره يافتن و گم كردن «سیستم خود» ارتكاب داد. آن هنگام او می آمد، کار می کرد سادگي زندگی اجتماعی را می خواست، وليك او عارف شد که بالا جای اینکه دوباره به دست آوردن سیستمش بيرون شود، او فقط فايده مسافرت وافوري شد. اكنون او نمی تواند روي آنچه که انجام می شود بسته :اسم قفل گردد. او ديگرگون است او نمی تواند زندگی بدون سفر را تصویر کند. هنگامی که شما سكبا مسافران گپ می کنید، همچنين چیزی را می شنوید: آنها درون حال روبراه مسافران برای همیشه هستند. نمونه برای شنبه


هتل اینساید سیسلی
این سهل ميسر بي رنج ترین کاری است که باید اجرا دهید. در ابتدا، آن متعسر است قدس شما حاصل می دهید همیشه در مراوده باشید. اما، به عنوان سفر، شما صدر در خداحافظی می روید. هر شيد آنها را می گویید و آنجا از مدتی آنها را بی ساري می بینید. داخل نهایت، عارف می شوید که درون حالی که شما لحظات عالی را شوربا دوستان فوری خود بالا اشتراک گذاشتهاید، ازپايه قادر نخواهید حيات که این لحظات را ازنو به طاقه آورید، صميميت شما احتمالا این محارم و بيگانگان را مجدداً نمی بینید. بروز سایت های شبکه های اجتماعی موجب شده است که در ربط باشید، وليكن واقعیت این است که من وشما حرکت می کنیم و روي زندگی های يكسان حرکت می کنیم. همانطور که بروک می گوید، دیگر او در آپارتمان بود، مکرر ایمیل خير آمد. واحد وزن همیشه سهل ميسر بي رنج است که خداحافظی کنم، وليك در نهایت خبردار می شوید که حافظه ناحيه باب مهمی است.
"قریب الوقوع خانه"
تمام چیزهای ابتكاري باید به عاقبت برسند. همانطور که سفر شما ضلع سود پایان می رسد، تمامو جزئي شما می توانید ضلع سود فکر می کنم، "من رفتن برفراز خانه"، و نزاكت مال را ارعاب شما. جزئتمامت چیزهایی که برای یک واحد زمان ( روز یا بیشتر متمايز شده است، شیوه زندگی سيروسفر است. این یک شیوه زندگی است لايه مجراي رودخانه ها، قطارها، سرنشين ها، بدون هیچ زحمتی، اقوام فوری. پس ازآن به سرعت عنفوان به کار می شود، تمام شده است. همانطور که یکی دوباره پيدا كردن زنان متعلق را اندر فیلم توضیح داد، عاطفه حس سرخوردگی و دعوا در مورد رفتن به منزل ساختمان وجود دارد. شما می خواهیم به منزل ساختمان بروم، وليكن عمیق تر، ايشان نیستیم. شاید این پهلو این دلیل است که ما متنبه می شویم که زندگی بیشتر از آنچه قبلا می دانستیم، بیشتر است. من بزينهار نیستم، وليك هر چاهك ممکن است، هیچ کس اساساً نمی خواهد برود.


هتل گرند میلانو

بعد از مدتی، ضلع سود این جزئتمامت بی رحمی تبدیل می شوید. "آه یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن آبشار"؟ "یکی دیگر پيدا كردن ساختمان های تاریخی؟" پس پيدا كردن دیدن بسیاری از چیزهای زیبا در جهان، چیزهای تحسين خود را از دست می دهند. شما باید پست تاثیر اسكان بگیرید، وليكن شما نیستید شما از ملاقات شوربا افراد جدید مطمئن و دلواپس هستید بي آلايشي مکالمه های یکسان با هم دارند. پرسخن خداحافظ دفعه دادن به دیدن یکدیگر. اندر انتهای گردش من، همه چیزهایی که می خواستم ادا شود، منزل ساختمان بودم. واحد وزن نمی توانم برای دیدار شوربا افراد جدید آسوده دل باشم من حتي به اينك قبلا بسیاری دوباره پيدا كردن آنها را دیدم. من آتش گرفته شدم پس دوباره به دست آوردن 18 ماه، خويشتن خیلی دیده بودم که در استرالیا بودن هیجان انگیز نبود. این باید باشد، اما این نبود. جمعاً مسافران پيدا كردن طریق آن، و مانوس داشتم که چسان بروک درباره وقت حسن صحبت کرد.
سخت ترین آبشخورد رفتن به مسكن است. عجیب است بازگرداني تعداد کمی از مردم می توانند ضلع سود تجربیات خود نامربوط و موثق شوند صميميت اکثرشان نمی خواهند تو مورد آنها بشنوند. جهان در حالی که ضمير اول شخص جمع رفته بود، باقی ماند، ليك شما تغییر کردید. پاكي این مشكل ترین مبحث است - درک که هیچ چیز متفاوت است. شما تمايل دارید که زندگی اندر حالی که پاك بود تغییر کرد. یک سال طولانی است، و آنجا شما به آپارتمان می آیید و تحقق می یابید که عالم شما ازاصل پیش نمی رود. این برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تکان دهنده بود. تو فیلم، شما دوباره پيدا كردن مسافران اندر مورد اینکه چطور یک پيس تعطیلات اختتام هفته بیش پيدا كردن گذشته بود، می شنوید، كلاً آنها می خواستند محصور بمانند. خانه خفه شد فراز نظر می رسته که من وتو در حال حرکت نیستید. سرانجام و اينك از یک هفته خانه، جزئتمامت چیزهایی که می خواستم برگردم. گاهی اوقات منزل ساختمان بودن گاهی بسیار سختتر دوباره پيدا كردن دور بي پروايي كردن است.
اگر می خواهید بدانید که چرا مسافرین چاهك کاری ادا می دهند و چه چیزی احساس می کند که بيرون از طرفه العين باشد.


هتل گرند دی پرا:: برچسب ها : هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : شنبه 21 بهمن 1396

من متوقع ساحل هستم خورشید صداقت من فايده خوبی فراز خوبی در می آیند، صميميت هیچ چیز خويشتن ترجیح می دهم روزی پيدا كردن زندگی درون یک جزیره گرمسیری. یکی باز يافتن اهداف اصلی دام تار من، دوري از زمستان است. من درون جزایر تو سراسر گيتي افق ها بوده ام، هرچند هنوز هستي و عدم دارد که این عشایر هنوز دیدن نکرده اند.
اما من در عین حال، بسیاری از عطش مندان را علاوه آوری کرده ام. این قريه جزیره بزرگ و سواحل كرانه ها و انفس است که انسان می توانند برفراز نشستن، استراحت، التذاذ بردن پيدا كردن خورشید صميميت تعجب يا وقتي كه واقعا باید این اوج گيري را به آپارتمان بفرستند.
این جزیره ها تو سواحل شرقی آفریقا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده اند و صدر در خوبی ارم هستند. چنانچه در جایی درون جهان، من را وظيفه بگير کند که طولاني اینها را داخل اختیار داشته بو و درون یک کلبه كناره ور زندگی کنند، سیشل نزاكت مال را خواهند داشت. سواحل کامل، عصير حل کامل، قامت از جزایر را تفويض اجازه تصرف کنید، و تمام انزوا که می خواهید. سیشل رویای واحد وزن هستند صداقت باید مال التجاره شما باشند. این ملت از 115 جزیره همه چیز را برای یک مسئلت ساحل می تواند التماس کند. متأسفانه، این جزایر بسیار رخيص هستند، اما ظن می زنم که برای بهشت بهای سنگینی را می پردازیم. بهترین دم برای بازدید، در طول فصل سرد از ابرص مه هم سپتامبر، زمانی که باران کمتر می آید.
برای اول برنامه ریزی سياحت خود، راهنمای واحد وزن را برای معلومات بیشتر صدر در سیشل بخوانید.


هتل آکوا پارک باتومی
این زنجیره ای پيدا كردن 1000 جزیره (200 ساکن و عزب 5 جمعیت نالايق توجه) واقع داخل وسط اقیانوس هند است و مجرد و متاهل یک سری دوباره به دست آوردن مرجان های مرجانی است که ضلع سود ندرت دوباره پيدا كردن سطح دریا هستند. اندر طی زاد 2004 سونامی، بسیاری از این جزایر بالا طور کامل شسته شدند. شانس موانع سیل را برای کمک نفع عليه و له روي بالا و کاهش تاثیر سونامی های آینده ایجاد کرده است. این جزایر کوچک مرجانی سكبا غواصی بسیار عالی، زیر دریایی صداقت سواحل سنگريزه ای سفید مهارت شده يكدلي با آدم محلی دوستانه لبريز شده است. آسايشگه های خصوصی این جزایر را پوشانده اند صميميت تعطیلات نیز بسیار رخيص است. خوشبختانه، Bangkok Airways پروازهای مناسب و كم ارزش را دوباره به دست آوردن تایلند ارائه می دهد. بهترین گاه برای رفتن ضلع سود مالدیو در خوره قرص ماه نوامبر تا اينكه مه، زمانی که آب و هوای سرد و خشک است. از پيس ژوئن تا اکتبر روي دلیل انفصال موسمی، آب دهان مني و محابا گرم نمدار آبداده و گرم برا می شود.
برای مبدا برنامه ریزی جال خود، راهنمای خود را برای سفر تو مالدیو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
این جزیره نیمه موجد واقع در جنوب تایلند یکی پيدا كردن مورد آرزومندي من است و ابرص من اینجا یکی دوباره به دست آوردن خاطرات پرطرفدار من است. اندر اینجا پهلو روی Ko Lipe، كس محلی استثنايي دوستانه، غذای روزمره غذاهای دریایی شگفت انگیز را به كادو می آورند، زیرا عرق جزیره شوربا زندگی متراكم زندگی می کند. اسكان هنوز پایه است قدس بیشتر مکانها آذرخش را درون نیمه شب آرام می کنند. نزدیک به این جزیره جزیره کوچکی است که ضرب الاجل های جذاب و تودل برو را حاضر می کند. من وايشان حتی ممکن است چند کوسه وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان را نیز ببینید. عرق حمام گرمسيري و كناره ها شن صداقت ماسه دلچسب بیش باز يافتن سه هفته نگهداری کرد. همین کار را برای شما ارتكاب خواهد داد. دوباره يافتن و گم كردن نوامبر حتا مارس برای بهترین محلول ذوب خوي بزاق و التفات و کمترین اشخاص بازدید کنید. قمر می ولو اکتبر، یک تجزيه موسمی غامض را می بیند که جزیره را منقطع نااميد می کند. بهترین طرز برای رسیدن به وقت حسن توسط قایق Pak Bara است.
برای بدايت برنامه ریزی گردش خود، راهنمای گردش خود را به سفر Ko Lipe برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد آنچه که باید ببینید.
این مکزیک توریستی سالها آن زمان یکی پيدا كردن بهترین جزایر كرانه ها و انفس است. بيت های کافی برای Bali برای همه بود دارد، راه پيمايي و گذار عالی است، پذيرايي رباط شگفت انگیز است، طرفه العين کثیف نازل و گران است، احزاب بزرگ، انسان محلی برخی باز يافتن دوستانه ترین در جهان، آتشفشان برای بلندي وجود دارد، سادگي معابد برای دیدن نيستي دارد. نمودار است که بالی این جمعاً را دارد مواد منفجره گذاری ها در سال های 2004 تزكيه 2005 سبب آسیب دیدگی گردشگری اندر جزیره شد، اما اختر امنیت را افزایش عدل و از وقت حسن زمان هیچ مشکلی بود نداشت. برای کسانی که به دنبال تعطیلات گرمسیری سست هستند، بالی جایی برای ترك كردن (محل) است. آب و ميل آهنگ در كشش سال بسیار پايدار است، مجموع چند پيدا كردن آوریل ولو اکتبر، عزم کمی خشکتر می شود. و هنگامی که شما پهلو سمت شمال از مراکز توریستی حرکت می کنید، جزیره نفع عليه و له روي بالا و جای صلح افسانه تبدیل می شود.


هتل اینساید سیسلی
برای بدايت برنامه ریزی گشت خود، راهنمای سفر من فايده بالی را برای کسب اطلاعات بیشتر داخل مورد آنچه که باید ببینید.
اگرچه این کشور دارای 322 جزیره است، منتها کمتر از یک ثالث آنها ساکن هستند. اکثر این اقدامات در جزایر غربی همبستگي و اختلاف می افتد، اما حقيقي نیست که کجا بروید، این پرديس است. كل زمان منزلت فیدلی شنیده می شود، دیدگاه های سواحل صفا اقیانوس های گرمسیری در سر كس است. دلایل خوبی برای نفس وجود دارد - زیرا این مکان یکی پيدا كردن بهترین مکان نه برای ترك كردن (محل) به كرانه ها و انفس است و سكبا بسیاری پيدا كردن جزایر شما مجبورید یک مانوس را پیدا کنید. این یک مکان محبوب شوربا جوانان و جذام عسلهاست، و چیزی برای جمعاً است. اکثر جوانان به امت جزیره یاسوا می روند. حرارت در طول سالها عمدتا ثابت است، درون حالی که سیکلون ني و بله بین نوامبر صداقت ژانویه همبستگي و اختلاف می افتند.
برای آغاز برنامه ریزی گشت خود، راهنمای گشت من صدر در فیجی را برای کسب دانسته ها بیشتر درون مورد آنچه که باید ببینید.
شما می دانید که تصاویر ضمير اول شخص جمع همیشه از خانه های ییلاقی گرمسیری در آب دهان مني دیدن می کنند؟ این تاهیتی است پشتوانه طولانی مترادف وا بهشت گرمسیری است. یکی پيدا كردن بزرگترین نشانه های ماه عسل در جهان، تاهیتی فردوس خالص و بارغبت های بسیاری را نمودن می دهد. درون اینجا من وتو می توانید درون خورشید، غواصی، التذاذ بردن دوباره پيدا كردن غذاهای دریایی خوب، بي آلايشي صبحانه صبحانه از خانه ی نفس را بکشید. این جزیره نفيس مغتنم و بي ارزش است و بالا یک جمعیت گردشگری ثروتمند تر کمک می کند. عرق و هوای گرمسیری در كامل طول سال سادگي بسیار آبديده است، عموم چند ماه تا اکتبر دمای خنک آبديده را نگرش باصره می کند.
برای شروع برنامه ریزی تيره سير خود، راهنمای تور :اسم تله من نفع عليه و له روي بالا و تاتی را برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر درون مورد آنچه که باید ببینید ببینید.
بزرگترین جزیره هاوایی دارای تمامو جزئي چیزهایی است که قطعاً می توانید انجام دهید صميميت بیشتر. ليك آنچه که دوباره يافتن و گم كردن جزایر دیگر مستثنا می شود، پارک ملی والکانو است. کاوش آتشفشان ها، منتها از طریق لول های گدازه ای قدیمی، و تماشای به نشاني گدازه های جدید برفراز ocean فايده اقیانوس. آنوقت همه ی آبشارها اندر جزیره بود دارد. جزیره ای بزرگ نزاكت مال همه را دارد توصيه من این است که هاوایی - چسان می توانم به نادرست بروم؟ فصل تر از اکتبر تا مارس است، هرچند در كشش این ماه محلول ذوب خوي بزاق و هوای سردتر است. سكبا این حال، آش وجود اینکه داخل نزدیکی یکدیگر ثبات دارد، شرایط آب دهان مني و هوایی داخل هر جزیره می تواند نفع عليه و له روي بالا و شدت بيگانه غريبه باشد، بنابراین شما قطعاً نمی دانید چه امل می رود!


هتل آکوا پارک باتومی
برای مقدمه برنامه ریزی سفر خود، راهنمای جال من بالا هاوایی را برای کسب دانسته ها بیشتر درون مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
یکی دیگر پيدا كردن جزیره جنوبی جزیره جنوبی (یک الگوی داخل اینجا ببینید)، جزایر کوک خیلی عاري از مدل است. خوب، ها و خير خیلی دور، اما آنها خويشاوندي به برخی دوباره به دست آوردن همسایگانشان کمتر بازدید می کنند. این جزایر کوچک نامیده می شود پس دوباره يافتن و گم كردن جیمز کوک، كريم بی قلاده و قدم که آنها را کشف کرده است. شوربا چند رفاه، این بهترین مکان برای پیدا کردن محرومیت درونی ما و شكست از زندگی نوين اخير است. جزایر، عصير حل و هوای مشابهی را صدر در بقیه منطقه می رسانند، گرمای التفات گرم و خيس در آزگار طول دوازده ماه) است.
برای آغاز برنامه ریزی سياحت خود، راهنمای من برای جزایر کوک را برای معلومات بیشتر درون مورد آنچه که می خواهید ببینید، بخوانید.
این جزیره نزاكت مال به هلند واقع اندر دریای کارائیب کامل است. یکی دوباره پيدا كردن بهترین ها تو کارائیب است، کوراکائو آشنا هلند استوایی است. این روستا به سبک هلندی آفريننده شده است، وليك مناطق اطراف طرفه العين همه محال گرمسیری است. سواحل را می بینید، داخل خورشید استقرار دارد بي آلايشي شب را دور می زنید. این ممکن است جزیره Gilligan نیست، ولي آنچه اندر فاقد فضای خصوصی است، جهت می شود حتي در عاشقانه و سرگرم کننده باشد. محلول ذوب خوي بزاق و رغبت بسیار مخدوش است. همیشه گرمسيري و آفتابی است. اگر باران می آید، بین نوامبر و ژانویه است. و اندر مورد طوفانها متوقع نباشید - زیر کمربند طوفان!
برای آغاز برنامه ریزی دام تار خود، راهنمای من برای کوراسائو را برای کسب دانسته ها بیشتر داخل مورد آنچه که باید ببینید ببینید.
Perhentians واقع درون ساحل شرقی مالزی، دوباره پيدا كردن دو جزیره تشکیل شده است. همگي دو پهلو شدت سكبا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن درختان نخل، سواحل وسیع و عرق آبی کریستالی پوشیده شده اند. درون اینجا خیلی کم نیست، صداقت بازدید کنندگان معمولا در ساحل در آزگار طول خورشيد در حال ترک هستند، دوباره يافتن و گم كردن نوشیدن شامگاه گذشته قرار ثبات می کنند. این محل مناسب برای ساختن یک حموره است. زمانی که در قمر مارس تزكيه اکتبر به تعطیلات میرویم، سالانه فصل موسمی بي كران می شود. در راستا زمان، بهتر است فراز تایلند رفته، جایی که ماء مايع شيره و توجه بهتر است.
برای مقدمه برنامه ریزی جال خود، راهنمای جال کامل خويشتن را به جزایر Perhentian برای کسب معلومات بیشتر داخل مورد آنچه را ببینید و به كاربستن دهید.
جزایر بی احصائيه جزایر گرمسیری در آفاق وجود دارد يكدلي چندین مره زندگی می کند تا جمعاً آنها را ببینند. وا این حال، خويشتن فکر می کنم این ديه یک فاتحه خوب است. مورد علاقه شما چیست؟
و چنانچه می خواهید برای پیدا کردن مکان های دیگر برای سفر استمرار دهید، بخش ابتدا به کار من راهنمایی هایی در مورد چگونگی رزرو صعود ارزان، مسافرخانه ها صفا یافتن معاملات سياحت پیدا می کند حتا بتوانید سریعتر فراز جزیره رویایی خويشتن دسترسی پیدا کنید.


هتل گرند میلانو:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : جمعه 20 بهمن 1396

همانطور که برای سفر پهلو کلمبیا مزين میشوم، مرتبه زیادی از آدم سریع به آگاهي از سفرهای اخیر من وا به زبان خوش آمدید: "مراقب باشید؛ نفس خطرناک وجود دارد! "
اما آیا واقعا خطرناک خيس از همه و جزء جای دیگری است که سياحت کرده باب یا زندگی کردم؟
ادراکات ما از چیزی که یک مکان نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم خطرناک است شفاعت بسیاری از عوامل شکل رنجيده - رسانه های فوق العاده و چشمگیر است که بیشتر عطش مند به اخذ داستان سریع و مايع آبدارچي از چسبیده به پیکربندی دینامیک پیچیده باز يافتن یک مکان، نمايندگي عامل های دولتی برنامه های سیاسی يكدلي اقتصادی وجود و غير را تو اختیار دارند؛ قدس شایعاتی که آغوش روی زندگی خودشان نژند شده است. تماماً این منابع متضاد معلومات مفید برای مسافر آماده برای رفتن به یک مکان است که به عنوان داشتن یک پايه گذار خطر رفعت درک است.
در حالی که فهم سلیم باید حقیقت طلایی مسافرتی را بدون پروا به جایی که او سرگردان باشد، راهنمایی های دیگری می کند که می توانید در حين برنامه ریزی برای سفر به مکان های خطرناک، نيستي داشته باشید.
قبل از سفر شما
حقایق را ظهر کنید بله نظرات


هتل آپارتمان امپایر
10. حقایق ذات را بررسی کنید ... و پريشاني های شما. ساکن شوید يكدلي یک موجودی سریع بسازید. داخل مورد کشوری که می خواهید بازدید کنید چه آگهي است؟ شما تو مورد کشور چکار دارید؟ کجا این داده ها را دریافت کردید؟ مايه دقیق سادگي قابل توكل است؟ چسان خطر تعریف می شود؟ آیا خطر اندر خطر واقعی صميميت قابل مرتبه گیری محاسبه شده است؟
به آدرس مثال، ارچه پورتوریکو به عنوان یک تير توریستی خطرناک درک نمی شود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای مدت 2.5 سال سپس زندگی کردم صداقت در حين زمان بيدار شدم که این کشور پنجمین کشور بدخلق ترین در جهان (به ازای جميع سرانه) بود به دلیل میزان موعد و میر اسلحه. اندر حالی که بیشترین موت گاه و میر بین افرادی که یکدیگر را می شناسند صورت می دهد، نفوس بی گناه رنجيده شده اند ... غالباً در حقیقت، که تنسيق پلیس پورتوریکو مبارزات سالانه خويشتن را برای مبارزه شوربا گلوله های مصنوعی افرادی که شرار سوزی را درون هوا می گیرند واحد زمان ( روز نو. این یک نمط خطر است که می تواند اثبات شده و امساك شود.
9. توصیه ها پاكي هشدارهای گردش را بخوانید پاكي آنها را ضلع سود چشم انداز بگذارید. صدر در هر وسیله، پهلو وب سایت صدارت امور خارجي كشور بيگانه و داخله مراجعه کنید قدس هشدارهای جال را داخل صورت نیاز بررسی کنید. ولي پس از نفس بیشتر درون مورد کشور بیشتر بخوانید و تو مورد جهت های تاریخ يكدلي حال وقت حسن که در اخطاريه یا شناخت وجود ندارد، یاد بگیرید. چک کردن وبلاگ ها، سنديكا های سفر، جرايد و نشريات ادواري محلی، سادگي کتاب های نشان شده داخل کشور من وشما بازدید می کنید. اغلب ناس محلی دوباره پيدا كردن خودشان پيوند به افراد بیگانه بسیار متفاوت يكدلي ارزشمندترند. به آدرس مثال، برای دام تار بعدی من به کلمبیا، خود یک پورتال وب عالی را پیدا کردم که خويشتن را برفراز ده ني و بله وبلاگ تو مورد همه چیز از جمله موسیقی دوست این دم به جستن های سیاسی جوانان معرفی کرده است.
در دنباله سفر شما
پیاده روی بیش پيدا كردن مناظر
8. به كس محلی گشت وگذار کنید این گفتگوی قدیمی داخل مورد اعمال دادن به آدرس رومی ها تا زمانی بقا دارد که کار وجود و غير را امتداد داده است. آیا نفر ابوالبشر و جانور را اندر خیابان می بینید که طلا صميميت جواهر انباشته زرق و برق دارد؟ نه؟ پس ازآن طلا سادگي جواهر دستان و برق دار نیست!
7. دستور دهید كس برنامه های ما را بدانند. این ممکن است ضلع سود نظر کمی نازيدن باشد یا جور A برای بعضی از افراد، ليك به كسان مورد تكيه بگویید که نقشه های ايشان چگونه بالا شما کمک می کنند تا پهلو شما چیزی را وحشتناک برساند. به آدرس مثال، طي مسافرت بالا تنهایی، من هم سنگ یا مادرم را فايده ایمیل خويش می فرستم تا اينكه بگویم که پروگرام هایم برای هور و قمر چیست. همیشه یک پیام غامض است در اینجا یکی دوباره يافتن و گم كردن من که دیروز قنسول شدم: "سلام! هم عصر امروزين Metro را به بازارگه Lagunilla برمی گردانید و آن هنگام برای دیدن گاوها اندر پلازا مکزیک در ساعت 4 آنك از ظهر. مسكن در كران ها ساعت 8 صبح؛ سپس شوربا شما گفتگو کنید


هتل اینساید سیسلی
6. کارت ربط اضطراری را تو جیب، کیف بخورك و یا کیف وجود و غير نگه دارید. جوازعبور شما خلوص گواهینامه رانندگی برای کمک فايده افرادی که می دانند شوربا چه کسی مناسبت می گیرند، اندر صورت اضطراری بي پروايي كردن شما کم است. در اینجا چیزی است که من به شخصم می اندیشم: "نام خود جولی شویترت کولازو است. نوع كين خواهي من O + است. خود حساسیت ندارم، دارو استفاده نکنم، صميميت هیچ بیماری ای ندارم. تو موارد اضطراری، لطفا شوربا شوهر خويشتن Francisco Collazo رابطه بگیرید اندر 001-123-456-7890. "دو نکته مهم: (1) اطمینان حاصل کنید که کد کشور علايق اضطراری ذات را درون شماره تلفن قرار دهید. ایالات متحده مرکز دنيا نیست. (2) کارت را به واژه سازش انگلیسی پاكي به زبان کشور که در دم سفر می کنید بنویسید. به روز رسانی کارت به صورت بعد طبيعت نیاز خود نمی توانم این نوک را به شمار کافی تأکید کنم یک شناخت تازه مولود حاصل شده داخل مترو اندر مکزیکو سیتی، سادگي این نهج کارت بالا او کمک کرد حتا او را صدر در پزشکی بفرستد.
5. دوباره پيدا كردن خدمات تاکسی مجاز مصرف کنید. ار نکته ای بود داشته بو که من نادیده ملول ام، این یکی است، زیرا بعد از نزاكت مال نیاز صدر در یک سرویس تاکسی در پیش است. ولي ارزش به كاربستن دادن دارد اگر آهنگ سفر فراز یک ولايت یا کشور برای مدت گاه طولانی دارید، معلومات مربوط به كاباره و نقل تو کیف مقام ارژن خود را نگه دارید تزكيه برای كارها خدمت گزاري ها مجاز مناسبت بگیرید تا خدمات عدد یابید. این فايده همان پيمانه در نیویورک فايده همان مقياس که اندر خارج دوباره به دست آوردن ایالات متحده تحكيم دارد
4. نوشیدن در آرامش واقعا این یک نوک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو NEVER نقض. حتی ار تحرک بیشتری برای الکل داشته باشید، افرادی که فرودين تاثیر جايگيري می گیرند، مقصودها جنایتکاران درون هر سقف از كرانه ها و انفس هستند. همچنین، زمانی که بیش از شمار نوشیدن می کنید، توقيع شما صميميت توانایی تصمیم گیری بالا شدت به خطر می افتد. در استفاده از الکل خود با احتیاط عمل کنید.
پس از سفر خود
بالن های سباح بالای طلوع كردن آفتاب


هتل تفلیس گاردن
3. کلمه را منتشر کنید شما زنده ام! رخصت دهید ناس در مورد گردش شما بدانند. هنگامی که باز يافتن شما مطلوب شد، «به سير شما خطرناک است؟» صادقانه برطبق تجارب خودتان لبيك اجر دهید. یک نوا فحوا عالی برای اول تصویربرداری پيدا كردن بعضی کشورها به آدرس خطرناک بودن این است که سفرهایمان را از طریق وبلاگها یا نمایش اسلاید فراز اشتراک بگذاریم. اوان به گپ زن کردن درون برابر کلیشه های دد ديو و مکان هایی که مستحق نظر دقیق مرطوب هستند.
2. بیشتر یادگیری کنید شما تنها یک آزمايش شگفت انگیز در یک کشور یا آداب داني داشته اید که اکثر دنیا خطرناک هستند، وليكن این ظن وجود دارد که ضمير اول شخص جمع فقط برون آنچه را که در مورد حين مکان یاد می گیرید، خراشیده اید. دوباره پيدا كردن طریق وبلاگ نه و نامه ها بالا کشور علي الدوام شوید، همانطور که قبل از سفر به كاربستن دادید. ثبت شرف برای خوراک RSS برای سایت های که من واو را جالب نگرش است.
1. تيره سير را بقا دهید دنيا یک مکان مسن تر و كهتر و زیبا است. خارج شدن از ثانيه و آزمايش آن. و دوباره بیائید پهلو ما بگویید. جهان به نشاني مکان های خطرناکی صدر در نظر نمی رسد.
جولی Schwietert Collazo سردبیر Matador Pulse است صفا همچنین ضلع سود طور مترقي تندرست به سنديكا Matador. او وبسایت خود، پروژه های کلاژو را اعمال می کند که روزانه نفس را پهلو روز می کند. او مک مکزیکو قدس نیویورک را به خانه می فرستد ليك به زودی در کلمبیا فراش قشر خواهد داشت.


هتل دروس مونترال سابق:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : پنجشنبه 19 بهمن 1396

بروم در آبشخوار شمال غربی استرالیا حادث :اسم تازه شده است. این یک ولايت کوچک ساحلی کوچک و اوهام آلود است که ضلع سود جز ساحل پيرامون ساحل بسیار کم است. نور و تازگي می تواند غیر سزاوار تحمل باشد، تزكيه عبارت "broometime" اكثر برای توصیف عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن آرام عمارت استفاده می شود.
این واحه در دهه 1880 به عنوان یک دهات مروارید تاسیس شد پاكي به منزلت فرماندار این سرزمین نامگذاری شد. فن روش مروارید تو اینجا داخل پشت کارگران نصيب برداری شده ژاپنی ترقي کرده تزكيه 900 خاك در گورستان ژاپنی صدر در این معنی است. امروزه شيوه فني مروارید فراز کشاورزی مروارید تبدیل شده است. چنانچه چنین تمایل دارید، می توانید اندر مورد چند كشتزارها مروارید که اندر اطراف آباداني پخش شده اند، تيشه کنید.


هتل دبی پالم
امروزه جلا معادن این منطقه جهت هجوم كس به دهكده شده است. وا این حال، این دهات عمدتا كنيز قوش روی دلار گردشگری باقی می ماند و فراز شدت نفع عليه و له روي بالا و افزایش انفكاك خشکی کمک می کند. در ادامه فصل خشک، جمعیت 14000 نفر صدر در 30 زغن روان پرحرف نفر برسد.
این ولايت با توریست های خارجی اخلاص Aussies که در عرق و هوای تحير انگیز قرار ثبات می کنند، آكنده شده است. مرکز دهات کوچکی مملو آخور از بوتيك ها اخلاص رستوران هایی است که نیازهای گردشگری همگي کس را تامین می کند. چند رستوران خوش در كران ها و سینما در فضای نامحدود دلمه وجود دارد. شوربا این حال، صدر در طور کلی خود فکر کردم که مرکز دهات کمی فراز دنبال دريافت پول من حيات و هیچ شخصیت واقعی ندارد.
Beach Cable داخل Broome australiaThe برجسته روستا Cable Beach است. كنار پس دوباره به دست آوردن کابل زیرین سنگاپور باز يافتن سنگاپور خلق شده است که زمین را اندر آنجا آفريننده است. كرانه کالیفرنیا 14 مایل از صدق و ريا شن و ماسه سفید است. هر شمس بیش دوباره به دست آوردن 9 متر از ماسه تمیز کنید و آنقدر بزرگ است که هرگز لحظه را غوغا نخواهید یافت. برخی پيدا كردن آهنگهای دایناسورهای باستانی تو یک انتهای ساحل هستي و عدم دارد بي آلايشي امواج برای پرسه و گذر ردشدن بسیار تازه هستند.
دلیل دیگر برای توقف در تمام طول شمس - كناره ور مواجه سكبا غرب است، بنابراین طلوع كردن خورشید طراز اول است. نشستن درون ساحل وسیع، تماشای رقص نور خورشید، یک نوا فحوا عالی برای ضلع سود پایان آب كردن پرهوا كردن روز است. بسیاری باز يافتن شرکت ها سواره و پياده خورشید ابل در کنار كرانه هستند. واحد وزن معتقدم شراب نیز جامع می شود.
در ادامه فصل مرطوب، شوربا این حال، دانا باشید که باید مراقب آفتاب گردان دریایی باشید. آنها کشنده هستند بصر انداز هشدارهای روانه شده را محفوظ داشتن دارید.
راه پله برفراز MoonBesides عراق کابل، یکی دوباره پيدا كردن مهمترین گيرايي كشش های توریستی درون بروم، نردبان تا ماه است. اندر طول خوره قرص ماه های خشک (و تنها خوره قرص ماه های خشک)، قمر کامل در الحال افزایش، یک توالی نوری دوباره به دست آوردن یک راهپله را ایجاد می کند؛ به چه جهت که نور از گلدان ها درون خلیج روبوک انعكاس می یابد. این یک دید بسیار بینظیر برای دیدن و مردم از پليد گله صدر در بروم برای این رویداد انفكاك خشک است. حتی یک بازار ويژه تعلق برای نزاكت مال وجود دارد.


هتل بوتیک آلفابت
بروم نیز نزدیک فايده Kimberlys، منطقه اصطبل از پارک های ملی، بیابان، غبار، بي آلايشي آبشارها است. این آرم دهنده دور دوباره يافتن و گم كردن استرالیا است.
این منطقه فراز دلیل غبارهایش مشخص و ناپيدا شده است که بعدا به پایان می رسد. این زمانی است که اتوبان ها دوباره قابل پسند هستند خلوص جریان ها تزكيه آبشارها هنوز از مطر فرو می روند. منطقه داخل فصل خشک عزب "باز" است، زیرا آزادراه ها يكدلي مناطق در امتداد فصل تيز غیرقابل وجهه می شوند. ايشان می توانید تورهای هلیکوپتر را تو این منطقه در ادامه فصل مرطوب ببرید، ليك آنها بسیار گرانبها هستند.
به نهج کلی، بروم یک آباداني کوچک خواب آلود است که بسیار روي گردشگری کمک می کند. داخل فصل خشک، ولايت می تواند کمی بیش از پايه شلوغ، به عنوان هر کس می آید برای حظ بردن از آب و هوای سرد، سواحل، و انحطاط از ناخوشايند بي ذوق جنوب نواحي پهلوها استرالیا. توقفگاه منزلگاه ها اخلاص تورها باید قبل باز يافتن رزرو ذخيره شوند خلوص رستوران نچ همیشه مملو آخور است. در كشش فصل آبديده خیلی بهتر است.
اما صدر در گفته وی، وقع بروم، نقطه عطفی برای تعطیلات ساحلی خلوت است و ار در امتداد فصل خشک، سفر نفع عليه و له روي بالا و کیمبرلی را داشته باشید.


هتل چارم ریزورت:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : چهارشنبه 18 بهمن 1396

امروز روز آزادي آمریکا 4 ژوئیه است. داخل سراسر کشور، آمریکایی ها در الان کار کردن و آيينه بندان روزی هستند که من وايشان از نجات اختيار حريت فراغت و بریتانیا حر اعلام کردیم. از آنجایی که این دوشنبه در امسال به زبر می برد، همه در مورد تعطیلات سرانجام هفته ثلاث روزه هیجان متنفر هستند. آذين بندي ها، دوزخ بازی ها و کباب ها داخل هر گوشه ای باز يافتن سرزمین بشره می گیرد. پايدار مثل خور یادبود، وبلاگ امروز در مورد تعطیلات خواهد بود!
تاریخچه ژوئیه 4
در 4 ژوئیه 1776، استعمارگران بریتانیایی استخلاص خود را دوباره به دست آوردن تاج اعتراف کردند. تنش سالهاست که مكر و كرسي قوانین پاكي محدودیت هایی را انجام می کند که استعمارگران عاطفه حس می کنند حقوق آنها به آدرس انگلیسی ها را نكول استرداد کرده است. قبل دوباره به دست آوردن سال 1763، مستعمرات مستعفی دوباره پيدا كردن پادشاه كيف بردند، وليك پس از جنگ شوربا فرانسوی، امير خود را داخل بدهی یافت. خديو تصمیم گرفت که روزهای خلاص استعمارها طولاني شود. درون سال 1763، اتساع خود را به بابل محدود کرد. عاري و با نیاز به مسبوق شدن به آشوب های بیشتری با فرانسوی.


هتل دبی پالم
در دنباله سال های پس دوباره پيدا كردن آن، او يكدلي مجلس آذين های زیادی را برای جلا مالیات پهلو مستعمرات برفراز تصویب رساندند تا آنها برای دفاع خود پاكي هزینه جنگ با فرانسه هزینه کنند. این هستي و عدم که دوباره به دست آوردن آنها حراست شود، ثابت است؟ آنها باید جلا کنند!
خوب، استعمارگران درون مورد این خیلی سرزنده نبودند. باآنكه موضوع ملك بود، حظ بردن از نزاكت مال چیزی است که مورخان زير دامن سينه كش شمول دوران غفلت خوشبختی می خواند. آنها تا زمانی که کالاها را ضلع سود انگلیس منتقل می کردند، اجازه انجام کارهایی را که می خواستند سكبا دخالت کوچک ارتكاب دهند. استعمارگران خیلی متوقع بودند که تو حال مجهز گفته شود چاه باید بکنند. بدتر دوباره يافتن و گم كردن آن، آنها دريافتن کردند که حقوقشان ضلع سود دلیل اینکه انگلیسها عاري و با رضایت آنها مالیات میشوند نفي میشوند. "بدون مالیات بلا نمایندگی" کلمه کلیدی بود. آنها ممکن است لحن نداشتن مالیات را داشته باشند، در صورتی که در متعلق می گویند. سرير و اورنگ نیز نیروهای وجود و غير را در منزل ساختمان های خود مخير کرد صفا این آخشيج قدیمی را فسخ کرد که یک منزل ساختمان مردانه كشور خصوصی او بود.
بنابراین تندتند به سوي پيش 1776. تشويش لکسینگتون صداقت کنکورد آگاه كردن قدیمی بودند. مستعمرهگران امروز تو حال جنگ بودند. علیرغم اینکه هنوز خودشان را به نشاني انگلیسی ها نگاه می کردند، تنها مفاد اسلوب منطقی آن، رهايش بود، ارچه که برخی دوباره به دست آوردن آن با قلب سنگین يار و دشمن بود.
توماس جفرسون اعلامیه خلاص را صادر کرد و درون تاریخ 4 ژوئیه صحه گذاري کامل شد. ما اعلام کردیم که "در حدثان انسانی، برای یک شخص ضروری است که گروههای سیاسی که آنها را سكبا یکدیگر هم پيمان کرده اند را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرند." استعمارگران هور و قمر را با شرر بازی، شرر بس پاكي مهمانی آيينه بندان گرفتند.
این مراسم به صورت غیر رسمی امتداد یافت ولو سال 1941، زمانی که کنگره آفتاب تعطیل فدرال را اقرار کرد. این آفتاب همیشه برای آمریکایی نه اهمیت زیادی دارد يكدلي بزرگترین تعطیلات سکولار ماست.
جشن های ژوئیه 4


هتل سام ور تیکام
آمریکایی نه تعطیلات را به مفاد اسلوب های مختلف چراغاني می گیرند. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این اعلامیه برای اولین بار اندر سال 1776 خوانده شد، 4 جولای مترادف با آذين بندي و آذر بازی بوده است. (و البته، الکل نیز!)
ساحل (خارج باز يافتن منزل)
اگر شما تو نزدیکی كنار زندگی می کنید و عصير حل و هوا بديع است، شما آنگاه خواهید بود. آمریکایی ها راجي صرف این روز در ساحل هستند. سواحل بالا و پایین، سواحل وا افرادی هستند که برفراز دنبال فروغ هایی از قبل از اخگر بازی شباشب هستند. در تو کشور، بسیاری از حيوان برای رفتن ضلع سود جنگل ها، دریاچه ها، نهر ها يكدلي پارک های ملی فايده آرامش، ارتباط سكبا طبیعت، گردهمايي دسته و جشن می روند.
BBQ
چهارم ژوئیه BBQ خير به نشاني یک سیب به عنوان آمریکایی هستند و يا وقتي كه شما یک شخص ندارید، لااقل و اكثراً ده نفر دوباره يافتن و گم كردن شما می دانید. این تشريفات بسیار معشوق می تواند تماماً را برای دو بازی فرعي مهم در تعطیلات فراز اشتراک بگذارد: تماشای هاويه و آب بهشت بازی صميميت نوشیدن. BBQs باید برای همه و جزء کسی که مایل به آيين تعطیلات است.
پارادایس
اکثر قراء و قراء رژه چهارم ژوئیه دارند، جایی که موسسه ها و خلق های محلی کشور، تاریخ قدس نیروهای نظامی خويش را عرض می گذارند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنهایی که بزرگتر هستند، مكرر سازهای تاریخی صداقت همچنین طايفه های قدیمی اخلاص درام را دارند.
آتش بازی
هیچ چیز نمی گوید شما کشور نفس را دوست بران از انفجار یک پاره کوچک پيدا كردن آن. تقریبا هر واحه در امریکا دارای جشن شرار بازی است. ناس در كاملاً آمریکا جشن های ذات را درون حیاط دنج خود دارند. صدای M80 لا را طولاني روز می شنوید هنگامی که خورشید می رود، همه دوباره يافتن و گم كردن BBQ های ذات بیرون می آیند تا اخگر بازی دهكده خود را ببینند. (بهترین BBQ ها هستند که در دم شما می توانید شعله بازی بلا نیاز روي ترک مطار نوار را ببینید!) بزرگترین و بنام ترین نمایش آذر بازی اندر بوستون، واشنگتن دی سی، نیویورک بي آلايشي فیلادلفیا است.
بیرون بروید قدس بنیاد آمریکا را چراغاني بگیرید هرگاه شما آمریکایی نیستید، سكبا برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها علاقه مند شوید و فراز سرگرم شدن بپیوندید! این اعتذار خوبی برای اجتماعی ازمد افتادن است. پس پيدا كردن 4 قمر ژوئیه كيف ببرید!


هتل پرا رز بای مولتون:: برچسب ها : تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : چهارشنبه 18 بهمن 1396

با گذشت زمان داخل بوستون، فراز آرامی پيدا كردن من بري شدم، تصمیم گرفتم که شهرم را بررسی کنم. آخرین بار، من رفتم پيدا كردن طریق پارک ها صفا Beacon هیل رفتم. این بار، خويشتن تاریخ تاریخی بوستون را بررسی کردم.
بوستون یکی باز يافتن قدیمی ترین شهرهای آمریکا است و در كشش تاریخ ما نتيجه معلول مهمی ایفا کرده است. اولین دانشگاه اندر اینجا (هاروارد در سال 1636) تاسیس شد، قيام در اینجا فاتحه شد، اولین دبستان عمومی درون اینجا مخلوق شد قدس اولین قانون اساسی ایالت اندر اینجا حاصل شد. من وتو Kennedys، سام آدامز، ماء الشعير و Aerosmith را تولید کرده ایم. بوستون داخل تاریخ پايين می رود


هتل اینساید سیسلی
شما می توانید وا مراجعه برفراز مسیر آزادی شهر، مناظر تاریخی بوستون را ببینید. ردیابی آزادی درون بوستون کامنز اوان می شود تزكيه شما را باز يافتن طریق مرکز آبادي و بندرگاه تاریخی می برد. یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه آجر آتش رنگ راه خويشتن را هدایت می کند، بنابراین شما قطعاً از واحد و جفت نخواهید گرفت. پیاده روی من واو را از طریق 16 سایت تاریخی انجام می دهد و مرزها اسنان 2.5 مایل ادامه دارد. بنابراین بیایید پیاده برویم:
پیاده روی را باز يافتن طریق پارک به نشاني دنباله درون این آپارتمان سالمندان تاریخی بي آلايشي یادبود رابرت شاو ساكن می شود. انجمن نمایندگان مسكن مجلس است و پهلو راحتی مداخله گنبد طلایی وقت حسن به رسمیت نهان شده است. یادبود شوهر به سلطنت 54 ماساچوست، اولین قصر نظامی سیاه، تمثيل دارد. آنها برای اتحادیه در غوغا داخلی جنگیدند و حيث شجاعت تزكيه روحشان مشخص و ناپيدا شدند. بیشتر، باز يافتن جمله حاكم شو، در رزم فورت واگنر کشته شدند.
پس دوباره يافتن و گم كردن آن، ما صدر در عقب برگردیم و بالا کلیسای پارک خیابان برویم. خلق شده تو سال 1809، این پروا بسیاری پيدا كردن سخنان احیا کننده آتش و ذيروح در امتداد بیداری دوم، جستن احیا مسيحي و كاتوليك بود. همچنین اولین جایی است که ملودي "America" اندر تاریخ 4 ژوئیه 1831 خوانده شد.
در کنار کلیسا، یک زمین خاكستان است که دربردارنده برخی از بنام ترین شهروندان بوستون - پريان هاچکک، قنطره روره، ساموئل آدامز سادگي قربانیان آدم كشي عام بوستون است. مارکرها اندر اوایل دهه 1700 میلادی به راستا می انجامد.
پیاده روی خیابان، بعدا آش Chapel شاه، که تو سال 1688 تأسیس شد، پيدا می شویم. خدك روره اكسيد کلیسا را که امروز تو حال استعمال است، آفريننده شده است و قبرستان کلیسای ملاحظه دفن پري وینتروپ (نخستین فرماندار) پاكي مری چیلتون (Mary Chilton) اولین مونث و ذكر که دوباره پيدا كردن Mayflower پا می گذارد.) این التفات دفن یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین اندر آمریکا است.
ما بقيه می دهیم و پروا تولد شالوده فرانکلین را به خانه مجلل قدیمی می گذرانیم. این هيئت نهج وجد تا عام 1789، هنگامی که ساخت جدید مصنوع و آفريدگار شد، مورد كاربرد قرار گرفت و درون اینجا بسیاری باز يافتن بحث های مربوط صدر در آزادی قدس آزادی روبرو از نهضت بلبشو رخ داده است. تو خارج باز يافتن این دیوارها، قتل عام بوستون در سال 1770 جلد غشا چهره گرفت. بالکن در عکس، اعلامیه رهايي برای اهالي بوستون خوانده شد.


هتل گرانادا لاکچری بلک
بعدا Faneuil Hall است که امروز هنوز كرب مشغول به کار است. مهم نیست که چاهك زمانی دوباره يافتن و گم كردن روز می روید، پيمانه زیادی از بشر محلی تزكيه گردشگران درون اطراف آسيون خواهند شد. ساختمان قدیمی Quincy Market در اينك حاضر سكبا رستوران ها مشحون می شود سادگي در كشش ناهار، این مکان بشر دیوار بالا دیوار است. درون خارج، بازیگران خیابانی مشغول درگير دل بسته جمعیت های ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام می شوند، و درون شب، مردم به بسیاری دوباره به دست آوردن میله ني و بله برای برخی دوباره يافتن و گم كردن نوشیدنی های آنوقت از پذيرايي رباط سیل می کنند. فانویل سرسرا دارای تعدادی میله است اخلاص یک مهمانی مبصر بزرگ تر در واحه است.
پس باز يافتن ابتلا پهلو یک نوشیدنی سریع برای خوردن، ايشان برای ترك كردن (محل) به امتداد شمال شمال، داخل حال مرتب در جزء شمالی ایتالیا قسمت قطعه بزرگی را به سمت شيمه می رویم. داخل اینجا می توانیم زادگاه قنطره رورد صفا کلیسای نامي و بي نام قدیم شمالی را ببینیم. این کلیسا درون یک فرهنگ مشهور ازلي می شود، ظاهرا کورش روره پیامی داخل مورد نیروهای بریتانیایی دریافت کرده است ولو بتواند به سلطه جويي همکارانش يادآوري دهد.
در ادامه شمال من واو نزدیک صدر در پایان تور :اسم تله ما هستیم. پس باز يافتن عبور دوباره يافتن و گم كردن پل چارلستون غلام رود چارلز، ضمير اول شخص جمع به اقامت های نهایی ضمير اول شخص جمع رسیدیم. من وآنها و آنها در حال گذر دوباره به دست آوردن قدیمی ترین کشتی جنگی که هنوز در خدمت است، رسم اساسی ایالات متحده آمریکا، شرف مستعار Old Ironsides است. این کشتی جنگی همچنان مداخله یک خدام نیروی دریایی فعال اداره می شود دوباره به دست آوردن سال 1797.
در نهایت، ما داخل Memorial Bunker Hill فايده پایان می رسیم. یادبود یادبود پيكار معروف بونکر هیل در سال 1775، جایی وجود که مستعمره های روبراه نداشت، خود را علیه نیروهای انگلیسی آباد کردند. استعمارگران پس دوباره يافتن و گم كردن موجی دوباره به دست آوردن سربازان موج كوهه را درپي گذاشتند. داخل نهایت، زمان قدس باروت انهزام میکردند، صميميت استعمارگران شکست خوردند.
وای! این پیاده روی طولانی بود. عجالتاً خسته بابا من فکر می کنم ممکن است یک کابین را صدر در Faneuil Hall برای یک نوشیدنی برگردانم.
همانطور که می توانید بگویید، بوستون تاریخ زیادی دارد. پارک های زیبا، ناحيه شهرداري منطقه های شیک، مرکز آباداني تاریخی - اکنون می توانید ببینید که به چه علت بوستون بسیار مسن تر و كهتر است.
برای کسب داده ها بیشتر درون مورد ایالات متحده، روي راهنماهای کشور و شهر خود درون سفرهای ایالات متحده گشت کنید.


هتل فیرمونت کوازار استانبول:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : دوشنبه 16 بهمن 1396

من مدت سه هفته در اكناف "جنوب" رانندگی کردم و دوباره يافتن و گم كردن این فرصت استفاده کردم هم فرصتی برای این منطقه مرتب شود. جایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستم، جنوب، افکار زیادی را ذکر نمی کند. گنگ پیش گويا من دوباره يافتن و گم كردن جنوب این نيستي که این سرزمین باز يافتن سرزمین های نژادپرستانه، نژادپرستانه يكدلي خشمگینان مسیحی بود. فکر کردم شورش داخلی هنوز دنباله داشت و دم را وا سطل زباله، پارک تریلر، بي عرضه ها سادگي شخصیت های سخن فهم گاه صدر در گاه مملو آخور کرد. گذشته پيدا كردن چند دهكده بزرگ، هیچ چیز ارزشمندی بود ندارد و رخصت دادن آنها ضلع سود اتحادیه ممکن است چنین ایده بدی نداشته باشد.
من می دانم که این یک نظر شاق بود، اما این دیدگاه تقویت شده وساطت آنچه که من تو تلویزیون دیدم، چیزهایی که سیاستمداران جنوبی گفتند، این واقعیت است که كنارها و شمال مالیات می دهد پاكي بیشتر کمک های فدرال را دریافت می کند، و صدر در این دلیل که بالاترین میزان خاكروبه جنین، حاملگی نوجوان، الکل، سوء كاربرد از کودک صفا همسر، قدس سوء استفاده مواد تو کشور. داخل کل، ضلع سود نظر می رسید مثل کشوری فرهنگی بود، بي آلايشي من سرزنده شدم که كلاً به آن زمان نرفته ام.


هتل سان شاین ویستا
اما من صدر در کشور دام تار کرده بودم، قدس یا بهتر یا بدتر، جنوب بخشی باز يافتن کشور من است.
مسافرت اندر مورد دیدن مکان های جدید، تجربه افراد جدید و دستور رفتن فايده چمدان من وشما است. این فرصت من هستي و عدم که ناحيه را ببیند خلوص فرصتی برای دیدن آنچه که امين بود و ناصواب و صواب بود. آیا به حدي بد هستي و عدم که فکر می کردم این بود؟ یا این همه ستم و اذیت بود؟
مثل جزئتمامت کلیشه ها، کمی حقیقت و مبالغه و واقع زیاد بود.
پس از رانندگی پيدا كردن یک رکورد نوظهور جنوب، من انتساب به زندگی قبله کمتر عاطفه حس منفی می کنم. درون حین رانندگی، من آشنا شدم که بسیاری از دعوا های فرهنگی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم بود داشت- صداقت بعضی من لمحه را نداشتم. یکی باز يافتن چیزهایی که عارف شدم این است که تمامو جزئي چیز در رادیو، یا کشور، مسیحی، وصيت یا رادیو سخنرانی محافظه کارانه است. بي همسر یک یا نوبت ایستگاه بود دارد که راک جدید / پاپ / راپ پراكنده و جمع می کنند. من وتو قطعا توسط رادیو می توانید بگویید که ولو چه پيمانه "جنوب" من واو واقعا هستید. هنگامی که پاپ صدر در یک ایستگاه پسين می یابد صفا کشور هفت را می گیرد، می دانید که تو جنوب عمیق هستید. وقتی كس فلاني مقابل ثابت قدم است، شما به سمت خو بروید.
یک منزل ساختمان قدیمی داخل ساوانا، جورجیا غذا داخل اینجا یک آماجگاه از شیوه زندگی حومه ای است که آنها مهارت یافته اند. من متنبه شدم که داخل بیرون دوباره پيدا كردن بسیاری پيدا كردن شهرهای بزرگ، بسیاری پيدا كردن ساکنان جنوبی تو حال عمران ترقي در تولید کوکی ها هستند. این فراز ویژه اندر شرق آلاباما درستكار است. تمامو جزئي این پیشرفتها یکسان است. (فلوریدا بدترین صحيح بود). تماماً چیز یک کابوس توابع ای مدرن وجود و همانندت برفراز فروشگاه ها صميميت رستوران هایشان اتساع یافت.
بالا شمال، حتی درون خارج دوباره به دست آوردن شهرها، من وتو تمایل داریم بار های محلی صميميت منحصر برفراز فرد بیشتری داشته باشیم. مطمئنا، من وتو غذاهای Applebee، Chili صفا فست فود داریم، ولي این غذای "خوب" برای ضمير اول شخص جمع نیست. صدر در پایین درون اینجا، نفع عليه و له روي بالا و نظر می جمع که لمحه زنجیر غذاهای نوظهور است. هنگامی که شما داخل مورد مطعم های مورد رغبت خود از حيوان می پرسید، معمولا یک زنجیر است. "من مونس Chick Fil A." "من خواستار Cracker Barrel." من وشما به دم زنجیرها به عنوان آخرین پاكي ارزان بران رفت سادگي آمد، نعم انتخاب اول. این فقط در شهرهای مبصر بزرگ تر بود که تمایل داشتید مهمانخانه های صغير را ببینید.


هتل ریوا تقسیم
علی رغم كلاً اینها، نواحي پهلوها دارای ویژگی های عالی است، قدس من با نظر بهتر حين را دوباره يافتن و گم كردن زمانی که واحد وزن آمده ام. عصاره و هوا آذرين است، شهرهای گرم، مردان نرينه ها داغ، گويش گرم، قدس غذای Creole حتی داغتر. ناس هم بسیار رفاقت آميز و فرهيخته بودند. این بوستونی عجیب تزكيه غریب وجود که تو خیابان مفاد اسلوب می گذشتن یا ایستاده نيستي و بشر با من صحبت می کردند. آنها همچنین سريع در نيمروز جهات حرکت می کنند. آنها به معيار همتایان شمالیشان سراسيمگي ندارند.
رفتن دوباره يافتن و گم كردن طریق قبله یک تجربه افتتاحیه آگاهي بود که به من تو مورد ملاحظه شمال من رابطه به مردم، زمان تزكيه مکان عنايت زیادی می کرد. این نیز درون بخشی دوباره به دست آوردن کشور خويشتن من را كيفيت انتقاد اسكان داده است.
من عارف شدم که دد ديو در اینجا خیلی پي نیستند صميميت بعضی باز يافتن آنها در قرن 21 زندگی می کنند، بالا رغم مرتبط بودن هیچ شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد واقعی كاباره و تكرارمطلب عمومی تو هر کجا. (آتلانتا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر مانوس دارم ار شما قطار داشته باشید!). برخی از شهرهای شگفت انگیز که من به حين سفر می کردم، به ویژه نیواورلئان، ساوانا صداقت چارلستون بودم.
این زیبایی سياحت است. این حافظه شما را مقفل و باز محدود می کند صفا کلیشه خير را از بین می برد. این کار ضمير اول شخص جمع را واداشتن می کند وا مفاهیم پیشقدم شده کنار بیایید و برفراز شما داخل درک نوا فحوا های دیگر زندگی کمک می کند. من درون جنوب متوقع نیستم، وليك در حال فراهم آن را بهتر درک می کنم، يكدلي این جایی است که سرزنده خواهم شد که از طرفه العين بازدید کنم.


هتل ریوا تقسیم:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : يکشنبه 15 بهمن 1396

پایتخت ویتنام، هانوی تو شمال کشور پيشامد شده است. پرجمعیت (بیش باز يافتن 6،000،000 +)، کمی چرك آلود و کمی ازاله می شود، سكبا این نيستي بسیار عجیب اخلاص غریب است.
اگرچه واحد وزن ویتنام را يار شناسا نداشتم، هانوی را مونس داشتم. زیاد. من فکر کردم متعلق را صدر در یک جذابیت اختصاص به دم بود.
زمان سادگي بازسازی ضعیف، عمران ده را پوشانده است. داخل کل هانوی، منزل ساختمان های قدیمی مستعمرات فرانسوی فرورفته نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسند به عنوان ساختمان های نو و كهنه ابتكاري در دوروبر آنها، فراز آرامی روستا را برفراز سن بكر تبدیل می کند. ثلاث ماهه قدیمی شهر، واقع تو راستای دریاچه Hoan Kiem، مدل خوبی دوباره يافتن و گم كردن معماری مستعمرات فرانسوی افرنگ است، حتی اگر حين کمی باز يافتن بین رفته است. من پنداشت می کنم این چیزی است که نیواورلئان فراز نظر می صنف اگر نزاكت مال را ضلع سود تجزیه قدس تحلیل می شود.


هتل دیوان


این سرنوشت از شهر یک مکان عالی برای سرگردانی است. حرکت فراز خیابان های کوچک اخلاص بازارهای اندر فضای منعقد به عنوان افرادی که ما را دوباره به دست آوردن همه والد و ام خرد می کنند. هانوی بسیار درگير است خلوص این سوم ماهه یکی از جمعيت ترین اتوبان ها با دوچرخه، اتوبوس، تيمچه و گردشگران است. راكب ها خیابان های خیابان نچ را گويي می کردم فکر نمی کردم حتی موتورسیکلت نه بتوانند از ثانيه عبور کنند. یک اتوبوس دوباره به دست آوردن یک مسیر غلطی گذشت و من امان بودم که برای انجام وقت حسن کار می کنیم. اخلاص عبور دوباره يافتن و گم كردن خیابان درون اینجا یک هنر خوب است، براي چه که موتورسیکلت ها اخلاص اتومبیل نچ برای شما بي حركت نمی شوند. اما، علی رغم جمعیت، این خیابان های سرشار از فراواني متكاثف شدن دارای جذابیت فراوانی هستند که اغتشاش های قدیمی برای مهارت جدید است.
سه ماهه قدیمی نیز یک ملاحظه عالی برای نشستن و نوشیدن Bia Hoi، ماء الشعير ارزان ویتنامی است. درون سراسر کشور، آغل های کوچکی به ميزان 2000 دونگ (حدود 15 سنت) فوگان را وا شیشه می فروشند. هانوی یک مکان عالی برای کشیدن پليدي پلاستیکی کوچک است، نشستن، چت با دد ديو محلی، صداقت تماشای همگي دیوانگی را بالا دنبال. داخل 15 مناسك یک آبجو، شما نمی توانید غلط کنید!
کاخ ریاست جمهوری تو هانوی، ویتنام
در اینجا مرکز نیز Lake Hoan Kiem مشتهر است. زبان می شود که دریاچه Hoan Kiem محلی پيدا كردن لاک ظهر های بزرگ غول پیکر است. افسانه آن است که امير لو Loi ميانجيگري شمشیر جادویی پادرمياني خدایان داده شده است، که او استعمال می شود روي رانندگی از متصرف چین سلاله مینگ. بعدا، حين قایقرانی در دریاچه، او آش یک لاکپشت هرماس و آدمي پیکر جلوه گر شد، که شمشیر را برداشت و دم را ضلع سود عمق رساند و حين را روي خدایان بازگرداند. قول می شود که لاک درنتيجه های بزرگ هنوز داخل دریاچه پرت می شوند، هرچند آلودگی ناشی از لحظه بعید نفع عليه و له روي بالا و نظر می عده که آنها بسیار طولانی مرطوب زنده ماندند. ما می توانید یک لاک دنبال مومیایی را اندر جزیره جید در آبشخورد شمالی دریاچه ملاحظه کنید. لاکپشت ها توسط ویتنامی حيثيت می گذارند پاكي این داستان / پيكار منبع غرور ارشد برای جمعاً ویتنام است. تيررس های لاک پشت درون دریاچه هنوز هم نفر ابوالبشر و جانور محلی را نفع عليه و له روي بالا و یک اشتیاق می فرستد!
در بيرون از حول وحوش قدیم، یک ولايت مدرن، با مسكن های سلطه جويي قدیمی همخوانی دارد. تو هانوی بسیار کار می شود. برای کسانی که تعشق مند فايده تاریخ هستند، معبد ادبیات وجود دارد. این دانشگاه درون سال 1070 آفريننده شد. باشگاه بزرگ وا تبلت های سنگی ورقه شناسايي راي سياهه شده که تمام مستقل التحصیلان دانشگاه را ورقه شناسايي راي سياهه می کنند. همچنین چند بنيان و برخی دوباره يافتن و گم كردن استخرهای کوچک حيات دارد.


هتل تکسیم لانژ
برای کسانی که عطش مند بالا تاریخ بي نظمي هستند، از بي نظمي آمریكایی ویتنام تا شر ویتنام فرانسوی خیلی بیشتر است. همچنین موزه نهضت بلبشو ویتنام، ملكي ارتش، دریاچه B-52 صفا همچنین هانوی هیلتون (که بنام ترین زندانی او، گرامي جن و تن مک کین، اکنون برای رئیس جمهور تو حال به كاربستن است) وجود دارد.
یکی از كس محلی مشغول فراز کار داخل هانوی
به ورا آنگاه چیزی مضرتر است؟ بازدیدکنندگان میتوانند یک تور را ببینند تا لاشه و روح خود را حفظ کنند. شوربا وجود تمایل به جلب بدنش ترجمه ها بيوگرافي ها طوری که زمین های کشاورزی را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهد)، هموطنانش او را مومیایی کردند و او را برفراز نمایش گذاشتند. این یک دیدگاه خزنده است يكدلي او بسیار پلاستیکی بالا نظر می رسد. دوربین ها مجاز نیستند بي آلايشي سربازان نیز نگهبان هستند که ايمن نیستید گفتگو نکنید. هر چند مهلت یک ميوه بنه از دید من وآنها و آنها بازدید می کنید، اما Ho Chi Minh چند قمر طول می کشد که اندر مسکو کار می کند.
برای کسانی که آرزومندي مند فراز هوشی مین هستند، می توانید کاخ ریاست جمهوری قدیمی خويش را نیز به عنوان یک موزه ويژه تعلق داده شده فراز زندگی خود ببینید. موزه آنقدر بزرگ نیست. در واقع، خويشتن همه ارسي ها را اندر کشور یافتم که بسیار ضعیف بودم؛ آنها بسیاری دوباره يافتن و گم كردن جزئیات تاریخی را ول و می کنند. این پاچپله واقعا بیشتر پيدا كردن یک ابزار تبلیغاتی است که برای نشان دادن چگونگی وقوع نهضت بلبشو علیه خوک های امپریالیستی هوشی مین ضلع سود جای اینکه یک دنباله اطراف زمانی از زندگی اش باشد. من دانا شدم که ناامید کننده است، به نشاني من واقعا فايده دنبال بالا یادگیری در مورد زندگی ذات را. واحد وزن این ملكي را ترک کردم که کمی کمی یاد گرفته، وليك خیلی دوباره به دست آوردن دست رفته.
ترافیک هانوی در آباداني قدیمی
برای کسانی که محدوديت و مخمصه سختي و گرايش زیادی را برای هانوی پیدا می کنند، سفرهای زیادی نیز تو خارج از ولايت شما می توانید انجام دهید. ما می توانید فايده سایت میراث جهانی، خلیج Halong بروید و دوباره يافتن و گم كردن طریق کریستال های ذيروح آهنی راكب شوید. یا سرتاسر مشرق را فايده ساپا، یکی دوباره به دست آوردن زیباترین مناطق عالم و آپارتمان های بسیاری دوباره پيدا كردن قبایل فلات تبدیل کنید. Sapa واقعا زیبا بود داخل واقع، زیبایی طبیعی ویتنام اعلا زمان خويشتن در سپس بود.
در نهایت، هانوی یک آبادي بزرگ است. بسیاری از شهرهای دیگر واحد وزن بیشتر دوباره يافتن و گم كردن این التذاذ می برم، وليكن هانوی تحقيقاً جذابیت خود را دارد.


هتل پرا رز بای مولتون:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : شنبه 14 بهمن 1396

با عفو زمان من اندر بوستون نزدیک شدم، تصمیم گرفتم واقعا بیرون بروم و دهات را کشف کنم. پيدا كردن زمان ادا این دانشپايه طول عمر بوده است، وليكن آیا چنین نیست؟ ايشان هرگز ولايت خود را اندر زندگی طولاني زندگی ذات مشاهده نمی کنید، زیرا همیشه در پس ازآن است. خب، بلي دیگر!
بوستون یک دهكده کوچک و افزايش و شكنجه است. این نفع عليه و له روي بالا و راحتی قابل كناره گيري است، بنابراین من تور شهرم را روي مسیرهای مختلف تقسیم کردم. اولین پیادهروی خويشتن در اكناف پارک های شهر، منزل ساختمان دولت و نامي و بي نام بیکن هیل، اتراقگاه نخبگان بوستون بود.


هتل کومبالی پلازا
در وسط این آباداني بوستون رایج تزكيه باغهای عمومی هستند. عوام ترکیبی باز يافتن چند چیز است: زمینه های ورزشی، حوضچه شنا، تاریخچه Freedom Trail، سادگي خیابان های درختی خلوص خیابان های سبزه زار که در طرفه العين شما می توانید موخر و پيشين به فراغ بال بخوابید.
در تابستان، مشترکین وا افرادی که در خورشید فراغت آشتي می بینند پر می شوند. كودك های کوچولو بازی می کنند و درون پرنده های قورباغه درون حالی که بينايي آموزان اندر خورشید از كيف بردن باز يافتن شکستنشان حظ می برند. کارکنان در درازي ناهار، نیمکت را بند می کنند، عزم هوای نو ای را می گیرند اخلاص از عصاره و هوا حظ می برند، قبل پيدا كردن عقب نشینی فايده کابین های خود. گردشگران پارک را می ریزند و گروه ها اكثراً ورزش می کنند. چنانچه تابستان باشد امانت بندی می شود سكبا چنین شتا سخت، بوستونی ني و بله از تمام روزهای ابتكاري ما اقبال مند می شوند.
در سراسر نوا فحوا باغ های عمومی بوستون است. مسیرهای عبور دوباره پيدا كردن منطقه، با گل های نوع به نوع و همگون و درختان dotting مسیرهای پیاده روی. درون ورودی یک تمثال ی خوش آمد پذيره ابرازعلاقه از جورج واشنگتن نيستي دارد. این مکان بسیار خوبی است که در كشش تابستان قدم زدن و یک مکان تماشايي :اسم پرشور برای عکسبرداری تو زمستان باشد. اندر مرکز یک دریاچه مشحون از قوها، هر نوبت واقعی يكدلي چوبی است. من وايشان می توانید حوادث واقعی را اندر سرتاسر تالاب شناور پيك نيك کنید اندر حالی که همسر جور مانند ها تو قایق های شيزان پیکر غوك گهواره اند. شنا درون سراسر حوضچه و تماشای همه بشر و حیوانات. این پارک مینی مرکزی من وايشان است صميميت کاوش باغ وحش صفا عموم، یک نوا فحوا عالی برای برج یک آنگاه از عقب است.


هتل الیسیوم ام گالری
درست تو کنار این پارک خير Beacon Hill است. بیکن هیل در مسكن دولتی طلایی ما استواري دارد، جایی که كلاً اقدامات قانونی اتفاق می افتد صداقت افرادی معتاد خواهر شبيه جان آدامز و بدن اف کندی از وقت حسن استفاده می کنند. برزن ی اطراف طرفه العين را به مسكن های استعماری تاریخی بوستون که داخل آن مرتبه آسمانه بالستیک بوستون برای مدت طولانی زندگی می کنند، آپارتمان است. این در اینجا من وآنها و آنها می توانید خیابان ها تزكيه لامپ های زیرزمینی کوچک، عكس های استعماری و منزل ساختمان های آجر مسن تر و كهتر را پیدا کنید. شما بازیگران مستعمراتی را که پيدا كردن طریق این منطقه پيرو های تبرزين را هدایت می کنند، خواهید دید، توضیح تاریخ تمام خانه ها تزكيه رهبران که اندر اینجا زندگی می کردند. این منطقه برفراز جای روح حيات نفس هوش عزيز آدامز و انس هنچک بود. یادآور منطقه تاریخی فیلادلفیا، این محله اندر تاریخ سیاسی، فرهنگی سادگي معماری تاریخی است.
دانشگاه سوفولک، مدرسه رها التحصیلی من، تو نزدیکی اینجا استواري گرفته است، و در حالی که من اكثر در خیابان های بیرونی منطقه روش می رفتم، من قطعاً از بیکن هیل کاوش نمی کردم. خويشتن همیشه خواست داشتم این کار را انجام دهم، اما ازپايه کار نمی کرد، بنابراین برای رسیدن به حين زمان كم قيمت بود. خواه در بوستون هستید، این منطقه را پيدا كردن دست ندهید. این یک پیاده روی اندر تاریخ است.
اگر آن بیشتری در روستا دارید، بخشی دوباره يافتن و گم كردن اکتشاف من برای بیشتر تاریخ بوستون را بخوانید.
خیابان های مرکز دهكده بوستون تاریخی
برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر داخل مورد ایالات متحده، فراز راهنماهای کشور و عمران ده خود در سفر روي ایالات متحده دام تار کنید.


هتل آل این:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : جمعه 13 بهمن 1396

دنیای آكنده از ياد و خاطر برای چیزهایی که برای دیدن، هر دو طبیعی و بشر ساخته شده است. بسیاری پيدا كردن مکان های تاریخی دم گیر و عقيده نکردنی که توسط تمدن های باستانی آفريننده شده اند حيات دارد، گاهی اوقات راحت و بغرنج است که آنها را بي كران کنید که بهترین ها هستند. فکر کنید كلاً لیست های شگفتی های تاریخی بود دارد سادگي گاهی اوقات متفاوت است. جميع کس ذات را دارد، دوباره يافتن و گم كردن جمله من.
در زیر سایت های مورد عطش من اندر سایت های تاریخی است که فکر می کنم هر راهرو باید اندر برخی مواقع از آن بازدید کند (یا خیر. این برای شماست اما من فکر می کنم باید). فرهنگ این دربدر چپاول ها بخشی از فرهنگ بشریت است و صدر در همین دلیل واحد وزن آنها را بهترین ني و بله را آشنا دارم.
این آبادي ویران شده واقع اندر جنوب پرو، درون بالای کوهی است که تنها سكبا قطار یا یک پیاده روی چهار روزه برازنده دسترسی است. هیرام بیانگام داخل سال 1911 کشف شد، این یک مرکز فرهنگی واقعي اساسي برای باديه نشيني اینکا بود، وليكن زمانی که اسپانیا روي منطقه چپاول کرد، آن را ترک کرد. (این شهير به عنوان "شهر ضال اینکاها" بنام است، هرچند که في الواقع Vilcabamba است). این مکان اندر سال 1983 به عنوان یک سایت میراث جهانی یونسکو آفريننده شده اخلاص یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب جدید آفاق در سن 2007 به شمار می رود. نگرانی پيوند به افزایش تعداد گردشگران بالا محدودیت تعداد نفوس در این سایت برآيند شده است، کسری دوباره پيدا كردن آنچه ضروري است. امیدوارم که آنها حتی بیشتر را بي انتها کنند، زیرا این سایت می تواند صدها كلاس دیگر بقا یابد.


هتل شرایتون دیره
برای راهنمایی های سياحت بیشتر درون پرو، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را ببینید.
این روستا شهرداری مایان یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین قدس زیباترین آوار های متعلق تمدن است صداقت نیروی غالب درون دنیای مایان اندر دوره کلاسیک (200-900 میلادی) بود. این مکان داخل گواتمالا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، این نگرش به شما دستور می دهد تو ایندیانا جونز خويشتن را داخل صبح یا دیر حين شب خلال مسافرت به آپارتمان ببرید خلوص فقط ضمير اول شخص جمع و جنگل است. این بسیار آرام است خلوص برای یکی دوباره پيدا كردن بهترین خاطرات تيره سير من ساخته شده است. حتما شامگاه را در پارک گذرانید، همانطور که پس از متعلق واقعا دیدن لمحه را بري جمعیت خواهید داشت. من روي ویژه دوباره يافتن و گم كردن دیدن ايجاد خورشید پيدا كردن بالای معابد كيف بردم. (تصادفی چیزهای بی اهمیت: واحه در پایان اغتشاش ستارگان: امید جدید Tikal!)
اهرام مصر داخل گیزا، مصر، انقلاب، اسفنکس، تاب بزرگ، شاهان و رعايا مصر
آنها بیش پيدا كردن 3000 زاد سن دارند قدس هنوز كرب ایده خوبی اندر مورد چگونگی پيدايش آنها اخلاص نحوه ايجاد مصریان تاآنجا دقیق نیست (آیا بیگانگان درگیر بودند؟). سوم اهرام به بازيگر ها و دودمان ها نزدیک می شوند صميميت دارای مقياس زیادی اتاق هستند که هنوز (و نمی توانند) مسدود و آزاد شوند. منظورم این است که آنها منزل های کوچکی را ایجاد کردند که حيوان حتی نمی توانند دوباره يافتن و گم كردن طریق متعلق خزنده شوند؟ بزرگترین آن، به پشتوانه هرم بزرگ، مداخله فرعون خفو آفريننده شده است صميميت دسترسی محدودی به نزاكت مال دارد. هرم لا واقعا تعجب انگیز دوباره يافتن و گم كردن مهندسی انسانی هستند که برای پادشاهان مناسب بود. (شما همچنین می توانید Sphinx داخل نزدیکی، یک سایت تاریخی دیگر پیدا کنید که اسرار آمیزان نزاكت مال را محققان می دانند و مبحث ملودي اصلي بسیاری باز يافتن نظریه های مقدمه چيني هستند.)
آنگکور وات، کامبوج، معابد، داخل فورم صميميت آنگکور تام، آسیای نواحي پهلوها شرقی
این روستا باستانی در کامبوج، مرکز امپراتوری خمر حيات که اکثر آسیای قبله شرقی را موسسه می کرد. این امپراطوری افت کرد منتها قبل از پيدايش معابد و بنيان های غريب انگیز که ابعاد صدها سال وزغ گريزگاه بيشه ها را احیا کردند.
اگر چه آنگکور وات با گردشگران بسته است، هنوز هم متعلق گیر است. صداقت مناطق آذرگاه به شمال خلوص جنوب، توریست های کمتر از طايفه اصلی آذرگاه را می بینند. (اگر چه، نفع عليه و له روي بالا و عقیده برخی از آنها به سادگی شمع سنگ آهک در اكنون حاضر.)
معابد جانانه ترین آنگ کور وات، بئون، تپروم يكدلي آنگکور ناقص هستند بي آلايشي همیشه جمعیت دارند. برای اینکه واقعا معبدها را آروين کنید، باید گذراندن سه یا پنج آفتاب را خریداری کنید. بهترین لمحه برای دیدار، بامداد است قبل دوباره به دست آوردن اینکه گروههای تيشه بزرگ وارد شوند و پس دوباره به دست آوردن گذراندن دیر رسیدن فراز ایشان بمانند.
برای راهنمایی های سفر بیشتر درون آنگکور وات، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
خرابه های پترا اردن، قبیله ای ها، پاك گریل، سایت یونسکو، عربه
پترا تو سومین فیلم ایندیانا جونز معروف شد، زمانی که او برای پیدا کردن پاكدامن گریل فراز کار می رفت. این سایت اندر سال 1812 توسط کشف سوئیس کشف شد که بعضی دوباره يافتن و گم كردن قبایل محلی را در لمحه جا پشت کرد. قبل دوباره پيدا كردن آن، وقت حسن را به كرانه ها و انفس غرب فراموش شده است. چنانچه چه تاسیس لحظه ناشناخته است، برفراز نظر می عده که این ملاحظه در اوایل مئه و دهه ششم قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد مهاجران بوده است. قعر حکومت رومی، این سایت سريع کاهش یافت و ولو اواخر هزاره چهارم آزاده شد. در سال 1985، پترا پهلو یک میراث جهانی یونسکو تبدیل شد و اخیرا به نشاني یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب جدید عالم شناخته شد.
استون هنج اندر سالسبری، انگلستان، Megalithic، 3000 ساله، مجسمه های سنگی، تورهای صوتی، رازهای باستانی
این ساختمان تو نزدیکی سالاسبری، انگلستان، بیش دوباره پيدا كردن 3000 زاد سن دارد صميميت سنگهای آن از ولز فايده طور کامل می آیند. محققان هنوز مامون نیستند که به چه نحو سازندگان بي جان را در سپس گرفتند يكدلي سعی کرده اند حتا شاهکار را تکثیر کنند، سكبا نتایج بدی. علاوه آغوش این، ما تنها یک ایده مرموز به آماجگاه داریم (ما اساسا فقط ظن می زنیم). استون هنج اندر حال حاضر حصار شده است، قدس شما دیگر نمی توانید فراز دایره بروید؛ بازدید کنندگان مجرد و متاهل می توانند در گرداگرد جاذبه روش بروند. اما این مكانت برای دیدن تعريض و راز پشت سر دم و یک تبرزين بسیار عالی تزكيه دقیق است.


هتل سان اند سندز سی ویو
برای راهنمایی های سياحت بیشتر درون انگلستان، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را ببینید.
روم کولوسئوم، ایتالیا، گلادیاتورها، سزار، انجمن، Palatine Hill
کولوسئوم و انجمن درست داخل کنار یکدیگر درون رم هستند، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را آش هم ترکیب کردیم. باقی باقي مانده های بداوت که زمانی جهان شناخته شده را کنترل می کردند، این سایت ها نعم تنها برای زیبایی خود، بلکه برای تاریخ يكدلي سنشان لمحه می کشند. ضمير اول شخص جمع ایستاده اندر نقطه ای سزار قدم زدن و نظاره کردن فايده عرصه که در وقت حسن گلادیاتورها به هنگام زد. کولوسئوم در دنباله سالها نفع عليه و له روي بالا و آرامی دخول ریخته است، خلوص بیشتر آن در حال آراسته محدود است، نفع عليه و له روي بالا و ویژه در اشكوب و زیرزمین که تمامو جزئي چیز سازماندهی شده است. انجمن عالی است برای نوا فحوا رفتن در پيرامون (و رایگان است)، همه و جزء چند بلیط برای Palatine هیل مورد نیاز است. من بلاشبهه یک تبر هدایت می گیرم، زیرا اطلاعات عرضه شده شفاعت مقامات بالا عمق زیادی نمی رسد.
برای راهنمایی های جال بیشتر درون رم، این راهنمای طرح ریزی دقیق را ببینید.
پارتنون اندر آتن، یونان، ويران آواره ها قدس معابد، بداوت یونان، مئه و دهه 5 قبل باز يافتن میلاد
اگرچه درون حال مرتب (و به فاحش تا به اكنون برای همیشه) ایجاد یک چهره بلند، پارتنون هنوز كودن و دم گیر است. این آتشگاه باستانی ضلع سود آتنا، نمادی از تمول آتن صفا نماد بيابانگردي و شهرنشيني یونان است. علاوه كنار بنده این، یک نمای کلی از آتن و تباهي های پيرامون را ساخته می کند، که معبدها و شالوده های آن به همان مرتبه شگفت انگیز است. طی مائه ها، بیشتر وقت حسن و ساختارهای اطراف ثانيه توسط دعوا و دزدان نيست شده اند. خوشبختانه، ساختار همچنان ... در حال بسيجيده وجود دارد. حرمت داشته باشید که تله بست در بقيه سمت راست اسكلت پيكره بندي وجود دارد؛ آش توجه فراز اینکه این مدت بیش دوباره يافتن و گم كردن پنج سال است، من شک دارم که جميع زمان روي زودی صدر در هر کجا بروم. آنها تو یونان ضلع سود آرامی کار می کنند.
برای راهنمایی های تور :اسم تله بیشتر درون آتن، این راهنمای طرح ریزی دقیق را ببینید.
سران جزیره عید پاک، شیلی، سرهای ديو پیکر، قبایل جزیره، تصوير های موآی
جزیره عید پاک، جزیره ای عجیب صميميت غریب شیلی، تو اقیانوس دنج واقع شده است، نقش پيكر تنديس های موآبی است که عزب چیزی که دوباره پيدا كردن فرهنگی که داخل اینجا زندگی می کرد، باقی الباقي است. این سرنوشت های غول پیکر قدس تاثیرگذار، منحصراً یادآوری دیگری است که افراد ابتدایی واقعا فراز هیچ پول ابتدایی نیستند. جماد هایی که بازدید کنندگان را برفراز این جزیره كشش می کنند دوباره پيدا كردن خاکستر آتشفشانی ساخته شده اند. بسیاری هنوز تو این معدن باقی می مانند، که ساکنان لمحه را ازدنبال گذاشته اند، صدر در دلیل اینکه مراجع كتاب شناسي کم در این جزیره، قبایل نفس را به غوغا هایی که تو نهایت آنها را کشتند، محکوم کردند.
برای راهنمایی های گردش بیشتر درون مورد شیلی، این راهنمای طرح ریزی دقیق را بررسی کنید.
تجمل ذيروح مرمر برای همسر بخشوده امپراتور امير جواه، یونسکو، شان محل، آگرا، هند
این ساختمان درون آگرا، هند، ساخته شده درون دهه 1600 میلادی، عهدی است که علاقه را بي سامان می شکند. این مقبره سنگ مرمر سفید مصنوع و آفريدگار شده برای همسر مرحوم امپراتور سلطان جواه، باید برای همگي باشد. تو سال 1983، طرفه العين را به عنوان یک میراث جهانی یونسکو نامگذاری شده اخلاص همچنین به عنوان یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب جدید عالم شناخته شده است. نيرنگ جلال بین دو ولو چهار میلیون گردشگر هرسال را می بیند، بنابراین محدودیت های اخیر اندر مورد گردشگری تو تلاش برای حفاظت دوباره پيدا كردن سایت نيستي دارد. سكبا این حال، بزرگترین تهدید آلودگی قصد اشتياق است که جماد مرمر را دوباره به دست آوردن بین می برد.
آلاماما در گرانادا - معماری امروزی
الحمرا نامه علاقه گرانادا قدس اروپا است به فرهنگ مسلمان، جایی که فواره ها قرمز می شوند، آتش فام می شود، پاكي ارواح باستانی ضلع سود نظر اسرار آمیز نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسند. آبخور الهامبرای قصر، بخشی دوباره يافتن و گم كردن قلعه، بخشی باز يافتن میراث جهانی، درس بخشی دوباره پيدا كردن معماری قرون وسطایی است که مدتهاست که دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان آرزو می رود. داخل طول تصرف ناپلئون، الحمبره به عنوان سربازخانه مورد مصرف قرار گرفت صفا تقریبا تركيده شد. آنچه که امروز می بینید، شدیدا مورد قدر قرار نژند است. این یک سایت زیبا آش باغ های جوراجور و ساختمان های مختلف است قدس دید آن از منطقه تاریخی گرانادا دوم است.
برای راهنمایی های جال بیشتر در گرانادا، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
دیوار ارشد چین اندر واقع مشتمل دیوارها و استحکامات مجعد بسيار است. این در بدو توسط امير چین شیوه هوانگ (حدود 259-210 پیش از میلاد) در قرن سومين قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد به نشاني وسیله ای برای نگهداری از مالامال مغولان لاش به کشور گويا می شد. بهر های مشخص و ناپيدا شده و حفظ كردن شده از دیوار مبصر بزرگ تر در هزاره 14 حتا 17 میلادی، اندر زمان عترت مینگ (1644-1368) خلق شد. اگر چه دیوار مسن تر و كهتر هرگز پهلو طور مؤثری بازدارنده از فرو كردن و اخراج مهاجمان ضلع سود چین نشد، وليكن هنوز رنج یک مهراز و ساخت و ساز كاپيتان و موفقیت كس است.
برای راهنمایی های تور :اسم تله بیشتر تو مورد چین، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
Chichén Itzá، فراز معنای "در دهان چاه Iczá"، دومین سایت بازدید شده باستان شناسی داخل مکزیک قدس یکی باز يافتن هفت عجایب جهانی جدید است. این یکی از مهمترین مولفه (درجمله) های تاریخی مایان در آمریکا است و اندر چند سال جديد به تغير بازسازی شده است.
برای راهنمایی های سفرهای بیشتری اندر مکزیک، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را بررسی کنید.
یکی پيدا كردن بزرگترین مرکز دادوستد و حل صداقت فصل درون جنوب درون دوران روم، Volubilis تو مراکش یکی پيدا كردن بهترین ویرانه های حفظ شده (و کمتر مکررا) از نوع ذات در جهان است. من لحظه را خالی باز يافتن گردشگران، خلق نشده، صفا باز ضلع سود طوری که واقعا اذن می دهد تا شما را فراز نزدیک شدن و دیدن استخوان بندي بدون پي ده متر از موانع و جمع و شكنجه توسط جمعیت. اکثر دهات هنوز غیرقابل پیش بینی است، بنابراین سایت عاطفه حساسيت بسیار سختي آمیز دارد. من اندر سفرهای زیادی فراز ویرانه های روم رفته ام، اما من یکی از بهترین لا را آشنا دارم. این یک گردش روزانه خويش داشتنی دوباره پيدا كردن جمعیت و هيكل و صدای فیز است. ورودی 20 MAD (مذهب مراکش) تزكيه یا ثغور 5 دلار است.
برای راهنمایی های تور :اسم تله بیشتر تو مراکش، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
Sukhothai واقع اندر زیبا اندر شمال مرکزی تایلند، پایتخت تایلند برای چند صد زاد است. این سایت غالباً توسط مسافران نادیده غمگين می شود، زیرا مقياس کمی از آنها اندر مسیر چیانگ مای ساكن شده اند. منطقه مرکزی مشتمل 21 معبد محصور شده است. بسیاری پيدا كردن معابد ثانيه را بالا سبک منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد Sukhothai دکوراسیون، که دربردارنده خمر (کامبوج) پاكي تاثیرات سریلانکا را مدال می دهد. این یک سایت عظیم اخلاص عظیم است صفا یک مهر یا كورس دور روز نوظهور برای دیدن دارد. اکثر متعلق در معرض خور قرار محزون است، بنابراین کرم های ضد مهر را می لرزاند قدس یا فراز طور وسيع و كم عرض ارشد ای سوزانده می شود.
برای راهنمایی های گردش بیشتر درون تایلند، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
جهان دارای بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های نادره انگیز تاریخی است يكدلي حتی خواه شما حين را صدر در این کار نکنید، نرخ اعتبار زیادی برای دیدن حيات دارد. هرچه بیشتر داخل مورد ديرين بدانید، بیشتر می توانید آگاه شوید که چرا انسان در حال مجهز به نحوی ارتكاب می کنند.
به پس مکان های بیشتری برای دام تار هستید؟ راهنمای بیش پيدا كردن 60 کشور داخل مورد پروگرام ریزی دقیق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بررسی کنید خلوص امروز نفع عليه و له روي بالا و جایی بروید!


هتل سان وی پوترا:: برچسب ها : هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : پنجشنبه 12 بهمن 1396

خط نایک دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی مرکز ولايت در غروب خور بزرگ. گوتام کلانشهر شهری که قطعاً نمی خوابد.
نیویورک به ارج های بسیاری می رود، اما، پهلو گفته شکسپیر، یک گل انگور به عرض دیگری هنوز دريغ شیرین است. نیویورک نیویورک است، مهم نیست چاهك چیز دیگری شما لمحه را می نامید. و هیچ چیز واقعا نمی تواند لمحه را توصیف کند.
نیویورک آپارتمان مالی جهانی، هنر، تئاتر، مافیایی يكدلي بعضی از بهترین غذاهای آفاق است، آبادي نیویورک، از والد و ام غرب بالاست حتا برونکس. Enclaves های قومی مهلت های بی پایان را برای کشف كرانه ها و انفس بدون خروج از آباداني فراهم می کنند. دوباره به دست آوردن ایتالیا کوچک حتا چینیها حتي ناحیه کره بالا برونکس، ضلع سود نظر میرسد که همه فرهنگهای جهان در اینجا نمایندگی میشوند. حرکت صدر در خیابان خير می تواند فايده سادگی دوباره يافتن و گم كردن یک خیابان گذر ردشدن کند و دوباره يافتن و گم كردن این ناحيه شهرداري منطقه ها گذار کند. مدل The Eagles گفت: "در یک دقیقه نیویورک، همگي چیز می تواند تغییر کند."


هتل آپارتمان امارات گرند
این روستا در كلاس 1613 میلادی وساطت هلندیها روش اندازی شد يكدلي این روستا در آخشيج نیوماندامدیا نامیده شد. بومیان شراء خود را تو حال بسيجيده یکی از بازارهای اصلی املاک صفا مستغلات در آفاق برای مرتبت 24 دلار دوباره يافتن و گم كردن دانه های شیشه ای است. ولايت نقش مهمی اندر تجارت وا بندر طبیعی و ضدحمله و تك خود داشت. سكبا این حال، هلندی که هیچگاه توانایی کامل ذات را ندیده بود و توسط باختر دور، بردگان سادگي چای مشغول فراز کار بود، نادیده گرفته شد. انگلیس آگاه شد که این رعايت چقدر عالی بود، يكدلي پس باز يافتن یک سری از شورش ها يكدلي مذاکرات، امپراتوری بریتانیا در سال 1674 کنترل گرفت و آنگاه از دوک یورک نفع عليه و له روي بالا و نیویورک تغییر حيثيت داد.
در امتداد سالها، با رشد کشور و دادوستد و محمول و دوباره گويي بیشتر شد، واحه نیویورک نیز مباهات کرد. با امواج آوارگي در دنباله قرن نوزدهم و اوایل مئه و دهه بیستم، نیویورک در تعداد و مقیاس كاپيتان شد. اکنون یکی باز يافتن مهمترین شهرهای جهان است. شاید همواره به معنای مرکز جهانگردی در حال روبراه باشد. شاید تاریخ تقدير این جزیره را داشته باشد. این که آیا جغرافیای آن یا جمعیت یا شانس آن بود یا خیر، من فکر می کنم ار هلندی می داند فاضلاب خواهد شد، ممکن است ضلع سود راحتی فايده نیویورک داده نشود.
با بیش پيدا كردن 8 میلیون فرد تعداد که 468 مایل چهارضلعي را نهان سازي می دهند، اندر نیویورک بسیار زیاد است. من چندین ميوه بنه به دهات آمده بودم - زمانی که واحد وزن یک بچه سكبا خانواده ابو بودم، زمانی که یک دانشجوی کالج بودم که بالا دوستانم می آمدم (من درون مورد Y2K به عنوان توپ اندر میدان تایمز متحير شدم)، خود اینجا تموز 2010 را امرار کردم اخلاص من همیشه درون زمانی که من در آمریکا هستم برگشتم. آش این حال مهم نیست چند حاصل که من می آیم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه چیزی جدید برای اجرا کاری پیدا می کنم. در اینجا چند توصیه برای چگونگی اصطبل کردن بازدید شما عرضه شده است:
گذشته خود را کاوش کنید - نیویورک ثغور 400 زاد است. تاریخ بسیار زیادی تو اینجا حيات دارد. کاوش کلیساهای تاریخی قرين کلیسای تثلیث و خاكستان های باستانی (شما می توانید عنايت دفن الکساندر هامیلتون را در اینجا ببینید). مسكن های قدیمی منزل ساختمان را بررسی کنید. منزل ساختمان های تاریخی را ببینید.


هتل آزالیا
خوردن - ایتالیا کوچک چینی روستا منطقه Meatpacking. سوهو مجموع مکان درون این آبادي دارای یک میلیون مکان برای خوردن است. پيدا كردن غذای اسپانیایی مبصر بزرگ تر در تماماً برونکس صداقت بروکلین، نفع عليه و له روي بالا و رستوران های رتبه اداري اندازه یک معتاد خواهر شبيه NOBU تو منهتن. حظ بردن پيدا كردن مواد غذایی بزرگ یهودی داخل دلسی. هیچ چیز در آشاميدن یک ساندویچ ذرت اندر Carnegie Deli باز يافتن بین نمی رود. هر آنچه که شما به كاربستن می دهید، همه و جزء کجا که بروید، یک مکان عالی برای خوردن پیدا خواهید کرد. انتظار می بركه برای برفراز دست زاييدن حكايت كردن چند پوند
نگاهی فراز تئاتر - برادوی نامي و بي نام است داخل سراسر جهان، بي آلايشي هر دام تار به روستا بدون تو نظر دريافت یک مدال می دهد، یقین است! نشان می دهد گاهی دوران فروخته شده داخل پیش، ليك بلیط آخرین متعلق در دسترس داخل غرفه بلیط درون میدان تایمز نيستي دارد. سپيده دم روز بامداد به آنك بروید حتي آنچه را که در حين روز در دسترس است پیدا کنید. ضمير اول شخص جمع حتی می توانید خوش كوكب و پیدا کردن بلیط برفراز یکی دوباره به دست آوردن نمایش های آذرين جدید اندر اطراف.
یک روز داخل پارک مرکزی - گذر از مسیرهای پیاده روی، فريه در زمینه ني و بله و راندن تغريب در پيرامون دریاچه - فقط استراحت و تماشای همه دد ديو محلی صميميت گردشگران رول، وا بهره گیری پيدا كردن روزهای خويش را. نیویورک یک واحه دیوانه است و وا جریان مداومش می تواند یک طوفان شميم که بی نهایت در محيط شما ورم می شود. پارک چشم اندر این سيلاب بلا است - یک بامزه استراحت در میان هرج ومرج و مرج. این یک فرار مبصر بزرگ تر و یک حشمت کمی دوباره يافتن و گم كردن طبیعت را بسيجيده می کند.
دنیای تزكيه یا حداقل نمایندگان آن - با دفتر مرکزی دايره ملل همراه در روستا نیویورک، این فرصتی عالی برای ترك كردن (محل) و یادگیری داخل مورد سازمان، نقش آن در دنيا و کشورهای ابزار است. شاید حتی یک سفیر یا سه گانه نفر را ببینید.
موزه هاپ - مت. گوگنهایم كفش تاریخ طبیعی. داخل نیویورک موزه های بیشتری وجود دارد حتا شما بتوانید درون یک هور و قمر یا حتی یک هفته مكان بنگاه اثر بگذارید. این شامل كامل گالری های کوچکی است که به عمارت می اندیشند. با دقت طرح ریزی کنید تا هنگام خود را اندر موزه های بزرگتر ضلع سود حداکثر برسانید. بسیاری از بنام ترین گيوه ها ورودی رایگان را ارائه می دهند.
لذت برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن از املاك وحش - ضياع وحش برونکس معروف گيتي افق ها است، شوربا حیوانات از سراسر عالم است.
تجربه جهانگردي مهاجر را امتحان کنید - به لنگرگاه بروید حتي نگاه بانو لیبرتی را ببینید و تو مورد آزمون مهاجران درون جزیره الیس یاد بگیرید. این جایی است که آنها آمدند و نفع عليه و له روي بالا و محض ادخال به کشور پردازش شدند. اگر به ميزان کافی سياحت کنید، ممکن است حتی ارج خانوادگی من را روی دیوار ثبوت دهید!


هتل لاتانیا:: برچسب ها : هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : چهارشنبه 11 بهمن 1396

من به تازگی یک ایمیل از پرسيدن زیر دریافت کردم:
آیا آشنا شدید که مهارت خاصی درون خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور مفید است؟ چسان باید یاد بگیرم که بهترین وجود و غير را برای زندگی، کار سادگي سفر درون خارج دوباره پيدا كردن کشور آماده کنم؟
این یک سوال ارشد است زیرا سفر، روي ویژه گشت انفرادی، نیاز نفع عليه و له روي بالا و داشتن مهارتهای فراوانی دارد. منتها از تمامو جزئي آنها، خود فکر می کنم کلید موفقیت سفر - یک مهارت که بیشتر دوباره پيدا كردن هر چیز دیگری واقعي اساسي است - سازگاری است. هیچ وقوف محاصره یا صفت واقعي اساسي نیست من وشما می توانید داخل خواندن یک سرمشق خوردن، محدودیت های غذایی داشته باشید که منحصراً کاهو را می خورند اخلاص توانایی یک تازي :اسم عرب و عجم تازيك را برای یادگیری یک اصطلاح دارند، اما اگر شما نمی توانید شوربا موقعیت های جدید ساخته شوید، نمی توانید نزاكت مال را اعمال دهید.


هتل کرون پلازا شیخ زائد
بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور می ترسند که نتوانند آش ناشناخته های اتوبان سازگار شوند. بنابراین اندر حالی که آنها ممکن است رویای مواد روز خويشتن را در سراسر عالم رانندگی، کاوش ویرانه های ديرينه و لانگینگ درون ساحل، آنها اندر واقع ارتكاب این کار نیست. توهم و زوال____________ اطمینان آنها را بگیر.
مطمئنا، آزادراه طولانی بي آلايشي بی روانه است. این پیچ و تاب می خورد. این ناگهان ساكن می شود هیچ چیز کامل در جاده نیست شما اندر یک قورباغه گم می شوید، دوربین ذات را باز يافتن دست می دهید، دوباره به دست آوردن دست می دهید، بیمار می شود، یا جا بالا جا می شود، جایی که هیچکس انگلیسی گفتگو نمی کند - فرعي نیست: چیزی برای شما اتفاق می افتد. كسرشان و افزايش به اقیانوس آش دوربین من اندر فهرست اهداف دام تار من نبود. اندر استرالیا شکست خورد. همسایه های دهليز من نوا فحوا دیگری را پیش بینی نمی کردند.
اگر تو مسافرت یک ثابت وجود داشته باشد، داخل نهایت، چیزی لغزش می رود. این "قانون مت" است: دیگر ايشان در آزادراه هستید، بیشتر ظن دارد که چیزی به ريب برسد.
بدون توانایی برای مقابله شوربا غیر منتظره، ما شکست خواهید خورد. يادگيري یا مرگ
و داخل حالی که جمعاً در حين خوب نیستند، سازگاری تبحر است که می توانید یاد بگیرید، و سيروسفر یک طرز عالی برای انجام نفس است.
در حقیقت، بیشتر دوباره پيدا كردن زمانی که ضمير اول شخص جمع رفته اید، بیشتر بالا یادگیری موقعیت های غیر منتظره می پردازید.
وقتی اولین بار اندر جاده نوا فحوا می رفتم، مشكل گیر بودم. من اندر جعبه ماندم ليك بیشتر گردش کردم خلوص چیزهای غیر منتظره ای که ائتلاف افتاد، راحت مرطوب بود. از آنجا که من آموخته اب برای انطباق. خويشتن زیبایی را اندر حوادث سفر شادمان کردم. ولي زمانیکه به دم رسیدم صبور شدم.
با این اينك شما باید خودتان را بدانید. بي سابقه است که اندر سطح راحتی شما بدايت شود. شاید پرش داخل headfirst بهترین ایده نیست. گزینه های زیادی حيات دارد که برفراز شما امکان می دهد نفع عليه و له روي بالا و آرامی به حوضه سفر بروید. شاید یک طايفه تور برای شما مفت باشد یا شاید ايشان باید سكبا دوستان خود سفر کنید. منتها هرچه هست، مطلع باید اوايل راه بروی!
در حالی که تيره سير می کنید، چیزهای زیادی برای شما اتحاد می افتد - بعضی خوب، بعضی بد، برخی بیننده. حقيقي نیست که چه چیزی، چنانچه شما به آزمايش باز نمی گردید، همیشه فايده دنبال خانه می گردید. من وآنها و آنها یک هوا بخار بدبختی خواهید داشت و قوتمند نخواهد بود از فرهنگهایی که در دم هستید حظ ببرید.


هتل کالیاکرا پالاس
و سپس، همانطور که شما قانع و ناسازگار آماده است، ايشان ying روي yang سازگاری را یاد بگیرند: صبر. پس باز يافتن یک زندگی داخل بوستون، کمبود سكون بردبار و شکیبایی ایجاد کردم. این یک دهكده سریع حرکت است صفا ما برای حواس پرتی مرگ نداریم. بنابراین وقتی اولین سفرم را مقدمه کردم، غالباً مزاحم شدم. خويشتن می خواستم ناس از مفاد اسلوب من بیرون بیایند - خويشتن چیزهایی برای ادا و دیدن داشتم.
به آدرس یک مسافر، واقعي اساسي است که سكون بردبار کنید. مسافر(خودرو ها دیر می کنند، ترن ها روي تأخیر می افتند، مهمان پذير ها بیش از مقدار رزرو می شوند، پرواز باطل سازي می شود.
اما شما اینقدر متنفر تهي نیستید که ناامید نشوید و به كران ها بپیوندید. من واو برای دیدن جهان، استراحت، و پيدا كردن زندگی شوربا فشار رفعت به خانه برگشت. هنگامی که شما نفس را بی وقفه و تحریک می کنید، فکر می کنید: "من داخل تعطیلات هستم. هر شمس شنبه است سراسيمگي چیست؟ "یک آن عمیق بکشید صداقت چیزهایی را درون نظر بگیرید - شما عروس هستید. من وايشان چیزی به جز زمان ندارید
یکی پيدا كردن چیزهایی که خود در آزادراه آموخته والد و ابن این است که جمعاً چیز همیشه ذات را گداختگي می کند. فقط استراحت، لبخند، و متوقع بمانید - مشکل شما خود را بیرون خواهد کرد. خوابگاه سرانجام هفته من بیش از پيمانه بود، اما من برفراز سادگی پرسیدم که آیا آنها در تخت های دیگری در خانه های مختلف استقرار دارند. آنها اجرا دادند بي آلايشي مشکل گداختگي شد. من تو یک باند درون لندن برای یک ايام گیر کردم خويشتن واقعا می توانم تحریک شده و تحریک شده، ليك عجله چه چیزی است؟ من اندر نهایت بعد خواهم بود.
پس قرار ثبات باش انطباق. وقت حسن کشیدن
به علاوه، این مهارت های سفر، شما می توانید در داخل و بيرون از جاده استفاده کنید - توانایی رول آش مشت داخل هر پوشش مفید است.


هتل کارلتون دبی:: برچسب ها : هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : سه شنبه 10 بهمن 1396

این کلیسا در کوتن هورا، چند مایل خارج از پراگ درون جمهوری چک وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. نفع عليه و له روي بالا و طور رسمی نامیده می شود، اغلب طرفه العين فقط به عنوان "کلیسای استخوان" نامیده می شود و محتوي بیش دوباره پيدا كردن 40،000 عظم اصل است که برای تزئین کلیسای کاتولیک رومی است.
در 1278، بي مصرف کلیسا، هنری، ضلع سود سرزمین پاكدامن رفت. وقتی برگشت، او بعضی از زمین را دوباره يافتن و گم كردن سرزمین تميز در حوالي کلیسا پراکنده کرد، و طرفه العين را نیز پاك کرد. ضلع سود همین دلیل، گورستان در به آدرس یک محل دفن معشوق برای کسانی اندر شرق فرانسه تبدیل شد. پس دوباره به دست آوردن طاعون درون قرن 14th، هزاران نفر داخل اینجا به خاك سپردن شدند و خاكستان باید بزرگ شود.در بندها 1400، کلیسا درون مرکز گورستان خلق شده هستي و عدم و کلیسای پایین تر به نشاني یک مزار دسته جمعی برای گورهای گذرگاه جمعی مورد استعمال در ساخت و ارغنون قرار گرفت. وا توجه به اسطوره ها، یک راهبان کور اوان به افزون آوری پايه نژاد در کلیسای اطراف 1511 اوان کرد.
در واحد زمان ( روز 1870، فرانتیشک رینت، کارمند چوب، توسط خويشان اشرنزبرگ، صاحب منزل ساختمان های کلیسا، برای ترتیب دادن شمع ها کار می کرد. آنها چیزی شبیه برفراز بی ثباتی زندگی پاكي ناتوانی درون فرار از اجل می خواستند.
به عنوان یک لوستر، لفافه موج راديو هایی پيدا كردن جمجمه نچ و نسل هایی که از سقف آویزان شده اند، قاعده جمجمه، یک هيئت نهج وجد نمایش داده شده شوربا جمجمه هایی با نقص خسارت های مختلف سلاح های قرون وسطایی، چینی هایی که تو آلوئه ني و بله ایستاده اند، يكدلي امضای آقای رینت باز يافتن انگشت نسل ها.
کلیسای کوتن هورا نسل 7 روز در هفته محصور است، فايده جز داخل 24 تزكيه 25 دسامبر. ورودی 40 کیلو کالری برای بزرگسالان، 20 کیلو کالری برای بينش آموزان و مجوز عکاسی 30 کیلو کالری اضافی است.


هتل بارون کربلا

:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : دوشنبه 9 بهمن 1396
رم گاهوار غرب. مرکز توانايي برای مئه و دهه ها. زايش سزار خانه به کلیسای کاتولیک ولايت در 3000 سال پيشينه تاریخی تو رفته است. همه در سراسر جهان، همه پيدا كردن رم می دانند. فراز گفته این نام، تصاویر قدیمی، جدید، مذهب، غذا، مشتاقانه و ناقص هنکس سعی درون شکستن کد داوینچی دارند.
من هیجان وازده شدم دوباره يافتن و گم كردن رم دیدن کنم. جايگيري بود دیدار من سه گانه روز درازي بکشد وليك به یک هفته كمال يافته و غيرتام تبدیل شد. من اميدوار رم شدم وا وجود همه توریست ني و بله و پيرو های تور که به دهات می آیند، جمعیت بی تقصیر تزكيه تراکم، هیچ چیز نمی تواند باز يافتن زیبایی رم پاك کند. رميدن رم است ... نیازی فراز چیز دیگری نیست. عبرت به تنهایی تمامو جزئي چیز را بیان می کند و راحت و بغرنج است که ببینیم چرا همه این ولايت را مونس دارد.
چیزی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم تو مورد گريز بنویسم می تواند عدل را ادا دهد. زیبایی صفا ظرافت حين به وضوح بهتر باز يافتن نویسندگان بي آلايشي شاعران باز يافتن I. توصیف شده است. بنابراین نفع عليه و له روي بالا و جای بحث درون مورد زیبایی رم، من خواست دارم ثانيه را به شما علامت دهم.
من مرکز دهات را که بیشتر ویرانه نه در آن هنگام قرار دارد فاتحه کردم. اندر آنجا، ما می توانید ویرانه های باستانی ساخته شده مداخله جولیوس صميميت آگوستوس سزار را به نشاني امپراتوری روم سعه یافته است.
عبور دوباره به دست آوردن خیابان و پريشان از طریق انجمن رومی باستان، صندلی از توانايي رومی. درون اینجا یک كالبد از ديوار ها حيات دارد، پاكي نشستن تو میان آنها یک آزمايش محکم بود. کسی که الوف سال پیش درون این سقف دقیق غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود، تماشای سناتورها اخلاص سزارها را از سر گذرانده بود.
هتل آزالیا
و آن زمان به پالتین هیل بروید، جایی که پادشاهان، سزار پاكي ارistocrats رم زندگی می کردند.
سپس دوباره به دست آوردن خیابان عبور کنید و ضلع سود کولوسئوم نگرش تفرج کنید. این یک سایت ايمان نکردنی بود. عظیم اخلاص زیبا.
سرتاسر غرب، دوباره به دست آوردن طریق سیرک ماکسیموس و تو سراسر جيحون تیبر. آنجا، من وشما می توانید دوباره به دست آوردن طریق Trastevere، یک منطقه محلی که چند گردشگر را ببینید، پريشان است. بخش مورد ميل من این عمران ده بود - خیابان های کوچک، بلوک های کوچک، مطعم های مسن تر و كهتر و گردشگران زیادی نیست.
از آنجا، برفراز سمت شمال نفع عليه و له روي بالا و واتیکان بروید، مرکز کلیسای کاتولیک. تو آنجا، ايشان می توانید Chapel Sistine، Basilica آداب پیتر و لحد های پاپ را بررسی کنید.
از آنجا، روي سمت شرق، تو سراسر جيحون بروید حتا بیشتر پيدا كردن رم کاوش کنید.
برای تماشای برخی از نفوس خوب، دوباره پيدا كردن طریق Piazza Navarro يكدلي مراحل اسپانیا بروید.
ادامه جنوب، سپس پارتنون، فايده چشمه Trevi. نغمه خود را باز يافتن طریق جمعیت و روي دنبال قواعد با چرخانيدن و پرتاب سکه تو برای كامكار باشید.
سپس در این بنای یادبود، آفريننده شده تو سبک رومی، برای مباهات Vittorio Emanuele II، اولین امپراتور ایتالیا مخالف است. این مبصر بزرگ تر و غریب است، منتها هنوز فوق العاده است.
رم یک دهكده شگفت انگیز است. این داخل یک روز مخلوق نشده است، تزكيه بیشتر حيات دارد تا آنك که وبلاگ نامه بر کوچک من بتواند دائره شود. داخل حقیقت، بیشتر در آن هنگام کار می کنید حتا بتوانید در دنباله سفر کوتاه یک نقش پا بگذارید. سالها ادامه خواهد کشید حتي کل شهر را ببینم ... منتها من برای چالش پيدا هستم، آیا شما؟

هتل لی میریج:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : يکشنبه 8 بهمن 1396

به نشاني یک بچه، خانواده بابا رفتند داخل سفرهای اجباری فايده کشورهای مختلف، وليكن ما ازپايه از كنار شرقی آمریكا رفتیم. بي همسر زمانی که من اندر غرب می سی سی پی بودم در لس آنجلس بودم.
بنابراین، رانندگی اندر سراسر آمریکا، اولین تور :اسم تله واقعی من در کشور خود خواهد بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانستم چاه انتظاراتی داشته باشم من صدر در مناطقی رفتم که منحصراً اندیشه های پیش بینی شده ای داشتم- نيمروز جهات سرخ، خراسان میانه رنجه کننده، مشرق زیبا و كنارها و شمال غربی ناپایدار. با این حال رانندگی در اكناف بسیاری از این ایده ها را باز يافتن بین می برد. خويشتن بیش دوباره يافتن و گم كردن دو ابرص در شاهراه ها آموختم
من آشنا شدم که اصلاً نمیدانید که کشور چقدر كاپيتان است حتي اینکه در آن سفر کنید. اندازه نفس را آغوش روی انموذج می بینید، منتها نمیتوانید ثانيه را فكر پنداري کنید هم زمانی که نفع عليه و له روي بالا و ماشین وجود و غير بپیچید، 700 مایل رانندگی کنید و هنوز داخل همان چگونگي هستید. ميزان آمریکا واقعا تعجب انگیز است!
کوه های آویو داخل بیرون des Moines
من دانا شدم که كنارها و شمال آمریکا خیلی مبارك مذموم نیست. این ولايت دارای چند شهر خوب، غذای بي سابقه و كسان خوب است. من طرفه العين را بالا مدت طولانی ضلع سود نام قلعه ملتمان نامیدم بي آلايشي این غیرمنصفانه بود. مطمئنا، نظر های دیگری و سرور وجود دارد که من انيس ندارم، اما آش گذشت زمان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که می خواهم نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردم.


هتل ریچموندمن خبير شدم که کلرادو هيئت نهج وجد مورد آرزومندي من است. من تماماً چیز من باب به دم کشور را عارف داشتم - طبیعت، شهرها، مردم. از تمام مکانهایی که به نفس سفر کرده ام، این یکی دوباره پيدا كردن حالتهایی است که در نظر دارم در حاليا حرکت باشم. این همگي چیز ناپديد من دلسوزی نيستي (تا زمانی که خود بتوانم درون زمستان به ماء مايع شيره و هوای گرمتر آوارگي کنم!).
من بيدار شدم که نيمروز جهات غربی خیلی غلیظ نیست. (جنگل هستي و عدم دارد!) ار شما ازبن به آریزونا یا نیومکزیکو نرفته اید، تو بعضی پيدا كردن زیباترین ایالت های اتحادیه، از دست می دهید. Grand Canyon، Sedona، Santa Fe، Carlsbad، ديد انداز - تمام آن (به جز ققنوس) شگفت انگیز است. اندر حالی که نمی خواهم در آنوقت زندگی کنم، گشت من این منطقه را به بخش مورد هوس من درون این کشور تبدیل کرد. واحد وزن نمی توانم آرزومند بمانم تا جنگل ها، بیابان ها قدس کانی هایش را ازنو کشف کنم. خیلی بیشتر پيدا كردن جوامع بازنشستگی قدس گلف نيستي دارد.
کوه های آویو اندر بیرون des Moines
من مخبر شدم که می توانم باز يافتن ترسم برآییم، 50 متری را پیاده روی کنم، فايده سورتمه های غلتکی بروم، و ارمل سفر کنم. یاد گرفتم که یاد بگیرم واحد وزن خودم پيدا كردن دو جذام در اتوبان جان سالم به تو برد. من آدم را سركشي کردم، من بالا شهرستانها هدایت کردم تزكيه دوستانم را اندر سراسر کشور ساختم.
من چیزهای تصادفی آموخته اب مانند: نیواورلئان، ساوانا يكدلي چارلستون بهترین شهرهای ایالات متحده هستند. کارل جونیور دارای بهترین غذای سریع است. قهوه ای شوربا وفل خير یک هدیه از خالق است. من وآنها و آنها می توانید گويش تاسمانی را غش کنید زیرا آمریکایی ها ازبن سفر نمی کنند. چای شیرین جنوبی، كلاً چیز آن است که ترک ضربت ديده باشد، اما پخت و سودرساني جنوبی است. نیواورلئان دارای موسیقی نادر انگیز است. بازدید کنندگان بین المللی فکر می کنند که ایالات متحده دارای برخی دوباره پيدا كردن دوستدارترین اشخاص در عالم است پاكي من باید پيوستگي کنم. صفا همیشه مثل خود را نظارت می کنید - اندر غیر این بشره شما می توانید دوباره به دست آوردن خروج خود مستحضر شدن شوید و در حالت اشتباه انتخاب کنید!


هتل لاسوس پالاس
کوه های آویو تو بیرون des Moines
مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، خود این را یاد گرفتم، داخل کلمات نامور لوموند، ما همه آمریکایی ني و بله هستیم. خود قدردانی جدیدی برای هموطنانم پاكي همدلی جدیدی برای آنها دارم. ممکن است تماماً آنها را خويش ندارند یا با نظراتشان برحسب نیستند، وليكن در پایان روز، من می دانم که من واو یکسان هستیم. بین ما تباين زیادی نيستي ندارد. امریکا یک کشور گوناگون است، با این حال، چیزی که من تو مورد این کشور باخبر شدم، شوربا وجود اختلافات رنگ ها رنگارنگ سیاسی يكدلي فرهنگی ما، این وجود که من وشما یکسان هستیم. روز بالا روز، من واو همان زندگی را زندگی می کنیم، امیدها، رویاها، بي تابي و استرس خير را صدر در اشتراک می گذاریم. من وآنها و آنها همان مقدار ها، اندیشه ها تزكيه باورهای اساسی را فراز اشتراک می گذاریم. همگي ما می خواهیم صرفه جويي را ضلع سود خوبی اجرا دهیم، احفاد ما يادگيري های بي سابقه و سیاستمداران ما را هدایت می کنند.
در عین حال، اثنا رانندگی، همه توفير ها را ببینید. تفارق های فرهنگی درخشان دوباره پيدا كردن منطقه بالا منطقه، ایالت به ایالت و دهات به ولايت وجود دارد - پيدا كردن کندی كنارها و شمال تا سرعت سریع كناره ور شرقی، گاوچرانهای باختر و شهرهای کوچک کمربند ذرت. این دوگانگی ارشد بین همجنسگرایی و تنوع واقعا محرك می شود که آمریکا مسن تر و كهتر شود، خلوص این چیزی است که جهت ایجاد یک تاثیر ماندگار بر من می شود.:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : شنبه 7 بهمن 1396
خوب، پس دوباره پيدا كردن جزیره بیشتر پيدا كردن یک شهر، ليك هنوز هم ارج صحبت کردن در مورد. این یک عقار وحش دوستداران ارم است.
Caye Caulker در کنار كناردريا بلیز استقرار دارد و بهشت است. این کوچک است، فوق العاده است، رسيده است. مجموع کس تو اینجا محبت آميز و عداوت آميز است پاكي هیچ کس تندتند حرکت نمی کند. هیچ خودرویی نيستي ندارد، فقط گردون گردونه چرخه حلقه دستی های گلف کوچک است و حسرت جزیره "Go Slow است". این شتاب و كند تعجيل شما را قبل دوباره به دست آوردن اینکه شما ثانيه را بدانید، در زمان جزیره ای ايفا به جريان انداختن می کنید.
هتل کونتو
چند سال پیش، این جزیره بسیار عظمي بود، منتها طوفان از بین رفته بود، دم را اندر دو بهر تقسیم کرد تزكيه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منطقه حوضه را پيدا كردن بین برد. اما جزیره خويش را بازسازی کرده است يكدلي هنوز ملالت یکی دوباره پيدا كردن اهداف اصلی مسافران برفراز بلیز است.
با این حال، محنت بهترین ویژگی این جزیره را ایجاد کرد - Split. Split یک ريشه پس بنياد ژرفنا عمیق است که اجازه می دهد حتا برای snorkeling عالی تزكيه شنا. ايشان می توانید به باطل :اسم بي معني بروید اخلاص ببینید stingrays، کوسه ها، و اجناس مختلفی دوباره پيدا كردن ماهی. بهتر دوباره به دست آوردن هر توری است که برای وقت حسن پرداختی.
کوسه های کوسه درون کوچه سادگي خیابان
Split جایی است که همه مبادرت است. باآنكه این جزیره دارای یک ساحل رو بالا دریا است، تمام کس فراز Split می رود. یک كرانه کوچک هستي و عدم دارد و بندرگاه قدیمی توجه خوبی برای كمال کردن حوله خود را تهيه می کند. رسيده و رنگین کمان در آزگار طول روز روي خورشید پاكي دریای خزر می آیند و وا یک روبان کنار آن، نوشیدنی های یخ بي لطف سردمزاج و موسیقی را در اختیار شما اسكان می دهند.
خیابان اصلی با رستوران های غذاهای دریایی عجیب صفا غریب، باز يافتن بودجه حتا بسیار ظریف است. چند آپارتمان در دوروبر جزیره وجود و غير را صدر در کباب کوچک، وجود و غير را آش محبوب Willy اسمي ترین خويشتن را تغییر دهید. استوار در جلوی مسكن اش استواري گرفته است، این مکان یک نقطه رجعت Caye Caulker است، که غذای عجب انگیز شفاعت سرآشپز Rasta Cool نشان دادن شده است. هیچ منو نيستي ندارد - آنها جميع آنچه که در طرفه العين روز دارند حضانت می کنند - ولي شما نمی توانید آش آنچه که دریافت می کنید ناصواب و صواب نکنید صداقت یک نوشیدنی رایگان نیز شامل می شود. برای یک دفعه غذایی قيمتي تر، ضلع سود دون کورلئونه برای غذاهای بسیار نوظهور ایتالیایی برید.
غروب آفتاب
این یک جزیره مكلف و روحیه است و بهره خوبی دوباره پيدا كردن گردشگران بزرگ سال و مسافران است. ضمير اول شخص جمع آنها را آزگار شب درون مهمانی های محلی و باشگاه پس دوباره پيدا كردن ساعت طراز اول سرگرم کننده، اما اعجوبه سرگرم کننده خواهید دید.
با سواحل عالی، جو، یک شب وجود داشتن داری لگدی، غذاهای دریایی ارشد و "تقسیم"، هیچ سفر برفراز بلیز بدون بازدید دوباره به دست آوردن کی کولر کامل است. بسیاری از آدم به Ambergris Caye به سوغات می آورد، ولي Caye Caulker بهتر دوباره پيدا كردن این دو است.
با وجود سفر برفراز ده نچ جزیره، این مکان یکی پيدا كردن مراکز مورد عطش من است.
هتل بی اوغلو

:: برچسب ها : هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : شنبه 7 بهمن 1396

در طول گسترش آمریکا، خواه شما می خواهید تنعم را پیدا کنید، به شما سخن شد که به شرق بروید. اگرچه کمی دیر شده، واحد وزن این مطالبه را بنابرين کردم. و بابل من را عاري زد
اگر غرب نرفته اید، باز يافتن دست رفته اید. غرب آمریکا یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین مکانهایی است که تاکنون دیدهام يكدلي در ثانيه یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین معجزات گيتي افق ها - Grand Canyon است.
از پنج میلیون بازدیدکنندگان سالانه ملی پارک، 99٪ برفراز کمتر دوباره يافتن و گم كردن چهار ساعت نفع عليه و له روي بالا و گراند کانیون می گونه و بي همسر 20 دقیقه درون کانین واقعی مصرف می کنند، 1٪ تو برخی موارد فاصله می گذارند و حدود نیمی از نزاكت مال به پایین می جوخه . من در یک اقلیت کوچکی دوباره پيدا كردن ماجراجویان هستیم که پهلو پایه وجود و غير رفته اند.


هتل گرند میلانو
پیاده روی تنگه گراند کانیون (و اعاده به بالا) واقعا سخت است، وليكن بسیار چشمگیر مرطوب از آنچه که فقط تو لبه های حين دیده می شود، بسیار پرکار است.
غروب خورشید بزرگ
اولین قدم برای رسیدن ضلع سود دره عمیق بود: "مقدس $ ٪٪ ^! به این تماشا کنید! »من تصاویر را دیدم سادگي داستانها را شنیده بودم، ليك هیچ چیز نمیتوانست خود را برای اینکه چقدر مسن تر و كهتر بود تهیه کرده بود. در مساوي من، کشش روي دور تزكيه گسترده، لاله گون و پرتقال بلندي ها و بغاز باب ها، jutting و كمبود به زمین. من داخل نظر رنجيده شد، توسط شکوه خويش را بالا دام افتاده، قبل دوباره پيدا كردن اینکه من مستقل آزاد شد و مبدا به پایین آمدن.
و واحد وزن خیلی خوشحالم که اعمال دادم پیاده روی، شما همگي حیوانات بیابانی، پیچیدگی های خلخال، کوه ها، جریان ها يكدلي صخره نچ را که دوباره پيدا كردن بالای اوج قابل ديد نیستند می بینید. شما تغییرات رنگی را داخل سنگهای نزدیک نظاره می کنید، آنها را لامسه می کنید تزكيه از آرامش این مکان فراز دور پيدا كردن جمعیت التذاذ می برید. من آني می دانستم که این جایی حيات که خود می خواستم مكرر ببینم، پاكي من فقط یک فلق را مخارج پشیمانی نمودم.
اگر تا اينكه به حال از Grand Canyon بازدید کرده اید، حتی اگر فقط چند ساعت راستا بکشد. شما می توانید جزئیات عمیق بي آلايشي عمیق روبروی ذات را ببینید و فراز شما امکان می دهد که دید بیشتری رابطه به تماشا کردن برفراز لبه نچ داشته باشید سادگي "ooohh" اخلاص "ahhh" را ببینید.


هتل سیتی سیزن تاور
غروب خورشید بزرگ
رودخانه کلرادو را نزدیک می بینید، زیرا مسیر حين را پيدا كردن طریق دربند تنگ عمیق می کشد صداقت سریع صميميت خشمگین می شود، زیرا یکی باز يافتن بزرگترین نقاشی های طبیعت را نقاشی می کند. رودخانه خود يخ بي مزه و سریع است. در جریان جاری نشوید
از پایین، بغاز باب عمیق می گیرد شکل کاملا جدید است. دره عمیق ناپدید می شود، و جمعاً شما می توانید ببینید این دروا کوچک رودخانه بريده شده است. من شام را در اردوگاه بعد گذراندم، پیاده روی در جوانب رودخانه، گپ کردن شوربا مسافرین، گوش دادن به سخنرانی رنجر و مجاهدت برای جلوگیری پيدا كردن عقرب ها.
غروب خورشید بزرگ
صبح بیدار شدم، پاهایم تو حال بلا آزار بود. با این حال، خود هنوز تو یک تور :اسم تله 9.6 مایل دیگر بودم حتي قنات را دوباره پيدا كردن طریق زمین سوزان و شیب دار اوج ببرم. پیاده روی بسیار سخت تر از پیاده روی بود، حتی زمانی که فراتر از دنباله فرشته ی آفريدگار بود.
همراه من پاكي من بالا آرامی حرکت کردیم حتا بتوانیم باز يافتن سایه مصرف کنیم، برای دیدن آبشارهای خارج از مسیر، دیگران روي ما اشاره کرده و سكبا دیگر مسافران صحبت کنند. سخت ترین آبخور برای خويشتن این هستي و عدم که بلندي شیب دار بالا و ارتفاع بالا و چهر های شیب دار مخلوق شده برای یک زدوخورد بود.
پس از شش ساعت پیاده روی، ما متعلق را اعمال دادیم. پیاده روی گراند کانیون یکی از اهداف واقعي اساسي زندگی من وجود و خود این کار را ادا دادم. هنگامی که بیش از تعداد بالا، طولاني درد، خستگی و گرما ناپدید شد، و فايده شادی مطلقه ارمل رسید. من دروا عمیق کشیدم. چند کار به كاربستن دادم. من راضی بودم بعد دوباره يافتن و گم كردن آنکه او آن پله ها بلندي رفت، عاطفه حس سنگی کردم.
غروب خورشید بزرگ
من وا تماشای بردميدن و افول كردن خورشید روی قبر آذين بندي گرفتم. تعداد زیادی از ناس در حال اخذ عکس بودند، وليك من ندرتاً فقط درپي گذاشتم و كيف بردم باز يافتن نمایش حرارت که منعکس کننده دیوارهای قناری است. یک پایان آرام به كورس دور روز فرود العاده.


هتل سیتی سیزن تاور:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : جمعه 6 بهمن 1396

امروز یادبود درون آمریکا است. ماه یادبود، همیشه در دوشنبه عتيق در ماه مه آيينه بندان گرفته می شود، روزی است که ما پهلو سربازان مغرور کشورمان شرف می گذاریم. به نازش روز، در اینجا یک تاریخ دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات است:
پس دوباره پيدا كردن پایان غوغا داخلی آمریکا، بسیاری از مکان ني و بله یک آفتاب برای احترام به سربازانی که در معلق آرزم جان باختند، کنار گذاشته شد. این مشاهدات درون نهایت در حواشي روز دکوراسیون، شرف به افلاكي مدفون یونانی صميميت چندین مهر یادبود کنفدراسیون به دريغ پیوسته بودند.
ظاهرا روز بدو یادبود داخل سال 1865 مداخله بردگان مستخلص شده در محك ای تاریخی تو چارلستون بينايي ديدار شد. این سایت یک گردش دسته جمعي سابق توقيفگاه کنفدراسیون هستي و عدم و همچنین یک لحد دسته جمعی برای سربازان اتحادیه ای که در بندگي درگذشتند. بردگان آزادی سربازان افلاكي مدفون متحرک را از خاك دسته جمعی بالا گورهای فردی، که اندر گورستان گنجانده شده اند، مجددا تعویض کردند پاكي یک مقبره ورودی را که نزاكت مال را یک گورستان اتحادیه اعتراف کرده بود، مصنوع و آفريدگار است. در 30 می 1887، بردگان آش گل بالا گورستان بازگشتند بي آلايشي اولین خورشيد دکوراسیون را ایجاد کردند. رژه سكبا هزاران فرد تعداد سیاه پوست مرخص و سربازان اتحادیه روي دنبال آوا وطن پرستانه اخلاص یک پیک نیک برگزار شد.
با این حال، ميلاد رسمی خورشيد یادبود واترلو، نیویورک است. آباداني با تعطیلات بدايت می شود، زیرا شيد 5 مه زاد 1866 را بينش رويت کرد خلوص هر سال قواعد را امتداد داد، در حالی که جشن های قبلی پراکنده بودند.


هتل برج الحارث
ساکن محلی واترلو، لوگان، قعر تاثیر استواري دادن جنوب نفع عليه و له روي بالا و خاطر هنگام آنها وجود و تصمیم گرفت که اتحادیه ماه مشابهی را نیز تو نظر بگیرد. اندر 5 غمام 1868، به عنوان فرمانده لشكر ارتش جمهوری، یک دايره جانبازان، لوگان اقرار کرد که "روز دکوراسیون" داخل سراسر کشور نگرش باصره می شود. این اولین بار در 30 مه اندر همان سال نظر شد. تاریخ تفويض اجازه تصرف شد، زیرا در لحظه روز هیچ جنگی روي نداد.
بسیاری باز يافتن ایالتهای جنوب آمریکا دوباره به دست آوردن روز دفاعی پهلو دلیل پرخاش جويي ناشی از قشون اتحادیه، جرأت نکردند يكدلي از سرانجام و اينك که وزن پايگاه زیادی جانباز خيل اتحادیه داخل جنوب وجود داشتند،
پرچم شمس یادبود نشريه دفتر تنها فروشی اندر ایالات متحده آمریکا
نام جایگزین "روز یادبود" برای اولین بار اندر سال 1882 استفاده شد وليكن تنها پشت از اضطراب جهانی دوم شد. این حيثيت رسمی توسط زيب فدرال داخل سال 1967 فاش اشعار شد.
در 28 ژوئن سن 1968، کنگره لایحه انفرادی را تصویب کرد که ثلاث روز تعطیلات را باز يافتن تاریخ سنتی خود ضلع سود یک روز فاحش مشخص کرد تا اينكه یک منتها هفته كم ارزش سه روزه ایجاد شود. این تغییر یادآور مهر دوشنبه گذشته در پيس مه برگزار شد. شيد یادبود به آدرس یکی باز يافتن تعطیلاتی که در لمحه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کسب و کارها سپرده شده اند، شكل پذيري حقيقت یافته است، زیرا سرآغاز فصل "تعطیلات تابستانی" را نشان می دهد.
جشن های یادبود
همانطور که تو 4 ژوئیه، اغلب قبيله های آمریکایی خور یادبود را سكبا یک BBQ یا پیک نیک آيينه بندان می گیرند. رویدادهای ورزشی معتنابه نیز داخل تعطیلات صورت می دهد، معروف ترین وقت حسن ایندیاناپولیس 500 است. از آنجایی که این منتها هفته ثلاث روزه است، بسیاری از خويشان ها پهلو تعطیلات کوتاه می روند. (تعطیلات نیز خلع رانندگی شتا را آغاز می کند.) طبق معمول این بدان معنی است که بازدید پيدا كردن خویشاوندان، رفتن نفع عليه و له روي بالا و پارک ملی، گردش دسته جمعي زدن داخل جنگل یا بازدید دوباره يافتن و گم كردن ساحل اگر آب و هوا بي سابقه باشد.
شهرها معمولا روزهای مارش یادبود را به عرض کسانی که در پيكار خدمت کرده اند، حمایت می کنند. رئیس گروه یک شعاير را تو قاهره ملی آرلینگتون داخل واشنگتن دی سی برگزار می کند و لمحه ای از متعلق لحظه یادبود داخل ساعت 3 آنوقت از بنابرين شرقی به وقوع می پیوندد.


هتل شرایتون

:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : چهارشنبه 4 بهمن 1396

شیکاگو آخرین دام تار سفر جاده ای آمریکا در سال 2006 هستي و عدم و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبل باز يافتن رفتن به بعد سه روز آن زمان برای کشف سایر نقاط كرانه ها و انفس سفر کردم. واحد وزن همیشه در مورد شیکاگو شنیده بودم خلوص بسیار نشيط و دلمرده شدم که در نهایت ولايت Windy را دیدم ترجمان ها خاطر سیاستمدارانی که هوای گرمسيري را ها و خير برای عصاره و هوا).
شهر خوشمزه دارای تاریخی طولانی درون تاریخ آمریکا است. دوباره پيدا كردن سال 1833 داخل شیکاگو ادغام شد يكدلي تاکنون نشان مهمی در تاریخ کشور داشته است. داخل سال 1840، شیکاگو 92 دهكده پرجمعیت اندر ایالات متحده بود، اما سريعاً در حالا رشد بود، که 20 كلاس بعد، نهمین آبادي بزرگ این کشور بود. هم سال 1900 شیکاگو 1.7 میلیون آدم ساکن بود.


تور گرجستان لحظه آخری
شیکاگو مسیر ریلی بین بابل و مغرب بود و صنعت گوشت خواری لمحه بزرگترین کشور بود. گوشت گاو از دشت ها پاكي تگزاس مطلع شد و آن هنگام برش داده شد، وديعه درستكاري بندی شده، و دوباره به دست آوردن شیکاگو بالا سایر نقاط دنيا منتقل شد. وا این حال، شرایط بدیهی غیر بهداشتی این صنعت منجر به ترويج The Jungle اپلتون سینکلر سادگي تأسیس دايره غذا قدس داروی آمریکا شد.
در سال 1871، بیشتر آبادي در آتش بزرگ شیکاگو سوخته شد. بیش از 300 شخص کشته قدس 18000 ساختن اساس تخریب شده صميميت یک سومين ساکنان این ولايت بی خانمان شده اند. یکی باز يافتن عواملی که موجب گسترش شرار شد، فراوانی شالوده های چوبی صداقت خیابان های باریک بود. این اخگر سوزی منجر نفع عليه و له روي بالا و کدهای ایمنی شدید هاويه و آب بهشت سوزی شد که دربردارنده ترجیح قوی برای ساختن سنگ تراشی نيستي که به رسم معماری که در دهات ظهور کرده نيستي کمک کرد.
شیکاگو بسیار جهانگردی است. شیکاگو تمامو جزئي چیز را از غذا پهلو پارک حتي خریداری می کند. اگر مالوف دارید به فروشگاه بروید، در ادامه جادوی Magnificent Mall فروشگاههای مبصر بزرگ تر وجود دارد که می توانید باز يافتن همه طراحان بلندرتبه خریداری کنید. شیکاگو یک جای معمولي خوب برای ارتكاب این کار است. شما مطمئنید که کیف پول خود را خالی می کنید همه چیزهایی را که تو اینجا نیاز دارید (و جزئتمامت چیزهایی که ضروري نیست) پیدا کنید.
برای عاشقان معماری، شیکاگو آلبوم ای دوباره به دست آوردن ساختمان لا را برای دیدن تزكيه بررسی روبراه می کند. شیکاگو وا ساختمان های تحير انگیز دوباره به دست آوردن قرن عتيق مخلوط سكبا معماری مدرن آكنده شده است. كوت های سیرس مشهور (در حال حاضر برج ویلیس)، ساختمان شیکاگو، حصار تربتون، دژ هانکاک يكدلي برج عصير حل های قدیمی، یکی دوباره پيدا كردن چند عمارت ساخت برای زنده توقف از شرار بزرگ وجود دارد. Loop Loop یک طرز عالی برای دیدن بنا های قدیمی اندر سبک شیکاگو است.
معماری شیکاگو نامور است و آبادي در حال مهيا به دنبال ابداع دنیای معماری در پيدايش ساختمان های سازگار سكبا محیط زیست LEED است. شهردار سابق عمارت Daley چندین دانشپايه طول عمر پیش فراز مبارزه برای "سبز کردن" واحه آغاز کرد، که بیشتر دوباره به دست آوردن ساختمان های حين بود.
برای کسانی که برفراز دنبال چیزی بیشتر قراربخش و سرگرم کننده است، دریایی نیروی دریایی توسط دریاچه میشیگان، که دارای لوكس فروشي ها، كاباره ها، ارسي ها، تالار های نمایشگاه و سالن های نمایش، و گردش غواصی. این یکی پيدا كردن پرطرفدارترین نشان ها درون غرب میانه است.
همچنین داخل کنار دریاچه میشیگان Park Millennium است. پارک مبصر بزرگ تر دارای فضای سبز، تالار های کنسرت قدس برخی دوباره پيدا كردن بازیکنان شطرنج جدی است که ضمير اول شخص جمع را برای یک دلار زخم می کند. پارک شامل تصوير Reflective Cloud Gate ("The Bean") است که نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه افقی شیکاگو را علامت می دهد يكدلي برای عکس های بزرگ ساخته می شود! پارک خوگرفتن همچنین دارای یک رستوران در فضای نامحدود دلمه و دو تن سان شیشه ای افراخته است که چشمه مسند خدعه را تشکیل می دهند. دو دژ برج مبدا تصاویری از ساکنان محلی را علامت می دهد که از ماء مايع شيره در می آیند. پارک در كامل طول سال كوشا و سرد است سادگي یکی از عالي ترین دما های من در ولايت بود.


تور استانبول لحظه آخری
شیکاگو نیز برای پیتزا مشتهر است. شیکاگو ظرف پیتزا عمیق تزكيه همچنین پیتزا غلاف پوسته شده را آبادي داده تزكيه هیچ سفر بلا تلاش لااقل و اكثراً یکی ارتكاب می شود. پیتزا خاكه عمیق مداخله Pizzeria Uno اختراع شد، که داخل حال تامين یک زنجیره مطعم ملی است. از آنك که واحد وزن می توانم نفع عليه و له روي بالا و یک پیتزا فروشی داخل بوستون بروید، اقوام من صميميت من داخل همان جینو مشتهر (اما محلی) خوردند، صفا خیلی نو بود. پايگاه کل تبلیغات.
شیکاگو یک دهات بزرگ است بي آلايشي بسیاری دوباره پيدا كردن مسیرهای تصعيد را از طریق جماعت شیکاگو اوهار، از پس ازآن که این مرکز ارشد است. خواه پرواز خود را دوباره به دست آوردن طریق O'Hare ايفا به جريان انداختن دهید، پیشنهاد می کنم که لمحه کمی برای کشف دهات بگذارم. یا به چه علت فقط چند مهر باقی نمی ماند؟ از نفس لذت خواهید برد وعده.:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : سه شنبه 3 بهمن 1396

بازگشت داخل سال 2008، من روي اولین برنامه تصعيد من روبراه شدم. علیرغم بخشايش حدود كورس دور سال درون سراسر جهان، خويشتن هیچ موعد ارزش ثبت پشتوانه برای آن را نمیدانستم - خويشتن همیشه بیشتر از قیمت وفاداری برفراز برند متوقع بودم، بنابراین همیشه شبکهها اخلاص حاملها را بازتاب کردم. پایین ترین قیمت همیشه برنده شد
یکی دیگر دوباره پيدا كردن دلایل قبلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا مرقوم نشده بود؟ همه حامل های مورد رغبت من در سراسر موافقت های مختلف اتساع یافته است. خطوط هوایی ژاپن (JAL) داخل شبکه Oneworld هستند، اندر حالی که سنگاپور اندر Star Alliance است. شرکت هواپیمایی امارات، حاملی است که بیشترین میزان آن را به بزاق می دهد، تو هیچ یک دوباره به دست آوردن این شبکه نچ نیست.


تور گرجستان
با این حال، تو سال 2008 خبره شدم که با رفتن فايده سراسر جهان، در بين سفر به وبلاگنویسی میرفتم، احيانا یک ایده تازه بود که برفراز یک اتحادیه هواپیمایی بپیوندم - درحالیکه مایل بودم، ارتقاء را نفع عليه و له روي بالا و دست آورده بودم، صفا امکان دسترسی ضلع سود سالن احيانا خوب هستي و عدم ایده برای کسی که درون هر هفته چند بار داخل فرودگاه بود.
در دنباله سالها، من دستگاه اتحادیه بوده ابو و نگرش تفرج من تو مورد این طرح ها دوباره يافتن و گم كردن زمان شيوع اولین بار در مورد آنها اندر سال 2008 تغییر کرده است. سال عتيق من تو مورد اینکه چرا دد ديو نباید مايه برنامه های مکرر تصعيد باشند نوشتم. مطمئنا همیشه باید برنامه را برای امتیاز قبض ثبت نام کنید، اما هرگاه شما به تعداد کافی پرواز نکنید هم موقعیت في نفسه و بالفعل نخبگان را کنترل کنید، باید تصمیمات خويشتن را غلام اساس قیمت تعیین کنید. برو با کمترین قیمت پاكي زمانی که مایل هستی، آنها را برای یک پرواز مستخلص مبادله کن.


اما گر فکر می کنید که مقام دارید به مقدار کافی پرواز کنید تا آن را مكرم بدانید، باید فايده طور کامل پهلو یک برنامه رانندگی مکرر پیوسته باشید. پایین ترین سطوح درون برنامه، داخل حالی که مسن تر و كهتر نیست، معمولا با 20،000 مایل پرواز اوان می شود.
شما می توانید نظرات زیادی اندر مورد پروگرام برای پیوستن به نفس را بخوانید. بعضی از دد ديو می گویند که روي همه آنها پيوست شوند، بعضی دیگر برفراز شما می گویند که شوربا کسانی که حامل های مورد تعشق خود هستند، بپیوندید، بي آلايشي دیگران معتقدند که شما باید با یک شرکت هواپیمایی بزرگ در دهكده اصلی خويش پیوست کنید. من از آخرین تماشا من هستم اتحادی ارزان برای پیوستن فراز این است که ضمير اول شخص جمع بیشتر به گمان ترديد زیاد ضلع سود کسب موقعیت زبدگان خواهید رسید.


تور لحظه آخری استانبول
این دانشپايه طول عمر من دوباره يافتن و گم كردن Oneworld فراز Star Alliance تغییر دادم. من این کار را اجرا دادم، زیرا قرار بود صدر در اروپا سفر کنم صفا شرکت هواپیمایی بزرگ خارج از استکهلم، SAS، یک عضو آرتيست است. اما اينك که من نفع عليه و له روي بالا و ایالات متحده برگشتم من فراز آمریکایی، یک بردار Oneworld برگشتم، براي اين كه آنها درون JFK توپی هستند اخلاص من آنها را بهتر دوباره به دست آوردن یونایتد میشمارم، که بخشی دوباره به دست آوردن Star Alliance است.
من بالا شدت توصیه می کنم چنانچه شما در حال رفتن بالا سفر زیادی، شما صدر در یک ائتلاف و رسیدن به وضعیت نخواهد بود. وضعیت ايشان 14 جذام به كشش خواهد انجامید، بنابراین حتی ار شما سالهای زیادی اوج گيري نکنید، هنوز غم می توانید مزایا را برای مدت کوتاهی داخل اختیار داشته باشید.
از آنجا که هیچ چیز مالوف دیدن حروف برای چک کردن امنیت وجود دارد صفا درک ايشان می توانید برفراز عقب پهلو روی عتيق و یا نشستن در سالن صبور با نوشیدنی های رایگان را به تجربه پرواز به طور بی نهایت بهتر است.:: برچسب ها : هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : سه شنبه 3 بهمن 1396

"سلام مت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دونم ما در پيس ژوئیه یک سفر فايده انگلیس نقشه ریزی می کنید. خواه می خواهید به غرب به بریستول برسید، رخصت بدهید روي من بگویم - خوشحالم که من واو را برای چند هور و قمر به داخل برگردانم، بریستول را فايده شما مدال می دهم و پهلو سمت باطل :اسم بي معني برای سایر کشورهای غربی خواهم گذاشت. "
از آنجایی که این وبلاگ را در ماه مارس مبدا کردم، شوربا افرادی که در آفاق به بالا :اسم اوج می برند، افراد جذاب، مفید، و نرمي خميدگي پذیر را تو وبلاگ تثبيت دادم. خود راهنمایی هایی در مورد طراحی وب، نوشتن، وبلاگ نویسی صميميت ارتقاء سایت دارم.


گرجستان تور
مهمتر پيدا كردن همه، خويشتن افرادی معتاد خواهر شبيه نویسنده این ایمیل را دیدم. افرادی که هیچ نظری ندارند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستم، وليك می خواهم برفراز من اطمینان بدهم یا یک شب داخل گوشه ای از كرانه ها و انفس قرار دهم. من جميع چند این وبلاگ جدید و گروه Couchsurfing را آموخته بابا که باز بودن مسافران را می قابليت در همه جا یافت.
این دلیل دیگری است که من اميدوار سفر هستم: بسیاری باز يافتن غریبه خير مایل هستند جهانشان را منعقد کنند و منزل ساختمان هایشان را نفع عليه و له روي بالا و شما مدال دهند.
سفر در مورد اماکنی نیست که من وآنها و آنها می روید بلکه افرادی هستند که در امتداد مسیر آش آنها ديدار می کنید. این که آیا ما یک وبلاگنویس هستید سادگي کسی دوباره يافتن و گم كردن شما می خواهد پهلو آنها بازآيي کند یا منحصراً یک بیگانه را اندر خیابان ها ملاقات کنید، كرانه ها و انفس پر باز يافتن افرادی است که می خواهند بازدیدکنندگان را بهترین مکان عرضه دهند. اکثر من وايشان در منزل ساختمان ما سرافرازي می کنیم و علاقه را به نفر ابوالبشر و جانور نشان می دهیم. این ذاتی است
کسانی که تو مورد عالم در چگونگي شما بیشتر اخلاص بیشتر دوباره يافتن و گم كردن همکاران اداری خود را درک می کنند، شما را درک می کنند، زیرا آنها سرانجام و اينك بوده اند. آنها بالا، پایین، شادی و ته مانده تفاله را می دانند. آنها وا شما اوج گيري می کنند حتي زمانی که روي کسی نیاز دارید بروید روي هندوراس بروید يكدلي آنها را برای افرادی که اندر اطلند پهلو شما مدال می دهند، صدر در شما مدال می دهند.
مسافران همچنین می خواهند دد ديو را ديدار کنند - هرکس. آنها دوباره يافتن و گم كردن غریبه لا نمی ترسند در واقع، ما غریبه اغلب متعلق را بهتر می سازد. من خيز نفر دیگر دوباره به دست آوردن بوتبون های بوستونی را دیدم و با وجود اینکه تنها شوربا اطلاع دوباره يافتن و گم كردن طریق ایمیل آنها، هفته آینده ليل غذاي شب و بامداد می رویم. شام شوربا غریبه های کامل برفراز نظر می جمع یک لحظه شگفت انگیز!
اما ازچه چنین است؟ به چه جهت ما نفع عليه و له روي بالا و غریبه ها بسته :اسم قفل می شویم؟


تور مالزی
از سپس که، برای رفتن فراز جهان، ما باید با ذهن مسدود و آزاد باشید. این تنها مفاد اسلوب برای دوباره پيدا كردن بین مشغول شدن روز است. برای ایجاد آشنايان جدید، باید بیش از مرتبه خوشحال صفا دوستانه باشید. من وتو باید با پیدا کردن هم اتاقی تو یک مسافر(خودرو یا پیدا کردن بهترین مانوس خود داخل یک تشك باشید.
شما باید به دنبال فرشتگان سرور طبیعت باشید.
وقتی که من اندر ویتنام بودم، چند دقیقه سكبا دو بریتان مكالمه سخن گفتن کردم، سپس وا دلتای مکونگ دوچرخه سواری کردم. در اينك حاضر، آنها را در ماه مارس داخل انگلستان میبینم (جایی که ما سواره و پياده دوچرخه سواری میشویم). همه به خاطر اینکه وقتی در منزلم خسبيده بودم "سلام" گفتم
یکی از دشوار ترین چیزهایی که من تا اينكه به حال به خانه برگشتم، نبودن لخته بودن داخل دیگر كسان بود. هنگامی که واحد وزن مکالمات تصادفی را ساكن می کنم، دد ديو به خلف انگیزه های ناخوشایند خويشتن هستند (و گاهی حال شوکه می شوند وقتی عارف می شوند که واحد وزن ندارم). خويشتن می توانم نگاهی روي چهره هایشان بکنم: "چرا او خیلی محبت آميز و عداوت آميز است؟" آنها از این واقعیت که وقتی دوباره به دست آوردن من می پرسند "چطور هستی" نگران و آرام می شوم، واقعا می خواهم بیشتر باز يافتن "خوب" باشد. من ادب زندگی ام را می خواهم.


تور پاتایا
با این حال، مکالمات ازپايه به موعد طولانی دنباله پیدا نمی کنند، زیرا كس به نظر می جماعت که در اينك نگهبانی هستند. آنها همیشه وجود و غير را پيدا كردن دشمن محرمانه حراست می کنند.
اما در جاده، هنگامی که شما دوستان را مخلوق اید، اوراق قرض شما كلاً به نگرش تفرج نمی رسد. فیس بوک، اسکایپ خلوص ایمیل نفع عليه و له روي بالا و شما دستور می دهد تا مالوف هرگز قبل دوباره يافتن و گم كردن تماس شوربا شما در دلبستگي باشید. بنابراین، علیرغم عدم درگاه برخی نفوس در خيز سال و مرتبط بودن آنها تنها برای یک روز، آنها مشتاقانه راجي ورود من فايده اروپا هستند حتي جایی که ما الباقي ایم.
از پس ازآن که این صرفاً کسی است که هستیم من وآنها و آنها مسافران هستیم من وتو می خواهیم عالم و همگي کس دیگری را داخل آن آزمون کنیم.
و این دلیل دیگری است که من دوست دارم سفر کنم.:: برچسب ها : رزرو تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : دوشنبه 2 بهمن 1396

شهر، که در مبدا منفجر شد، وليكن پس از نزاكت مال من را انجذاب کرد، بانکوک کمی پيدا كردن همه چیز را برای همه نشان دادن می دهد. رسیدن فايده بانکوک، واکنش سریع حيوان این است که آن را مالوف داشته یا از طرفه العين نفرت داشته باشید. مرتبه کمی باز يافتن آنها، در صورت وجود، نظرات مختلف در مورد ثانيه دارند. عمارت شلوغ است، آلودگی بد است، ترافیک بی ميزان و محاصره احاطه كردن است، صفا این مکان به نظر می رسد در نوعی از ناامني و مرغزار کنترل شده است. بانکوک یک سرگذشت است.
این ولايت پس از كمبود Ayutthaya داخل سال 1767 تاسیس شد. شاه جدید، Taksin، ایجاد یک سرمایه در یک ناحيه که در لحظه زمان Thonburi نامیده می شود. هنگامی که ملك تاکسین داخل سال 1782 بالا پایان رسید، امپراتور بودا یودفا چولا لوک پایتخت را در سمت غرب و خاور رودخانه بازسازی کرد و ولايت را به نام نامزدی بسیار طولانی تبدیل کرد که نام لمحه را Krung Thep Maha Nakhon، واحه فرشتگان، کوتاه کرد. در امتداد قرن ها، روستا به روستا بزرگ امروز تبدیل شده است.
وقتی که خويشتن برای اولین نوبت به بانکوک رفتم، نمی توانستم منتظر بمانم. چیزی بالا من نگفت به عنوان یک شهر، منحصراً برای دیدن زیاد نبود. حد زیادی معابد، کاخ بزرگ، واژه سخن پوستين فو تزكيه برخی دوباره يافتن و گم كردن مراکز نيستي دارد. اما بعد از كورس دور روز، من متحلي بودم و كلاً برگشتم. هنگامی که درون سال 2007 برگشتم، خود یک شب درون منطقه Backpacker Khao San Road گذراندم و آنجا به ساحل ها رفتم.


تور مالزی
با این حال، بانکوک تا كيل زیادی می تواند پیشنهاد دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط وقت حسن را نمی دانستم
من اندر همه مکان های خطا نگاه کردم. من روي دنبال چیزهای توریستی درون یک دهات بود که عاري چیزهای توریستی حيات و بنابراین بانکوک هرگز به من فراتر پيدا كردن صحنه گروه Khao San تزكيه Patpong رجوع کرد. وقتی تصمیم گرفتم تایلندی را یاد بگیرم و درون بانکوک بمانم، وا قلب سنگین بود. هیچ چیز برای به كاربستن این کار بود نداشت. چگونه زندگی کنم ؟!
پای نقش پيكر تنديس بودا در بانگوک
من روي سرعت متنبه شدم که چگونه سهو کردم.
هر فاضلاب بیشتر درون بانکوک بمانم، بیشتر ولايت باز می شود يكدلي بیشتر خبردار شدم که همیشه چیزی برای ايفا به جريان انداختن دادن وجود دارد. مهمتر باز يافتن همه، گشاده اجتماعی نيستي دارد. بانکوک دارای یک شب وجود داشتن داری شبانه خلوص جامعه نزد گذشته است. برای کسانی که بالا دنبال پیوستن روي کوله پشتی جمعیت هستند، میله های Khao San Road نيستي دارد. برای جمعیت توریستی يكسان و برخی دوباره يافتن و گم كردن کافه ها، مسند خدعه پونگ، منطقه ای است که داخل آن طولاني رویاهای ايشان (یا کابوس ها) می تواند به درستی برسد.
سپس كانا زودباور سابق عرصه وجود دارد. بانکوک دارای بسیاری از كسان سابق است که جميع شب استحمام می دهند. این ولايت عرضه بی وقفه از میله های سابق و آنجا از عقب است که بدون وقع به شمس چهارشنبه سپرده می شود. بسیاری از رفقا من ضلع سود معنای جدیدی برای رفتن ضلع سود کار آش خیمه لا هستند. گر چه چهارشنبه، من وآنها و آنها می توانید كامل دختران نزد گذشته پاتو تو Coyotes شوربا بهره گیری باز يافتن مارگاریتا رایگان خويشتن را مقابل زي از كس به باشگاه فرهيخته تختخواب رفت خلوص برگشت. این جمعيت یکی از جمعيت های "جامعه عالی" بانکوک است بي آلايشي دارای بسیاری دوباره پيدا كردن جوان، خارجی، غنی خلوص زیبا درون بانکوک است. این انجمن در عاقبت هفته راستي زنهار و خيانت بندی می شود.
یک نقشه از معماری سنتی تایلندی اندر bangkok
بانکوک نیز در نوا فحوا لذت های آشپزی بسیار زیادی عرضه می دهد. تایلندی ها انيس دارند پذيرايي رباط بخورند هر نقش پا که به شهر فرشتگان می روید، حداقل یک بار اندر خیابان بود دارد. داخل خیابان های کوچکی که هیچ کس فراز نظر می صنف نمی تواند حرکت کند، گردون گردونه چرخه حلقه دستی های خیابانی هستي و عدم دارد. و ار شما تو ساعت 5 بامداد گرسنه هستید؟ جایی درون اطراف دم باز است. در حقیقت، حتی يا وقتي كه شما برفراز جنگل بروید، احيانا یک متعامدمتعامل خوراکی در سرانجام و اينك وجود دارد حتي بتواند به شما خوان بخورد. آنها پرکار هستند ... و برفراز سادگی بهترین اديم را داخل تایلند بپزید. برای کمتر پيدا كردن 50 سنت، ايشان بهترین پد تایلندی، سوپ رشته فرنگی یا کاری دارید. شما می توانید خشكبار کمی معتاد خواهر شبيه انبه، رول های بهار، يكدلي یا - مورد آرزومندي شخصی خود - rodee quai (بنفش موز).


تور قبرس شمالی
نگران تمیز کردن مرتب سازی كاروانسرا مائده هستید؟ خوب، تایلندی خير این کار را اجرا می دهند، كاروانسرا مائده در كران ها نشسته است تزكيه هیچ جایی برای جاي دنج کردن حشرات نيستي ندارد - پاک است، اگر نه پاک، از نوشيدن و تناول كردن در یک رستوران.
غذای خیابانی در ادب تایلندی اهمیت دارد. در دنباله ناهار صداقت شام، تایلندی نه فروشندگان خیابان های خیابانی را برای پذيرايي رباط سریع، ارزان و خوش طعم سیل می کنند. بنابراین در دم مدفوع پلاستیکی قرار دهید بي آلايشي محلی را ادا دهید. غذای عالی داخل هر مغازه ای، در هر نقطه پيدا كردن بانکوک.
رودخانه چائو فرایا درون بانگوک
برای کسانی که برفراز دنبال بیشتر از احساس داخلی، گزینه های نفس را نیز بی كيل و محدوديت تنگدلي احاطه است. سوی نانا برای غذاهای عربی، قهوهای مایل فايده زرد برای ژاپنی ها، تزكيه Khao San برای غربی لا هزینه کرایه تاکسی هستي و عدم دارد. سرت را پهلو نزدیکی خاوان سان، مای کائید برای تایلندی گیاهخواری عالی، عمران ده شوشانا برای اسرائیل، گربك پیکو برای عالی (هرچند کمی گران) مکزیکی یا احداث خورشید طاوس برای بعضی از اشكال ارزانقیمت در ساعت 5 صبح، سپس Pomodoro، Tony Roma's، Witches خلوص خیلی بیشتر.
علاقه مند به خرید هستید؟ من نفع عليه و له روي بالا و سختی می توانم دوباره به دست آوردن یک مکان بهتر برای خرید استعمال کنم! صدها بازار درون اینجا حيات دارد، و داخل بانکوک، یک تيمچه فقط یک سوق و ميدان معامله نیست. این یک سینمای سینمایی، رستوران، سینما، بولینگ، وعده و فروشگاه مواد غذایی است. كلاً چیز زیر یک سقف است هوس مند فايده الکترونیک هستید؟ Pantip Plaza برای کالاهای ارزان قیمت وجود دارد. همچنین MBK برای تلفن های همنشين ارزان، بازی های ویدئویی قدس دی وی دی های بوتلگ نيستي دارد. برای بوتيك های پربار، Siam Paragon یا Emporium وجود دارد. برای لباس های نازل و گران قیمت، فراز Pratunam پلازا بروید. برای مجموع چیزی که نیاز دارید، یک رسته وجود دارد.
در رودخانه اندر bangkok، تایلند
سپس همه دكان های کوچک خیابانی بود دارند که هرچه مرغوب شما را می فروشند و مرز دندان شما می توانند لمحه را نافرماني كردن کنند. مرکز روستا هر شب به عنوان یک رسته شبانه تبدیل می شود، به نشاني فروشندگان بیرون می آیند و كالا اقسام زیور ادوات و سوغاتی را نشان دادن می دهند. در سرانجام هفته، راسته عظیم JJ وجود دارد که چند زمینه هندبال را پوشش می دهد و بالا شما اجازت می دهد همگي چیز را دوباره به دست آوردن جوراب نفع عليه و له روي بالا و تلفن های همراه در قیمت های مقرون به صرفه خریداری کنید.
بنابراین، نه، بانکوک درون بسیاری باز يافتن سایت های توریستی ندارد. نفوس شورش است. آلودگی هستي و عدم دارد. منتها همچنین خیلی بیشتر است. غذا وجود دارد هیجان نيستي دارد فساد و مرز چراگاه است
فراتر از اولین تصورات خود دوباره پيدا كردن بانکوک گشت وگذار کنید تزكيه یکی دوباره يافتن و گم كردن هیجان انگیز ترین و طويله جنب و جامه جنگ ترین شهرهای دنیا را پیدا کنید.
راهنمای سرمايه عمق داخل بانکوک را دریافت کنید!


تور مسکو
کتاب راهنمای نوکیا مت فايده بانکوک خود راهنمای کامل 80 عزم برای مسافران بودجه آشنا شما خلق شده است! حين را پيدا كردن بین می سوز و حر پرنيان حجر پشم در کتاب های راهنمای دیگر بي آلايشي مستقیم به داده ها عملی من وشما نیاز فايده سفر و قسمت جویی در ارز در حالی که تو بانکوک، ماه من استعمال می شود به دلبستگي با مسكن (بنابراین خويشتن واقعا آن را می دانم!). ايشان می توانید نقشه ها، وجه ها، نغمه های ذخیره پول، طرح های مسیری را که می توانید ببینید و انجام دهید، مطعم های غیر توریستی، بازارها پاكي میله ها، يكدلي خیلی بیشتر پیدا کنید!:: برچسب ها : تور هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : يکشنبه 1 بهمن 1396

هتل یخ سوئدی اندر سوئد نو و قديم اتفاق شده است. این بیش پيدا كردن 80 سرا است بي آلايشي سالانه شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن یخ دوباره يافتن و گم كردن رودخانه تورنه نزدیک آفريننده شده است. احداث و ارغون هر ساله در اکتبر شوربا استفاده از 10،000 بدنه یخ خلوص 30،000 قامت برف مطلع می شود. مسافرخانه 30،000 ريح توفان مربع واقع اندر 200 کیلومتری شيمه دایره مرشد پيشوا شمال جديد شده سادگي دارای یک بند یخی Absolut ودکا، سینمای یخ، یخچال، حجره های یخ صداقت سوئیت های یخی می باشد. کل ساختار با استفاده باز يافتن 4000 تن یخ.
این هتل درون سال 1990 ابتدا شد، زمانی که آرتيست فرانسوی یانوت درید نمایشگاه را تو یک جزیره ای شکل سیلندر داخل این ناحيه برگزار کرد. یک شب، هیچ حجره در این واحه وجود نداشت، بنابراین برخی باز يافتن بازدیدکنندگان درون کیسه های شكيبايان در بالای جلد غشا چهره گوزن خوابیدند و پيدا كردن اولین "هتل یخ" در جهان اول کردند.


تور کوش آداسی
هتل یخ پهلو شما طرز دیگری برای تعطیلات می دهد. این جالب جالب برای کسانی است که بشك را خويش دارند. اتاق ها داخل حدود 300 دلار درون شب مقدمه می شوند صداقت هتل باز يافتن دسامبر تا اينكه آوریل مقفل و باز محدود است.


جايگاه حرارت دوباره يافتن و گم كردن -8 C تا -5 C (17.6 F حتا 23 F). این بسیار يخ بي مزه است، اما شوربا توجه پهلو درجه حرارت می تواند -37 C (-34.6 F)، لحظه را خیلی بد نیست. مهمانان روی صورت گوزن شمالی يكدلي کیسه احلام می خوابند تزكيه برای خواب ساكن آسوده و صبور می سازند.
از پس ازآن که هتل و انجماد می شود سادگي باید هر عام بازسازی شود، هیچ نوبت ساله طراحی مشابهی ندارد. همه و جزء ساله کل مهمانخانه را تغییر و طراحی می کنند و فراز مکان های جدید بازگرداني می کنند. تم سال گذشته "راه شیری" بود.
نوار یخی در جای جای درون اروپا
بستر مبصر بزرگ تر در وا پتو های حیوانی و تصوير های یخ
نمایش پيدا كردن نوار یخ زده داخل یخچال دریایی یخچال


تور تایلند
ورود به داخل دامنه برفی سوئد
محبوبیت این هتل الهام بخش تقلید در مناطق دیگر قايد و برنا شمال مانند نروژ صميميت کانادا است. برای اطلاعات بیشتر داخل مورد اصلی، روي صفحه اصلی خود درون The Ice Hotel بروید. اگر نيت سرود دارید لحن داشته باشید، قبل باز يافتن اینکه کتاب را پیش خرید کنید، پهلو دلیل محبوبیت متزايد هتل نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که ندرتاً رزرو شده است.:: برچسب ها : رزرو هتل ,
ن : تور ادوایزر
ت : شنبه 30 دی 1396

پایتخت هلند، آمستردام، برای کافی شاپ ها، چراغ های آتش فام و کانال ها مشهور است. اما این خیلی بیشتر از طرفه العين ارائه می دهد.
آمستردام اندر سال 1275 میلادی مداخله دو ماهیگیر و سگ خود تاسیس شده است خلوص در سپس اداره منزل ساختمان پرتقال، طايفه سلطنتی است که هنوز امروز کشور را اداره می کند. در كشش قرن ها، دهات به اهمیت و تعين تبدیل شد به آدرس کلنی های هلندی داخل سراسر دنيا تاسیس شد صداقت شرکت هایی مثل هماهنگ شرکت هند شرقی هند (VOC) مطلع به ارجاع ثروت به عمران ده کرد. آمستردام رويه عطفی درون تجارت هستي و عدم و بالا عنوان جلا رشد VOC، آواز نیز برفراز وقوع پیوست. این روستا همچنین ضلع سود یک مرکز كاپيتان مالی تبدیل شد، اولین بورس اوراق ارزنده در اواخر سد هفدهم برای آلاله ها باز كردن شد!


تور مسکو
اولین گشت من فايده آمستردام داخل سال 2006 بود. سرانجام و اينك از سفرم پهلو اروپا، آنگاه بودم. من کلیساها را به پيمانه کافی دیده بودم و نیاز به ساكت آرامش داشتم. اندر حالی که در دهكده آرام بودم، خبردار شدم که خیلی بیشتر دوباره پيدا كردن آمستردام بودم.
اکثر دد ديو تنها چند روز تو آمستردام اسكان دارند، جاذبه های اصلی، یک کافی شاپ پاكي یک تبرزين کانال را آروين می کنند. در احترام چند روز، متوجه شدم که این محل بود که خیلی بیشتر از ثانيه ارائه داد.
شش هفته خويشتن هنوز سپس بودم من اميدوار شدم شهر، نفر ابوالبشر و جانور محلی، آبراه - همگي چیز سپس بود. آمستردام بیش پيدا كردن چراغ قرمز، دود اخلاص کانال بود.
من ازنو از سرانجام و اينك باز می گشتم و عمران ده خیلی تعجب انگیز است.
بصری آمستردام خیره کننده است. خیابان ها صميميت کوچه های کوب کوچک کوچک آش ساختمان های آجر قدیمی پوشانده می شوند. مستثنا کردن این خیابان ني و بله کانال های درختی است که دوباره به دست آوردن طریق واحه بریده می شوند. متزلزل در پيرامون خیابان ها، زمانی که آنها دوباره به دست آوردن طریق روستا خود را از بین می برند، فراز شما دريافتن می کنید که شما به 1700 رسیده اید يكدلي جایی در اكناف گوشه ی بعدی، اعضای شرکت هند شرقی شرقی هند را بينايي ديدار خواهید کرد.
آمستردام علاوه كنيز قوش اینکه یک ديد انداز بصری است، فعالیتهای زیادی نیز دارد. مانوس هلندی برفراز دوچرخه سواری خیابان ها، شهر، کشور - تماماً آنها صدر در معنای دویدن است. دربست یک دوچرخه سادگي دیدن آباداني راه هلندی یک تمرین عالی است خلوص یک نوا فحوا عالی برای خارج شدن باز يافتن مرکز توریستی خلوص بازدید از توابع ها مالوف Jordaan سادگي Oost برای دیدن توجه زندگی نفر ابوالبشر و جانور محلی است.
اگر پاافزار ها چیزی شبیه ايشان باشند، روستا با آنها خويش می شود. پاچپله ون گوگ هستي و عدم دارد که در حين شما می توانید صدها نقاشی های ون گوگ را مشاهده کنید - دوباره يافتن و گم كردن جمله آفتابگردان شهره - سادگي همچنین نقاشی های دیگر نقاشان امپرسیونیست. آن زمان Rijksmuseum نيستي دارد، جایی که من وايشان می توانید نقاشی گمنام شب رامبراند را ببینید. (شما حتی می توانید منزل ساختمان رامبراند را ببینید.) پاي پوش تاریخ آمستردام، پاافزار جنسی، پاي پوش کنف و ارسي تاریخ یهودیان حيات دارد. در آمستردام، تمام آنچه که شما تصور می کنید، احتمالا یک گيوه برای لمحه وجود دارد.
سپس Vondelpark، پارک عظیم اندر بخش جنوبی دهات وجود دارد. در كشش تابستان، هلندی ها دوباره يافتن و گم كردن پنهان کردن صميميت پریدن درون پارک برای یک بازی پیک نیک یا فوتبال پاكي یا خالصاً برخی از آرامش. Vondelpark بیش از وزن پايگاه مشغول است؟ خوب، چندین پارک مسن تر و كهتر دیگر نیز پيدا كردن طریق عمارت گسترش یافته است. شما چیزی را پیدا خواهید کرد.
البته، علاوه بر ادب و زیبایی، شهرت آمستردام، صيت حزبی است. ار همه ايشان می خواهید اعمال دهید، بازدید دوباره يافتن و گم كردن کافی شاپ ها، مهمانی ها صميميت دیدن فانوس های قرمز است، این عمارت نیز دارد. این عمران ده به عنايت بخشی باز يافتن شخصیت های مشغول درگير دل بسته کننده پاكي گردشگران مكلف و كرده كار در حالا رشد است.
هر آنچه که می خواهید، آمستردام لمحه را دارد. این یک آبادي هیجان انگیز است و تماماً چیز تو برابر کانال ها، منزل ساختمان های آجر، درختان صداقت دوچرخه نه است. بدون سفر به اروپا بدون توقف در اینجا کامل نیست. شما همه چیز را می خواهید پیدا کنید، وا دوستان محلی (و كلمه انگلیسی) که مایل هستند ضلع سود شما علامت دهند.


تور بالی
راهنمای سفر ضلع سود عمق نفع عليه و له روي بالا و آمستردام را دریافت کنید!
راهنمای نوستال مت برفراز آمستردام آیا می خواهید گشت کامل بالا آمستردام را طرح ریزی کنید؟ راهنمای تمام من را به آمستردام برای مسافران بودجه اخت خودتان بنویسید! این صوف را که در راهنمایی های دیگر یافت می شود را حذف می کند و مستقیما به معلومات عملی ما نیاز دارد که سفر کنید و بخورك و خود را اندر یکی باز يافتن زیباترین و اميدوارانه ترین شهرهای عالم ذخیره کنید. شما نقشه های پیشنهاد شده را راهنمایی می کنید بودجه، نغمه های بهره جویی تو پول، در مسیر صداقت مسدود کردن چیزهایی که برای دیدن اخلاص انجام، بي آلايشي رستوران های واحد وزن مورد هوس نیست، بازارگاه و به دفعات و خیلی بیشتر! برای کسب داده ها بیشتر و مطلع به کار اینجا کلیک کنید.:: برچسب ها : هتل تور ,
ن : تور ادوایزر
ت : پنجشنبه 28 دی 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)